کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015
(2014-10-05 ساعت 12:53)fa15 نوشته:  سلام به دوستان عزیز
مثل اینکه امسال بیشتر دوستان سفارت انکارا رو برای مصاحبه انتخاب کردن چون قسمت تایپیک سفر به ایروان و ابوظبی خیلی خلوت اینطور نیست دوستان عزیزم؟Smile
بله دوست عزیز چون درنامه قبولی سفارت بچه ها بیشتر انکارا زده شده بود و چون تعدادکمی از بچه ها محل مصاحبه خودشون را تغیر دادند به همین دلیل تاپیک مربوط به ترکیه و سفارت انکارا شلوغ تر هست
شاد باشید
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما
تشکر کنندگان: A_A ، L_haam ، ashkansoso65
سلام دوستان اولا عید همتون مبــارک باشه
دوما یه ویزی میخواستم بگم اینکه الان چند روزه مصاحبه ها شروع شده ولی هیچ خبری از بچه ها نیست که چیکار کردن...کسی خبری داره؟
Case Number:2015AS000010XX
DV260 Forms:June 16th
Unlock:August 16th
Second Letter:January 23rd
Interveiw:March 3rd
Visa:March 6th (یک ضرب)Shy
تشکر کنندگان:
(2014-10-05 ساعت 12:53)fa15 نوشته:  سلام به دوستان عزیز
مثل اینکه امسال بیشتر دوستان سفارت انکارا رو برای مصاحبه انتخاب کردن چون قسمت تایپیک سفر به ایروان و ابوظبی خیلی خلوت اینطور نیست دوستان عزیزم؟Smile
بله اگه به آمار منتظرسرا هم نگاه کنید درصد زیادی آنکارا هستند. البته اگه خیلی شلوغ باشه شاید موقعی که نامه دوم میاد یکسری از دوستان ببینند که سفارتشون تغییر کرده. سالهای پیش که اینطور بود.
کیس نامبر: ***201500006 ، تعداد افراد کیس: 2نفر، برنده اصلی همسرم، ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست، سفارت:ایروان->ابوظبی، ویزا یکضرب/ منتظرسرای2015
تشکر کنندگان: A_A ، babak12 ، ashkansoso65
(2014-10-05 ساعت 16:51)morida نوشته:  سلام دوستان اولا عید همتون مبــارک باشه
دوما یه ویزی میخواستم بگم اینکه الان چند روزه مصاحبه ها شروع شده ولی هیچ خبری از بچه ها نیست که چیکار کردن...کسی خبری داره؟
دوستان امروز اولین مصاحبه بچهای 2015 elchin_f بودن که از انکارا یه ضرب گرفتن!
مبارکشون باشه .

هپپپپپپپپپپپپیپپپپپپپپپپ هورااااااااااااااااااااااااااا
ا
سلام. بچه ها کسی از اونایی که مصاحبه داشتن خبر داره ؟ چی شده ؟ یک ضرب گرفتن یا کلیر خوردن ؟؟
کیس: 2015AS8xxx/ رویت قبولی May 3 / سفارت: Ankara / ارسال فرمها : Jun 3 / تعداد افراد منظور در کیس : 1نفر / کارنت شدن کیس: متاسفانه در 10 ژولای به ما نرسید و خداحافظ(بازمانده2015)
تشکر کنندگان: Rooz
سلام دوستان اگر تمایل داشتید قبل از مصاحبه شدنتون سفرنامه من رو بخونید براتون ممکنه مفید باشه مخصوصا قسمت آخرش که مربوط میشه به همه س ف ارت خانه ها و طریقه مصاحبه شدن http://www.mohajersara.com/thread-6842-page-5.html
تشکر کنندگان: iman2 ، paradisee
سلام دوستان خوب مهاجرسرایی ما هم منتظریم تقریبا 1 ماه دیگه باید واسه مصاحبه بریم اما پول تمکن مالیم هنوز جور نشده به نظرتونچیکار کنم وامی چیزی هست یک هفته ای یا تو یک هفته واسه اسپانسر میتونم اقدام کنم تا بخوام مدارک رو پست کنم؟؟؟؟؟؟؟
20151xxxنفر2,ارسال مدارکMay28،انکارا,نامه دوم20sepمصاحبهnov, آپدیت18novو24febایمیل و25.26.30.31مارچ و1.8اپریل کلیری8 اپریل با ایمیل146روز.24 اپریل رسیدن به کالیفرنیاBig Grin
نامه به سفارت انکارا جهت تاییدرسیدن مدارک سفرنامه, کاربرحرفه ای
تشکر کنندگان:
(2014-10-04 ساعت 23:02)goliii نوشته:  
(2014-10-04 ساعت 15:31)aliklz نوشته:  چرا هی میگین کارت ملی کارت ملی
اصلا لازم نیست کارت ملی. هیچ اشاره ای بهش نکرده سفارت :|

والا اینقدر چیزمیز دانلود کردم نمیدونم از کجا خوندم ولی میدونم یه جای بود که کارت ملی رو میخواست البته سفارت انکارا بود

دوستان یافتم داخل چیزایی که دانلود کرده بودم از سفارت انکارا
BIRTH CERTIFICATES)
Applicants born in a country other than their country of citizenship must present a birth-certificate from the country in which they were born. Iranian applicant are required to submit a copy of their “Shenasname” and Iraqi applicants are required to submit a copy of their “Hawiat Al Ahwal Al Madniya” with their original English translations. Iranian applicants are required to submit their National ID cards, “Cart e Meli” in addition to their birth certificates. Iraqi applicants are also required to submit their National ID cards, “Shahadat Al Jinsiya Al Iraqiya”.
20151xxxنفر2,ارسال مدارکMay28،انکارا,نامه دوم20sepمصاحبهnov, آپدیت18novو24febایمیل و25.26.30.31مارچ و1.8اپریل کلیری8 اپریل با ایمیل146روز.24 اپریل رسیدن به کالیفرنیاBig Grin
نامه به سفارت انکارا جهت تاییدرسیدن مدارک سفرنامه, کاربرحرفه ای
تشکر کنندگان: Rooz ، آزاده_امین ، hamed shayan
(2014-10-04 ساعت 21:07)reza.aa نوشته:  
(2014-10-04 ساعت 12:02)ارشان۲۰۱۵ نوشته:  
(2014-10-04 ساعت 09:47)Touraj2014 نوشته:  
(2014-10-03 ساعت 03:36)ارشان۲۰۱۵ نوشته:  
(2014-10-03 ساعت 02:02)Vandadi نوشته:  با سلام
امروز سفارت به من ایمیل زد و گفت مدارکم رسیده و تاریخ مصاحبه را دوباره ذکر کرده و مدارک مورد نظر برا مصاحبه یاداوری کرده اما یک مدرک خواسته که اگر میشه راهنمایی کنید گفتن مردهایی که سفرهای خارجی متعدد دارند باید لیستی از سفر به همراه تاریخ میلادی و نوع ویزا باید ذکر شود می خواستم بدونم این لیست چطور باید نوشت؟ و تهیه کرد؟ لطفا راهنمایی کنید نمونه ان لیست و بزارید.

سلام ما ۲روز پیش از dhl ایمیل گرفیم که مدارکمون به دست mehmmet turk رسیده ولی هنوز از سفارت ایمیلی نیا مده شما کی مدارکتون رسیده چند روز بعد سفارت ایمیل زده
دوست گرامي
براي اطمينان ميتونيد يك ميل براي سفارت بزنيد و درخواست كنيد دريافت مدارك شما را با ميل تاييد كنند.سريع جواب ميدن.
اينم نمونه اي از متن ايميل :

Dear sir/Madam
I am a DV selectee in 2015.I and my family have interview in ..... of ...........My case number is 2015ASxxxxx. I want to hear from you, if you received our documents.Thank you for your response
Yours sincerely
...............................
سلام با تشکر از راهنمایی شما من ۲روز پیش ایمیل فرستادم ولی هنوز جواب ندادن .میتونید ادرس ایمیل را برای من بزارید شاید من به ادرس ایمیل اشتباهی فرستادم با تشکر
دوستان شما به ایمیل ادرس سفارت ایمیل زدین یا از طریق ثایت سفارت درخواست دادید ؟؟

اگه آره ایمیلشم به من بدید ،

سلام دوستان عزیز
با تشکر از سایر دوستان در مورد متن ایمل به سفارت در مورد دریافت مدارک ارسالی . این متن هم پیشنهاد من هست .

,Dear Madam/Sir

I am …. (Your name), with case number …. . My interview will be held on…. (Date of interview). I have already mailed required documents. I appreciate it if you let me know whether you have received my documents
.I am looking forward hearing from you

,Best regards
....Your name

با تشکر
علیرضا
WinkBig Grin
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من
این متن اصلاح شده ایمیل ارسالی به سفارت برای اطلاع از دریافت مدارکه:

,Dear Sir/Madam

I'm going to be interviewed at your embassy on (date). Please let me know if you have received the documents required for the interview.

,Regards
(Your name)
(Your case number)
(Your date of birth)
Country: IRAN

توجه کنین که موارد آخرو حتماً تو تمام مکاتبات با سفارت باید ذکر کنین وگرنه ممکنه جوابتونو ندن.
شاد باشین.
تشکر کنندگان: HERMES7 ، r.bazargan ، نیلان ، ashkansoso65 ، rbrb-2015 ، MJAVADIAN ، rezasadeghi ، A_A ، Rooz ، mbsamani
دوستان يه توضيح درباره ي فرم ٩ سوالي ميدين ، اين فرم توي سفارت پر ميشه ، اطلاعاتي دارين ممنون ميشم
-شماره کیس:2015AS10##
-کنسولگری: ابوظبي
-ارسال فرمهای سری اول: 23 May
- نامه دوم: 20 September
-مصاحبه: 2014 November 10
- ویزا: November 13
- ورود به آمریکا: November 24
تشکر کنندگان: meisamg1362
(2014-10-06 ساعت 17:36)Mrng93 نوشته:  دوستان يه توضيح درباره ي فرم ٩ سوالي ميدين ، اين فرم توي سفارت پر ميشه ، اطلاعاتي دارين ممنون ميشم
این فرمی هستش که زبونم لال اگه کلیرنس خوردی باید پر کنی و واسه سفارت ایمیل کنی.

--> به امید ویزای یکضرب <--
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان: HERMES7 ، Mrng93 ، آزاده_امین ، aghamilad ، atlantis770
(2014-10-06 ساعت 17:56)rezasadeghi نوشته:  
(2014-10-06 ساعت 17:36)Mrng93 نوشته:  دوستان يه توضيح درباره ي فرم ٩ سوالي ميدين ، اين فرم توي سفارت پر ميشه ، اطلاعاتي دارين ممنون ميشم
این فرمی هستش که زبونم لال اگه کلیرنس خوردی باید پر کنی و واسه سفارت ایمیل کنی.

--> به امید ویزای یکضرب <--

در ادامه توضیح ، در صورت تشخیص افیسر ، اگر برایش وضعیت کاری شما و نیز هدف از حضور شما در کشور مقصد برایش مشخص نیست، میتواند این فرم را برای شما ارسال کند .و شاید از شما CV (رزومه) هم بخواهد.
معمولا برایتان ایمیل میشود ولی میتوانید از افیسر بخواهید فرم را به شما بدهد و همانجا پر کنید.
تشکر کنندگان: Mrng93 ، aghamilad ، rezasadeghi
همه اینها رو گفتید به این بنده خدا میگفتید نگران نباشه تقریبا احتمال اینکه فرم 9 سئوالی رو به یک نفر در ابوظبی بدهند صفره. هرچند دادنش در سایر سفارت ها معمولا روند کلیرنس رو سریعتر کرده.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: babak12 ، Mrng93 ، miyu ، HERMES7 ، aghamilad ، atlantis770 ، rezasadeghi ، areb1356 ، A_A ، laleht
بابا بيخيال
ما از نگراني و انتظار مرديم. پس اين نامه دوم چي شد
ما هم حسوديمون ميشه خب
تشکر کنندگان: Mrng93 ، SAAM_60

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان