کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015
(2014-09-23 ساعت 21:31)afrand نوشته:  جناب بهداد ما فکر میکردیم جزو کارنتیهای اکتبریم که متاسفانه نشد .اگر مصاحبه ما به دسامبر به بعد بیفته که اینطور به نظر میاد پاسپورت کودکم کمتر از 6 ماه مهلت دارد به نظر شما :
آیا پاسپورتش را عوض کنیم ؟
بعد از تعویض از kcc بخواهیم فرممان را باز کند تا شماره پاسش رو اصلاح کنیم ؟ یا اینکه برای مصاحبه رفتیم اعلام کنیم ؟
قربان بنده تا جایی که اطلاع دارم ایرانی ها اجازه خروج از کشور با پاسپورت کمتر از 6 ماه اعتبار ندارند. پس می بایست حتما پاسپورت رو تعویض کنید. این که از KCC بخواهید که فرم رو دوباره باز کنه یا اونجا اعلام کنید رو بنده نمیتونم جای شما تصمیم بگیرم. مشکل حادی نیست البته. تجربه خودم نشون داد که ارسال اولیه فرم مهمه و من که بیش از یکماه بعد از ارسال اولیه فرمم را باز و ادیت کردم به مصاحبه دعوت شدم و دوستانی که خیلی قبل از من فرم را فقط یکبار پست کرده بودند منتظرند. اگر قرار باشه همین روند تکرار شه خوب خیلی عاقلانه خواهد بود که فرم را بخواهید باز کنند.
البته اگر پاسپورت فرزندتان را عوض کردید با در دست داشتن پاسپورت باطل شده قبل و پاسپورت جدید در زمان مصاحبه و توضیح به آفیسر هم نباید هیچ شک و شبهه ای براش باقی بمونه و منجر به طولانی شدن روند کلیرنستون بشه.
هر دو روش به نظر من کم خطرند حالا دیگه بقیه اش به خودتون بستگی داره. اما چیزی که مشخصه میبایست که پاسپورت تعویض بشه (اگر تا زمان مصاحبه کمتر از 6 ماه اعتبار داره)
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: babak12 ، HERMES7 ، arya25 ، Samia ، A_A ، r.bazargan ، afrand ، ashkansoso65
(2014-09-23 ساعت 21:31)afrand نوشته:  جناب بهداد ما فکر میکردیم جزو کارنتیهای اکتبریم که متاسفانه نشد .اگر مصاحبه ما به دسامبر به بعد بیفته که اینطور به نظر میاد پاسپورت کودکم کمتر از 6 ماه مهلت دارد به نظر شما :
آیا پاسپورتش را عوض کنیم ؟
بعد از تعویض از kcc بخواهیم فرممان را باز کند تا شماره پاسش رو اصلاح کنیم ؟ یا اینکه برای مصاحبه رفتیم اعلام کنیم ؟

فکر کنم جایی خوندم نوشته بود حداقل ۸ ماه ! سعی میکنم لینکش رو پیدا کنم بزارم براتون.

شما همیطور که گفتن حتما پاس رو عوض کنید ولی اگر میخواهید فرم رو انلاک نکنید و تغییرات رو انجام بدهید زنگ بزنید به کی سی سی و اونا براتون اپدیت میکنن.
ولی به نظر من روز مصاحبه بگید چون هیچ تاثیری در کلیرنس شما نداره.
تشکر کنندگان: afrand
(2014-09-23 ساعت 19:19)رضا2015 نوشته:  
(2014-09-23 ساعت 18:57)Vandadi نوشته:  
(2014-09-23 ساعت 18:11)رضا2015 نوشته:  
(2014-09-23 ساعت 17:26)Vandadi نوشته:  میشه لطف کنید بگید چطور حل شد و ماجرای این فرم بالای 16 چیه؟ و ختم کلام مدارک و فرم های مورد نیاز قبل برا پست کردن به انکارا و موقع مصاحبه چیه؟؟؟؟؟

(2014-09-23 ساعت 17:15)رضا2015 نوشته:  موضوع حل شد چیز خاصی نبود و اقا ارشان دقت لازم رو نکرده بودن که با راهنمایی اقا بهداد قضیه تمام شد.
دوستان اگر موضوع جدیدی پیدا کردید و مطمئن نیستید که به چه صورت هست .میتونید به اقای بهداد پیغام بدین( البته من اینجا از وقتی که ایشون میذارن تشکر میکنم) بعد از مشخص شدن موضوع ایشون به موضوع به تفسیر اشاره خواند کرد.

دوستان الان تقریبا مواردشون مشخص شده، خواهشا اگر 10 تا ارسال داشتید به قسمت کنترل پنل کاربریتون برید و در قسمت امضا حدود شماره کیس و اطلاعات جاری تون رو بزارید که بتونیم روند بهتری در اطلاع رسانی به همدیگر داشته باشیم.

میشه لطف کنید بگید چطور حل شد و ماجرای این فرم بالای 16 چیه؟ و ختم کلام مدارک و فرم های مورد نیاز قبل برا پست کردن به انکارا و موقع مصاحبه چیه؟؟؟؟؟

موضوع مدیر را جهت حل مسئله بخوانید اینجا
همون مدارک قبلی شامل کپی پاسپورت و کپی مدارک و اصل ترجمه ها و فرم سفارت و نامه بانک .

روز مصاحبه هم اصل مدارک با کپی ترجمه ها ، فرم CSC و فرم قبولی و نامه دعوت به مصاحبه با عایوایرو با خودتون می برید.

عایوایرو چیه ببخشید؟؟؟ Cool
ax ع ک س(تصویر) رو به فارسی بنویسید! نمیدونم چرا این جوری میشه ! :دی Big Grin

ایا این فرم سفارت همون conformation sheet هست اطلاعات در مورد خودمان و ادرس در امریکا هستش؟؟؟؟ Cool
عشق مانند پنج قرص نان و تکه ای ماهی است تا نبخشی زیاد نمی شوند.
تشکر کنندگان:
[/quote]

عایوایرو چیه ببخشید؟؟؟ Cool
[/quote]
ax ع ک س(تصویر) رو به فارسی بنویسید! نمیدونم چرا این جوری میشه ! :دی Big Grin
[/quote]

ایا این فرم سفارت همون conformation sheet هست اطلاعات در مورد خودمان و ادرس در آمریکا هستش؟؟؟؟ Cool
[/quote]

بله بله دقیقا همون هستش
تشکر کنندگان:
(2014-09-23 ساعت 15:13)afrand نوشته:  دوستان به نظر میاد به تمام کسانی که مجرد بودند و کارنت شدند نامه دوم رسیده ............ ایا در این جمع کسی هست که مجرد باشه و کارنت باشه و زود فرم را ارسال کرده باشه و نامه دوم نگرفته باشه ؟

من مجردم اما نامه نیومده
تشکر کنندگان: babak12 ، HERMES7 ، r.bazargan ، afrand
دوستان الان سری بعدی نامه دوم قراره از کی بیاد؟؟؟
واسه ماکه فعلا نیومده از همین اولش فکر کنم بد شانسیم Sad(
Case Number:2015AS000010XX
DV260 Forms:June 16th
Unlock:August 16th
Second Letter:January 23rd
Interveiw:March 3rd
Visa:March 6th (یک ضرب)Shy
تشکر کنندگان:
واسه من مجردم سري اول كارنتي ها هستم هنوز نامه دوم نيومده دي اس ٢٦٠ رو هم ٦ جون فرستادم

تشکر کنندگان: babak12 ، r.bazargan
میاد بابا صبر داشته باشید.... تازه اول راهه.
تشکر کنندگان: babak12 ، behdadK ، areb1356 ، Pm1212 ، A_A ، kimfar ، نیلان ، ashkansoso65
آمد ....
بلاخره آمد ....
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
مهر آمد و مدرسه ها شروع شده ایشالا نامه دوم همتون میاد و انقدر نگران نباشید ؛-)
کیس نامبر: 2XXX // سفارت: آنكارا // مصاحبه نوامبر // سربازى : س // اخرين آپديت واقعى ١٩ مى //

بازمانده لاتارى ٢٠١٥
تشکر کنندگان: HERMES7 ، نیلان ، lighter ، r.bazargan ، ریحانا ، ashkansoso65 ، afrand ، kimfar ، babak12 ، vahid1432 ، R-AL ، arya25
جناب Areb1356 در پیغام خصوصی نکته ای به من متذکر شدن که تغییرش دادم اما محض احتیاط اینجا هم خواستم اطلاع رسانی کنم.
تا پارسال پرینت فرم DS-230 رو با خودتون به همراه نامه قبولی و نامه دعوت به مصاحبه (نامه های اول و دوم) در مصاحبه می بردید. امسال هم به رسم پارسال پرینت فرم ثبت نام رو میبرید که شده DS-260 باز به همراه نامه قبولی و نامه دعوت به مصاحبه.
من در تاپیک های مسافرت درستش کردم اما خواستم یاداوری کنم کسی جاش نگذاره.
ممنون از جناب Areb بابت یاداوریشون
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: نیلان ، lighter ، r.bazargan ، rezasadeghi ، ashkansoso65 ، babak12 ، A_A ، areb1356 ، آزاده_امین
دوستانی که از ماجرای ۲۰۱۴ خبر دارن این هفته الن ایر سخنگوی فارسی زبان وزارت خارجه ا م ر ک ا مهمان کامبیز حسینی در برنامه پولتیکه. گرچه من به هردو نفر اینباکس دادم و متاسفانه برام ثابت شد اکثر این ایران دوستی ها و طنازی ها نمایشی بیشتر نیست ولی میشه حداقل با مراجعه به صفحه برنامه تو فیسبوک ازش بصورت واضح بخوایم که جواب بده. بخصوص 2015 ها که بیشتر در استانه همچین اتفاقی قرار دارن. شاید حداقل یه جواب درستی داد.
https://www.facebook.com/kambizhosseini/...32/?type=1
ا
4xxx/ سه نفر/۹ اپریل ابوظبی/AP/ اپدیت: 10 11 12 14 15 اپریل, 18 و 19 اگوست
ویزا: هرگز!

جا مانده از قطار لاتاری 2014. توصیه به دوستان آینده: تبعیض و بی عدالتی همه جا هست. بخصوص در سفارتهای محترم! ذهنت آماده همه چیز کن
تشکر کنندگان: r.bazargan ، rezasadeghi ، rbrb-2015
[quote='شیرین 67' pid='551790' dateline='1411497064']
واسه من مجردم سري اول كارنتي ها هستم هنوز نامه دوم نيومده دي اس ٢٦٠ رو هم ٦ جون فرستادم

سلام دوستان من هم واسه اکتبر کارنت شدم ولی حتی واسه نوامبر هم مصاحبم نیامد به kccایمیل ردم همون جواب همیشگی داره پروسس میشه چند هفته صبر کنید....دارم نگران میشم ما خیلی خوشحال بودیم که کیسمون پایینه اینطور ی فکر نکنم دسامبر هم برم مصاحبه Sad
کیس نامبر18xx تاریخ رویت قبولی 2 می سفارت انکارا سابمیت فرم 7 جون و اپدیت 16 جولای افراد کیس 1 نفر دريافت نامه دوم ٢٤ نوامبر مصاحبه ژانويه , كلير ٢٤مارچ، ويزا ٢٨ مارچ
تشکر کنندگان:
[quote='satanicboy1' pid='551855' dateline='1411515789']
آمد ....
بلاخره آمد ....
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
مهر آمد و مدرسه ها شروع شده ایشالا نامه دوم همتون میاد و انقدر نگران نباشید ؛-)
[/quote
نامه ی دوم که چیز خاصی نیست برای همه میاد
اون کلیرنس و ویزاس که دست خداست
Big Grin
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان: lighter ، r.bazargan ، rezasadeghi ، afrand ، babak12
(2014-09-24 ساعت 08:38)fatan57 نوشته:  [quote='شیرین 67' pid='551790' dateline='1411497064']

سلام دوستان من هم واسه اکتبر کارنت شدم ولی حتی واسه نوامبر هم مصاحبم نیامد به kccایمیل ردم همون جواب همیشگی داره پروسس میشه چند هفته صبر کنید....دارم نگران میشم ما خیلی خوشحال بودیم که کیسمون پایینه اینطور ی فکر نکنم دسامبر هم برم مصاحبه Sad

دوستان نامه ی دوم اصلا مایه ی نگرانی نیست بالاخره میاد...برای همه اومده..پروسه ی کلیرنس از زمان سابمیت فرم ۲۶۰ شروع شده...خودتون رو نگران نکنید، نگرانی فقط تاثیر بد میذاره که مصاحبه تون خوب برگزار نشه
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
تشکر کنندگان: lighter ، r.bazargan ، ashkansoso65 ، babak12
(2014-09-23 ساعت 23:14)rainolf نوشته:  میاد بابا صبر داشته باشید.... تازه اول راهه.

دوستان بیاین و یه کم صبر داشته باشید و انقدر زود جو نگرانی رو پر نکنید...خبری نیست که نامه ی همه میاد
از الان اینطوری باشید وای به روز مصاحبه و زمان انتظار کلیرنس

(2014-09-24 ساعت 08:23)teacherm نوشته:  دوستانی که از ماجرای ۲۰۱۴ خبر دارن این هفته الن ایر سخنگوی فارسی زبان وزارت خارجه ا م ر ک ا مهمان کامبیز حسینی در برنامه پولتیکه. گرچه من به هردو نفر اینباایوایدادم و متاسفانه برام ثابت شد اکثر این ایران دوستی ها و طنازی ها نمایشی بیشتر نیست ولی میشه حداقل با مراجعه به صفحه برنامه تو فیسبوک ازش بصورت واضح بخوایم که جواب بده. بخصوص 2015 ها که بیشتر در استانه همچین اتفاقی قرار دارن. شاید حداقل یه جواب درستی داد.
https://www.facebook.com/kambizhosseini/...32/?type=1
ا

خود الان ایر پیج فیس بوک شخصی هم داره، من اونجا براش کلی گله و شکایت نوشتم...اصلا جواب نداد...
تشکر کنندگان: r.bazargan

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان