کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-05-10 ساعت 15:31)laleht نوشته:  
(2015-05-10 ساعت 15:16)sarasara1 نوشته:  دوستانی که تو اردیبهشت رفتن مصاحبه ابوظبی و واکسن آنفولانزا تزریق نکرده بودن، ویزاتون چقدر مهلت داره ؟ چند مورد شنیدم میگن چون از مهر دوباره آنفولانزا اجباری هست اونایی که الآن ویزا میگیرن و آنفولانزا نزدن تا آخر شهریور بیشتر بهشون مهلت نمیدن ، گر چه غیر منطقی به نظرم میاد ولی تا تجربه واقعی رو آدم ندونه مطمئن نمیشه دیگه ، لطفا کسانی که آنفولانزا نزدن و اخیرا ویزا گرفتن همکاری کنن ببینیم چی کار باید کرد ، آخه من این موقع واکسن آنفولانزا از کجا گیر بیارم سفاررررررررت ؟؟؟؟؟ !!!!SadSadSadSadSadSad

شور نزن عزیزم
نهایتا بده nmc واست آنفولانزا بزنه
هر چند من اصلا موندم این داستانو تو از کجا خوندی عزیزم که ویزا تابعی از تاریخ آنفولانزاس ؟؟!!!!
حالا من خودم این مطلب رو واست میگوگلم ببینم چی پیدا میکنم.Big Grin
گوگل از دست من عاصی هست یا این روزا موتور جستجو گوگل از کار میفته یا منو بلاک میکنه Tongue
نخوندم ، والا چند تا از بچه هایی که کیس خانوادهگی هسن باهاشون در ارتباطم گفتن، اونم نگفتن که اگه آنفولانزا نزده باشی بهت ویزا نمیدن فقط گفتن چون مهر از اول آنفولانزا اجباری میشه و تو نزدی تاریخ ویزات تا قبل از مهره که کمتر از ۶ ماه هست همین ، شما خودتون ویزاتون چقدر مهلت داره لاله خانوم؟ ۶ ماهه بهتون دادن ؟
شماره کیس: نزدیک 5000|مصاحبه: may|ویزا: یهویی Big Grin | دریافت این کارت سبز کذایی : ۱۱۰ روز پس از ورود

*سفرنامه ابوظبی*

تشکر کنندگان: r.bazargan ، laleht
(2015-05-10 ساعت 16:07)sarasara1 نوشته:  
(2015-05-10 ساعت 15:31)laleht نوشته:  
(2015-05-10 ساعت 15:16)sarasara1 نوشته:  دوستانی که تو اردیبهشت رفتن مصاحبه ابوظبی و واکسن آنفولانزا تزریق نکرده بودن، ویزاتون چقدر مهلت داره ؟ چند مورد شنیدم میگن چون از مهر دوباره آنفولانزا اجباری هست اونایی که الآن ویزا میگیرن و آنفولانزا نزدن تا آخر شهریور بیشتر بهشون مهلت نمیدن ، گر چه غیر منطقی به نظرم میاد ولی تا تجربه واقعی رو آدم ندونه مطمئن نمیشه دیگه ، لطفا کسانی که آنفولانزا نزدن و اخیرا ویزا گرفتن همکاری کنن ببینیم چی کار باید کرد ، آخه من این موقع واکسن آنفولانزا از کجا گیر بیارم سفاررررررررت ؟؟؟؟؟ !!!!SadSadSadSadSadSad

شور نزن عزیزم
نهایتا بده nmc واست آنفولانزا بزنه
هر چند من اصلا موندم این داستانو تو از کجا خوندی عزیزم که ویزا تابعی از تاریخ آنفولانزاس ؟؟!!!!
حالا من خودم این مطلب رو واست میگوگلم ببینم چی پیدا میکنم.Big Grin
گوگل از دست من عاصی هست یا این روزا موتور جستجو گوگل از کار میفته یا منو بلاک میکنه Tongue
نخوندم ، والا چند تا از بچه هایی که کیس خانوادهگی هسن باهاشون در ارتباطم گفتن، اونم نگفتن که اگه آنفولانزا نزده باشی بهت ویزا نمیدن فقط گفتن چون مهر از اول آنفولانزا اجباری میشه و تو نزدی تاریخ ویزات تا قبل از مهره که کمتر از ۶ ماه هست همین ، شما خودتون ویزاتون چقدر مهلت داره لاله خانوم؟ ۶ ماهه بهتون دادن ؟

ما ٢٥ مارچ مديكال داديم اعتبار ويزامون هم تا ٢٥ سپتامبر هست
تازه ما آگوست آنفولانزا زديم يعنى درست ٦ ماه قبل از مصاحبه ولى دكتر چيزى نگفت درحالى كه همه ميگن آنفولانزا يك ماه قبل مصاحبه بزنين
بنظرم اصلا نگران نباش حالا باز من حتما سرچ ميكنم ولى تاريخ اعتبار من سپتامبر هست اون موقع هم كه ميدونى شروع فصل آنفولانزا تو همه دنيا
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: sarasara1
سلام. خداقوت همه دوستان عزیز که تجربه هاشون در اختیار دیگری قرار می دهند من هم فعلا فول فاند دانشگاه تگزاس برای دکترا گرفتم و من ۶-۷ ماه قبل مدرک زبان ۷ رو گرفتم و خیلی امادگی برای مصاحبه به زبان انگلیسی ندارم و واسه اواخر خرداد هم باید انجام بشه. چندین شرکت که کار وقت سفارت انجام می دهند میگن اگه شما فارسی هم حرف بزنید مشکلی نداره. میخواستم ببینم واقغا اثر منفی داره بر روند مصاحبه یا نه ؟ مصاحبه دبی هست.
سپاسگذارم اگه دوستان کامل این قضیه را برای بنده توضیح بدهند..
تشکر کنندگان:
(2015-05-10 ساعت 21:58)nastaran1830 نوشته:  سلام. خداقوت همه دوستان عزیز که تجربه هاشون در اختیار دیگری قرار می دهند من هم فعلا فول فاند دانشگاه تگزاس برای دکترا گرفتم و من ۶-۷ ماه قبل مدرک زبان ۷ رو گرفتم و خیلی امادگی برای مصاحبه به زبان انگلیسی ندارم و واسه اواخر خرداد هم باید انجام بشه. چندین شرکت که کار وقت سفارت انجام می دهند میگن اگه شما فارسی هم حرف بزنید مشکلی نداره. میخواستم ببینم واقغا اثر منفی داره بر روند مصاحبه یا نه ؟ مصاحبه دبی هست.
سپاسگذارم اگه دوستان کامل این قضیه را برای بنده توضیح بدهند..
دوست عزیز ۷ آکادمیک یا جنرال!
ب نظر من اگه جنرالم باشه بعید میدونم شما ب مشکل بخورین!
در ضمن نمره تافلم دارین!؟

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان:
دوستان میشه به NMC به جای درهم دلار بدیم و سیم کارت رو اگه از فرودگاه نخریم کجاها دارن؟مرسی
تاریخ رویت قبولی:1 می 2014__شماره کیس:##49___تعداد افراد در کیس:3 نفر____زمان کرنت شدن :12 مارچ_ ___تغییر مکان مصاحبه از آنکارا به ابوظبی توسط kcc_____زمان مصاحبه: 17 می__وضعیت: AP همه اعضاء____اولین آپدیت سیس 19 می هر سه نفر/دومین آپدیت سیس20می نفر اصلی کیس و من و آخرین آپ سیس 10آگوست هر سه نفر /تو سایت ابو فقط یک آپ در تاریخ 21 می ____18و19و20 آگوست آپ هر سه ....صدور ویزا 23آگوست
تشکر کنندگان: p00ya2001
(2015-05-11 ساعت 01:16)endeavour نوشته:  دوستان میشه به NMC به جای درهم دلار بدیم و سیم کارت رو اگه از فرودگاه نخریم کجاها دارن؟مرسی

اصلا توصيه شده سيم كارتو از فرودگاه نخرين چون علافي زياد داره تو هر سوپر ماركتي بريت يا موبايل فروشي ها سيم كارتم دارن
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: endeavour ، Memolk
(2015-05-11 ساعت 01:16)endeavour نوشته:  دوستان میشه به NMC به جای درهم دلار بدیم و سیم کارت رو اگه از فرودگاه نخریم کجاها دارن؟مرسی
نه نمیشه
در nmc ابوظبی اگه ویزا کارت داشته باشین امکان کشیدن کارت هست اما nmc دبی نمیدونم
راستش ما اصلا تهران درهم نخریدیم و همه پولمون دلار بود فرودگاه که رسیدیم اونجا exchange بیست و چهار ساعته هست که با ریت 3.6 تبدیل کردیم(صرافی های توی شهر ریتشون 3.65 هست) واسه کرایه تاکسی و خریدهای اولیه که البته چون همون روز داشتیم میرفتیم مدیکال مبلغ 500 دلار خورد کردیم همین باعث شد یک دفترچه ووچر مجانی رستورانها و مکانهای دیدنی و تفریحی ابوظبی بهمون اشانتیون دادن ولی شما به میزان لازم تبدیل کنین . من خودم هر دفعه 100 دلار تبدیل میکردم که الکی پولام درهم نمونه و از تجربه خودم راضیم البته هر کسی یه ایده داره .
البته تکرار میکنم من ورودم به ابوظبی بوده و اقامتم هم اونجا بوده و تمام مطالبی که میگم از ابوظبی هست نه دبی (بماند که چندان تفاوتی هم نیست)
در ضمن ما سیمکارت نخریدیم ابوظبی فرودگاه و اکثر هتلاش free wifi هستن و حتی تو مرکز خریدهاش خیلی جاهاش مجانی بود و باعث شد من نیازی واسه خرید سیم کارت برام پیش نیاد چون حتی شبا جاهایی که میخواستیم بریم هم تو گوگل پیدا میکردیم مسیر و آدرس رو و مشکلی نبود یک درصد هم اگه پیدا نمیکردیم همه خیلی راحت راهنمایی کردن
باز تاکید میکنم این تجربه و سلیقه من بود هر کسی باید ببینه چطور راحته
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، endeavour ، ajab1 ، nora-nora ، Memolk
سلام بر شما
بله توی NMC دوبی دلار هم به جای درهم قبول میکنن برا خود من پیش اومد که آخر سر رفتم صندوق 350 درهم ویزیت شوکلا رو پرداخت کنم گفت میتونی دلار هم بجاش بدی .
برای سیم کارت هم من نخریدم که اشتباه هم کردم چون مجبور شدم چند تا تماس با رومینگ بگیرم که 80 تومن برام قبض اومد . سیم کارت هم از سوپر مارکت های تو شهر میتونید بگیرید من یجا قیمت گرفتم گفت 35 درهم با یه شارژ 20 رهمی میشد 55 درهم . خوبی سیم کارت اونجا اینه که همیشه اینترنت در دسترس اتون هست و خیلی کارتون راه میفته با مثلا سرچ تو گوگل مپ البته از پلن های یکروزه استفاده کنید تا هزینه اتون زیاد نشه
موفق باشید
Clear Smile- Interview : March
تشکر کنندگان: laleht ، Memolk
کسی میدونه تو فرودگاه دوبی اگه کسی پارسپورت یکی دیگه همراهش باشه مشکلی ایجاد میشه یا نه ؟ مثلا برای پیکاپ ویزا اکثر آژانس ها میگن چون پاسپورت رو ممکنه تو فرودگاه بگیرن ما پاس رو پست میکنیم .
تشکر کنندگان:
(2015-05-11 ساعت 13:08)lotttery2015 نوشته:  کسی میدونه تو فرودگاه دوبی اگه کسی پارسپورت یکی دیگه همراهش باشه مشکلی ایجاد میشه یا نه ؟ مثلا برای پیکاپ ویزا اکثر آژانس ها میگن چون پاسپورت رو ممکنه تو فرودگاه بگیرن ما پاس رو پست میکنیم .

مگه کسی تو کیفشون رو نگاه میکنه ؟ این چه حرفیه؟
من خودم موقعی که رفتم پاسپورت پسرم و شوهرم هم همرام بود تو کیفم.
این حرفو دیگه آژانسی ها از کجا در آوردن؟ جدیده؟
تشکر کنندگان: ajab1 ، p00ya2001 ، m.ghoreishi ، Memolk
(2015-05-11 ساعت 13:33)laleht نوشته:  
(2015-05-11 ساعت 13:08)lotttery2015 نوشته:  کسی میدونه تو فرودگاه دوبی اگه کسی پارسپورت یکی دیگه همراهش باشه مشکلی ایجاد میشه یا نه ؟ مثلا برای پیکاپ ویزا اکثر آژانس ها میگن چون پاسپورت رو ممکنه تو فرودگاه بگیرن ما پاس رو پست میکنیم .

مگه کسی تو کیفشون رو نگاه میکنه ؟ این چه حرفیه؟
من خودم موقعی که رفتم پاسپورت پسرم و شوهرم هم همرام بود تو کیفم.
این حرفو دیگه آژانسی ها از کجا در آوردن؟ جدیده؟
من خودم تو فرودگاه دوبی قسمتی که وسایل همراهتون رو چک میکنن با دستگاه ، کارمند فرودگاه کیف دستی منو گرفت و داخلش رو گشت . اونم که گفتم یه احتماله که اتفاق بیفته وشاید مثلا اگه یه نفر پاس زیادی همراش باشه بهش مشکوک میشن البته منم خیلی به این آژانس ها اعتمادی ندارم
تشکر کنندگان: laleht ، p00ya2001 ، Memolk
(2015-05-07 ساعت 11:44)رضا2015 نوشته:  مدارک فقط ترجمه رسمی بشود کفایت میکند
من اله توفیق Smile

وسلام
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: sarasara1
(2015-05-08 ساعت 11:56)p00ya2001 نوشته:  
(2015-05-08 ساعت 11:43)طاها99 نوشته:  دوستانی که ابوظبی نامه تمکن مالی رو تحویل دادن تا حالا ایرادی از نامه گرفته نشده؟ نامه من مال بانک ملی هست و اسم و فامیل رو داخلش ننوشته . بهشون که گفتم اسم نداره میگن ما اسم نمی زنیم تو نامه، خود شماره حساب کافیه. به نظرتون مشکلی پیش میاد؟ از بانک دیگه نامه بگیرم؟

اشتباه ميكنن من از بانك ملي گرفتم هم شماره حسابمو نوشته هم اسممو اصلا كپي پاسپورتمو گرفتن كه اسمم مطابق پاسپورتم باشه
خيلي عجيبه
حتما بايد اسم داشته باشه اصلا يه فرمه
اينم لينكش
http://cld.persiangig.com/download/hNKSqL/dl

توصیه میکنم یه شعبه ارزی درست و درمون برین
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: laleht ، طاها99
(2015-05-08 ساعت 15:36)endeavour نوشته:  دوستان ببخشید ده عدد عکس برای واکسیناسیون و مصاحبه بسته؟

7 عدد کافیه
5 تا معاینات
2 تا سفارت
تشکر کنندگان: laleht ، r.bazargan ، Memolk
(2015-05-11 ساعت 16:10)varchandi نوشته:  
(2015-05-07 ساعت 11:44)رضا۲۰۱۵ نوشته:  مدارک فقط ترجمه رسمی بشود کفایت میکند
من اله توفیق Smile

وسلام
این وسلام که نوشته بودید یعنی شما هم فقط با مهر رسمیه مترجم مدارک رو بردید دیگه ؟ دادگستری و جاهای دیگه رو نزدید ، خوب و خلاصه ترین جواب ممکن بود که تو کل مهاجرسرا دیدم Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinCoolCool
شماره کیس: نزدیک 5000|مصاحبه: may|ویزا: یهویی Big Grin | دریافت این کارت سبز کذایی : ۱۱۰ روز پس از ورود

*سفرنامه ابوظبی*

تشکر کنندگان: laleht ، Memolk

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان