کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-06-06 ساعت 22:52)sinapco نوشته:  سلام دوستاني كه تجربه سفر و مصاحبه در امارات را داشتند ميشه لطفا بگيد كدوم ايرلاين و هتل يا تور رو پيشنهاد ميكنيد؟من خيلي وقتم محدوده وقت ندارم خيلي تحقيق كنم.در ضمن من چهارشنبه مصاحبه دارم اگه يكشنبه بعد از ظهر برم مديكال جوابش ميرسه؟!قبلا از دوستان خوبم متشكرم

سلام
دوستان اکثرا" فکر می کنم از الیگشت گرفتن
من خودم دبی هتل سوبا بودم راضی بودم
به نظرم یکشنبه خوبه برا مدیکال
حتما یک شنبه بعد از ظهر مدیکال رو انجام بدین
ایرلاین ماهان هم بهترین گزینه است
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: Memolk ، hvac8008 ، sinapco ، r.bazargan ، sarasara1
(2015-06-06 ساعت 18:55)gholamrezaei نوشته:  دوستان من سرچ کردم ، چون ما تعدادمون زیاده و هتل آپارتمان باید بگیریم . جهت اطلاعتون تو بافت دوبی خوب قیمتها مناسبتر اما سرویسها و به نسبت کیفیتها پائین تر هست . اما اگه بسمت ابوظبی حرکت کنید تا اون جزیره مصنوعی ها هتل آپارتمانهای بسیار شیکی با آفهای تا 60 درصد برای جولای هم پیدا میشه ولی خوب هم دورن و هم بعضا دسترسی ها شون ضعییفه . برای یک اتاق خواب و یا دو اتاق خواب باید حد اقل شبی چهارصد پونصد درهم بدید اونم بدون صبحانه ، که البته توسایت بوکینگ باید ۱۰ درصد مالیات و ۱۰ درصد سرویس بعلاوه حدود 60 درهم بابت هر روز صبحانه (که ما نفهمیدیم برای چند نفره ؟!! ) و یک مالیات دیگه به ازای هر شب حدود 20 تا 40 درهم هم بدید . ولی اگه بخواید همون رزرویشین رو آزانسها هم انجام میدن ولی با حدود یک میلیون بیشتر .
دوست عزیز ، الان در همه هتل های دبی سه نوع عوارض شارژ میشه ، دوتا ده درصد بطور ثابت ونوع سوم اخیرا در بیشتر هتل ها شبی ده تا بیست درهم هرنفر/شب اضافه میشه که فکر کنم این سومی در بوکنیگ دات کام نشون داده نمیشه ولی وقتی پرداخت قطعی در محل دارید شارژ میشید. این موارد را شما وقتی مستقیم خودتون اقدام میکنید متوجه میشید.در حالیکه وقتی از طریق اژانس ها اقدام میکنید این جزییات را ندارید و یه قیمت کلی میپردازید.
دوست عزیز ، بنا به تجربه من قیمت های اژانس های معتبر الزاما گرانتر هم نیستند چون بعضی هاشون قرارداد کلی وسالانه با هتل ها دارند..
در ضمن شما میتوانید یک اپارتمان یک خوابه بگیرید و برای فرزندان اکسترا بد درخواست کنید که معمولا شبی صد درهم /نفر است .
راجع به صبحانه نرخ که میدهند همان هرنفر /هرروز منظور است یعنی شما چهار نفر روزی 240 درهم شارژ میشید!! پس کلا یا اتاق شامل صبحانه بگیرید واگرنه که حتی نفری 15 درهم هم برای صبحانه زیاد است.و اصلا وقتی هتل اپارتمان میگیرید خصوصا خانواده بخاطر همین مزایا است یعنی با کمترین هزینه خودتان صبحانه در اتاق درست میکنید که معمولا همه وسایل موجود است و اگر در منطقه تمرکز هتل های دبی بلوار رقه riga هتل اپارتمان بگیرید که بهترین صبحانه مک دنالد را با ده درهم نوش جان کنید که هم فال است وهم تماشا!
در اخر بگم (اگر توماه رمضان میروید)که تو ماه رمضان هتل ها بسیار ارزان است ولی اگه بچه خردسال دارید لطفا دقت کنید که مثل ایران همه غذا خوریها تا افطار تعطیل است.
لطفا توجه داشته باشید که برای تشک اضافه یا همون اکسترا بد برای دو نفر حتما تایید هتل را بگیرید .
موفق باشید و خوش بگذره
کیس نامبر: 2015AS6XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 27 می> کارنت:10می> مصاحبه : july> کلیر: نیمه اول سپتامبر| تعداد اعضای کیس: 3 نفر || مقصد : تگزاس
تشکر کنندگان: Memolk ، gholamrezaei ، r.bazargan ، barfi1
(2015-06-06 ساعت 18:39)mohammad384 نوشته:  سلام دوستان.یک سوال داشتم؟ رزرو هتل از طریق booking.com آیا هزینه ای در ابتدا نمیخواد؟یعنی امکانش هست در روز ورود به هتل هزینه کلب رو پرداخت کرد؟من از این سایت این رو برداشت کردم، میخواستم نظر افرادی که از این طریق رزرو کردن یا دوستانی که با این سایت آشنایی دارند رو بدونم. آخه به نظرم سری قبل که از طریق آژانس رفتم خیلی برام گرون در اومد. ممنونم.
دوست عزیز، بوکینگ دات کام هیچ اپشن ش پرداخت اولیه نیاز نیست ولی تا انجاییکه من میدانم برای قطعی شدن رزروتان باید کردیت کارت معرفی کنید. من هم موافقم خیلی مواقع خصوصا اگر با مقصد تا حدودی اشنا باشید نرخ های خوبی میتوانید از بوکینگ بگیرید. هر چند بنا به تجربه من نرخ هتل ها در مقاصد پررفت وامد واقعا شناور است . مثلا شما نرخ های روی تابلو را که میبینید سرسام اور است اما درعمل بستگی به موقعیت وزمان و... ..دارد که شاید حتی به یک سوم نرخ رسمی نیز میتوانید اتاق بگیرید .
کیس نامبر: 2015AS6XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 27 می> کارنت:10می> مصاحبه : july> کلیر: نیمه اول سپتامبر| تعداد اعضای کیس: 3 نفر || مقصد : تگزاس
تشکر کنندگان: gholamrezaei
(2015-06-06 ساعت 22:08)laleht نوشته:  
(2015-06-06 ساعت 21:49)varchandi نوشته:  
(2015-06-06 ساعت 21:44)Iaccept نوشته:  
(2015-06-06 ساعت 21:31)varchandi نوشته:  بچه ها کسی از Sarasara1 خبر داره؟
ورچندی جان ایشون فک کنم یه ضرب گرفت Smile
منم یه بار پست گذاشتم ، پاسخم را کسی از جمع نداد!

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile

خیلی مبارکش باشه
خوشحال شدم
ولی یعنی بدون خداحافظی رفت Sad
تو امضاش نوشته ويزا: يهويى منم نوشتم يهويى هم غيبت زده و گفت اعلام كرده بوده من نديدم اما ظاهرا بجز من شما ها هم نديدين Big Grin قول داده وقتى اومد كامل توضيح بده
بابا من که خبر دادم ، مدارکشم موجود ، بگم ؟؟؟ Big Grin بیا گفتم Big Grin: ** این برگشتش ** ، ** اینم رفتش ** ، در هر صورت یک بار دیگه برای دوستانی که لطف دارن و پی گیر بودن مثل آقای ورچندی و Iaccept , و خانم لاله : من به لطف خدا یکضرب گرفتم و آمدم ، فقط چون اونجا از لحاظ جای اقامت مشکلی نداشتم یه کم بیشترم موندم وگرنه کارم خیلی وقت بود تمام شده بود ، البته سفرنامه هم در دست تهیه س که اکراین که شد به سمع و نظر دوستان خواهد رسید ، گر چه اینجا همه استادن ولی به رسم وظیفه اگر کمکی سوالی باشه و اطلاعات منم قد بده در خدمتم ، در ضمن آقای ورچندی ۶ ماه وقت داریم ، چه عجله ای هست ، راحت و با برنامه آماده میشیم و بعد میرم عمه ریکا ، خلاصه فعلا هستم در خدمتتون و بدون خداحافظی نمیرم .Cool
شماره کیس: نزدیک 5000|مصاحبه: may|ویزا: یهویی Big Grin | دریافت این کارت سبز کذایی : ۱۱۰ روز پس از ورود

*سفرنامه ابوظبی*

تشکر کنندگان: p00ya2001 ، hvac8008 ، gholamrezaei ، varchandi ، laleht
(2015-06-04 ساعت 02:23)Iaccept نوشته:  
(2015-06-04 ساعت 00:47)sarasara1 نوشته:  دروووود بر همگی ، ما هم خدا رو شکر ویزا رو گرفتیم و آمدیم Smile ، خوشحال میشم اگه کمکی از دستم بر بیاد در خدمت باشم ،سعی میکنم از هفته ی دیگه شب تا شب سایتو چک کنم و اگر سوالی باشه در خدمتم
یه ضرب شدی ب سلامتی
مبارکهSmile

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile
مچکر ، همه هم که دیدین پستو ، پس چرا میگین بی خبر !! Cool
شماره کیس: نزدیک 5000|مصاحبه: may|ویزا: یهویی Big Grin | دریافت این کارت سبز کذایی : ۱۱۰ روز پس از ورود

*سفرنامه ابوظبی*

تشکر کنندگان: p00ya2001 ، laleht
ما هم بالاخره هتل و بلیط و ویزا و بیمه رو یکجا از همین آزانس معروف گرفتیم . هتل آپاتمان دو خوابه امارات کنکورد با صبحانه ، با پرواز ماهان یازده شب شد حدود 8 تا . جالبه پرواز مامان برای برگشت رو صبح گرفتم با یک شب اضافه اقامت چهار صد تا از بلط بعد از ظهر روز قبل ارزونتر شد . جهت اطلاعتون پروازهای عصر ماهان دویست گرونتره . اگرچه هتلش خوبه ولی دسترسیش یک کم ضعیفه . سوال بود در خدمتم .
❶کيس نامبر : 2015AS6###
❷ تعداد افراد :۴ نفر
❸ مصاحبه : July 6- Abudhabi
❹ سه نفر یکضرب ، یکنفر کلیرنس
❺ آپديتها : 12 و 13و 14و 28 جولای خودم ، 15 و 29 جولای نفر اصلی ، 10آگوست تمام کیس ، 13 آکوست فقط خودم ، 14 آگوست کلیر
❻ کلیر: 14 آگوست
❼ مقصد: نامعلوم

[/color]هر کجا هستم،باشم ، آسمان مال من است. پنجره،فکر،هوا،عشق،زمین مال من است.
تشکر کنندگان: barfi1
(2015-06-07 ساعت 14:46)sarasara1 نوشته:  
(2015-06-06 ساعت 22:08)laleht نوشته:  
(2015-06-06 ساعت 21:49)varchandi نوشته:  
(2015-06-06 ساعت 21:44)Iaccept نوشته:  
(2015-06-06 ساعت 21:31)varchandi نوشته:  بچه ها کسی از Sarasara1 خبر داره؟
ورچندی جان ایشون فک کنم یه ضرب گرفت Smile
منم یه بار پست گذاشتم ، پاسخم را کسی از جمع نداد!

Smile زندگی زیباست Smile

خیلی مبارکش باشه
خوشحال شدم
ولی یعنی بدون خداحافظی رفت Sad
تو امضاش نوشته ويزا: يهويى منم نوشتم يهويى هم غيبت زده و گفت اعلام كرده بوده من نديدم اما ظاهرا بجز من شما ها هم نديدين Big Grin قول داده وقتى اومد كامل توضيح بده
بابا من که خبر دادم ، مدارکشم موجود ، بگم ؟؟؟ Big Grin بیا گفتم Big Grin: ** این برگشتش ** ، ** اینم رفتش ** ، در هر صورت یک بار دیگه برای دوستانی که لطف دارن و پی گیر بودن مثل آقای ورچندی و Iaccept , و خانم لاله : من به لطف خدا یکضرب گرفتم و آمدم ، فقط چون اونجا از لحاظ جای اقامت مشکلی نداشتم یه کم بیشترم موندم وگرنه کارم خیلی وقت بود تمام شده بود ، البته سفرنامه هم در دست تهیه س که اکراین که شد به سمع و نظر دوستان خواهد رسید ، گر چه اینجا همه استادن ولی به رسم وظیفه اگر کمکی سوالی باشه و اطلاعات منم قد بده در خدمتم ، در ضمن آقای ورچندی ۶ ماه وقت داریم ، چه عجله ای هست ، راحت و با برنامه آماده میشیم و بعد میرم عمه ریکا ، خلاصه فعلا هستم در خدمتتون و بدون خداحافظی نمیرم .Cool

خوب خیلی مبارکتون باشه
خیلی خوشحال شدم براتون
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: sarasara1 ، laleht
(2015-06-07 ساعت 14:50)sarasara1 نوشته:  
(2015-06-04 ساعت 00:47)sarasara1 نوشته:  دروووود بر همگی ، ما هم خدا رو شکر ویزا رو گرفتیم و آمدیم Smile ، خوشحال میشم اگه کمکی از دستم بر بیاد در خدمت باشم ،سعی میکنم از هفته ی دیگه شب تا شب سایتو چک کنم و اگر سوالی باشه در خدمتم
یه ضرب شدی ب سلامتی
مبارکهSmile

Smile زندگی زیباست Smile

خوب ببخشید
حالا بی خبر که نه ولی خیلی کم فعالیت شدین
معلوم رفتین تعطیلات Big Grin
تشکر کنندگان: sarasara1
(2015-06-07 ساعت 16:35)varchandi نوشته:  
(2015-06-07 ساعت 14:50)sarasara1 نوشته:  
یه ضرب شدی ب سلامتی
مبارکهSmile

Smile زندگی زیباست Smile

خوب ببخشید
حالا بی خبر که نه ولی خیلی کم فعالیت شدین
معلوم رفتین تعطیلات Big Grin
آره ، گفتم تا اونجا که دارم میرم ، یه ۲ روز بیشتر بمونم یه چرخی بزنم . ممنون ، ایشالا قسمت همه باشه چی یه ضرب چی ۲ ضرب ولی این ویزا رو ضربه فنی کنن بالاخره ، ایشالا Big Grin

*سفرنامه ابوظبی*

تشکر کنندگان: barfi1 ، Memolk
(2015-06-06 ساعت 22:52)sinapco نوشته:  سلام دوستاني كه تجربه سفر و مصاحبه در امارات را داشتند ميشه لطفا بگيد كدوم ايرلاين و هتل يا تور رو پيشنهاد ميكنيد؟من خيلي وقتم محدوده وقت ندارم خيلي تحقيق كنم.در ضمن من چهارشنبه مصاحبه دارم اگه يكشنبه بعد از ظهر برم مديكال جوابش ميرسه؟!قبلا از دوستان خوبم متشكرم

عزیز ایرلاین شده تا خلیج فارس بدویی از اونجا هم تا دبی شنا کنی پیشنهاد میکنم با آسمان نری ، حالا سفر نامه که اکراین شد میفهمی چرا، ماهان هم خوبه ولی شانس من چند روز قبل از پرواز من کل پروازاش رو به دبی تا اطلاع ثانوی کنسل کرد که دست منم گذاشت تو حنا، اگه از نظر هزینه مشکلی ندارین پیشنهاد میکنم راحت با ایرلاین های خارجی برید ، فلای دبی عالیه به خود دبی هم پرواز داره ، اگر نشد با عربین ایر برید ، اگه به خود دبی پرواز نداشت معمولا برنامه ترنسفر به دبی داره خودش .

*سفرنامه ابوظبی*

تشکر کنندگان: hvac8008 ، storagemeter ، sinapco
(2015-06-07 ساعت 16:58)sarasara1 نوشته:  

عزیز ایرلاین شده تا خلیج فارس بدویی از اونجا هم تا دبی شنا کنی پیشنهاد میکنم با آسمان نری ، حالا سفر نامه که اکراین شد میفهمی چرا، ماهان هم خوبه ولی شانس من چند روز قبل از پرواز من کل پروازاش رو به دبی تا اطلاع ثانوی کنسل کرد که دست منم گذاشت تو حنا، اگه از نظر هزینه مشکلی ندارین پیشنهاد میکنم راحت با ایرلاین های خارجی برید ، فلای دبی عالیه به خود دبی هم پرواز داره ، اگر نشد با عربین ایر برید ، اگه به خود دبی پرواز نداشت معمولا برنامه ترنسفر به دبی داره خودش .

سلام ماهان چجوری گنسل کرد شما چجوری متوجه شدید اگه اینجوری بشه چه راه حل فوری براش هست
شماره کیس 2015AS66XX - تعداد نفرات کیس 2 -سفارت:آنکارا تغییر یافته به ابوظبی -زمان مصاحبه 6 JULY -صدور ویزا: خودم یک ضرب همسرم کلیرنس
آپدیت ها: 12 جولای - 20 جولای -کلیر: 14آگوست -مقصد: ویرجینیا
تشکر کنندگان:
(2015-06-07 ساعت 17:02)hvac8008 نوشته:  
(2015-06-07 ساعت 16:58)sarasara1 نوشته:  

سلام ماهان چجوری گنسل کرد شما چجوری متوجه شدید اگه اینجوری بشه چه راه حل فوری براش هست
من از قبل کل آژانس ها رو گشته بودم و برنامم رو ریخته بودم ، تقریبا ۱۰ روز مونده بود به پرواز رفتم که فقط بلیط ماهان رو بخرم و سوالی نمیخواستم بپرسم دیگه که گفت ماهان فعلا کل پروازهاش به دبی رو کنسل کرده که گویا میخواسته تغییر برنامه بده تو پروازهاش ، گفتم تا کی مشخص میشه که گفت تا اطلاع ثانوی ، منم چون بلیط نخریده بودم نمیتونستم اعتراضی کنم گر چی اگرم خریده بودم وقتی ۱۰ روز مونده به پرواز فقط پولو پس میدن ، خلاصه همونجا گفتم چه بلیطی دارین الآن که همون فلای دبی رو پیشنهاد کرد که چون کلاس پایینش پر شده بود به نسبت یه کم گرون بود (تقریبا ۹۰۰ تومان رفت و برگشت ) ، بعدم گفت با پرواز های خارجی برید و آسمان رو هم قیمت داد و زمانم داد ، دیدم زمانش خیلی اوکی هست قیمتشم طبیعتا خوب بود ، گفتم خانم این مهم ترین سفر کاریم هست کنسلی نداره مثل ماهان ، گفت راستش رو بخاید هیچ حساب کتاب ۱۰۰ درصدی نداره ولی امیدوارم که مشکلی پیش نیاد ، تاخیر شاید ولی کنسلی نداره ، گفتم اگه ۱ درصد کنسل شد من چیکار باید بکنم ، گفت هیچی پولتون رو فقط پس میدن ، منم این SadSadSadSad ، گفت اگه میخای ۱ روز زودتر برو ولی با پرواز خارجی برو ( تایم فلای دبی رو برام درآورده بود داشت میگفت) ، خلاصه میخواستم با فلای دبی برم ولی چون همه چیز رو هماهنگ کرده بودم و تمام شده بود گفتم توکل به خدا و همون آسمان رو گرفتم ، به خانومه هم گفتم تو رو خدا اگه دیدید طوری هست ۴-۵ روز قبلش خبرم کنید که گفت باشه ، خودمم از ۴-۵ روز مونده به پرواز هر روز پی گیری میکردم ، خلاصه که رفتنی با ۳ ربع تاخیر پریدیم و مشکل خاصی پیش نمومد اما برگشتن .... ، حالا میگم تو سفر نامه کامل ، فقط همین قدر بگم که خلبان قرار بود موقع خوش آمد گویی بگه عصر بخیر ولی گفت خانم ها آقایان صبح همگی بخیر پرواز خوبی رو براتون آرزو میکنم ، به خداااااا Smile

*سفرنامه ابوظبی*

تشکر کنندگان: barfi1 ، hvac8008
دوستان ما روی تلگرام یه گروه درست کردیم برای جولایی های امارات اگه دوست داشتین تشریف بیارین خوش حال میشیم . یا به من یا به بابی ساندز آیدی تون رو بگید تا ادتون کنیم .
❶کيس نامبر : 2015AS6###
❷ تعداد افراد :۴ نفر
❸ مصاحبه : July 6- Abudhabi
❹ سه نفر یکضرب ، یکنفر کلیرنس
❺ آپديتها : 12 و 13و 14و 28 جولای خودم ، 15 و 29 جولای نفر اصلی ، 10آگوست تمام کیس ، 13 آکوست فقط خودم ، 14 آگوست کلیر
❻ کلیر: 14 آگوست
❼ مقصد: نامعلوم

[/color]هر کجا هستم،باشم ، آسمان مال من است. پنجره،فکر،هوا،عشق،زمین مال من است.
تشکر کنندگان: babisondes ، mojgan m ، Iaccept ، hvac8008
(2015-06-07 ساعت 17:47)gholamrezaei نوشته:  دوستان ما روی تلگرام یه گروه درست کردیم برای جولایی های امارات اگه دوست داشتین تشریف بیارین خوش حال میشیم . یا به من یا به بابی ساندز آیدی تون رو بگید تا ادتون کنیم .

ما در خدمتیم Rolleyes
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: mojgan m ، Iaccept
(2015-06-07 ساعت 17:57)babisondes نوشته:  
(2015-06-07 ساعت 17:47)gholamrezaei نوشته:  دوستان ما روی تلگرام یه گروه درست کردیم برای جولایی های امارات اگه دوست داشتین تشریف بیارین خوش حال میشیم . یا به من یا به بابی ساندز آیدی تون رو بگید تا ادتون کنیم .

ما در خدمتیم Rolleyes

من تلگرام ندارم. دوست ندارم نصب کنم. واتس آپ ندارید؟Big Grin
شماره کیس 2015as6500  , رویت قبولی : ۱ may ،ارسال فرمها:25 june، سفارت خونه: تغییر توسط کی سی سی به ابوظبی، تعداد نفرات:1 ،کارنت :11 می  Cool , نامه دوم: 2 جون،  مصاحبه:  15 جولای , ویزا: Tongue ,، آپدیت سیز 15 جولای, آپدیت دوم سیز 29 جولای ,آپدیت سوم سیز 10 آگوست, آپدیت چهارم 13 آگوست ، 14 آگوست.و آپدیت ابوظبی 20 جولای، دریافت ایمیل از سفارت 14 آگوست. دریافت ویزا: 19 آگوست. ورود به آمریکا: 26 اکتبر.
دریافت کارت سوشال سکیوریتی: 5 نوامبر. تاریخ صدور 29 اکتبر
دریافت گرین کارت: 21 نوامبر
تشکر کنندگان: Iaccept

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان