کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015
(2014-10-15 ساعت 03:06)goldfish_729 نوشته:  سلام

من کیس نامبرم حدود 300 هست و فرم ds-260 رو 20 اگوست فرستادم.
البته میدونم خیلی دیره!
اما هنوز نامه دوم برام نیومده.
با اینکه کیس نامبرم خیلی وقته کارنت شده، فکر میکنم 2 ماه صبر کافی بوده.
چرا نامه دومم نمیاد؟
میشه به چه آدرسی ایمیل بزنم و اگه مشکلی در فرمهام بوده، ازش باخبر بشم؟
شما خیلی دیر ارسال کردین و فکر کنم تا نوبت بعدی هم صبر باید کنید
ترتیب نامه دوم فعلا بدین شکل هست که باید پردازش اولیه فرم تموم شده باشه
برای پیگیری بیشتر میتونین به ادرس زیر ایمیل بزنین و بپرسید
kccdv@state.gov
برای نحوه ی ایمیل زدن اگر مشکلی داشتید به تاپیک مربوطه مراجعه کنید

کیس نامبر: ***6 | تعداد افراد کیس: 2نفر | ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست | سفارت:ابوظبی | کارنت: 11 می | نامه دوم: 20 می | مصاحبه نیمه دوم جولای
تشکر کنندگان: A_A ، goldfish_729 ، babak12 ، ashkansoso65
شــــاید این جمعــــــــــه بیــاید. شــایـــــــــــد
و‌ما همچنان‌در انتظار‌نامه دوم?
Case Number:2015AS000010XX
DV260 Forms:June 16th
Unlock:August 16th
Second Letter:January 23rd
Interveiw:March 3rd
Visa:March 6th (یک ضرب)Shy
تشکر کنندگان: goliii ، kaamiran ، ashkansoso65 ، kimfar
خوب قسمت ایرانش تمام دارم میرم که برم بینم چه میشه

این اولین سفرم با هواپیماس و اولین سفرم به خارج از ایران . ولی خداییش این فرودگاه امام خیلی داغونه ،حداقل چهارتا علامت نداره که آدم راهش رو پسدا کنه یا باید شانسی بری یا مداوم سوال کنی که دومیش بهتره .

از آنکارا به صورت لحظه به لحظه واستون گزارش میدم ،البته توی سفرنامم

شاد باشید
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
تشکر کنندگان: HERMES7 ، rbrb-2015 ، behdadK ، r.bazargan ، rezasadeghi ، laleht ، k1_m_1358 ، R-AL ، babak12 ، Memolk ، Rooz ، behjat ، goliii ، nazanin_nmk ، ashkansoso65 ، m.ghoreishi ، kimfar ، MJAVADIAN
سلام
امروز ١٥ اكتبر ، روزي كه نامه ها رو انشاالله ميفرستن
دوستان گوش به زنگ باشين خبري شد اينجا اعلام كنين سريع
با تشكر
باييييييي
شماره کیس:2015ASxxx
دریافت کلیر بعد از 120 روز از ایروان
تشکر کنندگان: r.bazargan ، behjat ، goliii ، ashkansoso65 ، kimfar
(2014-10-15 ساعت 02:04)A L I R E Z A 67 نوشته:  سلام به همه
به kcc ایمیل زدم و در مورد نامه دوم پرسیدم و به نظر میاد ما این سری جز دعوتی ها نیستیم !!!
Thank you for your inquiry.

Your forms have been received and are currently processing. Allow several weeks for processing. Interviews are scheduled numerically based on case numbers that have completed processing.

Once the interview date has been scheduled, you will receive notification via email to check http://www.dvlottery.state.gov.
کی بود میگفت که ربطی به تاریخ ارسال فرم ها نداره. این هم جوابیه رسمی که باید فرمتون پروسس بشه و به ترتیب پروسس فرم وقت تعیین میشه
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: rezasadeghi ، laleht ، r.bazargan
(2014-10-14 ساعت 18:19)ارشان۲۰۱۵ نوشته:  هورااااااااااااااااا ما یک ضرب گرفتیم

مبارک باشه دوست عزیزSmile
شماره کیس: 2015AS0007XX ، رؤیت قبولی: May 1st ، سفارت: آنکارا ، تعداد افراد کیس: 2 نفر ، ارسال فرم سری اول: July 24th ، کارنت شدن: Aug 12th ، دریافت نامه دوم: Dec. 12th ، مصاحبه: هفته اول فوریه کلیرنس: April 3rd
تشکر کنندگان: r.bazargan ، goliii
(2014-10-15 ساعت 09:44)behdadK نوشته:  
به kcc ایمیل زدم و در مورد نامه دوم پرسیدم و به نظر میاد ما این سری جز دعوتی ها نیستیم !!!

Your forms have been received and are currently processing. Allow several weeks for processing. Interviews are scheduled numerically based on case numbers that have completed processing.

Once the interview date has been scheduled, you will receive notification via email to check http://www.dvlottery.state.gov.
کی بود میگفت که ربطی به تاریخ ارسال فرم ها نداره. این هم جوابیه رسمی که باید فرمتون پروسس بشه و به ترتیب پروسس فرم وقت تعیین میشه
من DS-260 رو اواخر جولای فرستادم. به KCC ایمیل زدم و دقیقا همین جواب رو گرفتم!
شماره کیس: 2015AS0007XX ، رؤیت قبولی: May 1st ، سفارت: آنکارا ، تعداد افراد کیس: 2 نفر ، ارسال فرم سری اول: July 24th ، کارنت شدن: Aug 12th ، دریافت نامه دوم: Dec. 12th ، مصاحبه: هفته اول فوریه کلیرنس: April 3rd
تشکر کنندگان:
خوب مگر ایرادی داره؟
من قبلا گفتم که KCC به شما با ایمیل جواب جنریک میده و اگر جواب دقیق میخواهید بهش زنگ بزنید.
منظور بنده چیز دیگری است. اینجا علنا KCC اعلام کرده که به ترتیب پروسس کردن کیس نامه ها ارسال میشه (البته به شرطی که کارنت شده باشید)
اگر میخواهید تاریخ مصاحبه را بپرسید امشب به بعد میتوانید زنگ بزنید و اگر تعیین شده باشد به شما تلفنی اعلام میکنند یا حداقل تکلیفتان روشن می شود که این ماه نیستید. البته احتمالا جمعه تکلیفتان روشن خواهد بود
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: h-amin
(2014-10-15 ساعت 10:28)supaa30na نوشته:  

یعنی یه چیزی حدود 2 ماه و چند روز بعد از باز شدن فرم ها ارسال کردین و طبیعیه هنوز
تا چهارماهش طبیعی هست فعلا. چون افرادی که همون ماه می ارسال کردن روز های اول و کارنت شدن نامه دومشون اومده

کیس نامبر: ***6 | تعداد افراد کیس: 2نفر | ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست | سفارت:ابوظبی | کارنت: 11 می | نامه دوم: 20 می | مصاحبه نیمه دوم جولای
تشکر کنندگان: r.bazargan ، A L I R E Z A 67
(2014-10-15 ساعت 10:28)supaa30na نوشته:  

نگران نباشید اینشالا هر دوی شما به زودی جوابتون میات
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: r.bazargan ، supaa30na ، A L I R E Z A 67 ، goliii ، ashkansoso65 ، kimfar
(2014-10-15 ساعت 10:36)behdadK نوشته:  خوب مگر ایرادی داره؟
من قبلا گفتم که KCC به شما با ایمیل جواب جنریک میده و اگر جواب دقیق میخواهید بهش زنگ بزنید.
منظور بنده چیز دیگری است. اینجا علنا KCC اعلام کرده که به ترتیب پروسس کردن کیس نامه ها ارسال میشه (البته به شرطی که کارنت شده باشید)
اگر میخواهید تاریخ مصاحبه را بپرسید امشب به بعد میتوانید زنگ بزنید و اگر تعیین شده باشد به شما تلفنی اعلام میکنند یا حداقل تکلیفتان روشن می شود که این ماه نیستید. البته احتمالا جمعه تکلیفتان روشن خواهد بود

منم در تأیید حرف شما گفتم بهداد جانSmile
مشخصه که اونایی که زودتر فرم رو فرستادن زودتر هم نامه دوم رو گرفتن! و کیس نامبر فقط یه مرز رو مشخص میکنه که شما از چه ماهی به بعد میتونی به مصاحبه دعوت بشی!
تشکر کنندگان: behdadK ، r.bazargan
(2014-10-15 ساعت 10:52)supaa30na نوشته:  

مشخصه که اونایی که زودتر فرم رو فرستادن زودتر هم نامه دوم رو گرفتن! و کیس نامبر فقط یه مرز رو مشخص میکنه که شما از چه ماهی به بعد میتونی به مصاحبه دعوت بشی!

دوستان انقدر گیر جزییات نباشید که با هم کل کل کنید...اطلاعات رو بدید...این همه کل کل برای چیه؟
همش دیدید گفتید این طوریه اما این طور نیست...
اینجا همه نظر میدن...نظر...معنیش همینه که ممکنه قطعی و درست نباشه...
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان: r.bazargan

به نظرشما یعنی اگه کسی با کیس نامبر 3000 که کارنت شده فرمش 19 می فرستاده باشه از کیس که 300 باشه و تو جون فرستاده یاشه زودتر مصاحبه میره؟ممنون از پیش بینی و راهنماییتون
تشکر کنندگان: r.bazargan
(2014-10-15 ساعت 12:50)paradisee نوشته:  

به نظرشما یعنی اگه کسی با کیس نامبر 3000 که کارنت شده فرمش 19 می فرستاده باشه از کیس که 300 باشه و تو جون فرستاده یاشه زودتر مصاحبه میره؟ممنون از پیش بینی و راهنماییتون
بستگی به بار پروسس کیس 300 داره بله اگر هنوز پروسسش تمام نشده باشد و پروسس کیس 3000 تمام شده باشد کیس 3000 نامه دریافت میکند.
نمونه زنده هم اقا بهداد که با کیس 2000 نامه دوم گرفتن و کیس دو رقمی داریم که هنوز نامه دوم نیامده!
تشکر کنندگان: behdadK ، r.bazargan
ممکنه. اگر قبل از کارنتی این اون یکی فرمش پروسسش تموم نشده باشه چرا که نه. اما اگر قبل از کارنتی این اون یکی پروسسش تموم شده باشه باید ببینیم نتیجه چی میشه. این رو نمیتونم حدس بزنم.
اگر فهمیدید چی گفتم به خودم هم بگید ممنون میشم
تشکر کنندگان: HERMES7 ، babak12 ، behjat ، r.bazargan ، kaamiran ، laleht ، ashkansoso65 ، SAAM_60 ، milad.nas ، areb1356

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان