کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015
(2014-10-13 ساعت 21:10)mendoosh نوشته:  
(2014-10-13 ساعت 15:58)meisamg1362 نوشته:  
(2014-10-12 ساعت 21:18)Mehrdad2001 نوشته:  سلام دوستان

یه مورد دیگه که حین مصاحبه متوجه شدیم و می خوام باهاتون در میان بزارم اینه که وقتی شمارتون برای تحویل اصل مدارک اعلام میشه ، یه خانم که فارسی بلد نیست ازاتون مدارک را تحویل میگیره. مدارکی هم که درخواست میکنه کیس با کیس ممکنه تفاوت کنه. بسته به مدارکی که پست کردید ، آفیسر تعیین کرده چه مدارکی از شما بگیرند.

حالا نکته مهم اینه که این خانم بعد از تحویل شناسنامه و ... به شما میگه: Diploma please

حواستون باشه اینجا منظورش لزوما مدرک دیپلم نیست، بلکه منظورش اصل آخرین مدرک تحصیلی تون هست.

حواستون باشه بعضی بچه ها دیپلم داده بودند و وقتی برای مصاحبه رفتند ، آفیسر با حالت بدی ازشون اصل آخرین مدرک را خواسته بود.

امیدوارم همه موفق باشید.
دوست عزیز سلام ، اون خانمی که از شما مدارک رو میگیره منشی آفیسر هست و مدارکتون رو تحویل آفیسر میده و اگر از شما مدارک دیپلمتون رو خواست شما باید مدرک دیپلم و آخرین مدرک تحصیلیتون رو بدید بعضی ها هستند که از فنی حرفه ای یا کار دانش رفتند و دیپلم 12 ساله ندارند ولی فوق دیپلم و یا لیسانس دارند اونا باید حتما هم دیپلم رو نشون بدند و هم آخرین مدرک تحصیلیشون رو .

من يه سوالي برام پيش اومد. اين ديپلم يا مدرك يا هر چيزي كه مد نظره اصلش منظورشونه؟ يا همون نسخه ي دوم ترجمه؟
دوست عزیز لطفا این مهاجر سرا را از ابتدا بخونید و کامل برید برای مصاحبه اگر یه مقدار ناشیانه عمل کنید امکان حذفتون در روز مصاحبه هست ، آقای آفیسر هم ترجمه میخواد هم اصل مدرک دیپلم یا آخرین مدرک تحصیلی فارسیتون رو میخواد ، میخواد ببینه که تقلبی نباشه . ببخشید که خیلی رک گفتم. Tongue
تشکر کنندگان: laleht ، goliii
(2014-10-14 ساعت 16:43)A L I R E Z A 67 نوشته:  
(2014-10-14 ساعت 16:40)laleht نوشته:  
(2014-10-14 ساعت 16:25)A L I R E Z A 67 نوشته:  فکر میکنید با اطلاعاتی که تو امضا نوشتم این سری هم نامه دوم نمیاد ؟؟؟

اگر این سری نیاد سری بعدی احتمالا مصاحبه های دی ماه هست که میخوره به امتحانای خواهرم...چیکار میشه کرد ؟؟؟ میترسیم نامه بزنیم برای تعویقش و دوباره تو یه روند انتظار چند ماهه بیفتیم Sad

تقریبا شرایط شما با ما یکی هست و اکثرا میگن این دفعه هم نامه ما نمیاد. منم اگه دی بیفته به امتحانات پسرم میخوره ولی به نظرم کاری نکنین چون همینطوری الکی 4-3 ماه ما از دست رفته. بزارین ببینین چی میشه بعد یه فکری آدم میکنه ولی درخواست تعویق خطریه...البته به نظر من باز نظر دیگر دوستان هم جویا بشین.
خوبی امتحانای خواهرم اینه که همش تو یه هفته جمع میشه مگر اینکه انقد بد شانس باشیم دقیقا بخوره به همون یه هفته Sad
دوست عزیز اگر خدایی ناکرده امتحانات با روز مصاحبه یک روز افتاد شما میتونید از دکترتون تو کشوری که میخواید مصاحبه بشید قبل از امتحانات وقت بگیرید و دو روزه برید و نتایج پزشکی رو بگیرید برگردید ایران و دقیقا روز قبل مصاحبه دوباره برید و مصاحبه انجام بشه و همون روز برگردید اگر درست زمان بندی کنید میتونید مصاحبه رو در دو روز و حتی یک روز جمع کنید. اصلا ریسک نکنید که مصاحبه رو فدای امتحانات بکنید فوقش اینه که ترم بعدی میخونید اونم چیزی نیست آسمون زمین نمیاد ولی اگر ویزا نتونید بگیرید زندگی تون عوض میشه . موفق باشید
تشکر کنندگان: A_A ، laleht ، goliii
(2014-10-14 ساعت 19:00)Pm1212 نوشته:  
(2014-10-14 ساعت 18:48)afrand نوشته:  
(2014-10-14 ساعت 18:19)ارشان۲۰۱۵ نوشته:  هورااااااااااااااااا ما یک ضرب گرفتیم

به به خدا را شکر مبارکتون باشه .
سفرنامه بنویسید

هورا مباركه امار يكضربي ها داره بالا ميره
به اميد يضربي ٢٠١٥ اي ها

Pm1212
من هم موافقم به نظرم دارن خوب یک ضرب می دن
ایشالا تا آخرش همین طور باشه
Cool
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان: HERMES7 ، ashkansoso65 ، kimfar
نه فاز منفی میدم نه مثبت
تا بحال هر کسی که یکضربی بوده حساب کنین میبینین که شرایطش رو داشته و هر کی آمار داده که یکضربی نبوده شرایطش رو نداشته.
اما خوب این نسبت به 2014 ای که خیلی ها شرایطش رو داشتند ولی یکضرب نشدن تا اینجا بهتره و بیشتر به 2013 شبیهه
البته هنوز خیلی زوده واسه نتیجه گیری
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: aghamilad ، ashkansoso65 ، babak12 ، HERMES7 ، SAAM_60 ، A_A ، behjat ، laleht ، rezasadeghi ، m.ghoreishi ، goliii ، kaamiran
مبارک باشه
شما سربازی نفرته اید درسته؟
بی زحمت یه اطلاعاتی هم از شرایط کیستون بدید
ممنون
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما
تشکر کنندگان: babak12 ، HERMES7 ، ashkansoso65 ، A_A ، goliii
[quote='ارشان۲۰۱۵' pid='556818' dateline='1413294557']
هورااااااااااااااااا ما یک ضرب گرفتیم

Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
تشکر کنندگان: goliii ، iman2 ، ramin5589
دوستان از کلید رتبه دادن به همدیگه هم میتونن استفاده کنن. تازه خیلی هم همدیگه رو بیشتر شاد میکنین. مثلا این ارشان خان که این خبر خوش رو داد چرا باید 2 تا رتبه داشته باشه؟. بابا رتبه بدید از رتبه هاتون کم نمیشه
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: saboteur ، babak12 ، ashkansoso65 ، A_A ، kimfar ، goliii ، R-AL ، MJAVADIAN ، w5gf

مبارک باشهBig Grin

(2014-10-14 ساعت 20:09)behdadK نوشته:  دوستان از کلید رتبه دادن به همدیگه هم میتونن استفاده کنن. تازه خیلی هم همدیگه رو بیشتر شاد میکنین. مثلا این ارشان خان که این خبر خوش رو داد چرا باید 2 تا رتبه داشته باشه؟. بابا رتبه بدید از رتبه هاتون کم نمیشه

چجوری باید رتبه بدیم؟
کیس نامبر:Big Grin1000/تاریخ رویت قبولی:1 می /تعداد نفرات کیس:2 نفر/تاریخ ارسال فرم: می /کنسولگری: آنکارا / تاریخ مصاحبه: :دسامبر/ ویزا :به امید خدا یک ضربBig Grin

تشکر کنندگان: A_A ، goliii
به شما 3 نفر دیگه باید اول رتبه بدن که مجموع رتبه هاتون بشه 5 تا که بتونی به بقیه رتبه بدی.
تشکر کنندگان: A_A ، ashkansoso65 ، goliii ، MJAVADIAN
(2014-10-14 ساعت 20:09)behdadK نوشته:  دوستان از کلید رتبه دادن به همدیگه هم میتونن استفاده کنن. تازه خیلی هم همدیگه رو بیشتر شاد میکنین. مثلا این ارشان خان که این خبر خوش رو داد چرا باید 2 تا رتبه داشته باشه؟. بابا رتبه بدید از رتبه هاتون کم نمیشه
آقا بهداد مشکلی نداره رتبه میدیم ولی مشروط به اینکه جواب سوال مارو که آیا سربازی و... داشته یا نه رو بده بلکه کمی هم از استرس ما هم کم بشه .elchin عزیز که جواب این سوال رو ندادن. شایدم احساس معذوریت میکنند که در اینصورت میشه بهشون حق داد.مرسی
باز مانده از لاتاری 2015Tongue

تشکر کنندگان: goliii ، meisamg1362 ، MJAVADIAN
نیستند که جواب نمیدن اما من به شما با اطمینان میگم که سربازی نداشته کار دولتی هم نبوده خیالتون راحت شد؟ اولین شرط بخشش عدم چشمداشته
تشکر کنندگان: babak12 ، ashkansoso65 ، laleht ، miyu ، A_A ، goliii ، Memolk ، Rooz
(2014-10-14 ساعت 20:19)ashkansoso65 نوشته:  

مبارک باشهBig Grin

چجوری باید رتبه بدیم؟
سلام آقا بهداد: چشم رتبه هم میدیم ولی این دوستان هم سعی کنن جواب سوالی رو که ما ازشون میکنیم بدن.چند نفر از دوستان از جمله خودم از این دوستان یکضربی تازه از مصاحبه برگشته پرسیدیم که مثلا آیا شما هم سربازی رفته بودی یا شغل دولتی داشته اید که هنوز هیچکدام جواب نداده اند خوب ما هم استرسمندیم دیگهRolleyes مگر اینکه صلاح ندونند جواب بدند که در اینصورت دیگه کاریش نمیشه کرد. مرسی
باز مانده از لاتاری 2015Tongue

تشکر کنندگان: babak12 ، ashkansoso65 ، behdadK ، atlantis770 ، goliii ، Rooz ، MJAVADIAN
سلام بچه های 2015مگه کسی هم مصاحبه رفته؟من کیسم ***5هست فرم رو جون پر کردم کی جواب میاد؟وبعد از جواب کی باید ت کنسول حاظر باشیم؟پستم انکارا بود درخواست ابوظبی دادم موافقت میشه؟به نظرتون واسه کی اماده باشم؟
تشکر کنندگان:
(2014-10-14 ساعت 21:11)alireza.moazini نوشته:  سلام بچه های 2015مگه کسی هم مصاحبه رفته؟من کیسم ***5هست فرم رو جون پر کردم کی جواب میاد؟وبعد از جواب کی باید ت کنسول حاظر باشیم؟پستم انکارا بود درخواست ابوظبی دادم موافقت میشه؟به نظرتون واسه کی اماده باشم؟
بله دوست عزیز
چند تایی از دوستان مصاحبه رفتن
شما باید صبر کنید اول کارنت بشید و بعد باید منتظر نامه دوم باشید
در حال حاضر تا 3200 کارنت شدن
مشخص نیست باید جک کنید و شاید برای ماه دیگه یا ماهای دیگه شما کارنت بشید
هر ماه باید بولتن ویزا جک کنید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: A_A ، ashkansoso65
کارنت شدنم با ایمیلم اطلاع میدن یا باید جای دیگه چک کنم اخه یک ماه بعد واسم کانفرمیشن اومد.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان