کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
ممنون از دوستان بابت راهنمایی.
راستش رو بخواید برای از ما بهتران اول از همه راحتی هتل و دور بودن از محله قدیمی دیره مهم بود و من هم برام مهم بود که خودش جایی که میریم و هتلی رو که قصد اقامت داریم انتخاب کنه البته این وسط از من هم کمک خواست و من هم مشاوره دادم اما کلا دیره در گزینه مون نبود. خوب البته قیمت هتل هم نسبت به دیره بالاتر رفت ولی از اون طرف جای خلوت تر و جدید تری است. به جایی مثل وایلد وادی و ساحل جمیرا هم از دم در هتل اتوبوس داره و بسیار سریع اونجا میره. دوبار هم که قراره بریم NMC هزینه اضافه مترو اصلا جزو هزینه هایی نیست که بهش فکر بکنیم. همه اینها به کنار بنده شخصا تصمیم گرفتم که نقشی در انتخاب هتل نداشته باشم و این بخش رو بگذارم به انتخاب عیال.
در خصوص تاکسی هم من خبر نداشتم چقدر فکر میکردم خیلی بیشتر از این حرف ها باشه حالا تا 80 درهم هم مسئله ای نیست که گفتین 40 درهم که عالی است. در سفرنامه خونده بودم که از تاکسی فرودگاه استفاده نکنیم و یه خورده بیایم جلوتر و تاکسی معمولی بگیریم این امکان اصلا وجود داره؟! چون فکر کنم خیلی باید پیاده بیایم!!
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: A_A ، HERMES7 ، مير منصور ، samane1363 ، Memolk
(2014-11-02 ساعت 22:40)aria802 نوشته:  
(2014-10-31 ساعت 22:02)behdadK نوشته:  رضا جان من یه خورده نگران شدم رفتم دیدم سایت تراول رو
تنها جمله ای که راجع به روتوش گفته اینه
Photos must not be digitally enhanced or altered to change your appearance in any way.

فکر میکنم باید خیال خودم رو راحت کنم. گفته نباید جوری روتوش بشه که قیافت رو عوض کنه. با توجه به اینکه روتوش ما جزئیه این مشکل نیست.
آخه عکس بعد از اسکن چطوری کامپیوتر تشخیص میده روتوش شده یا نه ؟؟؟؟ اگه روتوش جزعی باشه که عیوب چهره را نپوشاند نباید مشکلی باشه
آقا بهداد شما که کامپیوتری هستی اسکن عکس اصلن کیفیتش مثل عکس دیجیتال اوریجینال نیست و پیکسلهاش با عکس دیجیتال اصلیش کلی فرق داره، چطوری میشه از روی آن به تغییر پیکسل اوریجینال پی ببرن؟
طبق توضیح دوستان نگران روتوش نباشید. من هم که جمله آوردم که نوشته نباید تغییراتی بده که قیافتون عوض بشه و اصلا اسمی از روتوش معمولی نیاورده. من عکس جدید نمیگیرم اگر شما هم عکس گرفتین پیشنهاد میکنم الکی هزینه اضافه نکنید.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: A_A
(2014-11-02 ساعت 22:30)MASTAN1 نوشته:  
(2014-11-02 ساعت 22:20)rainolf نوشته:  
(2014-11-02 ساعت 21:02)behdadK نوشته:  من الان در سفرنامه آتلانتیس خوندم که مترو دبی جمعه ها تا ساعت 1 تعطیله.
حالا من از فرودگاه بخوام برم تا هتلم که نزدیک نخل جمیراست و بلیطم ماهان صبحه ساعت 10 هم میرسه به نظرتون یکسره با تاکسی برم یا فرودگاه بمونم و یه غذایی بخورم و وایسم تا 1 با مترو برم؟:دی
هزینه تاکسی این مسیر اون ساعت کسی تخمین داره چقدر میشه؟

هزینه تاکسی برای این مسیر در صبح جمعه که نسبتا خلوته حدود 40 درهم میشه ولی اگر هزینه رفت و آمد براتون مهم بود باید در منطقه دیره ، الرقه یا صلاح الدین ساکن میشدین چون الان با مترو هم هر بار رفت و برگشتتون برای هر نفر 7 تا 10 درهم میشه.....

آقا با احترام من این مسیر رو رفتم چند بار بر اساس تجربه قبلی گفتم.

بله درسته ولی آیا در تجربیات قبلیتون هم 2 بار تا مدیکال و 2 بار تا ابوظبی رفتید؟؟؟؟ من نسبت به مسیرهایی که در این سفر باید برید پیشنهاد دادم دیره ، الرقه و صلاح الدین رو انتخاب کنید. باز هم صلاحتون رو خودتون میدونید دوست من. موفق و پیروز باشید.
تشکر کنندگان: behdadK ، A_A ، SAAM_60 ، مير منصور ، r.bazargan
[b]
با سلام و تبریک به همه برندگان لاتاری 2015
من از برندگان 2014 هستم و اگه خدا بخواد دو هفته دیگه در آمریکا خواهم بود.
بنظرم اومد چند نکته از تجربیاتی که در مسیر گرفتن ویزا داشتم رو با شما به اشتراک بگذارم.
وقتی به دوبی سفر میکنید اونجا با مسافران زیادی مثل خودتون روبرو میشید که برای مصاحبه و مدیکال اومدند و هرکدوم در هر مسئله مربوط به فرایند گرفتن ویزا، از ظن خودشون یار شما میشند و با حرفهاشون استرس زیادی به شما وارد می کنند. هرکسی یک چیزی میگه که معمولا هیچکدوم مبنای درستی نداره. پس به خودتون الکی استرس وارد نکنید و سعی کنین اطلاعات درست رو از مراجع معتبر و راهنماهایی که در خود سایت لاتاری گذاشته شده بردارید. در همون صفحه ای که اعلام شده برنده اید، لینکی هست که با زدن اون وارد سایتی میشید که در 7 مرحله کل مراحل فرایند اخذ ویزا رو توضیح میده و تو هر صفحه لینک هایی هست که بهتون اطلاعات اضافه مورد نیاز رو میده. ما حتی عکس هامون رو هم خودمون با دوربین دیجیتال تو خونه گرفتیم و بانرم افزاری که تو خود سایتشون بود تنظیم کردیم و فرستادیم و قبول هم شد.
علاوه بر مسافرهای مثل شما، تور لیدرهای هتل های دوبی هم جزو کسانی هستند که باید حواستون بهشون باشه. به محض ورود و فهمیدن اینکه شما برای لاتاری اومدین پیشنهاد هاشون شروع میشه. اکثرشون سعی می کنن که شما رو برای مدیکال به مرکز " میدایست" راهنمایی کنن که 925 درهم برای مدیکال میگیره و آخر همون روز انجام مدیکال، جواب رو بهتون میده. اما درمانگاه دیگری هم وجود داره به اسم NMC که کل فرایند مدیکال رو براتون با 425 درهم انجام میده یعنی نصف قیمت میدایست. NMC احتیاج به وقت گرفتن و هماهنگی قبلی هم نداره. اما جواب رو دو روزه میده. یعنی امروز که برید، پس فردا بعد از ظهر جواب آماده است. بنابراین اگه وقت دارین لازم نیست به میدایست پول اضافه بدین. اتفاقی که برای خیلی از ایرانی ها افتاده بود. یعنی که وقت به اندازه کافی داشتند تا زمان مصاحبه، اما تور لیدر هتلشون فرستاده بودشون میدایست و دو برابر پول داده بودند. NMC کنار ایستگاه مترو ابو هیل هست و با مترو خیلی راحت میتونین برین اونجا. ساعت 7:45 اونجا باشید و بگید واسه US Medical اومدین. خودشون همه کارهارو اتومات انجام میدن. ما چون بچه نداشتیم 2/5 ساعته همه کارامون انجام شد، هر دو دفعه!
یادتون باشه شما هیچ نیازی به خانم ملیکا ندارید. کافیه قبل از سفرتون از تو اینترنت اطلاعات مورد نیازتون رو در بیارین و خودتون همه کاراتون رو انجام بدین. من هنوز که هنوزه ملیکا رو ندیدم. اما بعضی ایرانی ها از بدو ورود به دوبی دنبال ملیکا هستند چون فکر میکنن که اونه که کارها رو انجام میده. جالبه یک خانواده ایرانی بودند که فکر میکردند ملیکا رییس NMC هست!!!
هزینه رفت و برگشت از دوبی به ابوظبی، یعنی ماشین ببرتون ابوظبی و اونجا منتظر بمونه تا کارتون تموم بشه و برتون گردونه میشه 100 درهم. پس پول اضافه ندیدن. من خودم واسه گرفتن ویزا دوبار رفتم و امدم از در هتلمون 100 درهم. اما دفعه اول با اتوبوس دوبی- ابوظبی رفتیم که خیلی راحت بودیم. ترمینالش تو ایستگاه مترو غبیبه هست. ساعت اتبوس ساعت 6:45 که بشید و از ترمینال ابوظبی با تاکسی برین سفارت راس 8 اونجایین. لازم هم نیست با ملیکا برین کا ساعت 4 صبح بیاد دنبالتون و از ساعت 6 دم سفارت باشین که 8 صبح تازه سفارت باز بشه. گول این حرفها که راهش پیچیده است و گم میشین و صبح ها هوا مه میشه با ماشین چپ میکنین میمیرین و خروجی اش رو گم میکنین و اینارو هم نخورین. حرفایی که ملیکا میزد!!!!! در ضمن ملیکا هیچ آشنایی تو سفارت نداره که بخواد کارتون رو سریعتر راه بندازه. چند نفر بشین و با تور لیدرتون صحبت کنین و بگید نفری 100 درهم میدیم واسه رفت و برگشت برامون ماشین جور کن. برای ما بهار خانم تو هتل CapThorne ماشین گرفت واقعا راضی بودیم. ماشیناش عالی بودن.
برای در آوردن برنامه اتوبوس های دوبی ابوظبی بث سایت RTA برین و برنامه اتوبوس E100 رو چک کنین.
اونجا تورلیدرها همش بهتون میگن خسیس بازی در نیارین، حالا یکبار اسمتون واسه لاتاری در اومده ریسک نکنین و از اینجورحرفا، که شمارو راضی کنن پس حواستون باشه اگه با اطلاعات کامل برین هیچ ریسکی نداره.
تو قسمت سفر به امارات سال قبل نگاه کنین چند تا سفرنامه کامل و خوب هست که یکیش رو خودم نوشتم. همه چی توضیح داده شده که راحت برین و پول اضافه ندین. ما حتی از سیتی تور ها هم استفاده نکردیم و با تاکسی و مترو همه جارو گشتیم و جاهایی رفتیم که تورها نمیبردند. ارزونترم دراومد.
مطمئن باشید اونایی که ازشون میخورید همون ایرانی هایین که ادای خدمت و کمک به شما رو در میارند نه آمریکایی های توی سفارت.
خوش باشین
برای همتون آرزوی موفقیت و یک پروسه راحت دارم.
[/b]
(2014-11-03 ساعت 14:22)برنده 2015 نوشته:  حالا که صحبت مترو شد این رو هم در نظر بگیرید که جمعه مترو از اول خط ساعت 13 یا 13 و نیم!!! راه میافته. و مثلا اولین متروی ترمینال 3 از این لینکی که گذاشتم بعد از ساعت 2 میرسهhttp://www.rta.ae/dubai_metro/english/first-step4.html.
سایت متروی دبی مثل سایت متروی خودمون یه قسمت برنامه ریزی سفر هم داره . که مبدا و مقصدو بهش میگید و اینکه کی میخوای برسیی یا کی میخوای حرکت کنی بعد مدت سفر و عوض کردن خط و اینا رو میگه.
یه وقتایی بر حسب مسیر حرکت اونقدر ترافیکه که مترو فوق العادست. یه وقتایی از روز هم اونقدر مترو شلوغه که با اون جمعیت فشرده اصلا راحت نیستیم. واگن اول و آخر هم ساعات شلوغ روز مخصوص بچه ها و خانم هاست.

سلام
اگران نباشین مترو دوبی در اوچ ساعت های شلوغیش هم نصف مترو تهران شلوغه و براحتی قابل استفاده است. ما جمعه هم استفاده کردیم از صبح مترو بود مشکلی نداشتیم
تشکر کنندگان: milad.nas ، مير منصور ، samane1363
هوراااااااااااااااا ما يكضرب گرفتيمممممم
شماره کیس:2015AS00005xxx
تعداد افراد کیس:1 نفر
تغییر از آنکارا به ابوظبی
ارسال فرم:28 مي
تاریخ مصاحبه: jun 25th
ویزا:
(2014-11-06 ساعت 12:47)minan نوشته:  هوراااااااااااااااا ما يكضرب گرفتيمممممم

مبارکا باشد .
منتظر سفرنامه تون هستیم .
تشکر کنندگان: aidaz ، behjat ، minan ، ALIARAD ، nazgol hemati
[quote='minan' pid='562257' dateline='1415261839']
=================
به به مبارک باشه چه خبر خوبیییی
سفرنامه بذار دوست عزیز
کیس نامبر :****2015AS مصاحبه : دسامبر و کلیر بعد از 4 ماه
چه خوش است حال مرغی که قفس ندیده باشد
چه نکوتر انکه مرغی زقفس پریده باشد
تشکر کنندگان: minan ، behjat ، مير منصور ، barfi1
(2014-11-06 ساعت 15:30)رضا2015 نوشته:  
(2014-11-06 ساعت 12:47)minan نوشته:  هوراااااااااااااااا ما يكضرب گرفتيمممممم

مبارکا باشد .
منتظر سفرنامه تون هستیم .

(2014-11-06 ساعت 16:52)afrand نوشته:  [quote='minan' pid='562257' dateline='1415261839']
=================
به به مبارک باشه چه خبر خوبیییی
سفرنامه بذار دوست عزیز
گذاشتم دوستان
شماره کیس:2015AS00005xxx
تعداد افراد کیس:1 نفر
تغییر از آنکارا به ابوظبی
ارسال فرم:28 مي
تاریخ مصاحبه: jun 25th
ویزا:
تشکر کنندگان: aidaz ، A_A ، Jefferson ، ziba_sunset ، afrand ، sh_mm10 ، مير منصور
سلام دوستان مقیم دبی.
لطفا جایی رو معرفی کنید که از همه جا قیمت کرایه ماشینش ارزونتر باشه ممنون.
من کردیت دارم.
اگه تحویل و دریافتش هم تو دیره باشه که دیگه بهتر.
با تشکر
کیس نامبر:2015as3xx
California
تشکر کنندگان: laleht
(2014-11-07 ساعت 09:08)bahreini.ehsan نوشته:  سلام دوستان مقیم دبی.
لطفا جایی رو معرفی کنید که از همه جا قیمت کرایه ماشینش ارزونتر باشه ممنون.
من کردیت دارم.
اگه تحویل و دریافتش هم تو دیره باشه که دیگه بهتر.
با تشکر

توی خود فرودگاه نزدیک درب خروج شماره 1 چندتا مرکز کرایه ماشین هست که قیمتهاشون هم رقابتی و قابل قبولن.....
تشکر کنندگان: A_A ، HERMES7 ، bahreini.ehsan ، laleht
(2014-11-03 ساعت 00:39)behdadK نوشته:  ...
در سفرنامه خونده بودم که از تاکسی فرودگاه استفاده نکنیم و یه خورده بیایم جلوتر و تاکسی معمولی بگیریم این امکان اصلا وجود داره؟! چون فکر کنم خیلی باید پیاده بیایم!!

باتوجه به تجربه خودم اگر پروازتون به ترمینال 2 دبی بود، همون جلوی در خروجی برید توی صف تاکسی های فرودگاه و سوار شید (10-20 درهم اضافه بدید می ارزه) و دنبال تاکسی های متفرقه یا خدای نکرده مترو نگردید! چون شاعر در مورد خروجی ترمینال 2 دبی میگه "همه جا دوره از اونجا! اونجا دور از همه جا! Wink "
البته اگه حوصله دارید با بار و بنه نیم ساعت پیاده راه برید حرفی جداست البته به شرط این که بدونید از کدوم طرف باید برید. چون از هرکس بپرسید یه راه دیگه بهتون نشون میده.
Hope for the best. Expect the worst
Life is a play. We're unrehearsed
تشکر کنندگان: milad.nas
دوست عزیز behdadk خبری ازشون نیست.میدونم که توی نوامبر مصاحبه داشتن.ایشالا حتما همه چیز واسشون بخوبی پیش بره و با کوله باری از تجربه و نکات جدید برای ما تشریف بیاورند.
با آرزوی موفقیت برای همگی و آمدن نامه دوم ما ......
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، A_A ، milad.nas ، behjat ، مير منصور ، m.ghoreishi ، r.bazargan
[quote='laleht' pid='562677' dateline='1415519240']
دوست عزیز behdadk خبری ازشون نیست ................ بله ما هم بي صبرانه منتظر هستيم تا اين بزرگوار از سفر برگردند و داستان سفرشون رو بشنويم . به اميد موفقيت تمام دوستان زحمت كش مهاجر سرا والبته بقيه دوستان ...... دوستان سوالي داشتم . آيا جديدآ در هتل هاي سيتي سيزن يا آواري يا اسكاي لاين اقامت داشته ايد در مقايسه با هم كداميك بهتر است (از نظر مترو ، غذا ، نظافت ، و .........) با تشكر .
كيس 2000-2001 خانوادگي f4 . تكميل مدارك 2009 - 2011 . مصاحبه ابوظبي دسامبر 2014 .دريافت برگه آبي . از زمان مصاحبه تا بحال 4 بار اپديت شده ايم و بعد از 5/5 ماه كلير و يك ماه بعد از كلير ويزا دريافت كردم .متاسفانه ايميل ام باز نمي شود و اگر كاري بود پيام خصوصي بدهيد .
تشکر کنندگان: laleht
سلام دوستان
این لینک گفتم شاید خوب باشه Smile
http://www.beytoote.com/iran/tour/notes1...dubai.html
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: babak12

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان