کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015
(2014-10-12 ساعت 12:22)saboteur نوشته:  
(2014-10-12 ساعت 12:20)pedro700 نوشته:  سلام بر همه دوستان:
سوال من اینه که کیس نامبر ***2015AS6 حدودا کی کارنت میشه؟
ممنون

دقیق نمیشه گفت
بر طبق 2014 حدودا خرداد یا تیر
بر طبق 2013 حدود اردیبهشت

دوست گرامي
از سايت travel.state.gov از بخش immagare بولتن ويزا ها را ببينيد . به تفكيك سال و ماه مشخصه كه چه تاريخي در سالهاي قبل كيسها كارنت شدن.
موفق باشيد Big Grin
شماره کیس :2014AS71xx/ تعداد 4 نفر/سفارت انکارا /مصاحبه 3 جولاي / وضعیت در انتظار کلیر/اخرین اپدیت 12 سپتامبر
جامانده از لاتاري 2014 SadSad
تشکر کنندگان: HERMES7 ، kaamiran ، behdadK ، babak12 ، ashkansoso65 ، miyu ، Darious ، Memolk
(2014-10-13 ساعت 21:10)mendoosh نوشته:  
(2014-10-13 ساعت 15:58)meisamg1362 نوشته:  
(2014-10-12 ساعت 21:18)Mehrdad2001 نوشته:  سلام دوستان

یه مورد دیگه که حین مصاحبه متوجه شدیم و می خوام باهاتون در میان بزارم اینه که وقتی شمارتون برای تحویل اصل مدارک اعلام میشه ، یه خانم که فارسی بلد نیست ازاتون مدارک را تحویل میگیره. مدارکی هم که درخواست میکنه کیس با کیس ممکنه تفاوت کنه. بسته به مدارکی که پست کردید ، آفیسر تعیین کرده چه مدارکی از شما بگیرند.

حالا نکته مهم اینه که این خانم بعد از تحویل شناسنامه و ... به شما میگه: Diploma please

حواستون باشه اینجا منظورش لزوما مدرک دیپلم نیست، بلکه منظورش اصل آخرین مدرک تحصیلی تون هست.

حواستون باشه بعضی بچه ها دیپلم داده بودند و وقتی برای مصاحبه رفتند ، آفیسر با حالت بدی ازشون اصل آخرین مدرک را خواسته بود.

امیدوارم همه موفق باشید.
دوست عزیز سلام ، اون خانمی که از شما مدارک رو میگیره منشی آفیسر هست و مدارکتون رو تحویل آفیسر میده و اگر از شما مدارک دیپلمتون رو خواست شما باید مدرک دیپلم و آخرین مدرک تحصیلیتون رو بدید بعضی ها هستند که از فنی حرفه ای یا کار دانش رفتند و دیپلم 12 ساله ندارند ولی فوق دیپلم و یا لیسانس دارند اونا باید حتما هم دیپلم رو نشون بدند و هم آخرین مدرک تحصیلیشون رو .

من يه سوالي برام پيش اومد. اين ديپلم يا مدرك يا هر چيزي كه مد نظره اصلش منظورشونه؟ يا همون نسخه ي دوم ترجمه؟
دوست عزیز ترجمه را که اگر سفارت آنکارا باشید جلوتر می فرستید و اصل مدرک هم روز مصاحبه تحویل می دهید.پس عملاً هم اصل مدرک تحصیلی و هم اصل ترجمه را می خواهند.
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: atlantis770 ، miyu
(2014-10-13 ساعت 22:27)Mehrdad2001 نوشته:  در پاسخ به سوال دوستمون: اصل مدرک منظورش هست. ترجمه ها رو قبلا باید پست کنید (البته فقط برای آنکارا، بقیه سفارتها را من اطلاعی ندارم.)

درضمن چیزهایی که من مینویسم از روز مصاحبه ام ، صرفا تجربه شخصی من هست و به هیچ عنوان توصیه یا وحی منزل نیست.

سلام
با تبریک بابت ویزای یک ضربتون
اگر ممکنه شما هم سفرنامتون رو بنویسین که همگی استفاده کنیم
ممنون
شماره کیس: ***2015AS0001 ///نفرات: 3 ///سفارت: آنکارا ///ارسال فرمها: 20 می ///کارنت: اگوست ///نامه دوم: 23 اکتبر ///مصاحبه: 10 دسامبر///کلیرنس: 3 آوریل
تشکر کنندگان: behdadK ، babak12 ، ashkansoso65 ، HERMES7 ، A_A ، miyu
فکر میکنید با اطلاعاتی که تو امضا نوشتم این سری هم نامه دوم نمیاد ؟؟؟

اگر این سری نیاد سری بعدی احتمالا مصاحبه های دی ماه هست که میخوره به امتحانای خواهرم...چیکار میشه کرد ؟؟؟ میترسیم نامه بزنیم برای تعویقش و دوباره تو یه روند انتظار چند ماهه بیفتیم Sad
❶کیس نامبر : 2015AS17XX
❷تعداد افراد کیس : 3 نفر (برنده اصلی: مادرم)
❸کارنت شدن : 12 آگوست (21 مرداد)
❹ارسال فرم 260 : 14 آگوست (23 مرداد)
❺دریافت نامه دوم : 23 ژانویه (3 بهمن)
❻تاریخ مصاحبه : 4 مارچ (13 اسفند)
❼سفارت : آنکارا
❽مادرم و خواهرم: یکضرب
❾پدرم: کلیر (آپدیت ها: 5 مارچ کل کیس - 6 مارچ کل کیس - 20 مارچ کیس کلیرنسی - شب 3 جون کیس اصلی - شب 8 جون کیس کلیرنسی - روز 9 جون کل کیس) ----> کلیر : 9 جون ساعت 7 شب
♣♣♣سفرنامه
تشکر کنندگان: amirh20 ، miyu ، meisamg1362
(2014-10-14 ساعت 16:25)A L I R E Z A 67 نوشته:  فکر میکنید با اطلاعاتی که تو امضا نوشتم این سری هم نامه دوم نمیاد ؟؟؟

اگر این سری نیاد سری بعدی احتمالا مصاحبه های دی ماه هست که میخوره به امتحانای خواهرم...چیکار میشه کرد ؟؟؟ میترسیم نامه بزنیم برای تعویقش و دوباره تو یه روند انتظار چند ماهه بیفتیم Sad

تقریبا شرایط شما با ما یکی هست و اکثرا میگن این دفعه هم نامه ما نمیاد. منم اگه دی بیفته به امتحانات پسرم میخوره ولی به نظرم کاری نکنین چون همینطوری الکی 4-3 ماه ما از دست رفته. بزارین ببینین چی میشه بعد یه فکری آدم میکنه ولی درخواست تعویق خطریه...البته به نظر من باز نظر دیگر دوستان هم جویا بشین.
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: babak12 ، A L I R E Z A 67 ، miyu ، ofrfar ، A_A
(2014-10-14 ساعت 16:40)laleht نوشته:  
(2014-10-14 ساعت 16:25)A L I R E Z A 67 نوشته:  فکر میکنید با اطلاعاتی که تو امضا نوشتم این سری هم نامه دوم نمیاد ؟؟؟

تقریبا شرایط شما با ما یکی هست و اکثرا میگن این دفعه هم نامه ما نمیاد. منم اگه دی بیفته به امتحانات پسرم میخوره ولی به نظرم کاری نکنین چون همینطوری الکی 4-3 ماه ما از دست رفته. بزارین ببینین چی میشه بعد یه فکری آدم میکنه ولی درخواست تعویق خطریه...البته به نظر من باز نظر دیگر دوستان هم جویا بشین.
خوبی امتحانای خواهرم اینه که همش تو یه هفته جمع میشه مگر اینکه انقد بد شانس باشیم دقیقا بخوره به همون یه هفته Sad
❶کیس نامبر : 2015AS17XX
❷تعداد افراد کیس : 3 نفر (برنده اصلی: مادرم)
❸کارنت شدن : 12 آگوست (21 مرداد)
❹ارسال فرم 260 : 14 آگوست (23 مرداد)
❺دریافت نامه دوم : 23 ژانویه (3 بهمن)
❻تاریخ مصاحبه : 4 مارچ (13 اسفند)
❼سفارت : آنکارا
❽مادرم و خواهرم: یکضرب
❾پدرم: کلیر (آپدیت ها: 5 مارچ کل کیس - 6 مارچ کل کیس - 20 مارچ کیس کلیرنسی - شب 3 جون کیس اصلی - شب 8 جون کیس کلیرنسی - روز 9 جون کل کیس) ----> کلیر : 9 جون ساعت 7 شب
♣♣♣سفرنامه
تشکر کنندگان: meisamg1362
(2014-10-14 ساعت 16:43)A L I R E Z A 67 نوشته:  

خوبی امتحانای خواهرم اینه که همش تو یه هفته جمع میشه مگر اینکه انقد بد شانس باشیم دقیقا بخوره به همون یه هفته Sad

ایشالا که اونقدر هم بد شانس نیستین. بقول روانشناسا انرژی منفی بخودتون ندین . حتما همه چیز اونجور که میخواین میشه. موفق باشین
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: A L I R E Z A 67 ، babak12 ، kimfar ، Memolk
(2014-10-14 ساعت 16:45)laleht نوشته:  

ایشالا که اونقدر هم بد شانس نیستین. بقول روانشناسا انرژی منفی بخودتون ندین . حتما همه چیز اونجور که میخواین میشه. موفق باشین

سلام
چرا گفتن این دفعه هم نمیاد؟
شماره کیس: ***2015AS0001 ///نفرات: 3 ///سفارت: آنکارا ///ارسال فرمها: 20 می ///کارنت: اگوست ///نامه دوم: 23 اکتبر ///مصاحبه: 10 دسامبر///کلیرنس: 3 آوریل
تشکر کنندگان:
(2014-10-14 ساعت 16:50)amirh20 نوشته:  
(2014-10-14 ساعت 16:45)laleht نوشته:  

سلام
چرا گفتن این دفعه هم نمیاد؟

اگه به امضا من دقت کنین من دیر متوجه قبول شدنم شدم و فرمها رو دیر فرستادم (آگوست) و بررسی مدارک بر اساس تاریخ ارسال فرمها هست.
تشکر کنندگان: ofrfar ، A_A ، amirh20
هورااااااااااااااااا ما یک ضرب گرفتیم
افراد کیس:۳ ارسال فرم۱۹می کارنت شدن :augدریافت نامه ی دوم:۳روز بعد از کارنت شدن محل مصاحبه:انکارا زمان مصاحبه:۱۴اکتبر دریافت ویزا یک ضربBig Grin
مبارکتون باشه. سفرنامه فراموش نشه
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: babak12 ، HERMES7 ، ashkansoso65 ، SAAM_60 ، A_A ، kimfar ، goliii
(2014-10-14 ساعت 18:19)ارشان۲۰۱۵ نوشته:  هورااااااااااااااااا ما یک ضرب گرفتیم

تبریک برای یک ضربی ما هم دعا کنیدRolleyes
به امید موفقیت همه بچه های ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: babak12 ، HERMES7 ، ashkansoso65 ، A_A ، behjat ، laleht ، kimfar ، rasoul3711 ، goliii

ارشان جان تبریک می گم
به سلامتی دوست عزیز
کلی انرژی گرفتیم
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: HERMES7 ، نیلان ، ashkansoso65 ، A_A ، behjat ، laleht ، kimfar ، rezasadeghi ، goliii ، Alex 2014

به به خدا را شکر مبارکتون باشه .
سفرنامه بنویسید
کیس نامبر :****2015AS مصاحبه : دسامبر و کلیر بعد از 4 ماه
چه خوش است حال مرغی که قفس ندیده باشد
چه نکوتر انکه مرغی زقفس پریده باشد
تشکر کنندگان: HERMES7 ، babak12 ، ashkansoso65 ، A_A ، behjat ، kimfar ، goliii
(2014-10-14 ساعت 18:48)afrand نوشته:  

به به خدا را شکر مبارکتون باشه .
سفرنامه بنویسید

هورا مباركه امار يكضربي ها داره بالا ميره
به اميد يضربي ٢٠١٥ اي ها

Pm1212
تشکر کنندگان: HERMES7 ، babak12 ، نیلان ، ashkansoso65 ، A_A ، behjat ، k1_m_1358 ، kimfar ، goliii

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان