کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-05-18 ساعت 00:27)sarasara1 نوشته:  آی ملت امروز جواب آنتی بادیم اومد هیچ رقمه بدنم حتی نزدیک ایمنم نیست ، کسی جایی سراغ نداره واکسنش رو بشه گیر آورد ؟ البته واکسن رو بفروشنما که بگیرم حتما باید بدم خود حلال احمر تزریق کنن وگرنه تو کارت وارد نمیکنن

من پسرم 2 سال و 8 ماهشه وقتی رفتیم پاستور پرسیدیم که حالا که آبله مرغون نگرفته همونجا واکسن می زنیم گفت همینجا هم می تونستید بزنید خیلی از متخصصهای اطفال دارن واکسن را و 2 مرحله است و ماهی 1 دونه و هر واکسن 300 هزار تومن قیمتشه...چون همسرم هم یادش نمیومد که گرفته گفت آنتی بادی بگیر اگر لازم بود می تونی بری شما هم بزنید. که دیگه گذاشتیم برای همون ابوظبی.
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
تشکر کنندگان: laleht ، sarasara1 ، sib 24
(2015-05-18 ساعت 16:17)aria802 نوشته:  هیچکی نمیدونه یکشنبه مصاحبه دارم
عصر سه شنبه هفته قبلش برسم ایوظبی واسه مدیکال با یک بچه ۷ ساله وقت کم نمیارم؟
Nmc ابوظبی میرم

اگه برنامه nmc ابوظبى مثل دبى عوض نشده باشه خوبه مشكلى نيست چهارشنبه صبح برين nmc جمعه ظهر ميرين دست بچه رو نشون ميدين جواب هم شنبه آمادس
بازم ميگه ظاهرا برنامه nmc دبى واسه بچه ها تغيير كرده چك كنين ابوظبى مثل اون نباشه وگرنه وقت كم ميارين
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: aria802
(2015-05-18 ساعت 18:44)laleht نوشته:  
Nmc ابوظبی میرم

اگه برنامه nmc ابوظبى مثل دبى عوض نشده باشه خوبه مشكلى نيست چهارشنبه صبح برين nmc جمعه ظهر ميرين دست بچه رو نشون ميدين جواب هم شنبه آمادس
بازم ميگه ظاهرا برنامه nmc دبى واسه بچه ها تغيير كرده چك كنين ابوظبى مثل اون نباشه وگرنه وقت كم ميارين

زنگ زدم گفت هفته دیگه وسطاش بزنگ تا بهت بگم اون هفته سه شنبه عصز دکتر داریم یا نه
کیس 5xxx مصاحبه : نیمه دوم جون، تعداد : سه نفر،
آپدیت نفر اصلی،۲۳، ۲۴، ۲۶، ۲۸، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعدازظهر ، ۱۵ جولای ساعت ۵ ، ۲۳ جولای شبانه ساعت ۷ عصر، ۲۸ جولای بخاطر ایمیل و شناخته شدنم توسط سایت ابوظبی، ۱۰ آگوست ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت همراه ۲۳ ،۲۴، ۲۶، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعد از ظهر، ۱۰ آگوست، ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت فرزند۲۳ ، ۲۴، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۱۰ آگوست, 26 سپتامبر
خدای مهربون شکرت ، عاشقتم
مقصد کالیفرنیا
تشکر کنندگان:
Nmc ابوظبی میرم

نه وقت كم نمياريد ، خیالتان راحت
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه
تشکر کنندگان: endeavour
(2015-05-18 ساعت 01:10)miyu نوشته:  
(2015-05-16 ساعت 02:37)ammar نوشته:  
(2015-05-16 ساعت 02:35)endeavour نوشته:  
(2015-05-15 ساعت 18:17)Memolk نوشته:  
(2015-05-14 ساعت 19:26)khalilkhah نوشته:  [quote='Memolk' pid='611605' dateline='1431599622']
پسر من حدودا ۲ سال و ۸ ماهشه....برای گرفتن جواب از NMC دبی چقدر زمان باید در نظر بگیرم...برای ماها که دو روزه...ولی توی همین تایپیک دیدم که برای بچه ها ۴ روز بعد جواب می دن...لطفا اگر اطلاع دارید و با بچه رفتید مصاحبه بگید.

ما که رفتیم, گفتن از ۵ می اینطوری می شه, یعنی اولا هر روز بچه ها را آزمایش نمی کنن و فقط شنبه و سه شنبه است, تازه ۵ روز نتیجه آزمایش بچه ها طول می کشه مبلغش هم از 40 درهم به 300 درهم تغییر کرده, با این حال اطلاعات من ممکنه کامل نباشه شما بهتره به ملیکا خانم (که خیلی هم به ما اونجا کمک کرد و دستش درد نکنه) که تقریبا هر روز NMC ا
ممست زنگ بزنید.

[/quo]

ممنون پس من نزدیک مصاحبه اول یه تماس با خانم ملیکا می گیرم.
..

منم یک پسر دو سال و یازده ماهه دارم.الان دوبی هستم...سه شنبه بعدازظهر ساعت ۵ nmc بودم و دکتر گفت جمعه حاضر نمیشه ولی برای سفارت امروز غروب یه نامه داد که نوشته یکشنبه غروب برای بچه حاضر میشه ولی مال من و همسر امروز حاضر شد....الانم دیگه لهجه هندی دارم از بس که اینجا هندی هستش

دبی هر جا سرتو بچرخونی هندیه !!! حال آدم بهم میخوره انگار وارد هندوستان شدی !

آدمای نچسبی هم هستن ! -____-

و آدم های بسیار تنبل و از زیرکار در رو
بنظر من اين مدل قضاوت كردن خيلي براي ماها زشته!اينكه يه ملتو بيايم و اين مدلي راجبشون نظر بديم!البته نظر هر كسي محترمه ولي به شرط اينكه توش بي احترامي نباشه!
راجب هندي ها اتفاقا بگم اكثرشون خيلي ادمهاي مهربوني هستند،من توي nmc باهاشون زياد حرف زدم و برخورد داشتم اكثرا مهربونن و احترام ادمو نگه ميدارن

دوست عزیز و گرامی

بنده نزدیک به دوسال در هندوستان زندگی کردم
و هم اکنون 12 ساله که در امارات زندگی میکنم !
فکر کنم تجربه 12 + 2 سال خیلی بیشتر از صحبت کردن یکی دو ساعته با کارمندان یک بیمارستان باشه.

کلی ازشون چیز دیدم که این حرف رو میزنم ! و متاسفانه خیلی ها هم ظاهر رو میبینن که هندیا خیلی کار میکنن اما در واقع هیچ کاری نمیکنن !
تشکر کنندگان: asher
(2015-05-18 ساعت 22:02)Aghaman نوشته:  [quote='aria802' pid='613178' dateline='1431949659']
هیچکی نمیدونه یکشنبه مصاحبه دارم
Nmc ابوظبی میرم
حتما سهشنبه عصر برین تا شنبه شب جوابتون اماده بشه.
تشکر کنندگان: p00ya2001
(2015-05-18 ساعت 17:07)Memolk نوشته:  
(2015-05-18 ساعت 00:27)sarasara1 نوشته:  آی ملت امروز جواب آنتی بادیم اومد هیچ رقمه بدنم حتی نزدیک ایمنم نیست ، کسی جایی سراغ نداره واکسنش رو بشه گیر آورد ؟ البته واکسن رو بفروشنما که بگیرم حتما باید بدم خود حلال احمر تزریق کنن وگرنه تو کارت وارد نمیکنن

من پسرم ۲ سال و ۸ ماهشه وقتی رفتیم پاستور پرسیدیم که حالا که آبله مرغون نگرفته همونجا واکسن می زنیم گفت همینجا هم می تونستید بزنید خیلی از متخصصهای اطفال دارن واکسن را و ۲ مرحله است و ماهی ۱ دونه و هر واکسن 300 هزار تومن قیمتشه...چون همسرم هم یادش نمیومد که گرفته گفت آنتی بادی بگیر اگر لازم بود می تونی بری شما هم بزنید. که دیگه گذاشتیم برای همون ابوظبی.

یه کیس همراه ما بود تو NMC دبی
دروغ گفت که آبله مرغان گرفته و دکتر شوکلا هم قبول کرد
شاید اون روز حال دکتر خوب بوده
البته دکترای تو پاستور هم میگفتن دبی بگی گرفتم قبول میکنن
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: sarasara1
(2015-05-19 ساعت 09:09)varchandi نوشته:  
(2015-05-18 ساعت 17:07)Memolk نوشته:  

من پسرم ۲ سال و ۸ ماهشه وقتی رفتیم پاستور پرسیدیم که حالا که آبله مرغون نگرفته همونجا واکسن می زنیم گفت همینجا هم می تونستید بزنید خیلی از متخصصهای اطفال دارن واکسن را و ۲ مرحله است و ماهی ۱ دونه و هر واکسن 300 هزار تومن قیمتشه...چون همسرم هم یادش نمیومد که گرفته گفت آنتی بادی بگیر اگر لازم بود می تونی بری شما هم بزنید. که دیگه گذاشتیم برای همون ابوظبی.

یه کیس همراه ما بود تو NMC دبی
دروغ گفت که آبله مرغان گرفته و دکتر شوکلا هم قبول کرد
شاید اون روز حال دکتر خوب بوده
البته دکترای تو پاستور هم میگفتن دبی بگی گرفتم قبول میکنن
یعنی بدون جواب انتی بادی ازش قبول کردن؟ بابا نمیارزه یهو از همون خونی که ازمون گرفتن آزمایش کنن که ضایع میشه آدم . حالا این همه هزینه ی واکسنم روش ، بدم نیست دیگه آدم ایمن میشه .
شماره کیس: نزدیک 5000|مصاحبه: may|ویزا: یهویی Big Grin | دریافت این کارت سبز کذایی : ۱۱۰ روز پس از ورود

*سفرنامه ابوظبی*

تشکر کنندگان: laleht ، Memolk
دوستان برای سفر امارات بیمه باید بشیم ؟ واجبه؟ من بلیط و ویزا گرفتم ولی برای بیمه دیگه اقدام نکردم.
شماره کیس: نزدیک 5000|مصاحبه: may|ویزا: یهویی Big Grin | دریافت این کارت سبز کذایی : ۱۱۰ روز پس از ورود

*سفرنامه ابوظبی*

تشکر کنندگان:
(2015-05-19 ساعت 21:50)sarasara1 نوشته:  دوستان برای سفر امارات بیمه باید بشیم ؟ واجبه؟ من بلیط و ویزا گرفتم ولی برای بیمه دیگه اقدام نکردم.
من از الی گشت ک هتل گرفتم ، ده تومن برا بیمه میگرفت، منم پرداخ کردم Smile
بستگی ب خودتون داره
من اگه اون نبود شاید نمیگرفتم!

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: sarasara1 ، Memolk
سلام دوستان کسی اطلاع داره هزینه واکسن آبله مرغان تو NMC چقدراست؟
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

تشکر کنندگان: Memolk
(2015-05-19 ساعت 23:24)sib 24 نوشته:  سلام دوستان کسی اطلاع داره هزینه واکسن آبله مرغان تو NMC چقدراست؟
ده درصد مطمعنم
فک کنم ۲۵۰ درهم
بازم دوستان دیگه اگه میدونن اطلاع بدن[emoji4]

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: sib 24 ، Memolk
(2015-05-19 ساعت 21:50)sarasara1 نوشته:  دوستان برای سفر امارات بیمه باید بشیم ؟ واجبه؟ من بلیط و ویزا گرفتم ولی برای بیمه دیگه اقدام نکردم.
حادثه خبر نمیکنه و هزینه درمان بالاست.مثلا اگر خدای نکرده دور از جان همه اپاندیس عود کنه ادم به تهران نمیرسه وباید در جا عمل بشه.ولی باز امارات خوبیش اینه بیمارستان ایرانیان اونجاست.آدرس :خیابان الوصل تقاطع الهدیبیه
کیس نامبر:2015AS78xx>ارسال فرم اول: 29 MAY>تعداد افراد منظور در کیس:3 نفر>سفارت:انکارا ------- بازمانده لاتاری 2015

تشکر کنندگان: sarasara1 ، sib 24 ، Memolk
(2015-05-19 ساعت 23:26)Iaccept نوشته:  
(2015-05-19 ساعت 23:24)sib 24 نوشته:  سلام دوستان کسی اطلاع داره هزینه واکسن آبله مرغان تو NMC چقدراست؟
ده درصد مطمعنم
فک کنم ۲۵۰ درهم
بازم دوستان دیگه اگه میدونن اطلاع بدن[emoji4]

Smile زندگی زیباست Smile
خود واکسن 250درهمه ولی شما ی 20تا بالاتر در نظر بگیرید که فکر کنم جایی خوندم برا تزریقش پول میگیرن ، اینو.دقیق یادم نیست ولی واکسن همون 250

*سفرنامه ابوظبی*

تشکر کنندگان: Memolk ، sib 24
(2015-05-19 ساعت 21:57)Iaccept نوشته:  
من از الی گشت ک هتل گرفتم ، ده تومن برا بیمه میگرفت، منم پرداخ کردم Smile
بستگی ب خودتون داره
من اگه اون نبود شاید نمیگرفتم!

Smile زندگی زیباست Smile
پس اجباری نیست ، حالا اگه بخایم باید به همون آژانس بگیم دیگه درسته ؟ بعد برای چی بیمه میشیم؟

*سفرنامه ابوظبی*

تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان