کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015
چرا کسی برای ارمنستان نیست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟نکنه فقط منم؟؟؟؟برای کسی نامه نیومده؟؟؟
کیس نامبر:$$$1
تاریخ رویت قبولی:1 می
تعداد نفرات کیس:1 نفر
کنسولگری: ایروان
تاریخ مصاحبه:هفته سوم نوامبر
تشکر کنندگان: shahrooz s ، behjat ، k1_m_1358 ، vahid1432
فعلا كه خبري نيست دوست عزيز
بايد منتظر بود
از دوشنبه شب بايد جك كنيد
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: A_A ، ashkansoso65
از اول اکتبر کسی ایروان مصاحبه نداشته یعنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟استرس گرفتم!
کیس نامبر:$$$1
تاریخ رویت قبولی:1 می
تعداد نفرات کیس:1 نفر
کنسولگری: ایروان
تاریخ مصاحبه:هفته سوم نوامبر
تشکر کنندگان: behjat
(2014-10-12 ساعت 15:22)babak12 نوشته:  فعلا كه خبري نيست دوست عزيز
بايد منتظر بود
از دوشنبه شب بايد جك كنيد

دوشنبه تعطیله روز یادبود کریستف کلمب هستش. از سه شنبه بعد از ظهر باید منتظر بود
کیس نامبر: 2015AS0##0/ سفارت: آنکارا/ تعداد افراد کیس: 2 نفر/مشاهده قبولی: 1 می 2014/ ارسال فرم: 13 جون 2014/ کارنت شدن: 12 آگوست 2014/ نامه دوم: 24 نوامبر 2014/ زمان مصاحبه: هفته اول ژانویه 2015/ آپدیتها: 6، 7، 8، 12 ژانویه، 20 فوریه و 8، 10، 14 آپریل هردو نفر، 13، 14 ژانویه، 12 فوریه، 9، 16 مارچ و 2، 3 آپریل خودم، 1، 2 آپریل خانمم/ کلیر شدن 14 آپریل
تشکر کنندگان: HERMES7 ، A_A ، babak12 ، ashkansoso65 ، r.bazargan
شما برای جمعه برنامه ریزی کنید. احتمالش کمه که سه شنبه براتون نامه بیاد
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: laleht ، A_A ، babak12 ، HERMES7 ، ashkansoso65
(2014-10-12 ساعت 10:19)behdadK نوشته:  یک سری خبر برای همه.
در فروم ایمیگریشن یک نفر به KCC همین جمعه زنگ زده و KCC بهشون گفته که دارند بررسی فرم 260 افرادی که آخر جون مدارک رو براشون فرستادن انجام میدن.
مثل اینکه KCC اصلا اولویت بندی بر اساس شماره کیس نامبر انجام نمیده و اولویت بندی بررسی بر اساس زمان ارسال مدارکه.
پس اگر کارنت شده اید (حالا از دو ماه پیش یا سه روز پیش) و فرم هاتون رو می و یا اوایل جون فرستادید به احتمال قوی این ماه نامه دریافت خواهید کرد. اگر اواخر جون بودید و تا الان پروندتون پروسس شده باز به احتمال قوی این ماه نامه رو دریافت خواهید کرد. بعد از جون فرم را فرستاده باشید و یا جزو افرادی باشید در آخر جون که هنوز پرونده تون کامل نشده پروسه اش این ماه منتظرش نباشید.
در کل این فرم جدید باعث شده که 3 ماه تاخیر در بررسی بوجود بیاد که البته به مروز زمان این تاخیر از بین خواهد رفت ولی نه همین امروز!

همچنین به نظر سیمون باز کردن فرم و دادن تغییرات کوچیک در اون مثل عوض کردن آدرس باعث بررسی مجدد فرم و دیر به مصاحبه دعوت شدن نمیشه . نمونه زنده اش هم خودم! اما اگر مثلا فرم را باز کنید و همسر جدیدتان را در آن وارد کنید به احتمال قوی پروسس مجدد و بکگراند چک خواهید داشت و باعث تاخیر خواهد شد.

نامه دوم هم احتمالا اواخر این هفته و جمعه به دست همه خواهد رسید. اگر کسی قصد داره زودتر خبردار بشه که آیا اصلا نامه رو میگیره و شاید هم بهش بگن که دقیق کی مصاحبه داره از چهارشنبه میتونه به KCC زنگ بزنه و بپرسه.

با این مطلب ناامیدم کردین بهداد جان یعنی من دسامبر هم نمیرم مصاحبه ؟؟؟
بر اساس شواهد و مطالب اینجا بهم چک میخوره حالا استرس گرفتم هر چی مصاحبه دیرتر کلییر دیرتر خطر اتمام ویزا بیشتر...........................پاک روحیمو از دست دادم.Sad
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: visa2015 ، r.bazargan
قربان بنده وضعیت شما رو نمیدونم چطوره اما به جز پارسال که به شخصه حسابش رو جدا میگذارم روند بررسی کلیرنس ها هر چه به آخر میرفتیم کوتاه تر میشد. این مسئله ای که بنده هم گفتم تا نامه رو نبینید یک حدس باقی میمونه. ضمنا شما هم میتونین یکضربی باشید و کلیرنس شما حتمی نیست.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: HERMES7 ، babak12 ، laleht ، r.bazargan
(2014-10-12 ساعت 10:55)Sam2014 نوشته:  
(2014-10-10 ساعت 01:38)amin 1359 نوشته:  سلام دوستان اصلا نگران نباشيد اكثر دوستاني كه رفتن مصاحبه وايزا رو يضرب گرفتن از جمله خود من و الان اماده رفتن هستم
بنظر من تنها چيزي كه اونا ميخوان كامل بودن مدارك و نداشتن سوء پيشينه
من فكر ميكنم خيلي چيزا رو ميدونن از قبل چون اصلا از ماچيزي نپرسيد فقط گفت چقدر پول داري وچند بار شركت كردين همين

سلام و تبزیک به شما دوست عزیز:لطفا توجه داشته باشید که برای ما که شاغل دولتی بودیم وسربازی رفتیم بسیار مهمه که بدونیم شما هم آیا وضعیت ما رو داشتید وبا این وجود سوالی در رابطه با خدمت سربازی وشغل دولتی ازتون نپرسیدند یا اصلا شرایط شما مثل ما نبود؟متشکر میشم
درود و تبریک به شما
شما یک زحمتی بکشید سفرنامه خودتون را در انجمن بگذارید . خیلی از دوستان استفاده خواهند کرد چنانکه در سال های گذشته هم همینطور بوده .
موفق باشید.
باز مانده از لاتاری 2015Tongue

تشکر کنندگان:
(2014-10-12 ساعت 17:34)behdadK نوشته:  قربان بنده وضعیت شما رو نمیدونم چطوره اما به جز پارسال که به شخصه حسابش رو جدا میگذارم روند بررسی کلیرنس ها هر چه به آخر میرفتیم کوتاه تر میشد. این مسئله ای که بنده هم گفتم تا نامه رو نبینید یک حدس باقی میمونه. ضمنا شما هم میتونین یکضربی باشید و کلیرنس شما حتمی نیست.

البته من شوخى كردم و مطالبى كه شما اينجا صادقانه در اختيار ما ميگذارين واقعا ارزشمند و قابل تقديره من به شخصه مديون راهنمايي هاى همه دوستان هستم حالا ممكنه برخى مطالب هم خوشايند ما نباشه ولى خوب زندگى روبرو شدن با همين حقايق هست ولو تلخ.
اين مورد رو تو فورم ايميگريشن هم خودم مجزا جويا شدم و درست مطلب شما رو بهم پاسخ دادن
فعلا ظاهرا چاره ما فقط صبر هست
بازم از پاسخ ها و راهنماييهاى شما سپاس
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: behdadK ، A_A ، miyu ، ashkansoso65 ، goliii
بله. بنده پست شما رو در فروم ایمیگریشن هم دیدم.
منطق میگه که از این ماه باید روند بررسی ها سرعت بگیره چون منطقا باید تراکم فرم ها در ماه اول بیشتر باشه و به مرور کمتر بشه. بیشتر انرژی را برای بعد از قبولی بگذارید که اون طرف چه کار میخواهید بکنید
تشکر کنندگان: babak12 ، laleht ، saboteur ، A_A ، sunflower00 ، mohammadg846 ، ashkansoso65 ، goliii
سلام دوستان

یه مورد دیگه که حین مصاحبه متوجه شدیم و می خوام باهاتون در میان بزارم اینه که وقتی شمارتون برای تحویل اصل مدارک اعلام میشه ، یه خانم که فارسی بلد نیست ازاتون مدارک را تحویل میگیره. مدارکی هم که درخواست میکنه کیس با کیس ممکنه تفاوت کنه. بسته به مدارکی که پست کردید ، آفیسر تعیین کرده چه مدارکی از شما بگیرند.

حالا نکته مهم اینه که این خانم بعد از تحویل شناسنامه و ... به شما میگه: Diploma please

حواستون باشه اینجا منظورش لزوما مدرک دیپلم نیست، بلکه منظورش اصل آخرین مدرک تحصیلی تون هست.

حواستون باشه بعضی بچه ها دیپلم داده بودند و وقتی برای مصاحبه رفتند ، آفیسر با حالت بدی ازشون اصل آخرین مدرک را خواسته بود.

امیدوارم همه موفق باشید.
شماره کیس: 2015AS1xxx /تاریخ رویت قبولی: 1 May / تعداد : 2 نفر/ ارسال فرم : 24 May/ کارنت شدن کیس: 12 August / دریافت نامه دوم: August 15 / مصاحبه : October 9 - Ankara / دریافت ویزا : یک ضرب / مقصد : دالاس / ورود به آمریکا : January 15/ دریافت گرین کارت:Feb 9
(2014-10-12 ساعت 21:18)Mehrdad2001 نوشته:  سلام دوستان

یه مورد دیگه که حین مصاحبه متوجه شدیم و می خوام باهاتون در میان بزارم اینه که وقتی شمارتون برای تحویل اصل مدارک اعلام میشه ، یه خانم که فارسی بلد نیست ازاتون مدارک را تحویل میگیره. مدارکی هم که درخواست میکنه کیس با کیس ممکنه تفاوت کنه. بسته به مدارکی که پست کردید ، آفیسر تعیین کرده چه مدارکی از شما بگیرند.

حالا نکته مهم اینه که این خانم بعد از تحویل شناسنامه و ... به شما میگه: Diploma please

حواستون باشه اینجا منظورش لزوما مدرک دیپلم نیست، بلکه منظورش اصل آخرین مدرک تحصیلی تون هست.

حواستون باشه بعضی بچه ها دیپلم داده بودند و وقتی برای مصاحبه رفتند ، آفیسر با حالت بدی ازشون اصل آخرین مدرک را خواسته بود.

امیدوارم همه موفق باشید.

خیلی ممنونم. چه نکات ظریفی. من واقعا فکر میکردم منظورش از دیپلم همون آخر دبیرستان باشه.
لطفا اگر بازهم چیزی مد نظرتون بود به ما که در شُرُف مصاحبه هستیم انتقال بدید. هم شما هم سایر عزیزان..........
تشکر کنندگان: Mehrdad2001 ، babak12 ، sunflower00 ، HERMES7 ، miyu ، behjat ، goliii
(2014-10-12 ساعت 15:20)azarmidokht نوشته:  چرا کسی برای ارمنستان نیست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟نکنه فقط منم؟؟؟؟برای کسی نامه نیومده؟؟؟

منم ارمنستان هستم. فک میکنم بچه های ارمنستان خیلی کم باشن.
کیس نامبر:  2015AS3xx // رویت قبولی: 2 may //سفارت: آنکارا // ارسال فرم: Aug 2 // کارنت شدن کیس: 12 Aug // دریافت نامه دوم: 23 Jan // مصاحبه: سوم مارچ // سربازی رفتم (نیروی انتظامی) //تنها
وضعیت: AP // آپدیت ها: ۵ - ۶ - ۱۰ - ۱۱ - ۱۳ و ۲۰ مارچ معروف - ۲۹ جوووون (شبانه) ❤️ - ۱ جولای
(ارائه پاسپورت به سفارت: ۶ جولای ---- آپدیت ها: ۶ جولای، ۷ جولای، ۹ جولای، ۱۱ جولای ـــــــ ایشود: ۱۱ جولای)
کلیر: یک جولای ❤️ ❤️ //دریافت ویزا: ۱۴ جولای // مقصد: لس آنجلس // ورود به آمریکا: ۲۰ جولای // دریافت گرین کارت: --------

هزینه ها: کُلی Big Grin
شیراز: Rolleyes
تشکر کنندگان: babak12 ، saboteur ، A_A ، atlantis770
(2014-10-13 ساعت 00:55)vahid1432 نوشته:  
(2014-10-12 ساعت 15:20)azarmidokht نوشته:  چرا کسی برای ارمنستان نیست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟نکنه فقط منم؟؟؟؟برای کسی نامه نیومده؟؟؟

منم ارمنستان هستم. فک میکنم بچه های ارمنستان خیلی کم باشن.

اتفاقا من دوست داشتم ارمنستان باشم حداقل هزینه هاش که خیلی کمتره
ولی تقدیر نبود
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
تشکر کنندگان: meisamg1362 ، azarmidokht
(2014-10-12 ساعت 12:22)saboteur نوشته:  
(2014-10-12 ساعت 12:20)pedro700 نوشته:  سلام بر همه دوستان:
سوال من اینه که کیس نامبر ***2015AS6 حدودا کی کارنت میشه؟
ممنون

دقیق نمیشه گفت
بر طبق 2014 حدودا خرداد یا تیر
بر طبق 2013 حدود اردیبهشت
بهتر بود اینطوری جواب داده میشد که اگر دوباره دولت آمریکا تعطیل بشه خرداد یا تیر یا بعد از تیر اگر تعطیل نشه اردیبهشت یا فروردین
تشکر کنندگان: r.bazargan ، Memolk

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان