کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-06-05 ساعت 21:50)gholamrezaei نوشته:  دوستان کسی تا حالا هتل آپارتمان گولدن سندز یا golden sands بوده یا یه هتل آپارتمان خوب معرفی کنید ما چهار نفریم بهتر دیدیم بریم آپارتمان بگیریم
دوست عزیز گلدن سندز هتل اپارتمان بدی نیست . اما در قسمت بر دبی واقع است واز مترو و تاکسی تا حدودی دور است. اما رو هم رفته خوبه .معمولا قیمت هاش هم خوبه . هتل اپارتمان اسکای لاین و اوریس هتل اپارتمان، هر دو در بلواررقه بسیار خوب هستند.نزدیک به مترو و مراکز خرید هستند. هر دو تاشون را در سایت بوکینگ دات کام یا وب سایتشون میتوانید ببنید. البته که اسکای لاین با وای فای مجانی و صبحانه بهتر است.
کیس نامبر: 2015AS6XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 27 می> کارنت:10می> مصاحبه : july> کلیر: نیمه اول سپتامبر| تعداد اعضای کیس: 3 نفر || مقصد : تگزاس
تشکر کنندگان:
(2015-06-06 ساعت 02:09)joybar نوشته:  
(2015-06-05 ساعت 21:50)gholamrezaei نوشته:  دوستان کسی تا حالا هتل آپارتمان گولدن سندز یا golden sands بوده یا یه هتل آپارتمان خوب معرفی کنید ما چهار نفریم بهتر دیدیم بریم آپارتمان بگیریم
دوست عزیز گلدن سندز هتل اپارتمان بدی نیست . اما در قسمت بر دبی واقع است واز مترو و تاکسی تا حدودی دور است. اما رو هم رفته خوبه .معمولا قیمت هاش هم خوبه . هتل اپارتمان اسکای لاین و اوریس هتل اپارتمان، هر دو در بلواررقه بسیار خوب هستند.نزدیک به مترو و مراکز خرید هستند. هر دو تاشون را در سایت بوکینگ دات کام یا وب سایتشون میتوانید ببنید. البته که اسکای لاین با وای فای مجانی و صبحانه بهتر است.
ممنون از راهنماییتون
یه سوال دیگه ، اگه یک ضرب بگیریم ، برای گرفتن ویزا چند روز بعد از مصاحبه لازم هست بمونیم .
❶کيس نامبر : 2015AS6###
❷ تعداد افراد :۴ نفر
❸ مصاحبه : July 6- Abudhabi
❹ سه نفر یکضرب ، یکنفر کلیرنس
❺ آپديتها : 12 و 13و 14و 28 جولای خودم ، 15 و 29 جولای نفر اصلی ، 10آگوست تمام کیس ، 13 آکوست فقط خودم ، 14 آگوست کلیر
❻ کلیر: 14 آگوست
❼ مقصد: نامعلوم

[/color]هر کجا هستم،باشم ، آسمان مال من است. پنجره،فکر،هوا،عشق،زمین مال من است.
تشکر کنندگان: mohammad384
(2015-06-06 ساعت 09:16)gholamrezaei نوشته:  
(2015-06-06 ساعت 02:09)joybar نوشته:  
ممنون از راهنماییتون
یه سوال دیگه ، اگه یک ضرب بگیریم ، برای گرفتن ویزا چند روز بعد از مصاحبه لازم هست بمونیم .

سه روز کاری طبیعتا اگر به تعطیلات بخورید روزهای تعطیل به سه روزتان اضافه میشود
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه
تشکر کنندگان: gholamrezaei ، laleht ، mojgan m ، barfi1 ، mohammad384
سلام دوستان.یک سوال داشتم؟ رزرو هتل از طریق booking.com آیا هزینه ای در ابتدا نمیخواد؟یعنی امکانش هست در روز ورود به هتل هزینه کلب رو پرداخت کرد؟من از این سایت این رو برداشت کردم، میخواستم نظر افرادی که از این طریق رزرو کردن یا دوستانی که با این سایت آشنایی دارند رو بدونم. آخه به نظرم سری قبل که از طریق آژانس رفتم خیلی برام گرون در اومد. ممنونم.
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 1 نفر ; سفارت : ابوظبي مصاحبه : مارچ ; كلير : بزودي. (20 مارچ عزیز کی تغییر میکنی؟؟؟؟؟ نمیخوای بری؟؟دست از سر ما بردار خو)
هووووووووووووووووووووووررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررراااااااااااااااااا. 20 مارچ دست از سرم بردااااااااااااااااااااااااااااشششششششششششششششت.
خدایا شکرت.بالاخره منم کلیر شدم
مقصد: کالیفرنیاBig Grin
تشکر کنندگان:
دوستان من سرچ کردم ، چون ما تعدادمون زیاده و هتل آپارتمان باید بگیریم . جهت اطلاعتون تو بافت دوبی خوب قیمتها مناسبتر اما سرویسها و به نسبت کیفیتها پائین تر هست . اما اگه بسمت ابوظبی حرکت کنید تا اون جزیره مصنوعی ها هتل آپارتمانهای بسیار شیکی با آفهای تا 60 درصد برای جولای هم پیدا میشه ولی خوب هم دورن و هم بعضا دسترسی ها شون ضعییفه . برای یک اتاق خواب و یا دو اتاق خواب باید حد اقل شبی چهارصد پونصد درهم بدید اونم بدون صبحانه ، که البته توسایت بوکینگ باید 10 درصد مالیات و 10 درصد سرویس بعلاوه حدود 60 درهم بابت هر روز صبحانه (که ما نفهمیدیم برای چند نفره ؟!! ) و یک مالیات دیگه به ازای هر شب حدود 20 تا 40 درهم هم بدید . ولی اگه بخواید همون رزرویشین رو آزانسها هم انجام میدن ولی با حدود یک میلیون بیشتر .
❶کيس نامبر : 2015AS6###
❷ تعداد افراد :۴ نفر
❸ مصاحبه : July 6- Abudhabi
❹ سه نفر یکضرب ، یکنفر کلیرنس
❺ آپديتها : 12 و 13و 14و 28 جولای خودم ، 15 و 29 جولای نفر اصلی ، 10آگوست تمام کیس ، 13 آکوست فقط خودم ، 14 آگوست کلیر
❻ کلیر: 14 آگوست
❼ مقصد: نامعلوم

[/color]هر کجا هستم،باشم ، آسمان مال من است. پنجره،فکر،هوا،عشق،زمین مال من است.
تشکر کنندگان:
(2015-06-04 ساعت 00:47)sarasara1 نوشته:  دروووود بر همگی ، ما هم خدا رو شکر ویزا رو گرفتیم و آمدیم Smile ، خوشحال میشم اگه کمکی از دستم بر بیاد در خدمت باشم ،سعی میکنم از هفته ی دیگه شب تا شب سایتو چک کنم و اگر سوالی باشه در خدمتم
تبريك ميگم ، با آرزوى موفقيت براى شما و خانواده محترم ، يه دعايى هم واسه ما بكنين
شماره كيس : ***۶ - رويت قبولى ۷ مى - افراد كيس : ٢ نفر - ارسال فرم 12جولاى -،كارنت 12 مى - نامه دوم : بيست مى بود كه دوم جون باز شد!! مصاحبه : نهم جولاى - سفارتخانه : ابوظبى - ويزا : يكضرب Big Grin - مقصد : مريلند - ورود : اواخر نوامبر - سوشیال : یک هفته بعد از ورود - گرین کارت : برای همسرم ۶۵ روز بعد از ورود و برای نفر اصلی هنوز منتظرم!!
تشکر کنندگان:
سلام دوستان ما مصاحبمون تو پنجشنبه هست ( ابوظبى )[/php]
حالا دو سوال :
١- واسه كيس دو نفرى ( بزرگسال ) يكشنبه همون هفته بريم دبى واسه مديكال خوبه ؟
٢- اگه گوش شيطون كر يه ضرب خواستن ويزامونو بدن به نظرتون چون جمعه و شنبه تعطيله ، يكشنبه بهمون پاسپورتا رو ميدن يا سه شنبه ؟
شماره كيس : ***۶ - رويت قبولى ۷ مى - افراد كيس : ٢ نفر - ارسال فرم 12جولاى -،كارنت 12 مى - نامه دوم : بيست مى بود كه دوم جون باز شد!! مصاحبه : نهم جولاى - سفارتخانه : ابوظبى - ويزا : يكضرب Big Grin - مقصد : مريلند - ورود : اواخر نوامبر - سوشیال : یک هفته بعد از ورود - گرین کارت : برای همسرم ۶۵ روز بعد از ورود و برای نفر اصلی هنوز منتظرم!!
تشکر کنندگان:
(2015-06-06 ساعت 20:17)behrayan نوشته:  سلام دوستان ما مصاحبمون تو پنجشنبه هست ( ابوظبى )[/php]
حالا دو سوال :
١- واسه كيس دو نفرى ( بزرگسال ) يكشنبه همون هفته بريم دبى واسه مديكال خوبه ؟
٢- اگه گوش شيطون كر يه ضرب خواستن ويزامونو بدن به نظرتون چون جمعه و شنبه تعطيله ، يكشنبه بهمون پاسپورتا رو ميدن يا سه شنبه ؟

سلام. برای دریافت جواب مدیکال 72 ساعت وقت لازمه چون ممکنه نیاز به انجام آزمایشات اضافه تر هم باشه. برای دریافت پاسپورت هم سه روز کاری بعد از مصاحبه وقت لازمه
شماره کیس 2015as6500  , رویت قبولی : ۱ may ،ارسال فرمها:25 june، سفارت خونه: تغییر توسط کی سی سی به ابوظبی، تعداد نفرات:1 ،کارنت :11 می  Cool , نامه دوم: 2 جون،  مصاحبه:  15 جولای , ویزا: Tongue ,، آپدیت سیز 15 جولای, آپدیت دوم سیز 29 جولای ,آپدیت سوم سیز 10 آگوست, آپدیت چهارم 13 آگوست ، 14 آگوست.و آپدیت ابوظبی 20 جولای، دریافت ایمیل از سفارت 14 آگوست. دریافت ویزا: 19 آگوست. ورود به آمریکا: 26 اکتبر.
دریافت کارت سوشال سکیوریتی: 5 نوامبر. تاریخ صدور 29 اکتبر
دریافت گرین کارت: 21 نوامبر
تشکر کنندگان:
15 جولای برای امارات نبود؟؟؟ هیچکی غیر از من اونجا حدود این تاریخ مصاحبه نداره؟
شماره کیس 2015as6500  , رویت قبولی : ۱ may ،ارسال فرمها:25 june، سفارت خونه: تغییر توسط کی سی سی به ابوظبی، تعداد نفرات:1 ،کارنت :11 می  Cool , نامه دوم: 2 جون،  مصاحبه:  15 جولای , ویزا: Tongue ,، آپدیت سیز 15 جولای, آپدیت دوم سیز 29 جولای ,آپدیت سوم سیز 10 آگوست, آپدیت چهارم 13 آگوست ، 14 آگوست.و آپدیت ابوظبی 20 جولای، دریافت ایمیل از سفارت 14 آگوست. دریافت ویزا: 19 آگوست. ورود به آمریکا: 26 اکتبر.
دریافت کارت سوشال سکیوریتی: 5 نوامبر. تاریخ صدور 29 اکتبر
دریافت گرین کارت: 21 نوامبر
تشکر کنندگان:
بچه ها کسی از Sarasara1 خبر داره؟
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: sarasara1
(2015-06-06 ساعت 21:31)varchandi نوشته:  بچه ها کسی از Sarasara1 خبر داره؟
ورچندی جان ایشون فک کنم یه ضرب گرفت Smile
منم یه بار پست گذاشتم ، پاسخم را کسی از جمع نداد!

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

(2015-06-06 ساعت 21:44)Iaccept نوشته:  

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile

خیلی مبارکش باشه
خوشحال شدم
ولی یعنی بدون خداحافظی رفت Sad
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
(2015-06-06 ساعت 21:49)varchandi نوشته:  
(2015-06-06 ساعت 21:44)Iaccept نوشته:  

Smile زندگی زیباست Smile

خیلی مبارکش باشه
خوشحال شدم
ولی یعنی بدون خداحافظی رفت Sad
تو امضاش نوشته ويزا: يهويى منم نوشتم يهويى هم غيبت زده و گفت اعلام كرده بوده من نديدم اما ظاهرا بجز من شما ها هم نديدين Big Grin قول داده وقتى اومد كامل توضيح بده
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: varchandi ، Memolk ، sarasara1
سلام دوستاني كه تجربه سفر و مصاحبه در امارات را داشتند ميشه لطفا بگيد كدوم ايرلاين و هتل يا تور رو پيشنهاد ميكنيد؟من خيلي وقتم محدوده وقت ندارم خيلي تحقيق كنم.در ضمن من چهارشنبه مصاحبه دارم اگه يكشنبه بعد از ظهر برم مديكال جوابش ميرسه؟!قبلا از دوستان خوبم متشكرم
تشکر کنندگان:
(2015-06-05 ساعت 20:56)laleht نوشته:  
(2015-06-05 ساعت 18:48)sa2015 نوشته:  
(2015-06-05 ساعت 18:09)laleht نوشته:  
(2015-06-05 ساعت 17:45)sarasara1 نوشته:  
(2015-06-05 ساعت 15:51)Sunlight66 نوشته:  اگه کسی میدونه چطور میشه رفت جاهای دیدنی یا اصلا کجاها خوبه ممنون میشم راهنمایی کنه اخه تورای هتل فکر کنم یکم گرونه
مثلا این برجاش یا ساحلش یا اگه جایه دیگه ای خوبه چون من دفه اولمه اماراتم مصاحبم یکشنه هستش حوصلم سر رفته

رقص آب دبی مال معروفترین تفریحی که همه میرن

سارا جان یهویی ویزا میگیری و یهویی غیبت میزنه Big Grin مبارکت باشه خانمی ولی یه خبر هم بده البته اگه دادی و من ندیدم شرمنده
سلام  لاله خانم
نیاز دارم یکسری مدارک برای سفارت در ابوظبی بفرستم . اما آدرس ایمیل اونجا را ندارم 
میشه آدرس ایمیل رو برام بفرستید.

Abudhabiivo.net
بخش contact us
چند سری سوال میپرسه بترتیب جلو برین و فایل مدارک ارسالی باید حتما pdf باشه که پیوست میکنین و متن نامه هم ماکزیمم ۴۰۰ کاراکتر باشه
بعد از ارسال یک ایمیل کانفرم دریافت بهتون میاد وظرف ماکزیمم ۴۸ ساعت بهتون جواب میدن
فقط و فقط از این آدرس نامه به سفارت بفرستین و از هیچ روش دیگه قابل قبول نیست
خیلللللللللیییییییییییییییی مممنون
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان