کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015
(2014-09-24 ساعت 17:14)mordad نوشته:  منم تماس گرفتم یه خانم محترمی جواب دادن که کیستون بررسی شده شما منتظر بمونید بزودی ایمیل دریافت خواهید کرد فقط و فقط در جواب سوال من که گفتم کی ؟؟؟ میگفت ... comming soon comming soon

سلام شما کی ساب میت کردید و کیستون چنده/
کیس نامبر18xx تاریخ رویت قبولی 2 می سفارت انکارا سابمیت فرم 7 جون و اپدیت 16 جولای افراد کیس 1 نفر دريافت نامه دوم ٢٤ نوامبر مصاحبه ژانويه , كلير ٢٤مارچ، ويزا ٢٨ مارچ
تشکر کنندگان: r.bazargan
اقا پس اگر قراربه بررسی باشه حتما اون افرادی که مجرد هستند زودتر دعوت به مصاحبه میشن
هردم از این باغ بری میرسد تازه تر از تازه تری میرسد . اینا دیگه امسال خواستند بترکونند از همین دعوت به مصاحبه و ارسال نامه شروع کردند به بی نظم بازی
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما
تشکر کنندگان: babak12 ، rezasadeghi ، ashkansoso65
(2014-09-24 ساعت 17:01)fatan57 نوشته:  سلام دوستان من الان بهkcc رنگ ردم و متاسفاه بهم گفتند چون فرمهاتون رو دیر ساب میت کردید باید منتظر بمونید وگفت کیستون در حال بررسی هست .پرسیدم امکانش هست که مصاحبم بیفته دسامبر گفت نه شما دیر ساب میت کردید وخیلی ها قبل شما ساب میت کردن باید اونها بررسی بشوند خیلی ناراحت شدم یعنی از دوستان کسی نیست که حولو حوش 7 جون ساب میت کرده باشه و نامش اومده باشه؟
بعید میدونم به خاطر 15-16 روز دیر فرستادن همچین اتفاقی بیوفته, اینطوری قضیه کیس نامبر و کارنت کردن زیر سوال می ره
بین کسایی که نامشون اومد کسایی بودن که اواخر می فرماشون رو فرستاده بودن,تفاوتش با ما 7-8 روزه, فکر نمی کنم به خاطر 7-8 روز 2-3 ماه مصاحبه عقب بیوفته
در کل امسال کاراشون قابل پیش بینی نیست
امیدواریم زودتر بیاد [عکس: t0826.gif] [عکس: t0807.gif]
► ДЯМДИ ◄ نوشته:
Immediate Issued ← 25 jan : Interview ░░ 12Aug : Current ░░ 19jul ← 7jun : DS260 ░░ Abu Dhabi ← Ankara ░░ 2015AS2ΘΘΘ

تشکر کنندگان: babak12 ، Pm1212 ، kimfar ، ashkansoso65
مداركي كه بايد پست بشه آنكارا

http://photos.state.gov/libraries/turkey...urkish.pdf
تشکر کنندگان: HERMES7 ، ashkansoso65
(2014-09-24 ساعت 17:49)A_A نوشته:  
(2014-09-24 ساعت 17:01)fatan57 نوشته:  سلام دوستان من الان بهkcc رنگ ردم و متاسفاه بهم گفتند چون فرمهاتون رو دیر ساب میت کردید باید منتظر بمونید وگفت کیستون در حال بررسی هست .پرسیدم امکانش هست که مصاحبم بیفته دسامبر گفت نه شما دیر ساب میت کردید وخیلی ها قبل شما ساب میت کردن باید اونها بررسی بشوند خیلی ناراحت شدم یعنی از دوستان کسی نیست که حولو حوش 7 جون ساب میت کرده باشه و نامش اومده باشه؟
بعید میدونم به خاطر 15-16 روز دیر فرستادن همچین اتفاقی بیوفته, اینطوری قضیه کیس نامبر و کارنت کردن زیر سوال می ره
بین کسایی که نامشون اومد کسایی بودن که اواخر می فرماشون رو فرستاده بودن,تفاوتش با ما 7-8 روزه, فکر نمی کنم به خاطر 7-8 روز 2-3 ماه مصاحبه عقب بیوفته
در کل امسال کاراشون قابل پیش بینی نیست
امیدواریم زودتر بیاد [عکس: t0826.gif] [عکس: t0807.gif]
الان با این ایکون هایی که گذاشتین دارین جمبل و جادو می کنین که زودتر برین امریکا
Big GrinBig GrinBig Grin
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان: Pm1212 ، rezasadeghi ، kimfar
(2014-09-24 ساعت 17:37)aghamilad نوشته:  اقا پس اگر قراربه بررسی باشه حتما اون افرادی که مجرد هستند زودتر دعوت به مصاحبه میشن
هردم از این باغ بری میرسد تازه تر از تازه تری میرسد . اینا دیگه امسال خواستند بترکونند از همین دعوت به مصاحبه و ارسال نامه شروع کردند به بی نظم بازی

مهاجرت برای ما ایرانی ها همینه
چون کسی دلش برای ما نسوخته که کارمون رو انجام بدن
اونها هر وقت بخوان و هر جور بخوان با ما رفتار می کنن
دلیلش هم اینه که تعهدی به ما ندارن
تعهد هر دولتی به مردم خودشه
شاید دونستن این ها باعث بشه، این رو بپذیریم و کمتر اذیت بشیم
Sad
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان: babak12 ، aghamilad
سلام دوستان، چند دقیقه پیش با kcc تماس گرفتیم بعد از اینکه گفتند صدای شما ضبط میشه اطلاعات زیر را کسب کردیم:
1- شروع بررسی بر اساس آخرین تاریخ ارسال فرم DS260 میباشد( بعد از آنلاک شدن فرممان ، آنرا در اول جولای ارسال کردیم ) بنابراین تاریخ سابمیت اولیه فرممان در 22 می ، در نظر گرفته نشده است.
2- کسانی که تاکنون نامه دوم را دریافت نکرده اند (با هر کیس نامبری که کارنت شده اند) از 15 اکتبر منتظر دریافت آن باشند.
3- وقت مصاحبه در ماه های اکتبر و نوامبر تکمیل شده و نوبت بعدی برای امثال ما در ماه دسامبر به بعد خواهد بود.
4-نکته آخر اینکه محل سفارتمون آنکارا بود که با ارسال ایمیل به kcc انرا به ابو ظبی تغییر دادیم و مورد تائید قرار گرفت.

موفق و صبور باشید.
تشکر کنندگان: babak12 ، rezasadeghi ، behjat ، L_haam
رفقا از همین اول کاری فاز منفی نگیرید !
تو کل این پروسه باید صبر پیشه کرد.
دیر یا زود نامه میاد ، چیزی که مهمه اینه که واسه بعدش آماده باشیم .
امسال قراره بهترین سال لاتاری باشه ...
اینو به خودمون بقبولونیم ...

--> به امید ویزای یکضرب <--
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان: babak12 ، kimfar ، aghamilad ، ashkansoso65

ای بابا Sad با این وضعیت من فکر می کنم با کیس نامبر 1600 مصاحبم بعد از عید میوفته!!
Case:2015AS1xxx; DS-260:July10th; Invitation Letter:Nov25th; Interview: Jan8th; Abudhabi; 1 Person; Clear:Apr5th; Visa Issued:Apr 20th;
تشکر کنندگان:
(2014-09-24 ساعت 20:15)kaamiran نوشته:  سلام دوستان، چند دقیقه پیش با kcc تماس گرفتیم بعد از اینکه گفتند صدای شما ضبط میشه اطلاعات زیر را کسب کردیم:
1- شروع بررسی بر اساس آخرین تاریخ ارسال فرم DS260 میباشد( بعد از آنلاک شدن فرممان ، آنرا در اول جولای ارسال کردیم ) بنابراین تاریخ سابمیت اولیه فرممان در 22 می ، در نظر گرفته نشده است.
2- کسانی که تاکنون نامه دوم را دریافت نکرده اند (با هر کیس نامبری که کارنت شده اند) از 15 اکتبر منتظر دریافت آن باشند.
3- وقت مصاحبه در ماه های اکتبر و نوامبر تکمیل شده و نوبت بعدی برای امثال ما در ماه دسامبر به بعد خواهد بود.
4-نکته آخر اینکه محل سفارتمون آنکارا بود که با ارسال ایمیل به kcc انرا به ابو ظبی تغییر دادیم و مورد تائید قرار گرفت.

موفق و صبور باشید.

سلام دوست عزیز من 16 جولای دوباره اپدیت کردم کاش نمیکردم؟ به شما گفتن بقیه کارنتی ها تو دسامبر میرن؟امیدوارم همینطور بشه و من هم دسامبر برم
کیس نامبر18xx تاریخ رویت قبولی 2 می سفارت انکارا سابمیت فرم 7 جون و اپدیت 16 جولای افراد کیس 1 نفر دريافت نامه دوم ٢٤ نوامبر مصاحبه ژانويه , كلير ٢٤مارچ، ويزا ٢٨ مارچ
تشکر کنندگان: habibhabib ، Pm1212
سلام.لطفا" یکی منو راهنمایی کنه...
من کیس نامبرم زیر 500 هستش و روز 8 تیر یعنی 29 ژوئن فرم 260 رو پر کردم و جزو کارنتی های سری اول بودم ولی هنوز نامه دوم من جايگزین نشده...به نظر شما علتش چی ميتونه باشه؟امکان داره اصلا نامه دوم نیاد و دعوت به مصاحبه نشم؟خیلی نگرانم.یه بارم 45 روز پیش به kcc ايمیل زدم و اونا گفتند تا یکی دو هفته دیگه بهتون اعلام میکنیم تاریخ مصاحبتون رو ولی هنوز خبری نشده؟کسی اینجا هست که وضعش مثل من باشه؟خیلی نگرانم
تشکر کنندگان: r.bazargan
شما با یه بار ايميل زدن محل مصاحبتون رو عوض کردند؟ما ايميل زديم و گفتيم اگر امکانش هست برای مارو از آنکارا تغییر بدید به ارمنستان ازمون پرسیدن برای چی میخواید برید ارمنستان.یعنی علت خواستند ازمون.ما هم ترسیدیم که یه موقع فکر کنن ما مشکل داریم و این حرفها بی خیال شدیم.راستش ارمنستان هم هزینه رفت وامدش ارزون تره و هم نمیخواد مدارک رو جلوتر پست کنیم و لازم نیست قبلش از دکتر وقت بگیریم...حالا به نظر شما چکار کنیم؟بازم ایمیل بزنیم و علتش رو چی بگیم؟
تشکر کنندگان: mohammadg846

واییییی اینطوری که شما میگید ماکه 16جون فرم هارو سابمیت کردیم خیلی دیر تر نامه دوممون میاد
Case Number:2015AS000010XX
DV260 Forms:June 16th
Unlock:August 16th
Second Letter:January 23rd
Interveiw:March 3rd
Visa:March 6th (یک ضرب)Shy
تشکر کنندگان: babak12
منم ٦ جون سابميت كردم [emoji21] چه وضعيه آخه

تشکر کنندگان:
من هم ٦ جون سابميت كردم اين چه وضعيه[emoji21]

تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان