کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-05-16 ساعت 02:35)endeavour نوشته:  
(2015-05-15 ساعت 18:17)Memolk نوشته:  
(2015-05-14 ساعت 19:26)khalilkhah نوشته:  [quote='Memolk' pid='611605' dateline='1431599622']
پسر من حدودا ۲ سال و ۸ ماهشه....برای گرفتن جواب از NMC دبی چقدر زمان باید در نظر بگیرم...برای ماها که دو روزه...ولی توی همین تایپیک دیدم که برای بچه ها ۴ روز بعد جواب می دن...لطفا اگر اطلاع دارید و با بچه رفتید مصاحبه بگید.

ما که رفتیم, گفتن از ۵ می اینطوری می شه, یعنی اولا هر روز بچه ها را آزمایش نمی کنن و فقط شنبه و سه شنبه است, تازه ۵ روز نتیجه آزمایش بچه ها طول می کشه مبلغش هم از 40 درهم به 300 درهم تغییر کرده, با این حال اطلاعات من ممکنه کامل نباشه شما بهتره به ملیکا خانم (که خیلی هم به ما اونجا کمک کرد و دستش درد نکنه) که تقریبا هر روز NMC ا
ممست زنگ بزنید.

[/quo]

ممنون پس من نزدیک مصاحبه اول یه تماس با خانم ملیکا می گیرم.
..

منم یک پسر دو سال و یازده ماهه دارم.الان دوبی هستم...سه شنبه بعدازظهر ساعت ۵ nmc بودم و دکتر گفت جمعه حاضر نمیشه ولی برای سفارت امروز غروب یه نامه داد که نوشته یکشنبه غروب برای بچه حاضر میشه ولی مال من و همسر امروز حاضر شد....الانم دیگه لهجه هندی دارم از بس که اینجا هندی هستش

دبی هر جا سرتو بچرخونی هندیه !!! حال آدم بهم میخوره انگار وارد هندوستان شدی !

آدمای نچسبی هم هستن ! -____-

و آدم های بسیار تنبل و از زیرکار در رو
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، endeavour ، khalilkhah
دکتر شوکلا هم یه شکلات داد به پسرم دو تا واکسن زد بهش 550 درهم گرفتییکیش پنوموکوک بود .....گرونترین شکلات عمرم رو دیدم......فارسی هم خوب حرف میزد......والا کاسبی راه انداختن....از nmc در اومدم دیدم ساعت نه و نیم شده و دو هزارو صد درهم پریده تو جیب nmc....والا فارسی که سهله من اگه بودم آنگولایی هم یاد میگرفتم.
تاریخ رویت قبولی:1 می 2014__شماره کیس:##49___تعداد افراد در کیس:3 نفر____زمان کرنت شدن :12 مارچ_ ___تغییر مکان مصاحبه از آنکارا به ابوظبی توسط kcc_____زمان مصاحبه: 17 می__وضعیت: AP همه اعضاء____اولین آپدیت سیس 19 می هر سه نفر/دومین آپدیت سیس20می نفر اصلی کیس و من و آخرین آپ سیس 10آگوست هر سه نفر /تو سایت ابو فقط یک آپ در تاریخ 21 می ____18و19و20 آگوست آپ هر سه ....صدور ویزا 23آگوست
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، khalilkhah ، laleht ، Memolk
(2015-05-16 ساعت 02:37)ammar نوشته:  
(2015-05-16 ساعت 02:35)endeavour نوشته:  
(2015-05-15 ساعت 18:17)Memolk نوشته:  
(2015-05-14 ساعت 19:26)khalilkhah نوشته:  [quote='Memolk' pid='611605' dateline='1431599622']
پسر من حدودا ۲ سال و ۸ ماهشه....برای گرفتن جواب از NMC دبی چقدر زمان باید در نظر بگیرم...برای ماها که دو روزه...ولی توی همین تایپیک دیدم که برای بچه ها ۴ روز بعد جواب می دن...لطفا اگر اطلاع دارید و با بچه رفتید مصاحبه بگید.

ما که رفتیم, گفتن از ۵ می اینطوری می شه, یعنی اولا هر روز بچه ها را آزمایش نمی کنن و فقط شنبه و سه شنبه است, تازه ۵ روز نتیجه آزمایش بچه ها طول می کشه مبلغش هم از 40 درهم به 300 درهم تغییر کرده, با این حال اطلاعات من ممکنه کامل نباشه شما بهتره به ملیکا خانم (که خیلی هم به ما اونجا کمک کرد و دستش درد نکنه) که تقریبا هر روز NMC ا
ممست زنگ بزنید.

[/quo]

ممنون پس من نزدیک مصاحبه اول یه تماس با خانم ملیکا می گیرم.
..

منم یک پسر دو سال و یازده ماهه دارم.الان دوبی هستم...سه شنبه بعدازظهر ساعت ۵ nmc بودم و دکتر گفت جمعه حاضر نمیشه ولی برای سفارت امروز غروب یه نامه داد که نوشته یکشنبه غروب برای بچه حاضر میشه ولی مال من و همسر امروز حاضر شد....الانم دیگه لهجه هندی دارم از بس که اینجا هندی هستش

دبی هر جا سرتو بچرخونی هندیه !!! حال آدم بهم میخوره انگار وارد هندوستان شدی !

آدمای نچسبی هم هستن ! -____-

و آدم های بسیار تنبل و از زیرکار در رو
والا ایرانی هایی که اونجا مسافرت اومده بودن به نظرم به اندازه اروپایی ها و آمریکاییها با شخصیت بودن و خوش لباس......آخه اماراتی ها هم که کار نمیکنند تا ساعت یازده میخوابند اگه هندی ها خارجی ها هم نباشند پس کی کار کنه
تاریخ رویت قبولی:1 می 2014__شماره کیس:##49___تعداد افراد در کیس:3 نفر____زمان کرنت شدن :12 مارچ_ ___تغییر مکان مصاحبه از آنکارا به ابوظبی توسط kcc_____زمان مصاحبه: 17 می__وضعیت: AP همه اعضاء____اولین آپدیت سیس 19 می هر سه نفر/دومین آپدیت سیس20می نفر اصلی کیس و من و آخرین آپ سیس 10آگوست هر سه نفر /تو سایت ابو فقط یک آپ در تاریخ 21 می ____18و19و20 آگوست آپ هر سه ....صدور ویزا 23آگوست
تشکر کنندگان: khalilkhah ، ammar
RE: سفرنامه و مصاحبه ویزای نامزدی و ازدواج در ابوظبی
بچه ها اینجور که متوجه شدم مید است کلینیک گرونتر هست و دوستان همه ان ام سی رو ترجیح میدن اگر اشتباه کردم لطفا بگین

و هتل هم اگه پیشنهادی دترین بگین ممنون میشم چون اژانس همش میگه ۳ ستاره خوب نیست و هف بورد بگیرو... ولی اخه من که سفرم تفریحی نیس
تازه اگرم بخوام خوش بگزرونم ترجیح میدم با همسرم تو یو اس باشه
تشکر کنندگان:
(2015-05-14 ساعت 16:23)aria802 نوشته:  
(2015-05-13 ساعت 19:49)laleht نوشته:  
(2015-05-13 ساعت 18:27)varchandi نوشته:  
(2015-05-13 ساعت 18:13)aria802 نوشته:  سلام
هزینه کرایه تاکسی در ابوظبی برای فاصله حدود ۲ کیلومتر چند درهمه؟
آیا در خود ابوظبی وسیله حمل و نقل عمومی مثل اتوبوس هست که بشه باهاش رفت ساحل یا nmc ، کرایش چنده؟

تو دبی ورودیه تاکسی 12.۵ درهم بود
مترو و اتوبوس هم داشت
البته برای تعداد کم اتوبوس و مترو به صرفه است
اگه ۴ نفر باشین تاکسی بهتره
البته اینا اطلاعات دبیه ولی فکر میکنم ابوظبی هم همینطور باشه

وروديه تاكسى در ابوظبى ٣.٥ درهم هست (تاكسى متر از ٣.٥ درهم شروع ميكنه تا برسه مقصد)
كرايه اتوبوس ٤ درهم و شماره خط و مسيرهايى كه ميره روى تابلو ايستگاه اتوبوس نوشته
ممنون
این کرایه تاکسی که ورودیش ۳.۵ هست اولا تاکسیش چه رنگی هست در ابوظبی چون میگن تاکسی ها قیمتش فرق میکنه؟ بعد برای همه یک خونواده که سوارن هست یا در تعداذ نفرات ضرب میشه؟
خوب اتوبوس حتما هر نفر بلیطش ۴ درهمه دیگه؟

نتیجه گیریم درسته؟؟: برای مسیرهای کوتاه برای یک خونواده سه نفره بهتره با تاکسی بروند اما برای مسیرهای بلند با اتوبوس بروند
در ابوظبى :
تاكسى هاى خاكسترى رنگ كه نوار زرد رنگ دارن وروديشون ٣.٥ درهم هست و نفرى نيست ما سه نفر سوار ميشديم از ٣.٥ درهم شروع ميشد و بقيه اش براساس مسافت
اتوبوس نفرى ٤ درهم بود
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: nora-nora
(2015-05-16 ساعت 13:35)Sunlight66 نوشته:  RE: سفرنامه و مصاحبه ویزای نامزدی و ازدواج در ابوظبی
بچه ها اینجور که متوجه شدم مید است کلینیک گرونتر هست و دوستان همه ان ام سی رو ترجیح میدن اگر اشتباه کردم لطفا بگین

و هتل هم اگه پیشنهادی دترین بگین ممنون میشم چون اژانس همش میگه ۳ ستاره خوب نیست و هف بورد بگیرو... ولی اخه من که سفرم تفریحی نیس
تازه اگرم بخوام خوش بگزرونم ترجیح میدم با همسرم تو یو اس باشه

سلامmideast خیلی گرونتره.......هتل هم به نظرم اگه تو منطقه دیره باشه و چهار ستاره باشه و HB باشه که عالیه......نه چرا تفریح نکنید؟....از این فرصت خدا دادی استفاده کنید دوست عزیزم
تشکر کنندگان: laleht ، Memolk
سلام دوستان ، کسانی که رفتن مصاحبه و برگشتن ، میشه بگید تو گواهی تمکن مالیتون شمارو حساب شبا رو زده بودن یا شماره حساب عادی . ممنون
شماره کیس: نزدیک 5000|مصاحبه: may|ویزا: یهویی Big Grin | دریافت این کارت سبز کذایی : ۱۱۰ روز پس از ورود

*سفرنامه ابوظبی*

تشکر کنندگان: p00ya2001 ، Memolk
(2015-05-16 ساعت 18:04)sarasara1 نوشته:  سلام دوستان ، کسانی که رفتن مصاحبه و برگشتن ، میشه بگید تو گواهی تمکن مالیتون شمارو حساب شبا رو زده بودن یا شماره حساب عادی . ممنون

شماره حساب عادی رو زدن....بانک پاسارگاد
تشکر کنندگان: sarasara1 ، Memolk
(2015-05-16 ساعت 18:04)sarasara1 نوشته:  سلام دوستان ، کسانی که رفتن مصاحبه و برگشتن ، میشه بگید تو گواهی تمکن مالیتون شمارو حساب شبا رو زده بودن یا شماره حساب عادی . ممنون

شماره حساب عادى (بانك پارسيان، بانك پاسارگاد، بانك دى)
سارا جان شما تو وسواس يه سور به من زدى ها عزيزم Big Grin
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: sarasara1 ، endeavour ، Memolk

شماره حساب عادی بانک ملی
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: sarasara1 ، endeavour ، Memolk
(2015-05-16 ساعت 18:33)laleht نوشته:  

نه نه لاله خانم ، هنوز اصلا نگرفتم ، پرسیدم گفتم چه اطلاعاتی میزنید یه سری چیزا گفت بعدم کفت اگه چیز خاصی مد نظرتونه بگید ما اونو هم میزنیم ، منم گفتم بپرسم حالا که اینقد بچه ی خوبی شدن Smile ، به هر حال ممنونم
شماره کیس: نزدیک 5000|مصاحبه: may|ویزا: یهویی Big Grin | دریافت این کارت سبز کذایی : ۱۱۰ روز پس از ورود

*سفرنامه ابوظبی*

تشکر کنندگان: laleht ، endeavour ، Memolk
دوستان عزیز.
با توجه به این انجام تست سل فقط روزهای شنبه و سه شنبه، لطفا دوستانی که احتمالن تشریف می برن ابوطبی برای مدیکال سوال کنند که آیا این قضیه در ابوظبی هم اتفاق افتاده یا فقط در NMC دوبی؟ در مورد هزینه تست سل هم رقم جدید 400درهم درسته؟
ممنون از کمکهاتون
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: endeavour
(2015-05-16 ساعت 20:16)sarasara1 نوشته:  

نه نه لاله خانم ، هنوز اصلا نگرفتم ، پرسیدم گفتم چه اطلاعاتی میزنید یه سری چیزا گفت بعدم کفت اگه چیز خاصی مد نظرتونه بگید ما اونو هم میزنیم ، منم گفتم بپرسم حالا که اینقد بچه ی خوبی شدن Smile ، به هر حال ممنونم
كدوم بانك باحالى بوده كه گفته هر چيز خاصى مد نظرتونه بگين بزنيم !!! معمولا يه فرمت خاص دارن و عين وحى منزل واسشون ميمونه و يك كلمه پس و پيش نميكنن Big Grin
موفق باشى عزيزم
تشکر کنندگان: endeavour ، sarasara1 ، الناز٢ ، mojgan m
کسی با بچه جدیدا ابوظبی مدیکال انجام نداده بینین برنامه ام خوب و مقرن به صرفه هست؟
والا من بلیط خریدم هتل هم در ابوظبی گرفتم برای سه شنبه صبح میرسم دبی .تا برسیم nmc ابوظبی مدیکال یا نزدیک ظهر هست یا عصر برای بچه دیر نمیشه جوابش،
یک شنبه صبح مصاحبه داریم عصرش هم بلیط برگشت داریم، خانمم ممکنه یکضرب بگیره دانشگاه آزاد درس میده خودم هم که سربازی ارتش ، اگه خانم یکضرب گرفت ۵ روز دیگه میمونیم. بلیطمون چارتره میسوزه دوباره بلیط برگشت میگیریم.
کیس 5xxx مصاحبه : نیمه دوم جون، تعداد : سه نفر،
آپدیت نفر اصلی،۲۳، ۲۴، ۲۶، ۲۸، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعدازظهر ، ۱۵ جولای ساعت ۵ ، ۲۳ جولای شبانه ساعت ۷ عصر، ۲۸ جولای بخاطر ایمیل و شناخته شدنم توسط سایت ابوظبی، ۱۰ آگوست ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت همراه ۲۳ ،۲۴، ۲۶، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعد از ظهر، ۱۰ آگوست، ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت فرزند۲۳ ، ۲۴، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۱۰ آگوست, 26 سپتامبر
خدای مهربون شکرت ، عاشقتم
مقصد کالیفرنیا
تشکر کنندگان: areb1356
(2015-05-16 ساعت 21:05)laleht نوشته:  
(2015-05-16 ساعت 20:16)sarasara1 نوشته:  

كدوم بانك باحالى بوده كه گفته هر چيز خاصى مد نظرتونه بگين بزنيم !!! معمولا يه فرمت خاص دارن و عين وحى منزل واسشون ميمونه و يك كلمه پس و پيش نميكنن Big Grin
موفق باشى عزيزم
سلام
بانک منم صادرات بود
رییس بانک گفت هرچی میخوای بنویس بده کارمند ها برات رو کاغذ بانک تایپ کنند بده من امضا کنم
خیلی باحال بود
البته بند پ هم بسیار تاثیر گذار بود
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان