کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
دوستان این مشاوره ها که ما میدیم برای دوستان مقیم در ایرانه که از اونجا که اینجا واکسن مفته جوری بزنیم و وارد کنیم که بهانه دست NMC نباشه. شما که به هر حال واکسن اضافی رو با درهم باید اونجا تزریق کنید پیش خود شوکلا برید راهنماییتون میکنه. اصلا لازم نیست وضعیت واکسن های اینجا رو بخونید.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: babak12 ، laleht ، A_A ، areb1356 ، پدی ، قصه گو ، SAAM_60
(2014-10-22 ساعت 13:35)MASTAN1 نوشته:  
(2014-10-22 ساعت 12:02)مریم فتوحی نوشته:  سلام.ممنون از لطفتون.من نوبت دوم واکسن mmr میشه برای یه هفته قبل مصاحبه ام.میخوام ببینم بزنم یا نه.چون رفتم پاستور گفتن چون آبله مرغان گرفتم مشکلی ایجاد نمیکنه.ولی بازم دو دل هستم.واکسن هپاتیت هم نزدم.چون دیر فهمیدم پاستور واکسن میزنه.رفتم پاستور گفتن چون بالای 18 سال هستی اجباری نیست.میخوام بدونم برم مدیکال هپاتیت هم باید بزنم.ممنون میشم این اطلاعات رو بهم بدین

فردا می پرسم نلفنی جواب نمیدن باید از خود دکتر پرسید با assistant ایشون. هر کدوم از دوستان هم سئوالی دارند بپرسند فردا از NMC می پرسم جوابش رو براتون می گذارم.
lممنون از لطفتون.خیلی زحمت میکشید.سلامت باشید
تشکر کنندگان:
دوستان امروز رفتم براي ويزا اقدام كنم و بهم گفتن چون بيست و يك سالته هنوز نميتوني تنهايي درخواست ويزا بدي و بايد براي پدر يا مادرت هم درخواست ويزا بدي.. من پدرم ايران نيست و مادرم هم پاسپورت نداره نميدونم چيكار كنم . بهم گفتن اگه خودت تنها درخواست ويزا بدي شانس پذيرشت خيلي كمه ، و اگه قبولت نكنن تا شيش ماه نميتوني درخواست ويزا بدي Sad ... خيلي حالم گرفتست
-شماره کیس:2015AS10##
-کنسولگری: ابوظبي
-ارسال فرمهای سری اول: 23 May
- نامه دوم: 20 September
-مصاحبه: 2014 November 10
- ویزا: November 13
- ورود به آمریکا: November 24
تشکر کنندگان: قصه گو ، r.bazargan
(2014-10-22 ساعت 22:27)Mrng93 نوشته:  دوستان امروز رفتم براي ويزا اقدام كنم و بهم گفتن چون بيست و يك سالته هنوز نميتوني تنهايي درخواست ويزا بدي و بايد براي پدر يا مادرت هم درخواست ويزا بدي.. من پدرم ايران نيست و مادرم هم پاسپورت نداره نميدونم چيكار كنم . بهم گفتن اگه خودت تنها درخواست ويزا بدي شانس پذيرشت خيلي كمه ، و اگه قبولت نكنن تا شيش ماه نميتوني درخواست ويزا بدي Sad ... خيلي حالم گرفتست

پیشنهاد میکنم با سفارت و کی سیسی مکاتبه کنید که پروندتون رو انتقال بدن انکارا.
از اون راحت تر با مادر برید و براشون پاسپورت بگیرید تا ایشون هم بتونن بیان
تشکر کنندگان: areb1356 ، قصه گو ، Mrng93
خدمت دوست عزيز Mrng93
من اولين باره كه ميشنوم اينتوريه ولي ميتوني با تور بري ولي مدتشو بيشتر كني البته درخواست ويزاي فوري دبي معمولا ٣روزه جوابش مياد و اكه بهت ندن هم خرجي نداره وهزينه اي نميدي اونوقت با تور ميتوني بري
تشکر کنندگان: Mrng93
(2014-10-22 ساعت 14:23)MASTAN1 نوشته:  
(2014-10-22 ساعت 14:03)aidaone نوشته:  دوست عزیز MASTAN1 منم همین مشکل خانم فتوحی رو دارم یعنی نوبت دوم واکسن MMR و TD دو هفته قبل از مصاحبه هست با این تفاوت که من آبله مرغان نگرفتم .منم میخوام بدونم نوبت دوم رو اینجا بزنم یا نه. ممنون از لطفی که میکنید .

حتما

سلام
من امروز رفتمNMC. با قسمت کلینیک واکسیناسیون صحبت کردم. ایشون هم با دکتر مشورت کردند.
نتیجه: تنها مسئله مهم رعایت فاصله بین واکسنها است. یعنی اگر فاصله بین واکسن اول و دوم یک ماه، شش ماه یا هر چی هست اون فاصله باید رعایت بشه.
بنابراین شما می توانید مرحله دوم را در ایران انجام دهید.
یا در صورتی که هر گونه نگرانی دارید مرحله دوم را در دبی و زیر نظر دکتر معتمد انجام دهید که موی لاز درزش هم نمی رود فقط هزینه بیشتری دارد.
در این زمینه با دکترهای پاستور هم صحبت کنید.
در مورد واکسن آبله مرغان اگر در بچگی نگرفته باشید اینجا براتون تزریق میشه. برای این مورد اگر تست آنتی بادی بدید در نزدن واکسن در اینجا موثره.
در هر صورت حتی اگر هیچ واکسنی نزده باشید شروع کار می تواند در دبی باشد تنها مسئله هزینه است.
دوستان فقط به این اطلاعات بسنده نکنید و قسمت واکسیناسیون را در مهاجرسرا مطالعه بفرمائید. همچنین با انستیتو پاستور تجریش هم مشاوره کنید.
موفق باشید.
فصلی بسته وفصل دیگری آغاز می شود
تشکر کنندگان: مریم فتوحی ، A_A ، aidaone ، areb1356 ، arveen100
(2014-10-23 ساعت 01:48)ameriatrin نوشته:  خدمت دوست عزيز Mrng93
من اولين باره كه ميشنوم اينتوريه ولي ميتوني با تور بري ولي مدتشو بيشتر كني البته درخواست ويزاي فوري دبي معمولا ٣روزه جوابش مياد و اكه بهت ندن هم خرجي نداره وهزينه اي نميدي اونوقت با تور ميتوني بري

من مشکل شما رو داشتم. به این آزانسای هواپیمایی که گفتم گفتن مشکلی نداره می تونیم براتون ویزا رو دربیاریم. فقط ممکنه ویزای فوری درنیاد. اگه هنوز وقت داری برو یکی از این آژانسا واسه ویزای معمولی اقدام کن. مطمئن باش مشکلی نیست. من از سه جا آمار گرفتم همشون گفتن موردی نداره.
شماره کیس:*** 2015AS4
تاریخ رویت قبولی:1may
کنسولگری:ankara>ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس :1
کارنت شدن کیس: january 9
مصاحبه: هفته آخر MARCH
دریافت کلیرنس:قسمت نشد.
دریافت ویزا:2 آپریل ساعت دو بعد از ظهر Smile
ورود به آمریکا:22 می
دریافت گرین کارت:40 روز بعد
جمع تقریبی هزینه‌ها: خیلی !!!

تشکر کنندگان: Mrng93
(2014-10-23 ساعت 11:06)MASTAN1 نوشته:  
(2014-10-22 ساعت 14:23)MASTAN1 نوشته:  
(2014-10-22 ساعت 14:03)aidaone نوشته:  دوست عزیز MASTAN1 منم همین مشکل خانم فتوحی رو دارم یعنی نوبت دوم واکسن MMR و TD دو هفته قبل از مصاحبه هست با این تفاوت که من آبله مرغان نگرفتم .منم میخوام بدونم نوبت دوم رو اینجا بزنم یا نه. ممنون از لطفی که میکنید .

حتما

سلام
من امروز رفتمNMC. با قسمت کلینیک واکسیناسیون صحبت کردم. ایشون هم با دکتر مشورت کردند.
نتیجه: تنها مسئله مهم رعایت فاصله بین واکسنها است. یعنی اگر فاصله بین واکسن اول و دوم یک ماه، شش ماه یا هر چی هست اون فاصله باید رعایت بشه.
بنابراین شما می توانید مرحله دوم را در ایران انجام دهید.
یا در صورتی که هر گونه نگرانی دارید مرحله دوم را در دبی و زیر نظر دکتر معتمد انجام دهید که موی لاز درزش هم نمی رود فقط هزینه بیشتری دارد.
در این زمینه با دکترهای پاستور هم صحبت کنید.
در مورد واکسن آبله مرغان اگر در بچگی نگرفته باشید اینجا براتون تزریق میشه. برای این مورد اگر تست آنتی بادی بدید در نزدن واکسن در اینجا موثره.
در هر صورت حتی اگر هیچ واکسنی نزده باشید شروع کار می تواند در دبی باشد تنها مسئله هزینه است.
دوستان فقط به این اطلاعات بسنده نکنید و قسمت واکسیناسیون را در مهاجرسرا مطالعه بفرمائید. همچنین با انستیتو پاستور تجریش هم مشاوره کنید.
موفق باشید.

ممنون از لطفتون.پس من نوبت دوم رو میزنم.خیلی لطف کردین
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان ایوظبی
من زیاد اطلاعاتی برای شما ندارم اما از صمیم قلب آرزو میکنم کارهاتون بدون مشکل پیش بره و با موفقیت و در کوتاه ترین زمان ممکن ویزاتون رو بگیرید

درباره مدارک دانشگاهی و چیزایی که با هم مشترک هستیم هر سوالی باشه چه از تویه پیج و چه با پیام خصوصی با کمال میل خوشحال میشم بتونم کمکی انجام بدم
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
تشکر کنندگان: aidaz
دوستان سلام ، ما هم اومديم ? حالا بايد چكا كنيم !؟ ? اميدوارم همگي انتهاي اين مسير موفق باشين ?
شماره کیس:***2015AS3/کنسولگری:ابوظبی/تعداد افراد منظور در کیس :2/ارسال فرمهای سری اول: 16jun 2014/کارنت شدن کیس:10oct /مصاحبه: 11دسامبر / AP/آپدیت ها : 22دسامبر(ایمیل) - 1فوریه - ٢٧مارچ - ٢٩ مارچ / دریافت ویزا : ٢ اپريلBig Grin/ورود : ٢٢ مي
آرزوي من اين است ؛ نتراود اشك در چشم تو هرگز مگر از شوق زياد و به اندازي هر روز تو عاشق باشي ...
تشکر کنندگان: kaamiran ، r.bazargan
(2014-10-24 ساعت 00:25)milad.nas نوشته:  دوستان سلام ، ما هم اومديم ? حالا بايد چكا كنيم !؟ ? اميدوارم همگي انتهاي اين مسير موفق باشين ?
سلام دوست عزیز
مدارک مورد نیاز ترجمه کنید
واکسنها کامل کنید
وقت دکتر بگیرید (البته فقط جهت اطلاع از حضور دکتر و الزامی نیست)
بلیط، ویزا ، هتل بگیرید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: milad.nas ، kaamiran ، پدی ، A_A ، laleht
دوستان صفحات 1 تا 8 این تاپیک بنده هر چی از کل سفرنامه ها و تاپیک های سفر پارسال هست بنده آوردم. البته خیلی خوبه که سفرنامه های 2013 و 2014 رو شخصا بخونید و اگر وقت تدارید تاپیک سفر ها رو.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: milad.nas ، Sam2014 ، پدی ، A_A ، areb1356 ، laleht ، مير منصور ، kaamiran ، arveen100
سلام دوستان میشه بگید مشخصات عکسی که باید با خودمون به سفارت ببریم چیه ؟ میدونم که توی صفحه ثبت نامم هست ولی اگه میشه شما بهم بگید ممنونم
تشکر کنندگان:
(2014-10-24 ساعت 23:32)حسین69 نوشته:  سلام دوستان میشه بگید مشخصات عکسی که باید با خودمون به سفارت ببریم چیه ؟ میدونم که توی صفحه ثبت نامم هست ولی اگه میشه شما بهم بگید ممنونم
5*5
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: A_A
(2014-10-25 ساعت 00:08)babak12 نوشته:  
(2014-10-24 ساعت 23:32)حسین69 نوشته:  سلام دوستان میشه بگید مشخصات عکسی که باید با خودمون به سفارت ببریم چیه ؟ میدونم که توی صفحه ثبت نامم هست ولی اگه میشه شما بهم بگید ممنونم
5*5

آقا بابک دستتون درد نکنه اینو میدونستم منظورم اینه که اینم باید مثل عکسهای ثبت نام بدون روتوش باشه و هر دو گوش پیدا باشه؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان