کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015
قربان این انتظار که شما دارید هزارتاش رو میشه با یک روز انتظار کلیرنس عوض کرد. از چی ناراحتید؟ از این که شما رو جا بگذارند و به مصاحبه دعوتتون نکنند. این ماه نشد ماه بعد دعوت شده اید و امیدوارم یکضرب بگیرید.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: آزاده_امین ، SAAM_60 ، miyu ، HERMES7 ، goliii ، A_A ، ریحانا
سلام
من 3 تا سوال داشتم
1- کسی که سربازی رفته حتما کلیر میخوره یا بوده موردهایی که نخوردن؟
2-من واسه گرین کارت دانمارک همزمان اقدام کردم که ویزا هم آمده و تو پاسپورت خورده، امکانش هست مشکل ساز بشه؟
3-نشون دادن تمکن مالی زیاد و سند ملکی خوبه یا مشکل ساز میشه؟
کیس:***2، رویت قبولی: می، ارسال فرم 260: 18 اگوست، نامه دوم : 25 ژانویه، مصاحبه : 2 مارچ آنکارا،
تعداد نفرات : 2 نفر، وضعیت : کلیرنس، آپدیت : 2 و 4 و 6 و 10و11و 20 مارچ، 12 می (با ایمیل)، 15 جون شبانه
تشکر کنندگان: Nazilann ، meisamg1362
(2014-10-06 ساعت 20:10)omid_h نوشته:  سلام
من 3 تا سوال داشتم
2-من واسه گرین کارت دانمارک همزمان اقدام کردم که ویزا هم آمده و تو پاسپورت خورده، امکانش هست مشکل ساز بشه؟

سلام دوست من
1- سربازی احتمال کلیرنس رو بسیار بالا میبره و تقریباً همه سربازی رفته ها کلیرنس میخورن. مواردی معدودی بوده که با سربازی یه ضرب گرفتن اما بسیار نادر بودن.
2- در این مورد اطلاعی ندارم. لطفاً دوستان مطلع نظر بدن.
3- مشکلی نداره اما بهتره در حد معقول باشه که برای سفارتا به روند معمولی تبدیل نشه و سطح انتظارشون خیلی بالا نره.
شاد باشین.
تشکر کنندگان: HERMES7 ، A_A ، omid_h
ای بابا
پس دوستانی که برای مصاحبه رفتند کجا هستند ؟ هیچکس هیچ خبری نمیده ببینیم دنیا دست کیه ....................
راستی دوستانی که نامه دوم گرفتید آیا مثل پارسال تغییر سفارت ناخواسته کسی داشته یا نه ؟
کیس نامبر :****2015AS مصاحبه : دسامبر و کلیر بعد از 4 ماه
چه خوش است حال مرغی که قفس ندیده باشد
چه نکوتر انکه مرغی زقفس پریده باشد
تشکر کنندگان: miyu ، rbrb-2015
امروز تو صفحه انجمن خصوصی 2015 یکی ار دوستان که یکضرب گرفته سفرنامه گذاشته میتونید ببینید
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: afrand ، babak12 ، HERMES7 ، rezasadeghi ، goliii ، A_A ، ریحانا ، feidom30
(2014-10-04 ساعت 19:39)reza_norouzi نوشته:  
(2014-10-04 ساعت 18:09)artam2 نوشته:  
(2014-10-04 ساعت 15:49)reza_norouzi نوشته:  
(2014-10-04 ساعت 15:31)aliklz نوشته:  چرا هی میگین کارت ملی کارت ملی
اصلا لازم نیست کارت ملی. هیچ اشاره ای بهش نکرده سفارت :|

سلام دوست من
همه سفارتا تا الان از همه دوستان كارت ملي رو خواستن.
حالا شما اگه دوست دارين ميتونين نبرين!
چرا ميزنين؟ Big Grin

سفارت ابوظبي از ما كارت ملي نخواست، نه اصل و نه ترجمه

بله احتمالش هست که نخوان اما این فقط یه احتماله.
از خیلی از دوستان از جمله خودم خواستن.
به هر حال اگه کسی نبره و ازش بخوان نقص مدرک میخوره و صد البته اصلاً جالب نیست که ویزای یه ضرب (اگه کیس یه ضربی باشه) رو با نداشتن یه کارت ناقابل به کلیرنس تبدیل کنیم!
شاد باشین.
اصل مدارک مثل کارت ملی شناسنامه و کارت پایان خدمت لازمه یا فقط ترجمه؟؟؟ چون من هند هستم مصاحبم هم اینجاست ولی اصل مدارکم ایرانه اگه لازمه باید بگم بفرستن
تشکر کنندگان:
(2014-10-06 ساعت 23:23)MAHSA9812 نوشته:  
(2014-10-04 ساعت 19:39)reza_norouzi نوشته:  
(2014-10-04 ساعت 18:09)artam2 نوشته:  
(2014-10-04 ساعت 15:49)reza_norouzi نوشته:  
(2014-10-04 ساعت 15:31)aliklz نوشته:  چرا هی میگین کارت ملی کارت ملی
اصلا لازم نیست کارت ملی. هیچ اشاره ای بهش نکرده سفارت :|

سلام دوست من
همه سفارتا تا الان از همه دوستان كارت ملي رو خواستن.
حالا شما اگه دوست دارين ميتونين نبرين!
چرا ميزنين؟ Big Grin

سفارت ابوظبي از ما كارت ملي نخواست، نه اصل و نه ترجمه

بله احتمالش هست که نخوان اما این فقط یه احتماله.
از خیلی از دوستان از جمله خودم خواستن.
به هر حال اگه کسی نبره و ازش بخوان نقص مدرک میخوره و صد البته اصلاً جالب نیست که ویزای یه ضرب (اگه کیس یه ضربی باشه) رو با نداشتن یه کارت ناقابل به کلیرنس تبدیل کنیم!
شاد باشین.
اصل مدارک مثل کارت ملی شناسنامه و کارت پایان خدمت لازمه یا فقط ترجمه؟؟؟ چون من هند هستم مصاحبم هم اینجاست ولی اصل مدارکم ایرانه اگه لازمه باید بگم بفرستن

سلام اصل مدارک لازمه
افراد کیس:۳ ارسال فرم۱۹می کارنت شدن :augدریافت نامه ی دوم:۳روز بعد از کارنت شدن محل مصاحبه:انکارا زمان مصاحبه:۱۴اکتبر دریافت ویزا یک ضربBig Grin
تشکر کنندگان:
(2014-10-06 ساعت 20:10)omid_h نوشته:  سلام
من 3 تا سوال داشتم

دوست عزیز ویزای دانمارک اصلا مشکل ساز نیست برای شما حتی ممکنه یه مقدار کار کلیرنستون سبک تر باشه اگر بخورید ، ضمن اینکه سربازی برای اونا مهمه که کجا بودید و چه میکردید اینکه کجا بودید رو میتونن دسترسی پیدا کنند ولی اینکه چه کار میکردید اونجا رو نمیتونن بدست بیارن پس مواضب صحبت کردنتون باشید سعی کنید بگید که کار مهمی اونجا نبودید مثلا دربون یا آشپز یا راننده یا .... اینا رو نمیتونن پیدا کنن ولی اینکه کدوم رسته بودید رو میتونن پیدا کننTongue برای این برنامه لاتاری هم ویزای دانمارکتون رو اکسپایر نکنید و سعی کنید که تا روز مصاحبه بیشتر از 5 ماه یا 6 ماه تو دانمارک نباشید چون در این حالت احتمال اینکه بررسی کنن ببینن که اونجا کار خلاف قوانینشون انجام نداده باشید حتما هست . روند کارتون طولانی میشه سعی کنید تا مصاحبه به 6 ماه نرسه . موفق باشید و اصلا ویزای دانمارک رو از دست ندهید . در رابطه با میزان تمکن مالی سعی کنید که زیاد نباشه که بگن این پول از کجا اومده و با سابقه کارتون تطبیق بخوره اونا تیز تر از این حرف ها هستند مقدار باید معقول باشه
تشکر کنندگان: reza_norouzi ، omid_h
(2014-10-06 ساعت 17:36)Mrng93 نوشته:  دوستان يه توضيح درباره ي فرم ٩ سوالي ميدين ، اين فرم توي سفارت پر ميشه ، اطلاعاتي دارين ممنون ميشم

اگر فرم 9 سوالی رو بهتون دادند تحقیقاتشون در رابطه با کار و تحصیلات و هدفتون از رفتن به آمری کا هست که کلا 2 ماه بیشتر طول نمیکشه ، اگر فرم 9 سوالی رو گرفتید هم زیاد امیدوار به 2 ماه نباشید چون ممکنه به 6 ماه طول بکشه چون بعد از 2 ماه جواب به آفیسر ارسال خواهد شد و یه بررسی مجدد روی پروندتون انجام میشه و بعد تصمیم گرفته میشه که بررسی بیشتر یا صدور ویزا اگر بررسی بیشتر یه 4 ماه هم روش بزارید تا به 6 ماه برسه. اگر هم که نه همون 2 ماه بهتون ویزا رو میدن دیده شده که بعد از گرفتن فرم 9 سوالی بعد از یک هفته دوستامون ویزا گرفتند . پس نسخه خاصی نداره و کاملا بستگی به فایلتون داره و شرایط تون ، موفق باشید
تشکر کنندگان: ریحانا ، atlantis770
چه انتظار کسل کننده یی...
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان: aghamilad
(2014-10-07 ساعت 07:32)نیلان نوشته:  چه انتظار کسل کننده یی...

تازه اين بخش خوب ماجراست...
انتظار براي كلير شدن ميتونه خيلي كسل كننده تر و كشنده تر باشه Cool
پارسال اين انتظار (دوميه) چند تا از دوستان رو روانه بيمارستان كرد!
بهتره خيلي بهش فكر نكنين و سعي كنين فقط با زمان همراه بشين و لبخند بزنين. اينجوري Big Grin Tongue
زندگي رو به كام خودتون تلخ نكنين. بالاخره زمانش ميرسه...
اندکی صبر....
سحر نزدیک است....

-->به امید ویزای یکضرب <--
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
(2014-10-07 ساعت 08:30)reza_norouzi نوشته:  

بهتره خيلي بهش فكر نكنين و سعي كنين فقط با زمان همراه بشين و لبخند بزنين. اينجوري Big Grin Tongue
من کلا روش حساب نمی کنم فقط به چشم یه بلیط بخت ازمایی بهش نگاه می کنم...ولی حوصله م از کامینگ سون سر رفته،،،
Wink
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان: babak12 ، reza_norouzi ، mbsamani ، MJAVADIAN ، ریحانا ، ofrfar ، ashkansoso65
(2014-10-07 ساعت 10:28)نیلان نوشته:  
(2014-10-07 ساعت 08:30)reza_norouzi نوشته:  

من کلا روش حساب نمی کنم فقط به چشم یه بلیط بخت ازمایی بهش نگاه می کنم...ولی حوصله م از کامینگ سون سر رفته،،،
Wink
توصیه میکنم خیلی هم چک نکنید که هم استرس میگیرن هم اینجوری میشید
بیخیال باشید راحت تره

کیس نامبر: ***6 | تعداد افراد کیس: 2نفر | ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست | سفارت:ابوظبی | کارنت: 11 می | نامه دوم: 20 می | مصاحبه نیمه دوم جولای
تشکر کنندگان: r.bazargan ، reza_norouzi ، ریحانا ، babak12 ، mbsamani ، ashkansoso65 ، MJAVADIAN ، ofrfar
دوستان فرم ds 230 چيه ؟ اينو ميدونم كه براي ويزاهاي مهاجرتيه .. آيا نيازه قبل از رفتن به سفارت اين فرم رو پر كنيم يا ايميل مثلا ؟ چجوريه دقيقا ؟
-شماره کیس:2015AS10##
-کنسولگری: ابوظبي
-ارسال فرمهای سری اول: 23 May
- نامه دوم: 20 September
-مصاحبه: 2014 November 10
- ویزا: November 13
- ورود به آمریکا: November 24
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان