کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
ممنون. شما وضعیت ویزاتون به کجا رسید؟ مصاحبه رفتید؟
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان:
(2014-10-30 ساعت 22:07)behdadK نوشته:  ممنون. شما وضعیت ویزاتون به کجا رسید؟ مصاحبه رفتید؟

هنوز خیر نیمه دوم نوامبر هستیم.
فصلی بسته وفصل دیگری آغاز می شود
تشکر کنندگان:
یک سئوال اگر کسی جوابش رو میدونه ممنون میشم.
عکس هایی که ما گرفتیم کمی روتوش داره (البته نه تابلو). آیا سفارت قبول میکنه؟
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: HERMES7
ظاهرا به کامپیوتر میدن بهداد جان و اون اکسپت میکنه بنظرم امار عکاسی نزدیک سفارت رو در بیار اگر مشکلی بود سریع بری دوباره بگیری ؛)
تشکر کنندگان: samane1363
رضا جان من یه خورده نگران شدم رفتم دیدم سایت تراول رو
تنها جمله ای که راجع به روتوش گفته اینه
Photos must not be digitally enhanced or altered to change your appearance in any way.

فکر میکنم باید خیال خودم رو راحت کنم. گفته نباید جوری روتوش بشه که قیافت رو عوض کنه. با توجه به اینکه روتوش ما جزئیه این مشکل نیست.
تشکر کنندگان: HERMES7 ، babak12 ، A_A ، مير منصور ، Memolk
اره کلا نباید خیلی تغییر کنی تو عکس
عکس قبولی من که کلا روتوش بود :دی
به قول خودت زیاد سخت نگیر ؛)
تشکر کنندگان: behdadK ، babak12 ، A_A ، Memolk
(2014-10-31 ساعت 22:10)برنده 2015 نوشته:  درود بر دوستان.
نزدیک سفارت هیچی نیست به جز سفارتای دیگه :-)

اون خانمی که مدارکو گرفت عکسو اسکن کرد و مانیتور کامپیوترم کاملا برای ما قابل دیدن بود. همین که تصویر اسکن شده نشون داده شد، برش داشت. عکسمون روتوش نداشت ولی عکاسی کلی برنزمون کرده بود!!
راستی فیلدای فرمی که توی مانیتور خانومه باز بود کلا خالی بود و همون موقع از روی نامه دوممون شماره کیسمونو وارد کرد و عکسو اسکن کرد و دو سه تا فیلدو پر کرد. حتی کپی پاسپورتم نگرفت. و روی پرونده هر دومون یه برگ آبی گذاشت. آفیسر از روی پاسپورت یه سری اطلاعات وارد کرد. بعد بر اساس جوابامون اطلاعات وارد می کرد. و فقط یه دونه یرگه ی برنده اصلی رو داد که توش آدرس سایت برای چک وضعیت ویزا رو داشته باشیم. عملا گویا همراه کلیره و منتظر برنده اصلیه.
اتفاقا ما رو هم برنزه کرده. فکر کنم به خیال خودش به ما لطف هم کرده رنگین پوستمون کرده.Big Grin
تشکر کنندگان: A_A ، مير منصور ، r.bazargan ، samane1363
(2014-10-30 ساعت 14:56)behdadK نوشته:  یک سایتی بود قبلا گذاشته بودن تو مهاجرسرا که شماره ویزای امارات میدادی میتونستی چک کنی ویزات اصله یا نه. من هر چه میگردم پیداش نمیکنم. کسی میدونه کجاست؟

http://www.dubaivisa.net/
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: behdadK ، HERMES7 ، milad.nas ، laleht ، aidaz ، A_A ، asher ، samane1363 ، Memolk
(2014-10-31 ساعت 22:45)behdadK نوشته:  
(2014-10-31 ساعت 22:10)برنده 2015 نوشته:  درود بر دوستان.
نزدیک سفارت هیچی نیست به جز سفارتای دیگه :-)

اون خانمی که مدارکو گرفت عکسو اسکن کرد و مانیتور کامپیوترم کاملا برای ما قابل دیدن بود. همین که تصویر اسکن شده نشون داده شد، برش داشت. عکسمون روتوش نداشت ولی عکاسی کلی برنزمون کرده بود!!
راستی فیلدای فرمی که توی مانیتور خانومه باز بود کلا خالی بود و همون موقع از روی نامه دوممون شماره کیسمونو وارد کرد و عکسو اسکن کرد و دو سه تا فیلدو پر کرد. حتی کپی پاسپورتم نگرفت. و روی پرونده هر دومون یه برگ آبی گذاشت. آفیسر از روی پاسپورت یه سری اطلاعات وارد کرد. بعد بر اساس جوابامون اطلاعات وارد می کرد. و فقط یه دونه یرگه ی برنده اصلی رو داد که توش آدرس سایت برای چک وضعیت ویزا رو داشته باشیم. عملا گویا همراه کلیره و منتظر برنده اصلیه.
اتفاقا ما رو هم برنزه کرده. فکر کنم به خیال خودش به ما لطف هم کرده رنگین پوستمون کرده.Big Grin

خب این که نگرانی نداره. فوقش یه کرم برنزه کننده بگیرید بزنید قبل مصاحبه تون که کاملا شبیه عکستون بشید TongueBig Grin
شماره کیس:*** 2015AS4
تاریخ رویت قبولی:1may
کنسولگری:ankara>ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس :1
کارنت شدن کیس: january 9
مصاحبه: هفته آخر MARCH
دریافت کلیرنس:قسمت نشد.
دریافت ویزا:2 آپریل ساعت دو بعد از ظهر Smile
ورود به آمریکا:22 می
دریافت گرین کارت:40 روز بعد
جمع تقریبی هزینه‌ها: خیلی !!!

تشکر کنندگان: A_A
من الان در سفرنامه آتلانتیس خوندم که مترو دبی جمعه ها تا ساعت 1 تعطیله.
حالا من از فرودگاه بخوام برم تا هتلم که نزدیک نخل جمیراست و بلیطم ماهان صبحه ساعت 10 هم میرسه به نظرتون یکسره با تاکسی برم یا فرودگاه بمونم و یه غذایی بخورم و وایسم تا 1 با مترو برم؟:دی
هزینه تاکسی این مسیر اون ساعت کسی تخمین داره چقدر میشه؟
تشکر کنندگان: A_A ، مير منصور ، r.bazargan
(2014-11-02 ساعت 21:02)behdadK نوشته:  من الان در سفرنامه آتلانتیس خوندم که مترو دبی جمعه ها تا ساعت 1 تعطیله.
حالا من از فرودگاه بخوام برم تا هتلم که نزدیک نخل جمیراست و بلیطم ماهان صبحه ساعت 10 هم میرسه به نظرتون یکسره با تاکسی برم یا فرودگاه بمونم و یه غذایی بخورم و وایسم تا 1 با مترو برم؟:دی

دوست عزیز هزینه تاکسی از فرودگاه تا نخل جمیرا حدود 85 تا 95 درهم و برای هتل تا فرودگاه 20 درهم کمتر است اصولا ورودی تاکسی از فرودگاه 25 درهم و برای هر جای دیکر شهر 3 درهم است. توصیه می کنم با تاکسی برید مخصوصا اگر 2 نفر یا بیشتر هستید. راحت تر خواهید بود.
تشکر کنندگان: HERMES7 ، laleht ، مير منصور ، samane1363
(2014-11-02 ساعت 21:02)behdadK نوشته:  من الان در سفرنامه آتلانتیس خوندم که مترو دبی جمعه ها تا ساعت 1 تعطیله.

هزینه تاکسی برای این مسیر در صبح جمعه که نسبتا خلوته حدود 40 درهم میشه ولی اگر هزینه رفت و آمد براتون مهم بود باید در منطقه دیره ، الرقه یا صلاح الدین ساکن میشدین چون الان با مترو هم هر بار رفت و برگشتتون برای هر نفر 7 تا 10 درهم میشه.....
تشکر کنندگان: laleht ، مير منصور
(2014-11-02 ساعت 22:20)rainolf نوشته:  

هزینه تاکسی برای این مسیر در صبح جمعه که نسبتا خلوته حدود 40 درهم میشه ولی اگر هزینه رفت و آمد براتون مهم بود باید در منطقه دیره ، الرقه یا صلاح الدین ساکن میشدین چون الان با مترو هم هر بار رفت و برگشتتون برای هر نفر 7 تا 10 درهم میشه.....

آقا با احترام من این مسیر رو رفتم چند بار بر اساس تجربه قبلی گفتم.
تشکر کنندگان: laleht
(2014-10-31 ساعت 22:02)behdadK نوشته:  رضا جان من یه خورده نگران شدم رفتم دیدم سایت تراول رو
تنها جمله ای که راجع به روتوش گفته اینه
Photos must not be digitally enhanced or altered to change your appearance in any way.

فکر میکنم باید خیال خودم رو راحت کنم. گفته نباید جوری روتوش بشه که قیافت رو عوض کنه. با توجه به اینکه روتوش ما جزئیه این مشکل نیست.
آخه عکس بعد از اسکن چطوری کامپیوتر تشخیص میده روتوش شده یا نه ؟؟؟؟ اگه روتوش جزعی باشه که عیوب چهره را نپوشاند نباید مشکلی باشه
آقا بهداد شما که کامپیوتری هستی اسکن عکس اصلن کیفیتش مثل عکس دیجیتال اوریجینال نیست و پیکسلهاش با عکس دیجیتال اصلیش کلی فرق داره، چطوری میشه از روی آن به تغییر پیکسل اوریجینال پی ببرن؟
تشکر کنندگان:
(2014-10-25 ساعت 11:55)behdadK نوشته:  اتفاقا میخواستم بگم که سفارت جدیدا 2 تا عکس میگیره که فراموش کردم. ممنون از تصحیح شما.
من همین یکی دو روزه باید برم عکس بندازم.
راستی عکس nmc باید چند در چند باشه ؟‌اشکال نداره مثل همون عکس سفارت ۵ در ۵ به nmc هم بدیم؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان