کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015
(2014-09-24 ساعت 09:05)نیلان نوشته:  
(2014-09-23 ساعت 23:14)rainolf نوشته:  میاد بابا صبر داشته باشید.... تازه اول راهه.

دوستان بیاین و یه کم صبر داشته باشید و انقدر زود جو نگرانی رو پر نکنید...خبری نیست که نامه ی همه میاد
از الان اینطوری باشید وای به روز مصاحبه و زمان انتظار کلیرنس

(2014-09-24 ساعت 08:23)teacherm نوشته:  دوستانی که از ماجرای ۲۰۱۴ خبر دارن این هفته الن ایر سخنگوی فارسی زبان وزارت خارجه ا م ر ک ا مهمان کامبیز حسینی در برنامه پولتیکه. گرچه من به هردو نفر اینباایوایدادم و متاسفانه برام ثابت شد اکثر این ایران دوستی ها و طنازی ها نمایشی بیشتر نیست ولی میشه حداقل با مراجعه به صفحه برنامه تو فیسبوک ازش بصورت واضح بخوایم که جواب بده. بخصوص 2015 ها که بیشتر در استانه همچین اتفاقی قرار دارن. شاید حداقل یه جواب درستی داد.
https://www.facebook.com/kambizhosseini/...32/?type=1
ا

خود الان ایر پیج FB شخصی هم داره، من اونجا براش کلی گله و شکایت نوشتم...اصلا جواب نداد...

معمولا در این گونه شرایط به قوانین و تبصره ها رجوع می کنن و میگن که توی نامه ی اول نوشته ویزا به همه تعلق نمی گیره و تعداد کل ویزاهایی رو که دادن اعلام می کنن و از نظر قانونی هم واقعا تخطی نکردند...بنابراین شکایت امثال ما به جایی نمی رسه...ما یه بلیط برنده داشتیم، می تونستیم انتخاب کنیم که روش حساب کنیم یا نه و خودمون خواستیم و هزینه کردیم الانم باید نتیجه رو بپذیریم...این واقعیت تلخ ماست...
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان: r.bazargan
(2014-09-24 ساعت 08:44)نیلان نوشته:  
(2014-09-24 ساعت 08:38)fatan57 نوشته:  [quote='شیرین 67' pid='551790' dateline='1411497064']
واسه من مجردم سري اول كارنتي ها هستم هنوز نامه دوم نيومده دي اس ٢٦٠ رو هم ٦ جون فرستادم

سلام دوستان من هم واسه اکتبر کارنت شدم ولی حتی واسه نوامبر هم مصاحبم نیامد به kccایمیل ردم همون جواب همیشگی داره پروسس میشه چند هفته صبر کنید....دارم نگران میشم ما خیلی خوشحال بودیم که کیسمون پایینه اینطور ی فکر نکنم دسامبر هم برم مصاحبه Sad

دوستان نامه ی دوم اصلا مایه ی نگرانی نیست بالاخره میاد...برای همه اومده..پروسه ی کلیرنس از زمان سابمیت فرم ۲۶۰ شروع شده...خودتون رو نگران نکنید، نگرانی فقط تاثیر بد میذاره که مصاحبه تون خوب برگزار نشه

من نگرانیم از اینه که وقتی پروسس واسه مصاحبم اینقدر طول کشیده کلیرنسم چقدر طول میکشه؟ تازه واسه خانم مجرد
کیس نامبر18xx تاریخ رویت قبولی 2 می سفارت انکارا سابمیت فرم 7 جون و اپدیت 16 جولای افراد کیس 1 نفر دريافت نامه دوم ٢٤ نوامبر مصاحبه ژانويه , كلير ٢٤مارچ، ويزا ٢٨ مارچ
(2014-09-24 ساعت 09:30)fatan57 نوشته:  
(2014-09-24 ساعت 08:44)نیلان نوشته:  
(2014-09-24 ساعت 08:38)fatan57 نوشته:  [quote='شیرین 67' pid='551790' dateline='1411497064']
واسه من مجردم سري اول كارنتي ها هستم هنوز نامه دوم نيومده دي اس ٢٦٠ رو هم ٦ جون فرستادم

سلام دوستان من هم واسه اکتبر کارنت شدم ولی حتی واسه نوامبر هم مصاحبم نیامد به kccایمیل ردم همون جواب همیشگی داره پروسس میشه چند هفته صبر کنید....دارم نگران میشم ما خیلی خوشحال بودیم که کیسمون پایینه اینطور ی فکر نکنم دسامبر هم برم مصاحبه Sad

دوستان نامه ی دوم اصلا مایه ی نگرانی نیست بالاخره میاد...برای همه اومده..پروسه ی کلیرنس از زمان سابمیت فرم ۲۶۰ شروع شده...خودتون رو نگران نکنید، نگرانی فقط تاثیر بد میذاره که مصاحبه تون خوب برگزار نشه

من نگرانیم از اینه که وقتی پروسس واسه مصاحبم اینقدر طول کشیده کلیرنسم چقدر طول میکشه؟ تازه واسه خانم مجرد

چیزی که در کنترل ما نیست نباید مایه ی فکر و نگرانی بشه
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان: behdadK
دوستان یه سوال فنی
من مدتی ساکن خونه یکی از فامیل بودم در تهران و زمان تکمیل فرم اون آدرس و وارد کردم
در حال حاضر خونه گرفتم و آدرسم تغییر کرده
درخواست آنلاک بدم با توجه به اینکه کارنت شدم؟؟؟؟
در فرم CONTACT INFO که باید برای سفارت آنکارا فرستاده بشه کدوم آدرس و وارد کنم؟
❶کيس نامبر : 2015AS26## ❷تعداد افراد :1+1 نفر : ازدواج سه ماه بعد از قبولی❸کنسولگری :  Abudhabi
❹ارسال فرم : August 30 ❺کارنت: November ❻تاریخ مصاحبه : April 19 ❼دريافت ويزا : يك ضرب + AP(شرکت خصوصی؛ سربازی ارتش، آپدیتها:21و 22 آپریل- 2 و 23 جون- 1 جولای- 2 جولای کلیر تاریخ ورود: 1 اکتبر- سیاتل , سفرنامه
تشکر کنندگان:
دوستان گلم توجه توجه خبر خبر ................
بالاخره صبر ما هر سر اومد و به kcc زنگ زدیم اولا وقتی بفهمند که هول شدی و زبانتم دست و پا شکسته است آرام توضیح میدن دوما از شما اسم و شماره کیس و تاریخ تولد رو میپرسه و بلافاصله شروع میکنه به توضیح دادن که شما در حال بررسی هستید و نیاز به صحبت از طرف شما نداره بنابراین اگر نگرانید میتوانید زنگ بزنید. ما که خیلی آرامش گرفتیم .
همانطوری که بقیه دوستان که شبیه ما گرفتار انتظارند گفتند قراره ما برای دسامبر و یا ژانویه برای مصاحبه دعوت بشیم .پرسیدیم بالاخره کی ما مطلع میشیم گفت حداکثر تا پایان نوامبر ای میل مربوط به زمان مصاحبه را دریافت خواهید کرد.
حالا یه نظر شخصی بسیار مثبت میخوام بدم : بچه ها مثل اینکه واقعا تعداد ویزاهاشون محدوده . ندیدید چه بلایی سر بچه های 2014 اومد که با وجود کلیرانس ویزا صادر نشد. خوب ویزا برای 2014 ندارند و فقط برای تعداد کمی دارند و تعداد کمی را دعوت به مصاحبه کردند . این میتونه علامت خیلی خوبی باشه که به امید خدا به همه مان ویزا میدهند . به امید پرواز همه دوستان
کیس نامبر :****2015AS مصاحبه : دسامبر و کلیر بعد از 4 ماه
چه خوش است حال مرغی که قفس ندیده باشد
چه نکوتر انکه مرغی زقفس پریده باشد
تشکر کنندگان: r.bazargan ، ashkansoso65 ، babak12
من كه نميفهمم ما كه سري اول كارنتي ها بوديم چرا بايد اين همخ عقب بيفته

تشکر کنندگان: r.bazargan ، ashkansoso65 ، Pm1212
(2014-09-24 ساعت 10:48)r.bazargan نوشته:  دوستان یه سوال فنی
من مدتی ساکن خونه یکی از فامیل بودم در تهران و زمان تکمیل فرم اون آدرس و وارد کردم
این مورد واقعا از اونهایی نیست که اصلا نیاز به آپدیت شدن داشته باشه. الکی پرونده خودتون رو سنگین نکنید. اگر خیلی اصرار دارید که به نظر بنده اشتباه هست و دعوت به مصاحبه شدید درخواست تغییر فرم بدید و درستش کنید. اما باز میگم به نظر من الکی هم نباید فرمتون رو باز کنید. قرار بوده موقع پر کردن فرم اطلاعات درست بدید که دادید. جایی شما رو مجبور نکردند آپدیت لحظه ای بدید
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: r.bazargan ، A_A ، babak12
(2014-09-23 ساعت 23:01)شیرین 67 نوشته:  واسه من مجردم سري اول كارنتي ها هستم هنوز نامه دوم نيومده دي اس ٢٦٠ رو هم ٦ جون فرستادم

خب ازدواج كن تا بفرستن برات!
تشکر کنندگان: rezasadeghi ، r.bazargan ، َalikh
يه شخصي سوال پرسيده بودن واسه مجردا زودتر مياد من هم اينو جواب دادم، سعي كنيد هميشه انقدر خوشمزه باشيد

تشکر کنندگان: rezasadeghi ، rbrb-2015
من محل کارم عوض شده بود و شرایط شما رو داشتم. ایمیل زدم kcc و توضیح دادم و پرسیدم به نظر خودشون بهترین راهکار چیه. گفتن کیس شما کارنته و زمان مصاحبه تون داره مشخص می شه. اطلاعت رو همراه خورتون روز مصاحبه داشته باشین.
اگه شما ایمیل نزنی و روز مصاحبه بهشون بگی هم مشکلی نیست. اما به نظر من یه ایمیل کوچیک بزن با یه توضیح مختصر و اینکه به هیچ وجه نگو میخوام فرمم آنلاک شه چون به هر حال ممکنه تو تاریخ مصاحبه ت تاثیر داشته باشه. فقط بپرس این تغییر آدرس رو چی کار کنم که نقض صداقت هم نکرده باشی.
به نظرم این بهترین کار بود. خداروشکر نامه ی دومم هم بدون تاخیر اومد. ایشالله واسه شمام همین جوری بشه

(2014-09-24 ساعت 11:37)behdadK نوشته:  
این مورد واقعا از اونهایی نیست که اصلا نیاز به آپدیت شدن داشته باشه. الکی پرونده خودتون رو سنگین نکنید. اگر خیلی اصرار دارید که به نظر بنده اشتباه هست و دعوت به مصاحبه شدید درخواست تغییر فرم بدید و درستش کنید. اما باز میگم به نظر من الکی هم نباید فرمتون رو باز کنید. قرار بوده موقع پر کردن فرم اطلاعات درست بدید که دادید. جایی شما رو مجبور نکردند آپدیت لحظه ای بدید
تشکر کنندگان: behdadK ، r.bazargan ، Pm1212 ، babak12 ، A_A ، rbrb-2015
(2014-09-24 ساعت 11:37)behdadK نوشته:  
ممنونم
پس درست اینه در فرم CONTACT آدرس قبلی رو وارد کنمCool
❶کيس نامبر : 2015AS26## ❷تعداد افراد :1+1 نفر : ازدواج سه ماه بعد از قبولی❸کنسولگری :  Abudhabi
❹ارسال فرم : August 30 ❺کارنت: November ❻تاریخ مصاحبه : April 19 ❼دريافت ويزا : يك ضرب + AP(شرکت خصوصی؛ سربازی ارتش، آپدیتها:21و 22 آپریل- 2 و 23 جون- 1 جولای- 2 جولای کلیر تاریخ ورود: 1 اکتبر- سیاتل , سفرنامه
تشکر کنندگان:
شب گذشته به kccزنگ زدم و گفتم با کیس 700 واندی و کارنت شدن زمان مصاحبه معلوم نیست و با توجه به مشغله کاری لطفا کمک کنید بدوونم مصاحبه کی میشه بعد از گرفتن اطلاعات و مشاهده کیس گفت بررسی پرونده شما تمام شده وباید تا اکتبر صبر کنید تا نامه دوم بیا د الان هم هیچ زمانی برای مصاحبه شما مشخص نشده که ما در سیسیتم داشته باشیم.صبر کنید.همین
کیس 787
سفارت انکارا
ارسال فرم 18juneالبته به لطف شرکت پرواز سبز آرزو ها که فرم رواینقدر دیر پر کرد که مصاحبه 3ماه عقب افتاد
افرادکیس 3نفر
کارنت.august
نامه دوم..24نوامبر
مصاحبه .12 ژانویه و آپدیت 12و14 ژانویه 8 june
مقصد .خونه خودم چون برای امریکا dangerous هستیم اونوقت اونایی کا هواپیما میزنن تو برج چه جوری ویزا میگیرن?
تشکر کنندگان: babak12 ، HERMES7 ، A_A ، ashkansoso65 ، r.bazargan ، behdadK ، Pm1212 ، laleht ، rezasadeghi
(2014-09-24 ساعت 11:41)شیرین 67 نوشته:  يه شخصي سوال پرسيده بودن واسه مجردا زودتر مياد من هم اينو جواب دادم، سعي كنيد هميشه انقدر خوشمزه باشيد

آدم خوشمزه باشه. ولي بداخلاق نباشه!
Wink
سلام دوستان من الان بهkcc رنگ ردم و متاسفاه بهم گفتند چون فرمهاتون رو دیر ساب میت کردید باید منتظر بمونید وگفت کیستون در حال بررسی هست .پرسیدم امکانش هست که مصاحبم بیفته دسامبر گفت نه شما دیر ساب میت کردید وخیلی ها قبل شما ساب میت کردن باید اونها بررسی بشوند خیلی ناراحت شدم یعنی از دوستان کسی نیست که حولو حوش 7 جون ساب میت کرده باشه و نامش اومده باشه؟
کیس نامبر18xx تاریخ رویت قبولی 2 می سفارت انکارا سابمیت فرم 7 جون و اپدیت 16 جولای افراد کیس 1 نفر دريافت نامه دوم ٢٤ نوامبر مصاحبه ژانويه , كلير ٢٤مارچ، ويزا ٢٨ مارچ
تشکر کنندگان: r.bazargan ، babak12 ، solid_mercury ، ashkansoso65
منم تماس گرفتم یه خانم محترمی جواب دادن که کیستون بررسی شده شما منتظر بمونید بزودی ایمیل دریافت خواهید کرد فقط و فقط در جواب سوال من که گفتم کی ؟؟؟ میگفت ... comming soon comming soon
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
تشکر کنندگان: r.bazargan ، babak12 ، Pm1212 ، rezasadeghi ، ashkansoso65

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان