کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015
(2014-10-02 ساعت 22:27)reza_norouzi نوشته:  
(2014-10-02 ساعت 22:16)rezasadeghi نوشته:  
(2014-10-02 ساعت 22:00)Mrng93 نوشته:  ممنونم كه دلداري ميديد ولي خدايي اگه مشكلي داره بگيد حتي اگه كوچيك باشه ، مهم نيست نا اميد بشم و اين حرفا فقط ميخوام واقعيتو بدونم و براش اماده بشم .. چون عكسه يجورايي بد شده و با قيافه ي بدون ريشم خيلي فرق داره .. از بعضيا هم پرسيدم گفتن ممكنه مشكلساز بشه
وااااای !!
مشکل مشترک داریم !!
تنها دلیلی که حس میکنم ممکنه کلیرنس بخورم عکس پاسمه !!!

بابا شماها خیلی باحالین Big Grin
دیگه حرفی ندارم!!!
عمو نوروز حرفتو شنیدم ولی باور کن اگه عکس منو ببینی نظرت عوض میشه !!!
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان:
با سلام
امروز سفارت به من ایمیل زد و گفت مدارکم رسیده و تاریخ مصاحبه را دوباره ذکر کرده و مدارک مورد نظر برا مصاحبه یاداوری کرده اما یک مدرک خواسته که اگر میشه راهنمایی کنید گفتن مردهایی که سفرهای خارجی متعدد دارند باید لیستی از سفر به همراه تاریخ میلادی و نوع ویزا باید ذکر شود می خواستم بدونم این لیست چطور باید نوشت و تهیه کرد لطفا راهنمایی کنید نمونه ان لیست و بزارید.
عشق مانند پنج قرص نان و تکه ای ماهی است تا نبخشی زیاد نمی شوند.
تشکر کنندگان:
با سلام دوستان در پست های قبلی خوندم که کیس نامبرهای بالا مثل خودم بهتره در 2016 هم ثبت نام کنند ولی سوال من اینه که از کجا معلوم که دوباره قبول بشیم و یا در صورت قبولی مجدد کیس نامبر بهتری نصیبمان شود ممکنه کیس نامبر از این هم بالاتر بشه.با تشکر
تشکر کنندگان:
با سلام
امروز سفارت به من ایمیل زد و گفت مدارکم رسیده و تاریخ مصاحبه را دوباره ذکر کرده و مدارک مورد نظر برا مصاحبه یاداوری کرده اما یک مدرک خواسته که اگر میشه راهنمایی کنید گفتن مردهایی که سفرهای خارجی متعدد دارند باید لیستی از سفر به همراه تاریخ میلادی و نوع ویزا باید ذکر شود می خواستم بدونم این لیست چطور باید نوشت؟ و تهیه کرد؟ لطفا راهنمایی کنید نمونه ان لیست و بزارید.
تشکر کنندگان:
2تا سوال دارم: اگه یکی از مدارکو نفرستاده باشیم روزه مصاحبه میشه داد؟
دو اینکه اگه یروز دیرتر از 15 روز مهلت مدارک دستشون برسه بد میشه؟ Sad
کیس نامبر :2XXX / کنسولگری: ANKARA / تعداد افراد منظور در کیس : 1 / مصاحبه: 21 Oct/ویزا :21 Oct Wink
تشکر کنندگان:
(2014-09-01 ساعت 20:00)Rooz نوشته:  
(2014-09-01 ساعت 17:18)taba60 نوشته:  
(2014-09-01 ساعت 16:47)نیلان نوشته:  
(2014-09-01 ساعت 14:38)gholamrezaei نوشته:  
(2014-09-01 ساعت 14:34)پدی نوشته:  هنوز اعلام نشده.هفته دیگر اعلام ميشه واحتمالا تا 1900

مگه تا 2500 کارنت نشدن ؟

اولین بولتن ۲۰۱۵ دوازدهم آگوست اعلام شده و تا ۲۵۰۰ کارنت شدن.
موفق باشید Wink

سلام/
چطور باید اطلاع پیداکنیم؟ ایمیل میزنن یا خودمون باید سایتی رو چک کنیم؟

دوست عزیز منظور شما از چیزی که باید از آن دقیقا اطلاع پیدا کنید، چیست؟

اگر منظورتان چک کردن و اطلاع از تعداد و زمان اعلام کیس های کارنت شده (به اصطلاح "کارنتی") هر ماه می باشد، که می بایست در لینک زیر آن را بررسی نمایید:

http://travel.state.gov/content/visas/en...letin.html

و اگر منظور شما اطلاع از دریافت نامه دوم می باشد که می بایست بوسیله Confirmation Number و نام خانوادگی و سال تولد برنده اصلی که هنگام ثبت نام اولیه به شما داده شده است در لینک زیر بررسی بفرمایید:

https://www.dvlottery.state.gov/

پیروز و سربلند باشید
ممنون از جوابت
2015AS4XXX یک نفر ،از آنکارا تغییر به ابوظبی،مصاحبه اپریل،ویزا یکضرب
به آرامی شروع به مردن میکنی اگربرای مطمئن درنامطمئن خطر نکنی،اگر ورای رویاها نروی...امروز رامخاطره کن.کاری کن.نگذار که به آرامی بمیری

تشکر کنندگان: ashkansoso65
(2014-10-02 ساعت 23:39)eeift نوشته:  با سلام دوستان در پست های قبلی خوندم که کیس نامبرهای بالا مثل خودم بهتره در 2016 هم ثبت نام کنند ولی سوال من اینه که از کجا معلوم که دوباره قبول بشیم و یا در صورت قبولی مجدد کیس نامبر بهتری نصیبمان شود ممکنه کیس نامبر از این هم بالاتر بشه.با تشکر

سلام دوست من
شما ثبت نام کنین اما بدونین که هیچ بخشی از این پروسه دست ما نیست حتی شماره کیسمون!
طبق تجربه سالهای قبل احتمال قبولی مجدد خیلی کمه اما صفر نیست! سنگ مفت گنجشک هم مفت! شما ثبت نام کنین بقیشو بسپرین به خدا.
شاد باشین.
از دوستان کسی‌ اطلاع داره که تا چه شماره‌ای برای مصاحبه دعوت شدن ؟ خواهش می‌کنم که جواب بدین ؟ یک دنیا ممنون میشم ..فکر کنم تا وقت مصاحبه بیاد من از استرس مرده‌ باشم ؟ من از کارنتیهای سری دوم هستم ..دوستانی که اطلاع دارن فکر می‌کنید که کیه وقت مصاحبهٔ من باشه?? کیس نامبر ## ۲۵
شماره کیس:###2015AS2 / تاریخ ارسال فرم:21 جون / کنسولگری: آنکارا / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس: -/ مصاحبه:3DEC -دریافت کلیرنس:cleared / دریافت ویزا:7 april - / ورود به آمریکا: - / دریافت گرین کارت: -
تشکر کنندگان:
(2014-10-03 ساعت 00:38)aliklz نوشته:  2تا سوال دارم: اگه یکی از مدارکو نفرستاده باشیم روزه مصاحبه میشه داد؟
دو اینکه اگه یروز دیرتر از 15 روز مهلت مدارک دستشون برسه بد میشه؟ Sad

بهتره گه مدارک را به موقع و کامل ارسال نمایید (اگر البته آنکارا مصاحبه دارید)
اما اگر کسری مدرک داشته باشید روز مصاحبه میتوانید تحویل دهید.

موفق باشید
شماره کیس:2014AS000072xx, کنسولگری: ایروان, ۳ نفر
زمان مصاحبه: ۹ جون، مشمول پروسه کلیرنس،
کلیر: ۷ آگوست. دریافت ویزا ۱۳ آگوست، مقصد: نیویورک
تشکر کنندگان:
با سلام
امروز سفارت به من ایمیل زد و گفت مدارکم رسیده و تاریخ مصاحبه را دوباره ذکر کرده و مدارک مورد نظر برا مصاحبه یاداوری کرده اما یک مدرک خواسته که اگر میشه راهنمایی کنید گفتن مردهایی که سفرهای خارجی متعدد دارند باید لیستی از سفر به همراه تاریخ میلادی و نوع ویزا باید ذکر شود می خواستم بدونم این لیست چطور باید نوشت؟ و تهیه کرد؟ لطفا راهنمایی کنید نمونه ان لیست و بزارید.
تشکر کنندگان:
(2014-10-01 ساعت 09:18)kiamehr نوشته:  دوستان سلام من هنوز نامه دوم رو دریافت نکردم. کسی هست مثل من باشه

منم با کیس نامبر حوالی 500 هنوز نامم نیومده
(2014-10-03 ساعت 01:43)Habib120 نوشته:  از دوستان کسی‌ اطلاع داره که تا چه شماره‌ای برای مصاحبه دعوت شدن ؟ خواهش می‌کنم که جواب بدین ؟ یک دنیا ممنون میشم ..فکر کنم تا وقت مصاحبه بیاد من از استرس مرده‌ باشم ؟ من از کارنتیهای سری دوم هستم ..دوستانی که اطلاع دارن فکر می‌کنید که کیه وقت مصاحبهٔ من باشه?? کیس نامبر ## ۲۵

فكر كنم تا الان كه دو سه روزه مصاحبه ها شروع شده كيس نامبراشون جزء صد تاي اول باشه ، كيس نامبر من + وقت مصاحبه رو ميتوني تو امضام ببيني و خودت حساب كني ديگه .. فكر ميكنم نزديكاي اول سال نو ميلادي مصاحبت باشه .. نگران نامه دوم هم نباش مطمئنم زوده زود ميفرستن، هنوز وقت هست
-شماره کیس:2015AS10##
-کنسولگری: ابوظبي
-ارسال فرمهای سری اول: 23 May
- نامه دوم: 20 September
-مصاحبه: 2014 November 10
- ویزا: November 13
- ورود به آمریکا: November 24
تشکر کنندگان: Rooz ، ashkansoso65 ، Habib120
با سلام
دوستان کسی میدونه که از آفریقا چرا این قدر زیاد زیاد کارنت میشن..مثلا برای ماه اکتبر 8000 کیس نامبر.....و پارسال هم 81000 نفر رو کارنت کردند.....پس با این حساب آفریقا رو باید خیلی ها رو رد کنند چون فقط 50000 ویزا هست....
تشکر کنندگان:
(2014-10-03 ساعت 02:02)Vandadi نوشته:  با سلام

سلام ما ۲روز پیش از dhl ایمیل گرفیم که مدارکمون به دست mehmmet turk رسیده ولی هنوز از سفارت ایمیلی نیا مده شما کی مدارکتون رسیده چند روز بعد سفارت ایمیل زده
افراد کیس:۳ ارسال فرم۱۹می کارنت شدن :augدریافت نامه ی دوم:۳روز بعد از کارنت شدن محل مصاحبه:انکارا زمان مصاحبه:۱۴اکتبر دریافت ویزا یک ضربBig Grin
تشکر کنندگان:
سلام و عرض ارادات
لطفا راهنمایی فرمایید من از بچه های سری 2015 هستم که تاکنون برام ایمیل تعیین وقت مصاحبه نیامده لازم به ذکر که من فرمها رو پرکردم فرستادم و درخواست کردم از کی سی سی که اگه امکان داره سفارت مصاحبه رو از ترکیه به ایروان تغییر بدن
باتشکر بی صبرانه منتظر راهنمایی هستم
تشکر کنندگان: Rooz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان