کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015
(2014-10-04 ساعت 00:40)A-B نوشته:  دوستان سلام

تو رو خدا من وقت ندارم، خیلی کار هام بهم پیچ خورده، لیست مدارکی که برای آنکارا باید پست کرد چی هست؟ چه چیز هایی باید فرستاد؟
لطفا اگر دقیق میدونید بگید

سلام مدارک:ترجمه شناسنامه و کارت ملی +کپی. ترجمه اخرین مدرک تحصیلی و کپی ترجمه سند ازدواج و کپی ۲عدد ترجمهی کارت معافیت و کپی رسید csc تمکن مالی کپی نا مه ی اول و دوم ۲قطعه عکس کپی از صفحات گذرنامه
افراد کیس:۳ ارسال فرم۱۹می کارنت شدن :augدریافت نامه ی دوم:۳روز بعد از کارنت شدن محل مصاحبه:انکارا زمان مصاحبه:۱۴اکتبر دریافت ویزا یک ضربBig Grin
تشکر کنندگان: Rooz ، ashkansoso65 ، r.bazargan ، babak12
(2014-10-04 ساعت 00:52)ارشان۲۰۱۵ نوشته:  
(2014-10-04 ساعت 00:40)A-B نوشته:  دوستان سلام

تو رو خدا من وقت ندارم، خیلی کار هام بهم پیچ خورده، لیست مدارکی که برای آنکارا باید پست کرد چی هست؟ چه چیز هایی باید فرستاد؟
لطفا اگر دقیق میدونید بگید

سلام مدارک:ترجمه شناسنامه و کارت ملی +کپی. ترجمه اخرین مدرک تحصیلی و کپی ترجمه سند ازدواج و کپی ۲عدد ترجمهی کارت معافیت و کپی رسید csc تمکن مالی کپی نا مه ی اول و دوم ۲قطعه عکس کپی از صفحات گذرنامه
این لینک 2014 رو بخونید....مفیده
http://www.mohajersara.com/post-452962.html#pid452962
تشکر کنندگان: A_A ، aghamilad
سلام مدیر
آیا نمیخواین یه تاپیک جدید باز کنید به اسم مصاحبه ی برندگان ۲۰۱۵؟
فکر می کنم بد نیست یه شرحی از مصاحبه ها داشته باشیم
یه برآورد بکنیم ببینیم چطور بوده مصاحبه ها
ممنون
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان: sami_rg ، ashkansoso65 ، kaamiran
(2014-10-04 ساعت 08:06)نیلان نوشته:  سلام مدیر
آیا نمیخواین یه تاپیک جدید باز کنید به اسم مصاحبه ی برندگان ۲۰۱۵؟
فکر می کنم بد نیست یه شرحی از مصاحبه ها داشته باشیم
یه برآورد بکنیم ببینیم چطور بوده مصاحبه ها
ممنون

قربان این تاپیکی که درخواست داده اید تداخل با تاپیک های سفرنامه دارد. اصل منظور و غرض تاپیک های سفرنامه همین مصاحبه و مخلفاتش است که هر سال به تفکیک سفارت ها داخلش مینویسند. اگر موردی بود میتوانید در آنجا مطالعه کنید.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: ofrfar ، babak12 ، L_haam ، aghamilad ، نیلان ، A_A
به شنبه های تعطیل خوش اومدید
باید کم کم یاد بگیریم که شنبه و یکشنبه سفارت تعطیله و خبری از کلیرنس و آپدیت نیست

اما نگران نباشید بعد از کلیرنس و پریدنمون ،اونطرف واسه رسیدن این شنبه یکشنبه ها بیتابی میکنید

مجردا واسه گشت و گذار و خوشگذرونی و متاهل ها هم واسم خوشگذرونی کنار خانوادشون .

خلاصه شنبه روز خاصیه
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
تشکر کنندگان: rezasadeghi ، ofrfar ، ashkansoso65 ، r.bazargan ، L_haam ، aghamilad
(2014-10-04 ساعت 09:14)reza.aa نوشته:  به شنبه های تعطیل خوش اومدید
باید کم کم یاد بگیریم که شنبه و یکشنبه سفارت تعطیله و خبری از کلیرنس و آپدیت نیست

اما نگران نباشید بعد از کلیرنس و پریدنمون ،اونطرف واسه رسیدن این شنبه یکشنبه ها بیتابی میکنید

مجردا واسه گشت و گذار و خوشگذرونی و متاهل ها هم واسم خوشگذرونی کنار خانوادشون .

خلاصه شنبه روز خاصیه
مرسی از نکته سنجیت رضا !
نکته خیلی خوبی بود.
هر 3 سفرات شنبه و یکشنبه تعطیل هستند ؟؟
--> به امید ویزای یکضرب <--
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان: ofrfar ، ashkansoso65 ، r.bazargan ، reza.aa
(2014-10-03 ساعت 03:36)ارشان۲۰۱۵ نوشته:  
(2014-10-03 ساعت 02:02)Vandadi نوشته:  با سلام
امروز سفارت به من ایمیل زد و گفت مدارکم رسیده و تاریخ مصاحبه را دوباره ذکر کرده و مدارک مورد نظر برا مصاحبه یاداوری کرده اما یک مدرک خواسته که اگر میشه راهنمایی کنید گفتن مردهایی که سفرهای خارجی متعدد دارند باید لیستی از سفر به همراه تاریخ میلادی و نوع ویزا باید ذکر شود می خواستم بدونم این لیست چطور باید نوشت؟ و تهیه کرد؟ لطفا راهنمایی کنید نمونه ان لیست و بزارید.

سلام ما ۲روز پیش از dhl ایمیل گرفیم که مدارکمون به دست mehmmet turk رسیده ولی هنوز از سفارت ایمیلی نیا مده شما کی مدارکتون رسیده چند روز بعد سفارت ایمیل زده
دوست گرامي
براي اطمينان ميتونيد يك ميل براي سفارت بزنيد و درخواست كنيد دريافت مدارك شما را با ميل تاييد كنند.سريع جواب ميدن.
اينم نمونه اي از متن ايميل :

Dear sir/Madam
I am a DV selectee in 2015.I and my family have interview in ..... of ...........My case number is 2015ASxxxxx. I want to hear from you, if you received our documents.Thank you for your response
Yours sincerely
...............................
شماره کیس :2014AS71xx/ تعداد 4 نفر/سفارت انکارا /مصاحبه 3 جولاي / وضعیت در انتظار کلیر/اخرین اپدیت 12 سپتامبر
جامانده از لاتاري 2014 SadSad
تشکر کنندگان: rezasadeghi ، ofrfar ، ashkansoso65 ، ارشان۲۰۱۵
(2014-10-04 ساعت 09:47)Touraj2014 نوشته:  
(2014-10-03 ساعت 03:36)ارشان۲۰۱۵ نوشته:  
(2014-10-03 ساعت 02:02)Vandadi نوشته:  با سلام
امروز سفارت به من ایمیل زد و گفت مدارکم رسیده و تاریخ مصاحبه را دوباره ذکر کرده و مدارک مورد نظر برا مصاحبه یاداوری کرده اما یک مدرک خواسته که اگر میشه راهنمایی کنید گفتن مردهایی که سفرهای خارجی متعدد دارند باید لیستی از سفر به همراه تاریخ میلادی و نوع ویزا باید ذکر شود می خواستم بدونم این لیست چطور باید نوشت؟ و تهیه کرد؟ لطفا راهنمایی کنید نمونه ان لیست و بزارید.

سلام ما ۲روز پیش از dhl ایمیل گرفیم که مدارکمون به دست mehmmet turk رسیده ولی هنوز از سفارت ایمیلی نیا مده شما کی مدارکتون رسیده چند روز بعد سفارت ایمیل زده
دوست گرامي
براي اطمينان ميتونيد يك ميل براي سفارت بزنيد و درخواست كنيد دريافت مدارك شما را با ميل تاييد كنند.سريع جواب ميدن.
اينم نمونه اي از متن ايميل :

Dear sir/Madam
I am a DV selectee in 2015.I and my family have interview in ..... of ...........My case number is 2015ASxxxxx. I want to hear from you, if you received our documents.Thank you for your response
Yours sincerely
...............................
سلام با تشکر از راهنمایی شما من ۲روز پیش ایمیل فرستادم ولی هنوز جواب ندادن .میتونید ادرس ایمیل را برای من بزارید شاید من به ادرس ایمیل اشتباهی فرستادم با تشکر
افراد کیس:۳ ارسال فرم۱۹می کارنت شدن :augدریافت نامه ی دوم:۳روز بعد از کارنت شدن محل مصاحبه:انکارا زمان مصاحبه:۱۴اکتبر دریافت ویزا یک ضربBig Grin
تشکر کنندگان:
(2014-10-03 ساعت 12:22)kiamehr نوشته:  
(2014-10-01 ساعت 09:18)kiamehr نوشته:  دوستان سلام من هنوز نامه دوم رو دریافت نکردم. کسی هست مثل من باشه

دوستان جواب بدین به سوالم خواهش میکنم

من هم نزدیک 1000 هستم نیامده.واقعا نمیدونم مشکل کجاست...
تشکر کنندگان: r.bazargan
چرا هی میگین کارت ملی کارت ملی
اصلا لازم نیست کارت ملی. هیچ اشاره ای بهش نکرده سفارت :|
کیس نامبر :2XXX / کنسولگری: ANKARA / تعداد افراد منظور در کیس : 1 / مصاحبه: 21 Oct/ویزا :21 Oct Wink
تشکر کنندگان: r.bazargan ، soruosh
(2014-10-04 ساعت 15:31)aliklz نوشته:  چرا هی میگین کارت ملی کارت ملی

سلام دوست من
همه سفارتا تا الان از همه دوستان كارت ملي رو خواستن.
حالا شما اگه دوست دارين ميتونين نبرين!
چرا ميزنين؟ Big Grin
تشکر کنندگان: A_A ، rezasadeghi ، ashkansoso65
(2014-10-04 ساعت 15:49)reza_norouzi نوشته:  

سلام دوست من
چرا ميزنين؟ Big Grin

سفارت ابوظبي از ما كارت ملي نخواست، نه اصل و نه ترجمه
کیس نامبر:***1 2014AS، تاریخ ارسال مدارک : ۱۶ می ،تاریخ مصاحبه: نوامبر، مکان مصاحبه: ابوظبی، وضعیت: كليرنس، آپديتها: ٢٧ و ٢٩ مي و ٢ جون، كلير: ٤ جون (بعد از ٢٠٢ روز انتظار)Smile
تشکر کنندگان:
سلام بچه ها خوبین؟
من دوستم لاتاری 2015 هستش case numberش هم خیلی پایینه زیره 1000 هستش فرمش هم 2 ماهه پر کردیم و فرستادیم ولی هنوز کارنت نشده!
این عجیبه؟
من خودم 2013 رو برنده شدم اون موقع ما پست میکردیم مدارک رو ولی امسال که اینترنتی بود من اصن نمیدونم چی کار باید بکنم واسه دوستم!
استرس دارم نکنه اشتباه واسش پر کرده باشم!
آخه وقتی فرما رو فرستادیم ازمون عکس نخواست, زمان من عکس هم میفرستادیم با فرمها
لطفا بهم بگین طبیعیه اینکه الان هنوز کارنت نشده یا نه؟!
تشکر کنندگان:
(2014-10-04 ساعت 18:09)artam2 نوشته:  
(2014-10-04 ساعت 15:49)reza_norouzi نوشته:  

سلام دوست من
چرا ميزنين؟ Big Grin

سفارت ابوظبي از ما كارت ملي نخواست، نه اصل و نه ترجمه
والا اتفاقا من دیدم نخواستن
درضمن من شماره ملیم همون شناسناممه
منظورم این بود که چرا پوله الکی اخه Smile

(2014-10-04 ساعت 19:09)soniaa نوشته:  سلام بچه ها خوبین؟
من دوستم لاتاری 2015 هستش case numberش هم خیلی پایینه زیره 1000 هستش فرمش هم 2 ماهه پر کردیم و فرستادیم ولی هنوز کارنت نشده!
این عجیبه؟
من خودم 2013 رو برنده شدم اون موقع ما پست میکردیم مدارک رو ولی امسال که اینترنتی بود من اصن نمیدونم چی کار باید بکنم واسه دوستم!

ایشون قطعه به یقین کارنت شدن سریه اول اگه فرم هارو سابمیت کرده باشن
ولی امکان داره نامه دومم براشون نیومده باشه برای خیلیا نیومده هنوز
کیس نامبر :2XXX / کنسولگری: ANKARA / تعداد افراد منظور در کیس : 1 / مصاحبه: 21 Oct/ویزا :21 Oct Wink
تشکر کنندگان:
(2014-10-04 ساعت 19:09)soniaa نوشته:  سلام بچه ها خوبین؟
این عجیبه؟

سلام دوست عزیز
در حال حاضر تا شماره 2950 کارنت شدن اگه کیس نامبر دوست شما زیر 1000 است مطمئنا برای اکتبر کارنت شده
من فکر کنم منظور شما دریافت نامه دوم تا کارنت شدن
نگران نباشید خیلی از دوستانی که از سری اول کارنتیها هستن هنوز نامه دوم دریافت نکردن
البته زمان ارسال فرمها تاثیر بسزایی داشته و خیلی از دوستانی که در می فرمها ارسال کردن و برای نوامبر کارنت شدن نامه دوم دریافت کردن
یعنی خیلی زودتر از اعلام سری اول کارنتیها
ضمنا برای پر کردن فرم نیازی به ارسال عکس نبود
باید تا اواسط اکتبر منتظر دریافت نامه دوم باشیم
پس جای نگرانی و استرس نیست دوست عزیز
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: آلیس-1980 ، ofrfar ، ashkansoso65 ، kimfar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان