کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
تا حالا سابقه داشته که تاریخ مصاحبه را توی همون ماهی که قراره به مصاحبه بریم تغییر بدن؟
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
تشکر کنندگان:
من نمی دونم چرا قیمت هتل ها توی سایت الی گشت این همه تغییر می کنه...من هتلی را که دیشب رزرو کردم با قیمت 2500 الان 6100 هستش...
ویزا هم رفت توی اقدام و اسکن پاسپورتها را براشون ایمیل کردم گفت همین امروز می فرستیم سفارت...حالا باید ببینیم که کی ویزاها آماده می شه
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

تشکر کنندگان: laleht ، babak12 ، Iaccept
(2015-06-10 ساعت 13:29)Memolk نوشته:  تا حالا سابقه داشته که تاریخ مصاحبه را توی همون ماهی که قراره به مصاحبه بریم تغییر بدن؟

بله واسه یکی از بچه های ارمنستان
بهشون زنگ زدن و مصاحبه شون رو یک هفته زودتر انداختن
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: Memolk
(2015-06-10 ساعت 14:17)laleht نوشته:  
(2015-06-10 ساعت 13:29)Memolk نوشته:  تا حالا سابقه داشته که تاریخ مصاحبه را توی همون ماهی که قراره به مصاحبه بریم تغییر بدن؟

امیدوارم برای من پیش نیاد من اصلا نمی تونم خودم را وفق بدم با این تغییر با یچه ی کوچیک خیلی سخته

تشکر کنندگان: laleht ، mojgan m ، Iaccept
(2015-06-10 ساعت 14:31)Memolk نوشته:  
(2015-06-10 ساعت 14:17)laleht نوشته:  

امیدوارم برای من پیش نیاد من اصلا نمی تونم خودم را وفق بدم با این تغییر با یچه ی کوچیک خیلی سخته
ایشالا که پیش نمیاد ولی اینم بدون با هر شرایطی میشه خودتو وفق بدی اگه الان نتونی اونوقت مهاجرت سخت میشه. اینکارا با بچه خیلی سخته میدونم اما پای عمل که رسید یه همت کوچولو همه چیز رو آسون میکنه .
نمیتونم نداریم باید بتونم و میتونم.............. Wink
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: hvac8008 ، Memolk ، Aghaman ، mojgan m ، nora-nora ، m.ghoreishi
این جریان کامل بودن فرم 260 برای سفارتخونه ی ایروان چیه؟؟؟ برای ابوظبی هم باید تمام صفحات فرم را کپی کنیم دوستان؟

تشکر کنندگان: mojgan m
(2015-06-10 ساعت 16:57)Memolk نوشته:  این جریان کامل بودن فرم 260 برای سفارتخونه ی ایروان چیه؟؟؟ برای ابوظبی هم باید تمام صفحات فرم را کپی کنیم دوستان؟

پرینت فرمهای ۲۶۰ رو با خودتون داشته باشین معمولا میگیرن
تشکر کنندگان: Memolk ، mojgan m ، babak12 ، Iaccept ، gholamrezaei
سلام بر دوستای گلم

من سفر نامه ی خودم رو سعی کردم تقریباً جامع در یک فایل جا بدم و برای دانلود بزارم. دوستان کمی و کاستی زیاد هستش اگر نکته ای هست در پیام خصوصی بهم تذکر بدین تا تصحیح کنم.

امیدوارم کمک خوبی باشه.

چون هر قسمت از برنامه ریزه کاری های خاص خودش رو داره، در حال آپدیت فایل تا تکمیل شدن تمام قسمت ها هستم، هر بار تغییر رو با تذکر تاریخ اعلام می کنم

آپدیت 1.2

لینک سفر نامه مستقیم

در صورت کار نکردن لینک بالا :
لینک سفر نامه غیر مستقیم

نحوه دانلود غیر مستقیم:
1. روی لینک فایل راست کلیک کرده و مسیر رو در پنجره ی جدید باز کنین.
2. در صفحه ی جدید، بر روی دانلود فایل با سرعت پایین کلیک کنین.
3. ثانیه هایی که ذکر شده رو منتظر بمونین.
4. با تمام شدن ثانیه ها و ظاهر شدن گزینه دانلود فایل بر روی آن کلیک کنین تا دانلود فایل شروع بشه.
تشکر کنندگان: behdadK ، rezasadeghi ، sarasara1 ، nora-nora ، khalilkhah ، Memolk ، L_haam ، parastoo23 ، Katayoun83 ، toosi
(2015-06-07 ساعت 17:57)babisondes نوشته:  
(2015-06-07 ساعت 17:47)gholamrezaei نوشته:  دوستان ما روی تلگرام یه گروه درست کردیم برای جولایی های امارات اگه دوست داشتین تشریف بیارین خوش حال میشیم . یا به من یا به بابی ساندز آیدی تون رو بگید تا ادتون کنیم .

ما در خدمتیم Rolleyes
سلام دوستان لطفا من رو ادد کنید توی تلگرام. من ٢٣ جولای مصاحبه دارم.
ID: Parimah karimi
(2015-06-11 ساعت 10:38)yesorno نوشته:  سلام بر دوستای گلم

من سفر نامه ی خودم رو سعی کردم تقریباً جامع در یک فایل جا بدم و برای دانلود بزارم. دوستان کمی و کاستی زیاد هستش اگر نکته ای هست در پیام خصوصی بهم تذکر بدین تا تصحیح کنم.

امیدوارم کمک خوبی باشه.

خدایی شب که از دبی برگشتم تا صبح نوشتمش! گفتم نکنه چیزی رو فراموش کنم. اگه واستون مفید بود تشکر و رتبه یادتون نره ! Wink

لینک : http://uplod.ir/7sx58tobsytw/Dubai.pdf.htm
محبت كنين متن سفرنامه تون رو كپى پيست كنين تو قسمت سفرنامه ها كه كنار سفرنامه هاى ديگه باشه (برندگان لاتارى ٢٠١٥-انجمن خصوصى برندگان-سفرنامه امارات)
تشکر کنندگان: Iaccept ، Aghaman ، yesorno ، sarasara1
(2015-06-11 ساعت 11:35)laleht نوشته:  

امیدوارم کمک خوبی باشه.

خدایی شب که از دبی برگشتم تا صبح نوشتمش! گفتم نکنه چیزی رو فراموش کنم. اگه واستون مفید بود تشکر و رتبه یادتون نره ! Wink

محبت كنين متن سفرنامه تون رو كپى پيست كنين تو قسمت سفرنامه ها كه كنار سفرنامه هاى ديگه باشه (برندگان لاتارى ٢٠١٥-انجمن خصوصى برندگان-سفرنامه امارات)
متن سفرنامه 15 صفحه هستش که نمیشه اینجا کپی کرد دوست خوبم
تشکر کنندگان: mojgan m ، Katayoun83
ممنون از زحمتتون
اگر امکانش در یک پست نیست میتونید در چند پست مثل بنده کپی کنید. اینجوری برای همیشه در مهاجرسرا میمونه. دانلود فایل خارج از مهاجرسرا هم دردسر داره و هم امکان از بین رفتنش هست. من ده دیقه است دارم سعی میکنم فایل سفرنامه شما رو دانلود کنم نمیشه و سایت آپلود ارور میده. حالا حساب کنید یکی که با کامپیوتر مشکل داره چه میکشه.

بسیار بسیار هم ممنون از زحمتی که کشیدید
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: yesorno ، nora-nora ، laleht ، L_haam
(2015-06-11 ساعت 12:01)behdadK نوشته:  ممنون از زحمتتون
اگر امکانش در یک پست نیست میتونید در چند پست مثل بنده کپی کنید. اینجوری برای همیشه در مهاجرسرا میمونه. دانلود فایل خارج از مهاجرسرا هم دردسر داره و هم امکان از بین رفتنش هست. من ده دیقه است دارم سعی میکنم فایل سفرنامه شما رو دانلود کنم نمیشه و سایت آپلود ارور میده. حالا حساب کنید یکی که با کامپیوتر مشکل داره چه میکشه.

بسیار بسیار هم ممنون از زحمتی که کشیدید

خواهش می کنم
اگه امکانش هست تو خود سایت مهاجرسرا آپلودش کنید. و لینکش رو بدین تا لینک داخلی بزارم. کدای تلفن اونجا رو نوشتم می دونم قاطی می شه. یه قسمتایی هم با فونت تأکید شده که لازمه اونجوری بمونه تا تو دید باشه. ترجیع می دهم فایل رو بزارم چون می خوای دایم کامل ترش کنم و لینکش رو تصحیح کنم.

سعی دارم یک فایل جامع از لحظه ی ثبت نام تا لحظه ی ورود به امریکا تهیه کنم به پاس تشکر از دوستان، که فقط یک لینک داشته باشه، بشه راحت از هر جایی دسترسی بهش پیدا کرد و هم اینکه تصحیح کرد و مشکلاتش رو رفع کرد. واسه همین میگم که فایل بهتره.

اگه نمیشه تو سایت مهاجرسرا آپ کرد، بازم لازمه به صورت پست بزارم بگین.
شما خودتون میتونید به پست ضمیمه کنید. نیازی به کمک بنده نیست.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: yesorno

امیدوارم کمک خوبی باشه.

خدا وکیلی کامل ترین سفرنامه ای بود که من تو تمام مهاجرسرا خوندم
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: yesorno ، p00ya2001 ، ZAN

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان