کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2014-10-25 ساعت 01:16)حسین69 نوشته:  
(2014-10-25 ساعت 00:08)babak12 نوشته:  
(2014-10-24 ساعت 23:32)حسین69 نوشته:  سلام دوستان میشه بگید مشخصات عکسی که باید با خودمون به سفارت ببریم چیه ؟ میدونم که توی صفحه ثبت نامم هست ولی اگه میشه شما بهم بگید ممنونم
5*5

آقا بابک دستتون درد نکنه اینو میدونستم منظورم اینه که اینم باید مثل عکسهای ثبت نام بدون روتوش باشه و هر دو گوش پیدا باشه؟
بله حسین آقا عزیز
می تونی به سایت سفارت هم مراجعه کنید و مشخصات عکس درخواستی مشاهده کنید
مثل همون عکس ثبت نام اولیه ولی جدید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: A_A ، r.bazargan
دوستان فقط دقت کنند که 8 تا عکس همراه داشته باشند.
NMC جدیدا به جای 3 تا عکس 5 تا میخواد. سفارت هم که 3 تا میشه 8 تا.
کم ببرید با یه هزینه 20-30 درهم الکی باید بدید از روش کپی کنند
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: laleht ، A_A ، milad.nas ، niloofarshirazy ، r.bazargan ، Memolk
اتفاقا میخواستم بگم که سفارت جدیدا 2 تا عکس میگیره که فراموش کردم. ممنون از تصحیح شما.
من همین یکی دو روزه باید برم عکس بندازم.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: A_A ، مير منصور ، niloofarshirazy ، r.bazargan
(2014-10-25 ساعت 11:55)behdadK نوشته:  اتفاقا میخواستم بگم که سفارت جدیدا 2 تا عکس میگیره که فراموش کردم. ممنون از تصحیح شما.
من همین یکی دو روزه باید برم عکس بندازم.

من طبق معمول که فکر میکردم چون کیسم پایینه زود میرم مصاحبه همه کارام رو کرده ام .حالا موندم همین الان دو ماه از تاریخ عکس انداختنم گذشته و تا تاریخ مصاحبه بیاد خوش بینانه اش سه ماه دیگه هست یعنی دیگه بدرد نمیخوره و دوباره عکس بندازم؟؟
ممنون میشم اظهار نظر کنین

درضمن بهداد جان شما یکی از کسانی هستین که برام خیلی مهمه سفرنامه تون رو بخونم لطفا همون طور که تا حالا همه اطلاعاتتونو رو صادقانه و خالصانه در اختیارمون گذاشتین حتما جزییات سفر و تجاربتون هم برامون یادتون نره
ایشالا یک ضرب ویزا بگیرین
موفق باشین
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: مریم فتوحی ، A_A ، behjat ، r.bazargan
سلام دوستان.
میخواستم ببینم کسی تجربه Abjar Grand Hotel رو در دبی داره؟
فکر کنم نزدیکترین هتل به NMC Hospital Deira باشه نه؟/
کیس نامبر:2015as3xx
California
تشکر کنندگان:
(2014-10-25 ساعت 15:21)bahreini.ehsan نوشته:  سلام دوستان.
میخواستم ببینم کسی تجربه Abjar Grand Hotel رو در دبی داره؟
فکر کنم نزدیکترین هتل به NMC Hospital Deira باشه نه؟/

سلام جاش به NMC خیلی نزدیکه اگر برات مهمه. اما با مترو راحت می تونی به nMC برسی. بنابراین اگر می خواهی یک کمی هم خوش بگذرونی می تونی جاهای دورتر هم هتل بگیری اما نزدیک ایستگاه مترو.
در مورد هتل به SCORE REVIEW در BOOKING.COM مراجعه کن آنجا گفته 6.9 از ده اگر می خواین راحت باشین توصیه من اینه که امتیاز هتل بالای 7.5 باشه. در قسمت امتیازات خیلیها نظر می دن و می تونید از امکانات هتل مطمئن بشید.
موفق باشید
فصلی بسته وفصل دیگری آغاز می شود
تشکر کنندگان: laleht ، babak12 ، مریم فتوحی ، A_A ، bahreini.ehsan ، Memolk
مجدد تاکید میکنم برای تشکر از دکمه تشکر استفاده کنید .
نوشتن پست تشکر خلاف قوانینه و علاوه بر افزایش لود سرور کار سایر دوستان رو که دنبال جوابهاشون در تاپیک میگردن بیشتر میکنه
تشکر کنندگان: abbas41 ، SAAM_60 ، A_A ، L_haam ، مریم فتوحی ، milad.nas ، r.bazargan ، samane1363 ، barfi1
بچه ها درسته که تو فرودگاه واسه دختر مجرد تنها بخواد بره امارات گیر میدن؟؟؟؟
شماره کیس:*** 2015AS4
تاریخ رویت قبولی:1may
کنسولگری:ankara>ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس :1
کارنت شدن کیس: january 9
مصاحبه: هفته آخر MARCH
دریافت کلیرنس:قسمت نشد.
دریافت ویزا:2 آپریل ساعت دو بعد از ظهر Smile
ورود به آمریکا:22 می
دریافت گرین کارت:40 روز بعد
جمع تقریبی هزینه‌ها: خیلی !!!

تشکر کنندگان: r.bazargan
من چیزی ندیدم تا بحال و برای افراد خانواده نیز که تا بحال اومدن موردی ندیدم
تشکر کنندگان: aidaz
(2014-10-25 ساعت 20:57)aidaz نوشته:  بچه ها درسته که تو فرودگاه واسه دختر مجرد تنها بخواد بره امارات گیر میدن؟؟؟؟
نمیدونم ولی ظاهرا یکی از اعضا بوده میخواسته ویزا بگیره تکی امارات ویزا نداده گفنم با پدر و مادر!
بهتره از آژانس های معتمد سوال بفرمایید.
تشکر کنندگان: aidaz ، babak12 ، پدی ، A_A
فکر نکنم منهم یکی از اقوام خانم مجردی هستند چندین بار به امارات رفتن و مشکلی نبوده خیالتون راحت.
تشکر کنندگان: aidaz
ببینید براتون چی پیدا کردم:http://forum.lastsecond.ir/forum85.html
TongueRolleyesBig Grin

تشکر کنندگان:
سلام
دوستان ما امروز واکسن و مدیکال در Nmc داشتیم
هزینه ها رو یک بار برای اطلاع می نویسم:
1- چک آپ کامل ویزیت 350 درهم
2- واکسن DT کزار 100 درهم
3- واکسن MMR معادل 120 درهم
4- X-RAY برای قفسه سینه 125 درهم
در صورتی که سفر به عراق یا سوریه در دو سال گذشته داشته باشید واکسن فلج اطفال باید تزریق کنید معادل 95 درهم
5- واکسن آبله مرغان در صورتی که نگرفته باشید 250 درهم
دوستان موارد 1 و 4 حتمی است بقیه موارد در صورتی است که واکسن مربوطه را نزده باشید یا شامل شود.
تشکر کنندگان: پدی ، sami.parsi ، A_A ، aidaone ، مریم فتوحی ، milad.nas ، r.bazargan ، samane1363
(2014-10-22 ساعت 22:27)Mrng93 نوشته:  دوستان امروز رفتم براي ويزا اقدام كنم و بهم گفتن چون بيست و يك سالته هنوز نميتوني تنهايي درخواست ويزا بدي و بايد براي پدر يا مادرت هم درخواست ويزا بدي.. من پدرم ايران نيست و مادرم هم پاسپورت نداره نميدونم چيكار كنم . بهم گفتن اگه خودت تنها درخواست ويزا بدي شانس پذيرشت خيلي كمه ، و اگه قبولت نكنن تا شيش ماه نميتوني درخواست ويزا بدي Sad ... خيلي حالم گرفتست

به دختر مجرد زیر سی سال بدون محرمبرای ورود به دبی ویزا نمیدن وای اگر پروازت واسه ابوظبی باشه مشکلی نیست
کیس نامبر: 2015AS61XX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 18 می2014> کارنت: 11 می > مصاحبه : 30 جولای و ویزای یکضرب> دریافت ویزا: 2 آگوست> مقصد: لس آنجلس || تعداد اعضای کیس: یک نفر
تشکر کنندگان: sami.parsi ، r.bazargan
(2014-10-26 ساعت 00:24)ladank نوشته:  
(2014-10-22 ساعت 22:27)Mrng93 نوشته:  دوستان امروز رفتم براي ويزا اقدام كنم و بهم گفتن چون بيست و يك سالته هنوز نميتوني تنهايي درخواست ويزا بدي و بايد براي پدر يا مادرت هم درخواست ويزا بدي.. من پدرم ايران نيست و مادرم هم پاسپورت نداره نميدونم چيكار كنم . بهم گفتن اگه خودت تنها درخواست ويزا بدي شانس پذيرشت خيلي كمه ، و اگه قبولت نكنن تا شيش ماه نميتوني درخواست ويزا بدي Sad ... خيلي حالم گرفتست

به دختر مجرد زیر سی سال بدون محرمبرای ورود به دبی ویزا نمیدن وای اگر پروازت واسه ابوظبی باشه مشکلی نیست

ببخشید من متوجه نشدم. مگه نباید واسه امارات ویزا بگیریم شهر به شهر فرق می کنه یعنی؟ و این که حتما باید اول بلیط بگیریم بعد ویزا؟

تشکر کنندگان: مریم فتوحی