کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015
(2014-10-07 ساعت 12:54)Mrng93 نوشته:  دوستان فرم ds 230 چيه ؟ اينو ميدونم كه براي ويزاهاي مهاجرتيه .. آيا نيازه قبل از رفتن به سفارت اين فرم رو پر كنيم يا ايميل مثلا ؟ چجوريه دقيقا ؟

فرم قدیمیه .امسال ds260 جایگزین شده و آن را فقط باید پرکرده باشیم.
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: Mrng93 ، A_A ، ofrfar
برای پارسال بود. امسال تبدیل شد به 260 ای که اینترنتی پر کردید.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: r.bazargan ، Mrng93 ، babak12 ، A_A ، ashkansoso65
با اینکه همیشه از انتظار فراریم ولی بعضی چیزها ارزش انتظار را داره .بعضی وقت ها "زمان " خیلی کمک کننده هست. بهت فرصت بازنگری و بازسازی می ده. ضعف ها را شناسایی کنی و خودتو ادیت کنی . من شخصا مطالب این فروم ها را می خوانم و بعضی وقتها نکات ریزو مفیدی در آن پیدا می کنم که برای خودم یادداشت می کنم تا برای روز مصاحبه و هر مرحله دیگر آماده تر باشم جدا از اینکه با خواندن هر مطلب احساس خوشایندی دارم اینکه هرکس خالصانه اطلاعات و تجربیاتش را بدون هیچ چشمداشتی به اشتراک میگذاره و این خیلی زیباست و ممنون از مدیران این سایت که این فضا را ایجاد کردند و ممنون از همه کاربران که این سایت را زنده نگه میدارند.
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: r.bazargan ، babak12 ، mbsamani ، ofrfar ، HERMES7 ، reza_norouzi ، A_A ، laleht ، Mahboy ، soliimi ، ashkansoso65 ، MJAVADIAN ، SomeOneX
(2014-10-07 ساعت 13:22)behdadK نوشته:  برای پارسال بود. امسال تبدیل شد به 260 ای که اینترنتی پر کردید.
بهداک جان تو یه پست گفته بودند 260 و261 ولی تا اونجایی که من فهمیدم همون 260درسته.......از شما میپرسم 261 کدوم فرمه ومربوط به چه کسایی میشه.ممنون از پاسختون
تشکر کنندگان:
(2014-10-07 ساعت 12:23)saboteur نوشته:  
(2014-10-07 ساعت 10:28)نیلان نوشته:  
(2014-10-07 ساعت 08:30)reza_norouzi نوشته:  
(2014-10-07 ساعت 07:32)نیلان نوشته:  چه انتظار کسل کننده یی...

تازه اين بخش خوب ماجراست...
انتظار براي كلير شدن ميتونه خيلي كسل كننده تر و كشنده تر باشه Cool
پارسال اين انتظار (دوميه) چند تا از دوستان رو روانه بيمارستان كرد!
بهتره خيلي بهش فكر نكنين و سعي كنين فقط با زمان همراه بشين و لبخند بزنين. اينجوري Big Grin Tongue
زندگي رو به كام خودتون تلخ نكنين. بالاخره زمانش ميرسه...
من کلا روش حساب نمی کنم فقط به چشم یه بلیط بخت ازمایی بهش نگاه می کنم...ولی حوصله م از کامینگ سون سر رفته،،،
Wink
توصیه میکنم خیلی هم چک نکنید که هم استرس میگیرن هم اینجوری میشید
بیخیال باشید راحت تره

اینجا سه روز تعطیلی پشت سر همه...من بی کارم...فقطم اینترنت داریم...
ای امریکا چرا به فکر حق و حقوق ما نیستی و هم چنان کامینگ سون هستی..
مسولین رسیدگی کنن
Big GrinBig Grin
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان: r.bazargan
دوستان آیا کسی میدونه که آفیسر در مورد داشتن بیمه و شماره بیمه سوالی می پرسه یا نه؟ آیا تا به حال موردی داشتیم که آفیسر اطلاعات در مورد بیمه افراد بپرسد؟
شماره کیس: **2015AS000000 ، تاریخ رویت قبولی: 2014 ,May 01 ، کنسولگری: آنکارا ، تعداد افراد منظور در کیس: 2 نفر ، ارسال فرمهای سری اول: June 09, 2014 ، کارنت شدن کیس: Aug 12, 2014 ، تاریخ دریافت نامه دوم: Sep 19, 2014، مصاحبه: Nov، دریافت کلیرنس: نیاز نشد، دریافت ویزا: بله (یک ضرب)، ورود به آمریکا: بله، دریافت گرین کارت: بله
تشکر کنندگان:
(2014-10-07 ساعت 20:25)Rooz نوشته:  دوستان آیا کسی میدونه که آفیسر در مورد داشتن بیمه و شماره بیمه سوالی می پرسه یا نه؟ آیا تا به حال موردی داشتیم که آفیسر اطلاعات در مورد بیمه افراد بپرسد؟

خیر! چون این شماره اصلا توی فرم ها نیست ! در نتیجه سوالی هم نخواهد بود!
سوالات بیشتر از موضوع های فرم می باشد.
تشکر کنندگان: آزاده_امین
(2014-10-07 ساعت 21:26)sombolestani نوشته:  با سلام خدمت دوستان. من نمی دانم از کجا باید بفهمم کارنت شدم یا نه؟؟؟؟ آیا فقط از طریق ایمیل می توان متوجه شد یا می توان از سایت خاصی هم شماره های کارنت شده را دید؟ سایت سفارت آنکارا از سال گذشته تا حالا به روز نشده!! ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.
شماره کیس:2015AS0000####
تاریخ رویت قبولی: 2014/May/3
کنسولگری:آنکارا
تعداد افراد منظور در کیس :1
ارسال فرمهای سری اول: 2014/May/19
کارنت شدن کیس:
مصاحبه:
دریافت کلیرنس:
دریافت ویزا:
ورود به آمریکا:
دریافت گرین کارت:
جمع تقریبی هزینه‌ها:

سلام
از لینک زیر میتوانید ببنید که تا شماره 2950 کارنت شده اند.اگر شماره شما زیر این عدد هست کارنت شده اید
اینجا
در این لینک بر روی جدول diversity بروید شماره اسیا تا رقم 2950 کارنت شده.
شما رقم هزارگان شماره تون رو مشخص کنید و برای الباقی # بگذارید.
اینجوری بهتر میشود راهنمایی کرد.
موفق باشید.
تشکر کنندگان: babak12
(2014-10-07 ساعت 21:26)sombolestani نوشته:  با سلام خدمت دوستان. من نمی دانم از کجا باید بفهمم کارنت شدم یا نه؟؟؟؟ آیا فقط از طریق ایمیل می توان متوجه شد یا می توان از سایت خاصی هم شماره های کارنت شده را دید؟ سایت سفارت آنکارا از سال گذشته تا حالا به روز نشده!! ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.
شماره کیس:2015AS0000####
تاریخ رویت قبولی: 2014/May/3
کنسولگری:آنکارا
تعداد افراد منظور در کیس :1
ارسال فرمهای سری اول: 2014/May/19
کارنت شدن کیس:
مصاحبه:
دریافت کلیرنس:
دریافت ویزا:
ورود به آمریکا:
دریافت گرین کارت:
جمع تقریبی هزینه‌ها:
سلام دوست عزیز
از طریق ایمیل اعلام نمی کنن
در حال حاضر تا 2950 کارنت شدن
این تایپیک مطالعه بفرمایید
کلا در این خصوص توضیح داده شده
ضمنا اگر هم سئوالی دارین در تایپیک مربوط به خودش مطرح کنید
بـــــــــــــولـــــتــــــــن ویــــــــــــــــــزا
............
لطفا اطلاعات امضا تکمیل کنید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: HERMES7 ، rezasadeghi ، A_A ، ashkansoso65
سلام بچه ها من چند بار این سوال را پرسیدم ولی هنوز شک دارم میشه یکی منو یه دل کنه . من توی فرم های اولیه ثبت نام مدارک تحصیلیه خودم و خانوممو اشتباه زدم ( در ds 260 اصلاح کردم ) آیا قبل از قسم خوردم بگم یا نه ؟ببخشید میدونم اینجا جاش نبود بپرسم
تشکر کنندگان: meisamg1362
(2014-10-08 ساعت 23:39)حسین69 نوشته:  سلام بچه ها من چند بار این سوال را پرسیدم ولی هنوز شک دارم میشه یکی منو یه دل کنه . من توی فرم های اولیه ثبت نام مدارک تحصیلیه خودم و خانوممو اشتباه زدم ( در ds 260 اصلاح کردم ) آیا قبل از قسم خوردم بگم یا نه ؟ببخشید میدونم اینجا جاش نبود بپرسم

اگر مصاحبه ها رو خونده باشید جمله افیسر اینه

قسم بخورید ان چیزی که در فرم ها نوشته اید و ان چیزی که بیان میکنید حقیقت است.

البته شما اشاره بکنید ولی ملاک فرم ارسالی شما هستش.
تشکر کنندگان: miyu ، ashkansoso65
(2014-10-08 ساعت 23:39)حسین69 نوشته:  سلام بچه ها من چند بار این سوال را پرسیدم ولی هنوز شک دارم میشه یکی منو یه دل کنه . من توی فرم های اولیه ثبت نام مدارک تحصیلیه خودم و خانوممو اشتباه زدم ( در ds 260 اصلاح کردم ) آیا قبل از قسم خوردم بگم یا نه ؟ببخشید میدونم اینجا جاش نبود بپرسم

سلام
استثنا جوابتون رو میدم اما برای دفعات بعدی در تاپیک های مربوطه پیگیر سوالات خود باشید
تاپیک مربوط به اشتباه در ثبت مشخصات ثبت نام و راهکارها

دوتا راهکار دارید. اول اینکه درخواست بازکردن فرم بدهید و اطلاعات خود را بصورت صحیح ویرایش کنید
راهکار دوم اینه در روز مصاحبه قبل از قسم خوردن بگید تا اطلاعاتتون رو تصحیح کنن
کیس نامبر: ***6 | تعداد افراد کیس: 2نفر | ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست | سفارت:ابوظبی | کارنت: 11 می | نامه دوم: 20 می | مصاحبه نیمه دوم جولای
تشکر کنندگان: babak12 ، ashkansoso65
چرا به ما كه رسيد تركيه انقده شلوغ پلوغ شده، من ميترسم Sad
تشکر کنندگان: rezasadeghi ، ofrfar ، behjat
(2014-10-08 ساعت 23:50)saboteur نوشته:  

سلام
استثنا جوابتون رو میدم اما برای دفعات بعدی در تاپیک های مربوطه پیگیر سوالات خود باشید
تاپیک مربوط به اشتباه در ثبت مشخصات ثبت نام و راهکارها

دوتا راهکار دارید. اول اینکه درخواست بازکردن فرم بدهید و اطلاعات خود را بصورت صحیح ویرایش کنید
راهکار دوم اینه در روز مصاحبه قبل از قسم خوردن بگید تا اطلاعاتتون رو تصحیح کنن

دوست عزیز من از نوشته شما متوجه شدم منظورتون در فورم ثبت نام اول که برای شرکت در لاتاری منظورتونه

جوابتون خیلی راحته ،قبل قسم بگید من دو اشتباه در زمان ثبت نام برای قرعه کشی لاتاری داشتم ولی در فورم ۲۶۰ اصلاح کردم ،و بهشون هم توضیح بدید ،خیلی راحت و بدون هیچ مشکلی
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
تشکر کنندگان: ofrfar ، atlantis770 ، miyu ، A_A ، m.ghoreishi ، ashkansoso65
(2014-10-09 ساعت 07:16)Samia نوشته:  چرا به ما كه رسيد تركيه انقده شلوغ پلوغ شده، من ميترسم Sad

نترس ربطی به سفارت نداره .Big Grin
کیس نامبر:Big Grin1000/تاریخ رویت قبولی:1 می /تعداد نفرات کیس:2 نفر/تاریخ ارسال فرم: می /کنسولگری: آنکارا / تاریخ مصاحبه: :دسامبر/ ویزا :به امید خدا یک ضربBig Grin

تشکر کنندگان: ofrfar ، Samia

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان