کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-06-11 ساعت 10:46)soshimohajer نوشته:  
(2015-06-07 ساعت 17:57)babisondes نوشته:  
(2015-06-07 ساعت 17:47)gholamrezaei نوشته:  دوستان ما روی تلگرام یه گروه درست کردیم برای جولایی های امارات اگه دوست داشتین تشریف بیارین خوش حال میشیم . یا به من یا به بابی ساندز آیدی تون رو بگید تا ادتون کنیم .

ما در خدمتیم Rolleyes
سلام دوستان لطفا من رو ادد کنید توی تلگرام. من ٢٣ جولای مصاحبه دارم.
ID: Parimah karimi
سلام شماره من 09183161506 هست نو کانکتتون اد کنید و یه پیام بدید تا ادتون کنم .

(2015-06-11 ساعت 10:46)soshimohajer نوشته:  
(2015-06-07 ساعت 17:57)babisondes نوشته:  
(2015-06-07 ساعت 17:47)gholamrezaei نوشته:  دوستان ما روی تلگرام یه گروه درست کردیم برای جولایی های امارات اگه دوست داشتین تشریف بیارین خوش حال میشیم . یا به من یا به بابی ساندز آیدی تون رو بگید تا ادتون کنیم .

ما در خدمتیم Rolleyes
سلام دوستان لطفا من رو ادد کنید توی تلگرام. من ٢٣ جولای مصاحبه دارم.
ID: Parimah karimi
سلام شماره من 09183161506 هست نو کانکتتون اد کنید و یه پیام بدید تا ادتون کنم .
❶کيس نامبر : 2015AS6###
❷ تعداد افراد :۴ نفر
❸ مصاحبه : July 6- Abudhabi
❹ سه نفر یکضرب ، یکنفر کلیرنس
❺ آپديتها : 12 و 13و 14و 28 جولای خودم ، 15 و 29 جولای نفر اصلی ، 10آگوست تمام کیس ، 13 آکوست فقط خودم ، 14 آگوست کلیر
❻ کلیر: 14 آگوست
❼ مقصد: نامعلوم

[/color]هر کجا هستم،باشم ، آسمان مال من است. پنجره،فکر،هوا،عشق،زمین مال من است.
تشکر کنندگان: L_haam
(2015-06-11 ساعت 13:04)behdadK نوشته:  شما خودتون میتونید به پست ضمیمه کنید. نیازی به کمک بنده نیست.

مدیر جون عرض کنم خدمتت که من دو سه تا مشکل دارم
اول اینکه تو صفحه ی ارسال پاسخ امکان پیوست کردن (attach) یا حتی آیکنش هم واسم وجود نداره که احتمالاً دسترسی من محدود شده

دوم اینکه حتی امکان ویرایش امضا هم ندارم!! توی کنترل پنل اصلا امکان ایجاد یا ویرایش امضا نیست!

Sad
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، aria802
(2015-06-12 ساعت 01:25)yesorno نوشته:  
(2015-06-11 ساعت 13:04)behdadK نوشته:  شما خودتون میتونید به پست ضمیمه کنید. نیازی به کمک بنده نیست.

مدیر جون عرض کنم خدمتت که من دو سه تا مشکل دارم
اول اینکه تو صفحه ی ارسال پاسخ امکان پیوست کردن (attach) یا حتی آیکنش هم واسم وجود نداره که احتمالاً دسترسی من محدود شده

دوم اینکه حتی امکان ویرایش امضا هم ندارم!! توی کنترل پنل اصلا امکان ایجاد یا ویرایش امضا نیست!

Sad

Yesorno جان امیدوارم هر چی از خدا میخواهی خدا بهت بده
تمام مشکلاتم با این سفر نامه مفیدت حل شد
واقعا همون چیزهای ضروری و بدرد بخور را فقط داشت
ممنونتم
کیس 5xxx مصاحبه : نیمه دوم جون، تعداد : سه نفر،
آپدیت نفر اصلی،۲۳، ۲۴، ۲۶، ۲۸، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعدازظهر ، ۱۵ جولای ساعت ۵ ، ۲۳ جولای شبانه ساعت ۷ عصر، ۲۸ جولای بخاطر ایمیل و شناخته شدنم توسط سایت ابوظبی، ۱۰ آگوست ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت همراه ۲۳ ،۲۴، ۲۶، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعد از ظهر، ۱۰ آگوست، ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت فرزند۲۳ ، ۲۴، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۱۰ آگوست, 26 سپتامبر
خدای مهربون شکرت ، عاشقتم
مقصد کالیفرنیا
تشکر کنندگان:
Yesorno جان
فقط مساله پرینت csc که شما با مدارکتون تحویل دادین برای من سواله ، مگه سفارت ابوظبی هم ثبت نام csc داره؟
Mpost را نمیخواد ثبت نام کنیم؟
Mpost کجاست؟ برای گرفتن ویزا باید بریم mpost یا خود سفارت؟
آپدیت نفر اصلی،۲۳، ۲۴، ۲۶، ۲۸، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعدازظهر ، ۱۵ جولای ساعت ۵ ، ۲۳ جولای شبانه ساعت ۷ عصر، ۲۸ جولای بخاطر ایمیل و شناخته شدنم توسط سایت ابوظبی، ۱۰ آگوست ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت همراه ۲۳ ،۲۴، ۲۶، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعد از ظهر، ۱۰ آگوست، ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
مقصد کالیفرنیا
تشکر کنندگان: yesorno
(2015-06-11 ساعت 19:08)khalilkhah نوشته:  
(2015-06-11 ساعت 10:38)yesorno نوشته:  سلام بر دوستای گلم

من سفر نامه ی خودم رو سعی کردم تقریباً جامع در یک فایل جا بدم و برای دانلود بزارم. دوستان کمی و کاستی زیاد هستش اگر نکته ای هست در پیام خصوصی بهم تذکر بدین تا تصحیح کنم.

امیدوارم کمک خوبی باشه.

خدایی شب که از دبی برگشتم تا صبح نوشتمش! گفتم نکنه چیزی رو فراموش کنم. اگه واستون مفید بود تشکر و رتبه یادتون نره ! Wink

لینک : http://uplod.ir/7sx58tobsytw/Dubai.pdf.htm

سلام میشه بگین این فایلو چطوری دانلود کنیم؟؟
خدا وکیلی کامل ترین سفرنامه ای بود که من تو تمام مهاجرسرا خوندم
تشکر کنندگان: p00ya2001
(2015-06-12 ساعت 12:49)pari93 نوشته:  

من سفر نامه ی خودم رو سعی کردم تقریباً جامع در یک فایل جا بدم و برای دانلود بزارم. دوستان کمی و کاستی زیاد هستش اگر نکته ای هست در پیام خصوصی بهم تذکر بدین تا تصحیح کنم.

امیدوارم کمک خوبی باشه.

خدایی شب که از دبی برگشتم تا صبح نوشتمش! گفتم نکنه چیزی رو فراموش کنم. اگه واستون مفید بود تشکر و رتبه یادتون نره ! Wink

خوب اينكه ساده هست رو لينك راست كليك و دانلود
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان:
(2015-06-12 ساعت 12:55)p00ya2001 نوشته:  
(2015-06-12 ساعت 12:49)pari93 نوشته:  

امیدوارم کمک خوبی باشه.

خوب اينكه ساده هست رو لينك راست كليك و دانلود

اگه ممکنه آنرا برام ایمیل کنید (za_nemati@yahoo.com)
تشکر کنندگان:
سلام
من برای بعد از مصاحبه به مدت ۶ شب میخوام هتل دبی بگیرم ( قبلش ابوظبی هتل گرفتم)
حالا با توجه به این گرما نظر دوستان چیه کدام قسمت دبی هتل بگیرم که به مراکز تفریحی و بیچ نزدیکتر باشه
نزدیک جمیرا بگیرم بهتر ه یا تو دیره
من دیگه نیاز به nmc ندارم ، فقط میخوام برم مال و بیچ بگردم

فرستاده شده از Nexus 7ِ من با Tapatalk
تشکر کنندگان:
قابل توجه دوستان عزیزی که ده روز اخر ماه جولای در ابوظبی مصاحبه دارند ، خصوصا برای دوستانی که بچه دارند. لطفا توجه داشته باشید که در امارات روز 17 یا18 جولای عید فطر است و معمولا طولانی ترین تعطیلات طول سال است. یعنی 4 روز تعطیلی رسمی دارند .پس احتمالا nmc نیز بیشتر از یک روز تعطیل خواهد بود. مثلا دوستانی که بلافاصله بعد از تعطیلی مصاحبه دارند خصوصا 21تا26 جولای حتما تو برنامه سفرشون دقت بکنند .از طرف دیگر هم به همین دلیل تعطیلات عید فطر معمولا بلیط وویزا بسیار کمیاب و گران میشود از مقصد همه شهرهای ایران. و از همه گرانتر نرخ هتل ها در این ایام است. پس لطفا به این نکات توجه کنید که هم در تهیه ویزا دچار مشکل نشوید و هم به موقعه به مدیکال برسید.
کیس نامبر: 2015AS6XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 27 می> کارنت:10می> مصاحبه : july> کلیر: نیمه اول سپتامبر| تعداد اعضای کیس: 3 نفر || مقصد : تگزاس
تشکر کنندگان: yesorno ، Memolk
(2015-06-12 ساعت 13:42)azad229 نوشته:  سلام
حالا با توجه به این گرما نظر دوستان چیه کدام قسمت دبی هتل بگیرم که به مراکز تفریحی و بیچ نزدیکتر باشه

فرستاده شده از Nexus ۷ِ من با Tapatalk
دوست عزیز اگر اهل بیچ وشنا هستی تو منطقه جمیرا هتلی بگیر که ساحل اختصاصی دار مثل هتل دبی مارینا بیج یا هالیدی این "جی بی ار "یا دیگر هتل هاییکه در جمیرا بیچ رزیدنس یا همان jbr واقع هستند یا هتل های کمپنسکی و وریکسوس در دبی پالم البته هتل های ساحلی نرخ شون بالاست ولی اینروزهای گرم در دبی لو سیزن هست و میتوانی نرخ های خوب خم پیدا کنی .اما اگر هتل های معمولی و اکنومی میخوای که همه هم خوب هستند . تو هر دوقسمت دبی میتونی بگیری ، دبی دوتا پارک ساحلی برای شنا دارد یکی در جمیرا که فکر کنم الان بخاطر تعمیرات تعطیل باشه . ودیگر در دیره پارک ممزر که خیلی هم ساحل زیبایی برای شنا دارد. بهرحال بعلت وجود مترو هر هتلی به همه جا دسترسی خوب دارد. مثلا بزرگترین مراکز خرید مثل امارات مال و دبی مال و ابن بطوطه مال و مارینا مال اصلا در ایستگاه مترو بداخل این مراکز خرید باز میشود. واخر اینکه پارک ابی وایلد وادی در کنار برج العرب را از دست نده. ضمنا در سایت بوکینگ دات کام همه این هتل ها را میتوانی سرچ کنی وبینی و به بهترین نرخ رزرو کنی یا به اژانس ت بگی برات بگیره . خوش بگذره

[quote='azad229' pid='623989' dateline='1434100375']
سلام

فرستاده شده از Nexus ۷ِ
کیس نامبر: 2015AS6XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 27 می> کارنت:10می> مصاحبه : july> کلیر: نیمه اول سپتامبر| تعداد اعضای کیس: 3 نفر || مقصد : تگزاس
تشکر کنندگان:

با توجه به گرما اصلا مسافرت به دبی کار جالبی نیست اون هم به مدت طولانی، توی دبی نزدیک به ایستگاه های مترو هتل بگیر. بهترین محل نزدیک به ایستگاه الاتحاد و اطراف دیره هستش که تقریباً به بازار و سی تی سنتر و ... نزدیک و فاصله ی کمی با هر کدوم داره. الاتحاد ایستگاه اتوبوسش هم دسترسی خوبی به خیلی جاها داره.
اما تا میتونی ی سفر ساده و کوتاه برو. به خدا دبی دیدن نداره اصلا

فایل سفرنامه رو تا شب دوباره آپدیت می کنم و آپلود. ایستگاه ها و مراکز دیدنی رو به طور خلاصه توش اضافه کردم شاید واستون مفید باشه
تشکر کنندگان:
(2015-06-12 ساعت 09:49)aria802 نوشته:  Yesorno جان
فقط مساله پرینت csc که شما با مدارکتون تحویل دادین برای من سواله ، مگه سفارت ابوظبی هم ثبت نام csc داره؟
Mpost را نمیخواد ثبت نام کنیم؟
Mpost کجاست؟ برای گرفتن ویزا باید بریم mpost یا خود سفارت؟

اون قسمت CSC منظور فرم 260 بود که از بعضی ها بسته به این که کدوم باجه مدارک رو تحویل بگیره می گرفت. توی سفرنامه تصحیح شد مرسی

EMpost سایت مخصوص داره که تا اونجا که من اطلاع دارم با شماره پاسپورت میتونین ویزاتونو بعد از چاپ پیگیری کنین.
روزی که نتیجه رو به شما میگه اگه برگ صورتی یعنی یک ضرب ویزا بگیرین. پاس رو نگه می داره و ویزا به EMpost تحویل میشه تا به شما تحویل بدن.

در این خصوص هنوز اطلاعاتم ناقص هستش. سعی می کنم اطلاعات جمع کنم و حتماً توی فایل بزارم.
تشکر کنندگان:
(2015-06-12 ساعت 14:45)joybar نوشته:  [quote='azad229' pid='623989' dateline='1434100375']
سلام

دوست عزیز اگر اهل بیچ وشنا هستی تو منطقه جمیرا هتلی بگیر که ساحل اختصاصی دار مثل هتل دبی مارینا بیج یا هالیدی این "جی بی ار "یا دیگر هتل هاییکه در جمیرا بیچ رزیدنس یا همان jbr واقع هستند یا هتل های کمپنسکی و وریکسوس در دبی پالم البته هتل های ساحلی نرخ شون بالاست ولی اینروزهای گرم در دبی لو سیزن هست و میتوانی نرخ های خوب خم پیدا کنی .اما اگر هتل های معمولی و اکنومی میخوای که همه هم خوب هستند . تو هر دوقسمت دبی میتونی بگیری ، دبی دوتا پارک ساحلی برای شنا دارد یکی در جمیرا که فکر کنم الان بخاطر تعمیرات تعطیل باشه . ودیگر در دیره پارک ممزر که خیلی هم ساحل زیبایی برای شنا دارد. بهرحال بعلت وجود مترو هر هتلی به همه جا دسترسی خوب دارد. مثلا بزرگترین مراکز خرید مثل امارات مال و دبی مال و ابن بطوطه مال و مارینا مال اصلا در ایستگاه مترو بداخل این مراکز خرید باز میشود. واخر اینکه پارک ابی وایلد وادی در کنار برج العرب را از دست نده. ضمنا در سایت بوکینگ دات کام همه این هتل ها را میتوانی سرچ کنی وبینی و به بهترین نرخ رزرو کنی یا به اژانس ت بگی برات بگیره . خوش بگذره

فرستاده شده از Nexus ۷ِ

سلام مطمعنید پارک ساحلی جمیرا الان تعطیله
بهداد عزیز که رفته بود تو سفرنامش
تشکر کنندگان:
(2015-06-12 ساعت 15:28)aria802 نوشته:  
(2015-06-12 ساعت 14:45)joybar نوشته:  [quote='azad229' pid='623989' dateline='1434100375']
سلام

فرستاده شده از Nexus ۷ِ

سلام مطمعنید پارک ساحلی جمیرا الان تعطیله
بهداد عزیز که رفته بود تو سفرنامش
نه مطمین نیستم ، چون خودم اخیرا نرفتم ، ولی شاید هم پارک باز باشه ولی ساحلش بسته باشه که البته پارک بدون ساحل وشنا لطفی نداره بهرحال این لینک خبرش هست هر خبر قدیمی هست .
http://www.khaleejtimes.com/mobile/insid...iongeneral
تشکر کنندگان:
در منطقه ایستگاه union میشه یک هتل اپارتمان یا هتل ارزون و خوب معرفی کنید
مقصد کالیفرنیا
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان