کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2014-10-25 ساعت 20:57)aidaz نوشته:  بچه ها درسته که تو فرودگاه واسه دختر مجرد تنها بخواد بره امارات گیر میدن؟؟؟؟

شما که سفارتتون آنکاراست چرا نگرانید؟ Big Grin
منم شنیدم که باید یکی از محارم باشند. اگه می بینید به مشکل می خورید سفارتتون رو عوض کنید
کیس نامبر: ***201500006 ، تعداد افراد کیس: 2نفر، برنده اصلی همسرم، ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست، سفارت:ایروان->ابوظبی، ویزا یکضرب/ منتظرسرای2015
تشکر کنندگان: sami.parsi ، A_A ، aidaz
امروز الی گشت بودم. فکر کنم یکی از خانم های مهاجرسرا بود که با دوستش آمده بود ویزا بگیره. مدیر فروش الی گشت بهش گفت که چون مجردی و زیر 30 سال امکان نداره و امارات میگه به بانوان زیر 30 سال بدون همسر یا پدر بهت ویزا نمیده. قانون اماراته و هیچ راهی نیست. از کفیل هم همونجا مجدد استعلام هم کرد گفتند راهی نداره.
اگر خانم مجرد زیر 30 سال هستید و امکان همراهی سفر توسط پدرتون نیست(اگر همسر داشتید که باید باهاش برید مصاحبه!) حتما به سرعت به KCC ایمیل بزنید و سفارت رو از ابوظبی به آنکارا یا ایروان منتقل کنید. دلیل شما هم منطقی است.
اگر نامه دوم آمده به سفارت و KCC همزمان نامه بزنید.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: L_haam ، A_A ، laleht ، مریم فتوحی ، milad.nas ، aidaz ، r.bazargan ، samane1363 ، miyu ، Memolk
امیدوارم توی تاپیک نامربوط این سوال رو مطرح نکرده باشم.
توی سایت travel.state.gov. داشتم مدارک مورد نیاز واسه مصاحبه رو چک میکردم که گفته هر سفارتی ممکنه مدارک اضافه تر هم بخواد http://travel.state.gov/content/visas/en...ments.html
قسمت فایل pdf سفارت ابوظبی رو چک کردم یه فرم واسه سنین 60-18 هست که باید پر شه یکی از سوالاش اینه که آیا شرکتی که در آن کار میکنید وابسته به دولت ایران هست یا خیر؟
راستش شرکت من تا دو سال پیش دولتی بوده ولی الان دو سال هست که خصوصی هست
به نظرتون yes بزنم یا no آخه جایی واسه توضیح اضافه نداره که بگم تا دو سال پیش دولتی بوده
لطفا دوستان با تجریه نظر بدین
ممنون
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، samane1363
این فرم دیگه لازم نیست. برای 4-5 سال پیشه اما قطعا ازتون در مصاحبه میپرسن
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: HERMES7 ، laleht ، مریم فتوحی ، samane1363
دوستان سلام .برای سفر باید چند هزار درهم همراهتون باشه ودلار چقدر ؟برای خانوادی سه نفری
به سراغ من اگر میاید نرم آهسته بیاید مبادا که ترک بردارد چینی نازک تنهای من.Rolleyes
تشکر کنندگان:
(2014-10-27 ساعت 11:49)abbas41 نوشته:  دوستان سلام .برای سفر باید چند هزار درهم همراهتون باشه ودلار چقدر ؟برای خانوادی سه نفری

سلام دوست عزیز
برای هزینه سفارت هر نفر 330 دلار
برای هزینه مدیکال 350 درهم برای هر نفر برای ویزیت، 125 درهم عکس، 50 درهم آزمایش خون، اگر واکسن شامل شما شود برای هر واکسن باید از 100 تا 250 درهم بپردازید قبلا ریز این هزینه ها را نوشتم
بقیه هزینه جاری است پیشنهاد می کنم برای 3 نفر حداقل 5000 درهم همراه داشته باشید. می توانید دلار به همراه بیاورید چون نرخ تبدیل درهم ودلار همیشه ثابت است و اینجا به راحتی می توانید تلدیل کنید
فصلی بسته وفصل دیگری آغاز می شود
تشکر کنندگان: HERMES7 ، aidaz ، abbas41 ، مریم فتوحی ، milad.nas ، A_A ، taba60 ، samane1363
سلام دوستان,ما امروز مديكال چك رو انجام داديم،و هزينه بدون تزريق واكسن شد نفري ٥٢٥ درهم،اگه واكسنهاتون رو مثل ما تو ايران كامل كرده باشين ديگه اينجا هزينه اضافه پرداخت نميكنيد،راستي نفري ٥ قطعه عكس لازم براي مديكا
شماره کیس:2015AS00005xxx
تعداد افراد کیس:1 نفر
تغییر از آنکارا به ابوظبی
ارسال فرم:28 مي
تاریخ مصاحبه: jun 25th
ویزا:
تشکر کنندگان: مریم فتوحی ، ofrfar ، L_haam ، laleht ، A_A ، milad.nas ، babak12 ، nazgol hemati ، taba60 ، r.bazargan ، samane1363 ، Memolk
آرزوی موفقیت برای شما. ما رو از نتیجه بی خبر نگذارید. بی صبرانه منتظر سفرنامه شما هستیم
تشکر کنندگان: A_A ، milad.nas
(2014-10-29 ساعت 02:28)minan نوشته:  سلام دوستان,ما امروز مديكال چك رو انجام داديم،و هزينه بدون تزريق واكسن شد نفري ٥٢٥ درهم،اگه واكسنهاتون رو مثل ما تو ايران كامل كرده باشين ديگه اينجا هزينه اضافه پرداخت نميكنيد،راستي نفري ٥ قطعه عكس لازم براي مديكا

مگه نگفتن بدون واکسن میشه 425 درهم ؟؟
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: Sam2014 ، A_A ، Omideh
اون پارسال بود. امسال گرونش کردند
تشکر کنندگان: laleht ، A_A ، HERMES7 ، Memolk
1.5 ماه پیش هزینه مدیکال من 425 دلار بود.اگه الان گرانتر نشده باشه
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: A_A ، rbrb-2015 ، aidaz ، mohammadg846 ، مير منصور
(2014-10-30 ساعت 00:17)پدی نوشته:  1.5 ماه پیش هزینه مدیکال من 425 دلار بود.اگه الان گرانتر نشده باشه
سلام
مدیکال چک اپ 350
آزمایش خون 50
x-RAY معادل 125
مجموع : 525 درهم
بغیر از واکسنها
آنفلونزا 100
آبله مرغان 250
MMR معادل 120
فلج اطفال 95
کل هزینه ها مجددا
تشکر کنندگان: پدی ، behdadK ، HERMES7 ، aidaz ، sh_mm10 ، A_A ، laleht ، sami.parsi ، mohammadg846 ، samane1363
برنده 2015 در سفرنامه زحمت کشیده بود کل رسید ها رو گذاشته بود دوستان هنوز شک دارند سفرنامه ابوظبی رو ببینند. ظاهرا چکاب 250 درهمی شوکلا 100 درهم گران شده
تشکر کنندگان: HERMES7 ، A_A ، sami.parsi ، Sam2014
یک سایتی بود قبلا گذاشته بودن تو مهاجرسرا که شماره ویزای امارات میدادی میتونستی چک کنی ویزات اصله یا نه. من هر چه میگردم پیداش نمیکنم. کسی میدونه کجاست؟
تشکر کنندگان: مير منصور ، r.bazargan
(2014-10-30 ساعت 14:56)behdadK نوشته:  یک سایتی بود قبلا گذاشته بودن تو مهاجرسرا که شماره ویزای امارات میدادی میتونستی چک کنی ویزات اصله یا نه. من هر چه میگردم پیداش نمیکنم. کسی میدونه کجاست؟
سلام من با یکی که تو کار ویزاست چک کردم می گفت فقط شرکتی که صادر کرده می تونه چک کنه. اما برای اطمینان بیشتز می توانید با اداره مهاجرت دبی 0097143980000 تماس بگیرید اسم وشماره پاسپورت رو بدید صدور ویزا را بهتون اعلام می کنند.
تشکر کنندگان: HERMES7 ، milad.nas ، behdadK ، laleht ، sami.parsi ، Memolk

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان