کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015
(2014-10-03 ساعت 03:36)ارشان۲۰۱۵ نوشته:  
(2014-10-03 ساعت 02:02)Vandadi نوشته:  با سلام
امروز سفارت به من ایمیل زد و گفت مدارکم رسیده و تاریخ مصاحبه را دوباره ذکر کرده و مدارک مورد نظر برا مصاحبه یاداوری کرده اما یک مدرک خواسته که اگر میشه راهنمایی کنید گفتن مردهایی که سفرهای خارجی متعدد دارند باید لیستی از سفر به همراه تاریخ میلادی و نوع ویزا باید ذکر شود می خواستم بدونم این لیست چطور باید نوشت؟ و تهیه کرد؟ لطفا راهنمایی کنید نمونه ان لیست و بزارید.

سلام ما ۲روز پیش از dhl ایمیل گرفیم که مدارکمون به دست mehmmet turk رسیده ولی هنوز از سفارت ایمیلی نیا مده شما کی مدارکتون رسیده چند روز بعد سفارت ایمیل زده
مدارک من 3 هفته پیش رسیده بود خودم ایمیل زدم انها هم جواب دادن اما سوال من اینه ایا برای یک سفر خارج داشتن باید لیست تهیه کرد؟؟؟؟؟؟؟

سوال من اینه ایا برای یک سفر خارج داشتن باید لیست تهیه کرد؟؟؟؟؟؟؟
عشق مانند پنج قرص نان و تکه ای ماهی است تا نبخشی زیاد نمی شوند.
تشکر کنندگان: ashkansoso65
دوستان از بچه هایی که مصاحبه رفتن خبری نیست؟ منتظریم اعلام کنند ویزاهای یک ضربشون رو.
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان: ashkansoso65 ، babak12 ، A_A ، Rooz
دوستان کسی اطلاعاتی راجع به سایت سیس داره ؟ میدونم که بعد از اینکه زمان مصاحبه مان مشخص شد این سایت برایمون فعال میشه ولی نمیدونم :
1- این سایت چه کار میکند ؟
2- آیا باید حتما وارد آن شویم ؟
3- آیا اطلاعاتی باید وارد کرد و پرینت گرفت ؟
کیس نامبر :****2015AS مصاحبه : دسامبر و کلیر بعد از 4 ماه
چه خوش است حال مرغی که قفس ندیده باشد
چه نکوتر انکه مرغی زقفس پریده باشد
تشکر کنندگان:
ظاهرا یا کسی مصاحبه نرفته یا همه یکضربی بودن. میگویند No news is good news
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: babak12 ، ashkansoso65 ، shahrooz s ، Mahmood129 ، pari pari ، A_A ، reza.aa ، MJAVADIAN ، k1_m_1358 ، L_haam ، Rooz ، َalikh
(2014-10-01 ساعت 09:18)kiamehr نوشته:  دوستان سلام من هنوز نامه دوم رو دریافت نکردم. کسی هست مثل من باشه

دوستان جواب بدین به سوالم خواهش میکنم
تشکر کنندگان: SAAM_60
(2014-10-03 ساعت 12:22)kiamehr نوشته:  
(2014-10-01 ساعت 09:18)kiamehr نوشته:  دوستان سلام من هنوز نامه دوم رو دریافت نکردم. کسی هست مثل من باشه

دوستان جواب بدین به سوالم خواهش میکنم
سلام دوست عزیز
من و خیلی از دوستانی که سری اول برای اکتبر کارنت شدیم هنوز نامه دوم دریافت نکردیم
جای نگرانی نیست باید منتظر بود تا اواسط اکتبر
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: Rooz ، ashkansoso65 ، kiamehr
(2014-10-03 ساعت 11:05)afrand نوشته:  دوستان کسی اطلاعاتی راجع به سایت سیس داره ؟ میدونم که بعد از اینکه زمان مصاحبه مان مشخص شد این سایت برایمون فعال میشه ولی نمیدونم :
1- این سایت چه کار میکند ؟
2- آیا باید حتما وارد آن شویم ؟
3- آیا اطلاعاتی باید وارد کرد و پرینت گرفت ؟
سلام دوست عزیز
اینجا کاملا مطالعه بفرمایید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: ارشان۲۰۱۵ ، ashkansoso65 ، afrand
دوستان ۲۰۱۵
من با اطلاعاتی که این چند ماه از مهاجرنامه ها و گفت و گو با افرادی که الان در امریکا زندگی میکنن و از لاتاری رفتن ،متوجه شدم ،بهترین راه برای شرو در امریکا تشکیل یک گروه حداکثر چهار نفره از افرادی که شرایط تغریبا برابری دارند میتونه خیلی از مشکلات رو حل کنه ،
برای مثال یکی از مهمترین لزومات زندگی در امریکا مسکن هست که اگه هر کسی بخواد انفرادی کار کنه حداقل باید هشت صد دلار هزینه مسکن بده ولی میتونیم با یک گروه سه نفره حتی یک خونه تا هزار و دویست دلار تهیه کنیم و فقط هر نفر چهارصد دلار خرج کنن ،که این تازه دست بالاش هست ،
نمونه بعدیش خرید خودرو هست اونجا نیاز به خودرو با مسکن برابری میکنه و نمیشه از زیرش در رفت ،ولی میشه این رو هم به صورت اشتراکی خرید ، گرفتن ssn و green card هم مراحلیه که میشه در کنار هم بهتر و کم هزینه تر ازشون رد شد ،
و مهمتر از همه پیدا کردن کار و گرفتن گواهی نامه رانندگی .

حتی بحث روحی روانیش هم میتونه خیلی مهم باشه ،

دوستان عزیز خوشحال میشم نظرتون رو بدونم ،؟
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
تشکر کنندگان: behjat ، aghamilad ، fa15 ، Rooz ، ashkansoso65 ، lotttery2015 ، vahid1432 ، SAAM_60 ، moshkelgosha
(2014-10-03 ساعت 15:22)reza.aa نوشته:  دوستان ۲۰۱۵
من با اطلاعاتی که این چند ماه از مهاجرنامه ها و گفت و گو با افرادی که الان در آمریکا زندگی میکنن و از لاتاری رفتن ،متوجه شدم ،بهترین راه برای شرو در آمریکا تشکیل یک گروه حداکثر چهار نفره از افرادی که شرایط تغریبا برابری دارند میتونه خیلی از مشکلات رو حل کنه ،
برای مثال یکی از مهمترین لزومات زندگی در آمریکا مسکن هست که اگه هر کسی بخواد انفرادی کار کنه حداقل باید هشت صد دلار هزینه مسکن بده ولی میتونیم با یک گروه سه نفره حتی یک خونه تا هزار و دویست دلار تهیه کنیم و فقط هر نفر چهارصد دلار خرج کنن ،که این تازه دست بالاش هست ،
نمونه بعدیش خرید خودرو هست اونجا نیاز به خودرو با مسکن برابری میکنه و نمیشه از زیرش در رفت ،ولی میشه این رو هم به صورت اشتراکی خرید ، گرفتن ssn و green card هم مراحلیه که میشه در کنار هم بهتر و کم هزینه تر ازشون رد شد ،
و مهمتر از همه پیدا کردن کار و گرفتن گواهی نامه رانندگی .

حتی بحث روحی روانیش هم میتونه خیلی مهم باشه ،

دوستان عزیز خوشحال میشم نظرتون رو بدونم ،؟

سلام به نظر من هم همراهی در این راه خیلی خوب است و با همفکری میتوانیم حد اقل برای شروع به هم کمک کنیم انشاالله بعد از گرفتن ویزای یکضرب کسانی که شرایطشون به هم نزدیک است میتوانند برای شروع با هم در تماس باشند به امید آنروز
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: aghamilad ، reza.aa ، Rooz ، vahid1432 ، SAAM_60
سلام
برای تهیه لیست سفرها خارجی ما یک جدل تهیه کردیم به همین منظور که در ان اسم کشور نوع ویزا تاریخ مسافرت وهدف از سفرمان را نوشتیم در آخر زبان خواندن را فراموش نکنید من با این که بدون هیچ اغراق در مکالمه روزمره مشکلی ندارم اما دیروز در یک مصاحبه کاری تلفنی واقعا شوکه شدم البته تجربه جالبی بود. اما خوب واقعا وای به حال کسی که فکر کند. در اینجا بدون دانستن زبان قادر به زندگی است حتی در فروشگاه های زنجیره ای هم شما باید زبان بلد باشید خواهش می کنم فقط زبان بخوانید که واقعا مهم است حداقل یک نوار تافل تهیه کنید و بخش لیسینینگ را گوش کنید در اینجا در چنین موقعیتی قرار می‌گیرید. چون برای باز کردن حساب ثبت نام مدرسه کتابخانه یا هر جای دیگر به زبان احتیاج دارید البته بیشتر فهمیدن گوینده مهم است وگرنه من متوجه شده ام با وجود اشکالات گفتاری باز هم به خوبی به شما جواب میدهند و کمتر ایراد گرامری شما را یادآور میشوند (البته جز معلم مدرسه دخترم) خواهشا سعی کنید توانایی شنیداری خودتان را بالا ببرید خیلی مهم است
موفق باشید
کیس نامبر ***6 رویت قبولی may افراد کیس 4 نفر
دریافت ویزا خودم و بچه ها 19 جون همسرم 29 آگست
http://www.timeanddate.com/worldclock
اینم یه سایت جالب برای درک بیشتر از ساعت در کشور های مختلف و شهر های مهم

من الان داشتم هوستون و تهران رو مقایسه میکردم
یه قسمت هم هست که میتونید تقویم میلادی رو برای هر کشور با تعطیلات رسمیش به صورت پی دی اف دانلود و پریوت کنید
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
تشکر کنندگان: babak12 ، reza_norouzi ، a.farzad ، iman2 ، ashkansoso65
چرا سايت آنكارا تاريخ اينتويو جديد نزده و آپديت نكرده همون 20 Aug مونده
كيس نامبر : 2013AS00004xxx
کنسولگری : Ankara
مصاحبه : دریافت برگه صورتی ( Clear : 05-08-2013 )
دریافت ویزا : 2013-16-05
تعداد افراد : دو نفر
دفعات آپدیت پس از مصاحبه : 8
تشکر کنندگان:
(2014-10-03 ساعت 16:29)مامان خانم نوشته:  سلام
برای تهیه لیست سفرها خارجی ما یک جدل تهیه کردیم به همین منظور که در ان اسم کشور نوع ویزا تاریخ مسافرت وهدف از سفرمان را نوشتیم در آخر زبان خواندن را فراموش نکنید من با این که بدون هیچ اغراق در مکالمه روزمره مشکلی ندارم اما دیروز در یک مصاحبه کاری تلفنی واقعا شوکه شدم البته تجربه جالبی بود. اما خوب واقعا وای به حال کسی که فکر کند. در اینجا بدون دانستن زبان قادر به زندگی است حتی در فروشگاه های زنجیره ای هم شما باید زبان بلد باشید خواهش می کنم فقط زبان بخوانید که واقعا مهم است حداقل یک نوار تافل تهیه کنید و بخش لیسینینگ را گوش کنید در اینجا در چنین موقعیتی قرار می‌گیرید. چون برای باز کردن حساب ثبت نام مدرسه کتابخانه یا هر جای دیگر به زبان احتیاج دارید البته بیشتر فهمیدن گوینده مهم است وگرنه من متوجه شده ام با وجود اشکالات گفتاری باز هم به خوبی به شما جواب میدهند و کمتر ایراد گرامری شما را یادآور میشوند (البته جز معلم مدرسه دخترم) خواهشا سعی کنید توانایی شنیداری خودتان را بالا ببرید خیلی مهم است
موفق باشید
سلام اگر کسی مکه رفته باشه باید بنویسه عربستان و زیارتی؟ زیارتی به انگلیسی چی میشه؟
تشکر کنندگان:
فکر کنم نزدیکترین چیز بهش میشه ریچوال جرنی.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: rezasadeghi ، babak12 ، ashkansoso65
دوستان سلام

تو رو خدا من وقت ندارم، خیلی کار هام بهم پیچ خورده، لیست مدارکی که برای آنکارا باید پست کرد چی هست؟ چه چیز هایی باید فرستاد؟
لطفا اگر دقیق میدونید بگید
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان