کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
من دیروز مدیکالم رو انجام دادم کارت واکسن فقط کافی بود جواب ازمایشگاه برای انتی بادی رو نخواست من هر دو مرحله ام ام ار رو زده بودم واکسن نزدم فقط ازمایش خون و ایکس ری داشتم کلش هم شد ۵۲۵ درهم
کارت واکسن هم تا زمانی که پتسپوذت عوش نشه اعتبار داره برای خودم مال ۱٬۵ پیش بود
تشکر کنندگان: nora-nora ، Memolk ، mojgan m ، r.bazargan
بچه ها این سیتی سنتر دیره برای خرید خوبه؟ تو این یه هفته تو امارات چیکار کنیم کجاش خوبه برای خرید یا گردش
تشکر کنندگان: mojgan m
(2015-06-04 ساعت 12:00)Sunlight66 نوشته:  بچه ها این سیتی سنتر دیره برای خرید خوبه؟ تو این یه هفته تو امارات چیکار کنیم کجاش خوبه برای خرید یا گردش

بله سیتی سنتر از جاهای خوب برای خرید هست. البته کلا دبی قیمتها بالاست مگر اینکه آف خورده باشه. فستیوال سیتی هم از بازارهای بزرگ هست که کنارش فروشگاه بزرگ ایکیا هست. دبی مال بزرگترین مال دبی هست در چندین طبقه. اگر قیمت منسب می خواهید دی تو دی خوبه به خصوص برای سوغاتی یک شعبه رو بروی سیتی سنتر داره.
تشکر کنندگان: nora-nora ، Sunlight66 ، Pooriaaa
(2015-06-04 ساعت 12:11)طاها99 نوشته:  
(2015-06-04 ساعت 12:00)Sunlight66 نوشته:  بچه ها این سیتی سنتر دیره برای خرید خوبه؟ تو این یه هفته تو امارات چیکار کنیم کجاش خوبه برای خرید یا گردش

بله سیتی سنتر از جاهای خوب برای خرید هست. البته کلا دبی قیمتها بالاست مگر اینکه آف خورده باشه. فستیوال سیتی هم از بازارهای بزرگ هست که کنارش فروشگاه بزرگ ایکیا هست. دبی مال بزرگترین مال دبی هست در چندین طبقه. اگر قیمت منسب می خواهید دی تو دی خوبه به خصوص برای سوغاتی یک شعبه رو بروی سیتی سنتر داره.

آره ، سیتی سنتر از شیر مرغ تا جون آدمیزاد داره دیگه ، ولی دی تو دی رو من از لحاظ قیمت قبول ندارم ، گرون میده بعضی جنساشو ، من ی شکلات خواستم بخرم از دی تو دی دیره قیمت گرفتم 600 گرم میداد 38 درهم دقیقا پشت سرش ی مغازه هست مخصوص شکلات به اسم chok &nuts همونو ی بسته 900 گرمیش میداد 38 درهم ، یه شلوارم از یه مغازه دیگه تو شارجه خریدم 50 درهم خود خودش تو دی تو دی 64 درهم که چون برگشتن به شارجه سخت بود یه رنگ دیگشم میخواستیم همون 64 درهم از دی تو دی خریدم ، اگرم میخاهید لباس مردونه مارک بخرید به غیر از خود سیتی سنتر دقیقا پشت دی تو دی دیره یه ساختمان هست بالاش نوشته رولکس طبقه ی همکف کلا لباسای مارک مردونه هست ، از در اصلی دی تو دی که اومدید بیرون برید سمت راست اولین جا که ممکن هست برید داخل این فرعی ها اونجا سرتون که بگیرید بالا ی دونه ساختمون با نمای شیشه هست مشخصه ،یه راه دیگشم اینه که از در پشتی دی تو دی برید بیرون یعنی از تو کفشا شکلات فروشیه هم همون نزدیکه ، صاحبشم ایرانیه شوکول بزنید حالشو ببرید
شماره کیس: نزدیک 5000|مصاحبه: may|ویزا: یهویی Big Grin | دریافت این کارت سبز کذایی : ۱۱۰ روز پس از ورود

*سفرنامه ابوظبی*

تشکر کنندگان: Sunlight66
(2015-06-04 ساعت 11:53)Sunlight66 نوشته:  من دیروز مدیکالم رو انجام دادم کارت واکسن فقط کافی بود جواب ازمایشگاه برای انتی بادی رو نخواست من هر دو مرحله ام ام ار رو زده بودم واکسن نزدم فقط ازمایش خون و ایکس ری داشتم کلش هم شد ۵۲۵ درهم

کارت واکسن تا چی چی عوض نشده اعتبار داره ، نفهمیدم چی نوشتین؟
کیس 5xxx مصاحبه : نیمه دوم جون، تعداد : سه نفر،
آپدیت نفر اصلی،۲۳، ۲۴، ۲۶، ۲۸، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعدازظهر ، ۱۵ جولای ساعت ۵ ، ۲۳ جولای شبانه ساعت ۷ عصر، ۲۸ جولای بخاطر ایمیل و شناخته شدنم توسط سایت ابوظبی، ۱۰ آگوست ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت همراه ۲۳ ،۲۴، ۲۶، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعد از ظهر، ۱۰ آگوست، ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت فرزند۲۳ ، ۲۴، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۱۰ آگوست, 26 سپتامبر
خدای مهربون شکرت ، عاشقتم
مقصد کالیفرنیا
(2015-06-04 ساعت 20:19)aria802 نوشته:  
(2015-06-04 ساعت 11:53)Sunlight66 نوشته:  من دیروز مدیکالم رو انجام دادم کارت واکسن فقط کافی بود جواب ازمایشگاه برای انتی بادی رو نخواست من هر دو مرحله ام ام ار رو زده بودم واکسن نزدم فقط ازمایش خون و ایکس ری داشتم کلش هم شد ۵۲۵ درهم

پاسپورت، چون تو کارت واکسن شماره پاسپورتو مینویسن
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
برای بار دوم که به امارات رفتم برای گرفتن ویزا، با خانمی آشنا شدیم که تو کار جایجایی ایرانیان از دبی به ابوظبی بود. خانم خیلی خوش برخورد، متشخص و ارائه قیمت مناسب. شمارشو براتون میذارم تا دوستانی که به ابوظبی میرن اگه خواستن با ایشون هماهنگ کنند.
خانم زهره صابری 00971504686950
کیس نامبر: 2015AS2XXX || سفارت: ابوظبی || ارسال فرم ها: 15 ژوئن || مصاحبه : دسامبر || ویزا : اپریل Smile || تعداد اعضای کیس: دو نفر
سفرنامه ابوظبی
تشکر کنندگان: behrayan ، Pooriaaa
(2015-06-04 ساعت 23:39)طاها99 نوشته:  
(2015-06-04 ساعت 20:19)aria802 نوشته:  

پاسپورت، چون تو کارت واکسن شماره پاسپورتو مینویسن

اره پاسپورت منظورم بود مرسی
تشکر کنندگان: mojgan m
اگه کسی میدونه چطور میشه رفت جاهای دیدنی یا اصلا کجاها خوبه ممنون میشم راهنمایی کنه اخه تورای هتل فکر کنم یکم گرونه
مثلا این برجاش یا ساحلش یا اگه جایه دیگه ای خوبه چون من دفه اولمه اماراتم مصاحبم یکشنه هستش حوصلم سر رفته
تشکر کنندگان:
(2015-06-05 ساعت 15:51)Sunlight66 نوشته:  اگه کسی میدونه چطور میشه رفت جاهای دیدنی یا اصلا کجاها خوبه ممنون میشم راهنمایی کنه اخه تورای هتل فکر کنم یکم گرونه
مثلا این برجاش یا ساحلش یا اگه جایه دیگه ای خوبه چون من دفه اولمه اماراتم مصاحبم یکشنه هستش حوصلم سر رفته

رقص آب دبی مال معروفترین تفریحی که همه میرن
شماره کیس: نزدیک 5000|مصاحبه: may|ویزا: یهویی Big Grin | دریافت این کارت سبز کذایی : ۱۱۰ روز پس از ورود

*سفرنامه ابوظبی*

(2015-06-05 ساعت 17:45)sarasara1 نوشته:  
(2015-06-05 ساعت 15:51)Sunlight66 نوشته:  اگه کسی میدونه چطور میشه رفت جاهای دیدنی یا اصلا کجاها خوبه ممنون میشم راهنمایی کنه اخه تورای هتل فکر کنم یکم گرونه

سارا جان یهویی ویزا میگیری و یهویی غیبت میزنه Big Grin مبارکت باشه خانمی ولی یه خبر هم بده البته اگه دادی و من ندیدم شرمنده
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: sarasara1
(2015-06-05 ساعت 18:09)laleht نوشته:  

سارا جان یهویی ویزا میگیری و یهویی غیبت میزنه Big Grin مبارکت باشه خانمی ولی یه خبر هم بده البته اگه دادی و من ندیدم شرمنده

ما مخلصیم لاله خانم ، کلا تو کار ییهویی هسم Big Grin ، البته نو به نو خبر دادم که همونطور که گفتید ندیده بودید ، به هر حال سپاس بی قیاس بابت تبریکتون بانو و دشمنتون شرمنده

*سفرنامه ابوظبی*

تشکر کنندگان: laleht

سلام  لاله خانم
نیاز دارم یکسری مدارک برای سفارت در ابوظبی بفرستم . اما آدرس ایمیل اونجا را ندارم 
میشه آدرس ایمیل رو برام بفرستید.
تشکر کنندگان: laleht
(2015-06-05 ساعت 18:48)sa2015 نوشته:  

سلام  لاله خانم
نیاز دارم یکسری مدارک برای سفارت در ابوظبی بفرستم . اما آدرس ایمیل اونجا را ندارم 
میشه آدرس ایمیل رو برام بفرستید.

Abudhabiivo.net
بخش contact us
چند سری سوال میپرسه بترتیب جلو برین و فایل مدارک ارسالی باید حتما pdf باشه که پیوست میکنین و متن نامه هم ماکزیمم ۴۰۰ کاراکتر باشه
بعد از ارسال یک ایمیل کانفرم دریافت بهتون میاد وظرف ماکزیمم ۴۸ ساعت بهتون جواب میدن
فقط و فقط از این آدرس نامه به سفارت بفرستین و از هیچ روش دیگه قابل قبول نیست
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: sa2015
دوستان کسی تا حالا هتل آپارتمان گولدن سندز یا golden sands بوده یا یه هتل آپارتمان خوب معرفی کنید ما چهار نفریم بهتر دیدیم بریم آپارتمان بگیریم
❶کيس نامبر : 2015AS6###
❷ تعداد افراد :۴ نفر
❸ مصاحبه : July 6- Abudhabi
❹ سه نفر یکضرب ، یکنفر کلیرنس
❺ آپديتها : 12 و 13و 14و 28 جولای خودم ، 15 و 29 جولای نفر اصلی ، 10آگوست تمام کیس ، 13 آکوست فقط خودم ، 14 آگوست کلیر
❻ کلیر: 14 آگوست
❼ مقصد: نامعلوم

[/color]هر کجا هستم،باشم ، آسمان مال من است. پنجره،فکر،هوا،عشق،زمین مال من است.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان