کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015
(2014-09-22 ساعت 10:55)behdadK نوشته:  خواستم بگم اگر دوستان علاقه دارند که آمار بگیرند بهترین کار منتظرسرای 2015 هست که saboteur زحمتش رو کشیده. اگر همه ثبت نام کنند ایشون میتونه ریپورت بگیره که چه درصدی براشون نامه نیومده و چه ربطی به زمان پر شدن و سفارت داشته

آقا مدیر عزیز آدرس این منتظر سرای 2015 رو میشه بدهید. راستی می خواستم بدونم که این صفحه منتظر سرای 2015 امن هستش؟ مشکلی برای کاربرا پیش نمی آید؟
منتظر جواب شما هستم
با سپاس
شماره کیس: **2015AS000000 ، تاریخ رویت قبولی: 2014 ,May 01 ، کنسولگری: آنکارا ، تعداد افراد منظور در کیس: 2 نفر ، ارسال فرمهای سری اول: June 09, 2014 ، کارنت شدن کیس: Aug 12, 2014 ، تاریخ دریافت نامه دوم: Sep 19, 2014، مصاحبه: Nov، دریافت کلیرنس: نیاز نشد، دریافت ویزا: بله (یک ضرب)، ورود به آمریکا: بله، دریافت گرین کارت: بله
تشکر کنندگان:
(2014-09-22 ساعت 17:25)Rooz نوشته:  
(2014-09-22 ساعت 10:55)behdadK نوشته:  خواستم بگم اگر دوستان علاقه دارند که آمار بگیرند بهترین کار منتظرسرای 2015 هست که saboteur زحمتش رو کشیده. اگر همه ثبت نام کنند ایشون میتونه ریپورت بگیره که چه درصدی براشون نامه نیومده و چه ربطی به زمان پر شدن و سفارت داشته

آقا مدیر عزیز آدرس این منتظر سرای 2015 رو میشه بدهید. راستی می خواستم بدونم که این صفحه منتظر سرای 2015 امن هستش؟ مشکلی برای کاربرا پیش نمی آید؟
منتظر جواب شما هستم
با سپاس
قربان ساباتور از مدیران اینجا هستند و ایشون زحمت سایت رو کشیده اند.
http://www.mohajersara.com/thread-7091.html
این تاپیک خودشون توضیحات مکفی داده اند
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: Rooz ، saboteur ، babak12 ، arya25
(2014-09-22 ساعت 17:34)behdadK نوشته:  
(2014-09-22 ساعت 17:25)Rooz نوشته:  

منتظر جواب شما هستم
با سپاس
قربان ساباتور از مدیران اینجا هستند و ایشون زحمت سایت رو کشیده اند.
http://www.mohajersara.com/thread-7091.html
این تاپیک خودشون توضیحات مکفی داده اند

خیلی ممنون از لطف شما مدیر گرامی. حتما به دیگران نیز توصیه می کنم که ثبت نام کنند. با سپاس از شما
شماره کیس: **2015AS000000 ، تاریخ رویت قبولی: 2014 ,May 01 ، کنسولگری: آنکارا ، تعداد افراد منظور در کیس: 2 نفر ، ارسال فرمهای سری اول: June 09, 2014 ، کارنت شدن کیس: Aug 12, 2014 ، تاریخ دریافت نامه دوم: Sep 19, 2014، مصاحبه: Nov، دریافت کلیرنس: نیاز نشد، دریافت ویزا: بله (یک ضرب)، ورود به آمریکا: بله، دریافت گرین کارت: بله
تشکر کنندگان: behdadK ، HERMES7 ، saboteur
دوستان فکر کنم امشب یه سری نامه بیاد Smile

موفق باشید.
تشکر کنندگان: behdadK ، A_A ، ashkansoso65 ، babak12 ، mamali121 ، kimfar
سلام دوستان
من نامه دوم یکی از دوستام به دستش رسیده ولی آخر نامه که اسم و فامیلشو گفته فامیل و پسوند فامیلیش رو به هم چسبون آورده در صورتی که توی پاسپورت جداست. توی فرم های ثبت نام اولیه خودش چسبون نوشته بود ولی توی فرم260 اصلاحش کرده ولی الان همونطور چسبون آمده آیا مشکلی براش پیش میاد من هم خودم دقیقا همین مشکل را دارم باید چیکار کنیم
تشکر کنندگان: behdadK
بچه ها من تماس تلفنی گرفتم با کی سی سی
خبر خوب اینه که خوابشون نبرده دارن فرمه رو بررسی می کنن Smile
راجع به کیس من گفتن که فرمها تون تقریبا کامل بررسی شده و احتمالا همین روزها بررسیش تموم بشه تا وقت سفارت مشخص بشه ( مثل اینکه چند مرحله ای بررسی میشهشاید هم نیمه پنهان AP باشه) در ضمن واضح گفت که بر اساس نوبت دریافت فرمها بررسی میکنیم. وقتی هم ازش خواستم که یه حدس تخمینی بزنه گفت ما نوبت بعدی ارسال نامه هامون 15 اکتبر که حدس میزنم شما برای دسامبر وقت مصاحبه بگیرید( ولی بازم میگم این فقط یه حدس که ایشون زده )
کیس نامبر:2015AS0004xx افراد کیس: 3 نفر آ،نکارا، تاریخ ارسال فرم ها: 22 می کارنت: 12 آگوست 2014 نامه دوم: 23 اکتبر 2014 تاریخ مصاحبه: 3 دسامبر دریافت ویزا: Cool خودم AP همسر و فرزند یک ضرب آپدیتها 24 دسامبر، 20 فوریه، 26 فوریه بعد ارسال ایمیل ، 27 مارچ، 30 مارچ، 31 مارچو کلیر 8 آپریل دریافت ویزا22 آپریل Big Grin ورود به آمریکا 6 می
تشکر کنندگان: A_A ، mamali121 ، Peyman123 ، babak12 ، آزاده_امین ، behdadK ، miyu ، a.farzad
سلام ،نامه دوم را تا این ساعت هنوز دریافت نکرده ایم ، با توجه به کیس نامبر و مفاد مندرج در امضاء ، بنظر میرسه علت تاخیر در ارسال نامه دوم انلاک کردن فرممان و دیر فرستادن آن باشد.
تشکر کنندگان: kimfar
انلاك رو ميشه يكي لطفا واسه من توضيح بده ، من توي اين منتظرسرا هم نميتونم وارد بشم پسىووردم يادم رفته ايميل ميخواد ميزنم اما ايميلي از مهاجرسرا دريافت نميكنم

تشکر کنندگان:
دوستان من یکبار گفتم ولی کسی توجه نکرد من فرمم را 22 می فرستادم ولی 12 اگوست فهمیدم که ادرس در امریکا را خیلی جزئی اشتباه نوشتم و در قسمت تحصیلی هم کمی مشکل داشتم برای همین تقاضای انلاک کردم و وقتی فرم انلاک شد با کمال تعجب دیدم ادرسی که من کمی اشتباه نوشته بودم به صورت خودکار درست شده بود و برای همین به این نتیجه رسیدم که قبل از اینکه ما به مصاحبه بریم تمام فرم ها را ببرسی میکنند و یکضرب یا کلیرنس را مشخص میکنند و نتیجه دیگه اینکه هرچه فرم ها زودتر فرستاده باشید کارتون زودتر انجام میشه
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما
تشکر کنندگان: آزاده_امین ، babak12 ، behdadK ، mitramagh ، A_A ، HERMES7 ، AliReza.Sh
(2014-09-22 ساعت 20:58)شیرین 67 نوشته:  انلاك رو ميشه يكي لطفا واسه من توضيح بده ، من توي اين منتظرسرا هم نميتونم وارد بشم پسىووردم يادم رفته ايميل ميخواد ميزنم اما ايميلي از مهاجرسرا دريافت نميكنم

آنلاک کردن فرم DS260 یعنی شما به kcc ایمیل میزنید و ازشون میخواید که اجازه بدن فرم رو ویرایش کنید ( اگه اشتباهی در ثبت اطلاعات داشتید صحیحشو وارد میکنید) بعد از سابمیت کردن دوباره فرم تاریخ کامپیلیت اولیه فرم برای شما تغییر پیدا میکنه به تاریخ ویرایش و کامپیلیت مجدد.
منتظرسرا هم پسووردش کاملا مجزاس با پسوورد مهاجرسرا..شما فقط به نام کاربریتون احتیاج دارید
کیس نامبر:2015AS60XX -سفارت: آنکارا -ارسال فرم ها: ۲۹ می- آنلاک فرم : ۲۹ آگست - تعداد اعضای کیس: دو نفر - کارنت شدن : ۱۲ می -دریافت نامه دوم : ۱ جون- مصاحبه : ۸ جولای - خودم یک ضرب همسرم ap. (کار خصوصی - سربازی ارتش )
آپدیت ها : ۸ جولای همسرم /۹ جولای خودم/۱۰،۱۱،۱۴،۲۸ جولای دوتامون/۲۹ و ۳۰ جولای و ۴ آگست همسرم/ ۵ آگست دوتامون (ایمیل)/ ۱۱ آگست خودم/۲۶ آگست همسرم/ ۲۷ آگست دوتامون با تغییر به or و ایمیل کلیری ساعت ۱۲ ظهر
مقصد: کالیفرنیا
ورود به آمریکا : اوایل اکتبر به امید خدا
تشکر کنندگان: behdadK ، babak12 ، freddyflientstone ، HERMES7
یه احتمال ضعیف دیگه هم میدم و اون اینکه اگر کسی نامه ها را به موقع فرستاده باشید و نامه دوم نیامده باشه شاید پروسه بررسیتون کمی طول کشیده و شاید بعد از مصاحبه هم کلیرنس بخورید
البته گفتم این نظره منه و احتمالش کم هست
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما
تشکر کنندگان: r.bazargan
(2014-09-22 ساعت 20:35)masouleh نوشته:  بچه ها من تماس تلفنی گرفتم با کی سی سی
خبر خوب اینه که خوابشون نبرده دارن فرمه رو بررسی می کنن Smile
راجع به کیس من گفتن که فرمها تون تقریبا کامل بررسی شده و احتمالا همین روزها بررسیش تموم بشه تا وقت سفارت مشخص بشه ( مثل اینکه چند مرحله ای بررسی میشهشاید هم نیمه پنهان AP باشه) در ضمن واضح گفت که بر اساس نوبت دریافت فرمها بررسی میکنیم. وقتی هم ازش خواستم که یه حدس تخمینی بزنه گفت ما نوبت بعدی ارسال نامه هامون 15 اکتبر که حدس میزنم شما برای دسامبر وقت مصاحبه بگیرید( ولی بازم میگم این فقط یه حدس که ایشون زده )
پس با این حساب میشه نتیجه گرفت که دیگه تا 15 اکتبر ( حداقل ) نامه ای در کار نیست و دوباره میشه نتیجه گرفت امسال گروهی نظیر ما باید دائم الانتظار باقی بمانند.
کیس نامبر :****2015AS مصاحبه : دسامبر و کلیر بعد از 4 ماه
چه خوش است حال مرغی که قفس ندیده باشد
چه نکوتر انکه مرغی زقفس پریده باشد
تشکر کنندگان: r.bazargan ، ashkansoso65 ، a.farzad
(2014-09-22 ساعت 21:08)aghamilad نوشته:  دوستان من یکبار گفتم ولی کسی توجه نکرد من فرمم را 22 می فرستادم ولی 12 اگوست فهمیدم که ادرس در آمریکا را خیلی جزئی اشتباه نوشتم و در قسمت تحصیلی هم کمی مشکل داشتم برای همین تقاضای انلاک کردم و وقتی فرم انلاک شد با کمال تعجب دیدم ادرسی که من کمی اشتباه نوشته بودم به صورت خودکار درست شده بود و برای همین به این نتیجه رسیدم که قبل از اینکه ما به مصاحبه بریم تمام فرم ها را ببرسی میکنند و یکضرب یا کلیرنس را مشخص میکنند و نتیجه دیگه اینکه هرچه فرم ها زودتر فرستاده باشید کارتون زودتر انجام میشه

دقیقا همینه، حتی یه جایی توی سایت هم قید شده بود که "توصیه می کنیم هرچه سریعتر نسبت به پر کردن فرمها اقدام کنید" . دقیقا یادم نیست، ولی مطمئنم که اینو نوشته بودند
کیس نامبر : 2014as29XX / تاریخ مصاحبه : 30 ژانویه- ابوظبی / تعداد افراد کیس : 3 نفر / آپدیتها: 4 فوریه- ده فوریه-4 مارچ- 5 مارچ - پنجم جون- هشت جون/ کلیر : هشت جون ، ساعت 12:30 ظهر/ دریافت ویزا : 26 جون

تشکر کنندگان: aghamilad ، r.bazargan ، ashkansoso65
سلام دوستان .شبتون خوش.
آقا من امروز بالاخره انتظارم سر اومد و زنگ زدم به KCC
1.تاریخ ارسال نامه و مصاحبه رو بهم گفت ظاهرا زمانبندی شده است.کیسم رو چک کرد و گفت تا 3 هفته دیگه نامت میاد و توی دسامبر میری مصاحبه(البته نگفت چرا اینقد دیر).فکر کنم تمام آپدیت ها گروهی باشه
2.ظاهرا بخاطر الکترونیکی شدن مدارک و تموم شدن fiscal year تاخیر داره.
و در آخر گفت ما رو برای پاسخگویی گذاشتم اینجا و وظیفه داریم پاسخگو باشیم و زنگ زدن شما و ایمیل زدن کاری به پروندتون نداره نگران نباشید.
با خیال راحت زنگ بزنید و از نگرانی در بیاید
موفق باشید
در ضمن خواهش میکنم خواهش میکنم کسایی که اطلاعات کافی ندارن بیخود و بی جهت ایده هاشون رو اینجا نگذارن چون باعث به وجود آمدن استرس بیجا برای بقیه خواهد بود
کیس نامبر:2015as3xx
California
دمت گرم احسان خان
2015AS00001xxx : C/N ، رویت قبولی : May 1 ، ارسال فرم 260 : May 30 ، سفارت : آنکارا ، کارنت : 12 Aug ، نامه دوم : 23 Oct ، زمان مصاحبه : هفته اول Des ، وضعیت اخذ ویزا : AP ، کلیر : انجام شده- حضور در آمریکا
تشکر کنندگان: ashkansoso65 ، bahreini.ehsan ، Pm1212

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان