کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
من تلگرام ندارم. واتس آپ تشکیل بدید لطفاBig Grin
[/quote]
تلگرام خیلی راحت از بازار دانلود و نصب میشه ، فقط سه دقیقه کارداره
[/quote]
اون که بله... حال ندارم دانلود کنم. Big Grin
خسته ام خسته...Tongue
[/quote]
با وجود خستگی شدید منم نصب کردم. یکی منو ادد کنه لطفاTongue
شماره کیس 2015as6500  , رویت قبولی : ۱ may ،ارسال فرمها:25 june، سفارت خونه: تغییر توسط کی سی سی به ابوظبی، تعداد نفرات:1 ،کارنت :11 می  Cool , نامه دوم: 2 جون،  مصاحبه:  15 جولای , ویزا: Tongue ,، آپدیت سیز 15 جولای, آپدیت دوم سیز 29 جولای ,آپدیت سوم سیز 10 آگوست, آپدیت چهارم 13 آگوست ، 14 آگوست.و آپدیت ابوظبی 20 جولای، دریافت ایمیل از سفارت 14 آگوست. دریافت ویزا: 19 آگوست. ورود به آمریکا: 26 اکتبر.
دریافت کارت سوشال سکیوریتی: 5 نوامبر. تاریخ صدور 29 اکتبر
دریافت گرین کارت: 21 نوامبر
تشکر کنندگان: ladank
(2015-06-09 ساعت 12:39)mojgan m نوشته:  من تلگرام ندارم. واتس آپ تشکیل بدید لطفاBig Grin
تلگرام خیلی راحت از بازار دانلود و نصب میشه ، فقط سه دقیقه کارداره
[/quote]
اون که بله... حال ندارم دانلود کنم. Big Grin
خسته ام خسته...Tongue
[/quote]
با وجود خستگی شدید منم نصب کردم. یکی منو ادد کنه لطفاTongue
[/quote]

منم براتون پیام خصوصی فرستادم آیدی رو
کیس نامبر: 2015AS61XX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 18 می2014> کارنت: 11 می > مصاحبه : 30 جولای و ویزای یکضرب> دریافت ویزا: 2 آگوست> مقصد: لس آنجلس || تعداد اعضای کیس: یک نفر
تشکر کنندگان: mojgan m
سلام دوستان
نميدونم چرا مثه بقيه دوستان اصن استرس ندارم و لاكپشت وار دارم كارامو انجام مى دم.(: اميدوارم همه دوستان يكضرب بگيرن
دوستان چنتا سوال داشتم.
١ اينكه برگه contact كه ادرس محل اقامتو اينجور چيزاس چيه و اصن لازمه واسه روز مصاحبه
٢ اينكه نامه تست آنتى بادى كه واسه آبله مرغانه ديگه چيه و ايا اينم لازمه
٣ اينكه من كه ٢٩ جولاى وقت مصاحبه دارم از الان وقت دكتر بگيرم يا زوده و اگه وقت بگيرم واسه ايميلم نامه مياد؟چون ميگن پرينت ايميل تعيين وقت براى آزمايشات پزشكى واسه رفتن پيش دكتر لازمه.
٤ اينكه مدارك ترجمه شده بايد به تاييد دادگسترى برسه يا بعد از ترجمه جايي واسه تاييد بايد ببريم مداركو؟
در ضمن اين سوالا از تاپيك سفر به تركيه براى مصاحبه واسم پيش اومد چون سفارت من اول تركيه بود گفتم اينور بپرسم شايد لزومى نداشته باشه هيچكدوم
تشکر کنندگان:
مصاحبه من از طرف سفارت ۵ روز جلو افتاد امروز ایمل زدن
تشکر کنندگان: laleht ، mojgan m
(2015-06-09 ساعت 17:34)azad229 نوشته:  مصاحبه من از طرف سفارت ۵ روز جلو افتاد امروز ایمل زدن

ای وای این که خیلی بده ما داریم طبق یه برنامه ی مشخص پیش می ریم.برای بلیط و ویزا و هتل اینجوری که باید کنسل کنیم
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
عجله نکنین تو خرید بلیط و هتل وگرنه ضرر میکنین اگه عوض بشه
بگذارید برای هفته قبل از سفر
اما ویزا را زود اقدام کن
(2015-06-09 ساعت 17:34)azad229 نوشته:  مصاحبه من از طرف سفارت ۵ روز جلو افتاد امروز ایمل زدن

ببخشید نامه دوم هم عوض شده یا همون قبلیه؟
شماره کیس:***2015AS5>تاریخ رویت قبولی:1 May >تاریخ تکمیل فرم:september11 کنسولگری:آنکارا >ابوظبی تعداد افراد منظور در کیس :1نفر >کارنت شدن کیس April13:> مصاحبه JUNدریافت ویزا:یکضربBig Grin خدایا شکرت.
جون هستم مصاحبم هفته اخر جون بود
۵ روز افتاد جلو
مجبورم اخر هفته دیگه برم
تشکر کنندگان: mehdi1989 ، mojgan m
(2015-06-09 ساعت 15:59)mojtabatavana نوشته:  سلام دوستان
نميدونم چرا مثه بقيه دوستان اصن استرس ندارم و لاكپشت وار دارم كارامو انجام مى دم.(: اميدوارم همه دوستان يكضرب بگيرن
دوستان چنتا سوال داشتم.
١ اينكه برگه contact كه ادرس محل اقامتو اينجور چيزاس چيه و اصن لازمه واسه روز مصاحبه
٢ اينكه نامه تست آنتى بادى كه واسه آبله مرغانه ديگه چيه و ايا اينم لازمه
٣ اينكه من كه ٢٩ جولاى وقت مصاحبه دارم از الان وقت دكتر بگيرم يا زوده و اگه وقت بگيرم واسه ايميلم نامه مياد؟چون ميگن پرينت ايميل تعيين وقت براى آزمايشات پزشكى واسه رفتن پيش دكتر لازمه.
٤ اينكه مدارك ترجمه شده بايد به تاييد دادگسترى برسه يا بعد از ترجمه جايي واسه تاييد بايد ببريم مداركو؟
در ضمن اين سوالا از تاپيك سفر به تركيه براى مصاحبه واسم پيش اومد چون سفارت من اول تركيه بود گفتم اينور بپرسم شايد لزومى نداشته باشه هيچكدوم
۱، تو ان ام سی اطلاعات آدرس ایران ، آمریکا ، و دبی رو با شماره تلفن میخان ازتون ، بنابراین اینا رو آماده داشته باشید ، بهتره یه فرم تهیه کنید از قبل شامل تمام این اطلاعات ولی ممکنه مثل من اونو ازتون قبول نکنن و بگن اون فرمی رو که بهتون میدن دستی پر کنید که سریع از رو همون فرمه خودتون پاکنویس میکنید راحت ، ممکنه تو سفارتم ازتون بخوان ولی از من نخاستن،
۲. اگه آبله مرغون گرفتین تست آنتی بادی بدید و جوابش رو بگید به انگلیسی میخوام،اکثر آزمایشگاه های خصوصی انجام میدن. همون جواب رو ببرید کافیه و اگرم که نگرفتید اونجا براتون واکسن میزنن .
۳ الآن زوده ، ۲ هفته قبل از رفتن به آدرس appointmentdeiradxb@nmc.ae یه میل بزنید و درخواست وقت کنید اگر جواب دادن که همون جواب رو پرینت کنین ببرید اگر نه همون میلی رو که زدید پرینتش رو ببرید ، گر چه شما بدون وقتم که برید کارتون رو راحت راه میندازن ، اونجا سرشون درد میکنه برای کیسای سفارت و این که گفتن حتما لازمه نه اینطوری نیست ولی از قبل وقت بگیرید خوب خیالتون راحت تره.
۴.مدارک تاییدیه هیچ جایی رو لازم نداره فقط مهر مترجم کافیه
موفق باشید .
شماره کیس: نزدیک 5000|مصاحبه: may|ویزا: یهویی Big Grin | دریافت این کارت سبز کذایی : ۱۱۰ روز پس از ورود

*سفرنامه ابوظبی*

کاریش نمی شه کرد من که بلیط را خریدم...برای ویزا هم دیگه توی هفته ی دیگه اقدام می کنم
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

(2015-06-09 ساعت 21:17)Memolk نوشته:  کاریش نمی شه کرد من که بلیط را خریدم...برای ویزا هم دیگه توی هفته ی دیگه اقدام می کنم

عزيز ويزا از بليط واجبتره و دو ماه هم اعتبار داره ويزا رو درياب Tongue
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: mojgan m ، varchandi
ما هم بليط رو خريديم،اگر هم تاريخ رو عوض كنن ميگيم نميايم!!!!!والا مگه ما بيكاريم!!!
تشکر کنندگان: mojgan m ، Memolk
(2015-06-09 ساعت 21:44)laleht نوشته:  
(2015-06-09 ساعت 21:17)Memolk نوشته:  کاریش نمی شه کرد من که بلیط را خریدم...برای ویزا هم دیگه توی هفته ی دیگه اقدام می کنم

عزيز ويزا از بليط واجبتره و دو ماه هم اعتبار داره ويزا رو درياب Tongue

لاله جان دلیلش اینه که من 1 ماه و نیم تا ویزا وقت دارم ...

تشکر کنندگان:
(2015-06-09 ساعت 19:56)azad229 نوشته:  جون هستم مصاحبم هفته اخر جون بود
۵ روز افتاد جلو
مجبورم اخر هفته دیگه برم
کیس 5xxx مصاحبه : نیمه دوم جون، تعداد : سه نفر،
آپدیت نفر اصلی،۲۳، ۲۴، ۲۶، ۲۸، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعدازظهر ، ۱۵ جولای ساعت ۵ ، ۲۳ جولای شبانه ساعت ۷ عصر، ۲۸ جولای بخاطر ایمیل و شناخته شدنم توسط سایت ابوظبی، ۱۰ آگوست ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت همراه ۲۳ ،۲۴، ۲۶، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعد از ظهر، ۱۰ آگوست، ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت فرزند۲۳ ، ۲۴، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۱۰ آگوست, 26 سپتامبر
خدای مهربون شکرت ، عاشقتم
مقصد کالیفرنیا
تشکر کنندگان:
(2015-06-09 ساعت 19:56)azad229 نوشته:  جون هستم مصاحبم هفته اخر جون بود
۵ روز افتاد جلو
مجبورم اخر هفته دیگه برم

برای من هم تغییر کرده ، جون هستم فقط ایمیل از ابوظبی گرفتم نامه دومدتغییر نکرده بود
کیس 5xxx مصاحبه : نیمه دوم جون، تعداد : سه نفر،
آپدیت نفر اصلی،۲۳، ۲۴، ۲۶، ۲۸، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعدازظهر ، ۱۵ جولای ساعت ۵ ، ۲۳ جولای شبانه ساعت ۷ عصر، ۲۸ جولای بخاطر ایمیل و شناخته شدنم توسط سایت ابوظبی، ۱۰ آگوست ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت همراه ۲۳ ،۲۴، ۲۶، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعد از ظهر، ۱۰ آگوست، ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت فرزند۲۳ ، ۲۴، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۱۰ آگوست, 26 سپتامبر
خدای مهربون شکرت ، عاشقتم
مقصد کالیفرنیا
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، mehdi1989 ، Memolk ، laleht ، Iaccept

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان