کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-06-12 ساعت 15:49)joybar نوشته:  
(2015-06-12 ساعت 15:28)aria802 نوشته:  
(2015-06-12 ساعت 14:45)joybar نوشته:  [quote='azad229' pid='623989' dateline='1434100375']
سلام
من برای بعد از مصاحبه به مدت ۶ شب میخوام هتل دبی بگیرم ( قبلش ابوظبی هتل گرفتم)
حالا با توجه به این گرما نظر دوستان چیه کدام قسمت دبی هتل بگیرم که به مراکز تفریحی و بیچ نزدیکتر باشه
نزدیک جمیرا بگیرم بهتر ه یا تو دیره
من دیگه نیاز به nmc ندارم ، فقط میخوام برم مال و بیچ بگردم

فرستاده شده از Nexus ۷ِ من با Tapatalk
دوست عزیز اگر اهل بیچ وشنا هستی تو منطقه جمیرا هتلی بگیر که ساحل اختصاصی دار مثل هتل دبی مارینا بیج یا هالیدی این "جی بی ار "یا دیگر هتل هاییکه در جمیرا بیچ رزیدنس یا همان jbr واقع هستند یا هتل های کمپنسکی و وریکسوس در دبی پالم البته هتل های ساحلی نرخ شون بالاست ولی اینروزهای گرم در دبی لو سیزن هست و میتوانی نرخ های خوب خم پیدا کنی .اما اگر هتل های معمولی و اکنومی میخوای که همه هم خوب هستند . تو هر دوقسمت دبی میتونی بگیری ، دبی دوتا پارک ساحلی برای شنا دارد یکی در جمیرا که فکر کنم الان بخاطر تعمیرات تعطیل باشه . ودیگر در دیره پارک ممزر که خیلی هم ساحل زیبایی برای شنا دارد. بهرحال بعلت وجود مترو هر هتلی به همه جا دسترسی خوب دارد. مثلا بزرگترین مراکز خرید مثل امارات مال و دبی مال و ابن بطوطه مال و مارینا مال اصلا در ایستگاه مترو بداخل این مراکز خرید باز میشود. واخر اینکه پارک ابی وایلد وادی در کنار برج العرب را از دست نده. ضمنا در سایت بوکینگ دات کام همه این هتل ها را میتوانی سرچ کنی وبینی و به بهترین نرخ رزرو کنی یا به اژانس ت بگی برات بگیره . خوش بگذره

(2015-06-12 ساعت 13:42)azad229 نوشته:  سلام
من برای بعد از مصاحبه به مدت ۶ شب میخوام هتل دبی بگیرم ( قبلش ابوظبی هتل گرفتم)
حالا با توجه به این گرما نظر دوستان چیه کدام قسمت دبی هتل بگیرم که به مراکز تفریحی و بیچ نزدیکتر باشه
نزدیک جمیرا بگیرم بهتر ه یا تو دیره
من دیگه نیاز به nmc ندارم ، فقط میخوام برم مال و بیچ بگردم

فرستاده شده از Nexus ۷ِ

سلام مطمعنید پارک ساحلی جمیرا الان تعطیله
بهداد عزیز که رفته بود تو سفرنامش
نه مطمین نیستم ، چون خودم اخیرا نرفتم ، ولی شاید هم پارک باز باشه ولی ساحلش بسته باشه که البته پارک بدون ساحل وشنا لطفی نداره بهرحال این لینک خبرش هست هر خبر قدیمی هست .
http://www.khaleejtimes.com/mobile/insid...iongeneral

هفته قبل پارک و ساحل باز بودن. اما بد آفتابی داره ها بدددد

(2015-06-12 ساعت 16:07)aria802 نوشته:  در منطقه ایستگاه union میشه یک هتل اپارتمان یا هتل ارزون و خوب معرفی کنید

از سایت http://booking.com کمک بگیرین. هم عکس های هتل ها و هم قیمتاشون و هم اینکه امکان رزروشون هست.
تشکر کنندگان:
ممنون از راهنمایی همگی
راستش یک هتل عالی نزدیک امارت مال و ۵ دقیقه پیاذه روی تا ایستگاه مترو پیدا کردم برای منی که نمیخوام برم مدیکال تو منطقه دیره خوبه
فقط برای ترمینال ۲ فرودگاه باید تاکسی بگیرم
هزینه تاکسی با حدود ۳۵ دقیقه رانندگی چنده؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اما بجاش به ابن بطوطه و جمیرا نزدیکه
به دبی مال هم خیلی دور نیس

فرستاده شده از Nexus 7ِ من با Tapatalk
تشکر کنندگان:
عزيزان ببخشيد. اين nmc چيه؟ و اينكه من الان ready شده پروندم با اينكه واسه ٢٩ جولاى هستم. حالا اين خوب يا بد رو نميدونم ولى من اپديتارو واسه خودم يجا بنويسم به نظرتون يا نه؟
تشکر کنندگان:
(2015-06-07 ساعت 17:47)gholamrezaei نوشته:  دوستان ما روی تلگرام یه گروه درست کردیم برای جولایی های امارات اگه دوست داشتین تشریف بیارین خوش حال میشیم . یا به من یا به بابی ساندز آیدی تون رو بگید تا ادتون کنیم .

اينم ايدى من
mojtaba_tavana
تشکر کنندگان:
(2015-06-12 ساعت 18:56)mojtabatavana نوشته:  عزيزان ببخشيد. اين nmc چيه؟ و اينكه من الان ready شده پروندم با اينكه واسه ٢٩ جولاى هستم. حالا اين خوب يا بد رو نميدونم ولى من اپديتارو واسه خودم يجا بنويسم به نظرتون يا نه؟

nmc بیمارستانیه که کارای مدیکال (پزشکی) رو باید در اون انجام بدین. شما که وضعیتتون Ready شده به احتمال قوی دعوت به مصاحبه شدین و تاریخ مصاحبتون بهتون اعلام شده.
آپدیت ها رو یادداشت کنین، بخصوص آپدیت های بعد از مصاحبه که بسیار مهم هستن.

به دنبال واکسیناسیون و ترجمه مدارک باشین.

موفق باشین
تشکر کنندگان: behdadK
فایل سفرنامه رو بروز کردم، لینک اون رو تغییر دادم مجدد اینجا هم میزارمش.

آپدیت شد! 1394/03/23 1.2

لینک سفر نامه مستقیم

در صورت کار نکردن لینک بالا :
لینک سفر نامه غیر مستقیم

نحوه دانلود غیر مستقیم:
1. روی لینک فایل راست کلیک کرده و مسیر رو در پنجره ی جدید باز کنین.
2. در صفحه ی جدید، بر روی دانلود فایل با سرعت پایین کلیک کنین.
3. ثانیه هایی که ذکر شده رو منتظر بمونین.
4. با تمام شدن ثانیه ها و ظاهر شدن گزینه دانلود فایل بر روی آن کلیک کنین تا دانلود فایل شروع بشه.
(2015-06-12 ساعت 01:25)yesorno نوشته:  
(2015-06-11 ساعت 13:04)behdadK نوشته:  شما خودتون میتونید به پست ضمیمه کنید. نیازی به کمک بنده نیست.

مدیر جون عرض کنم خدمتت که من دو سه تا مشکل دارم
اول اینکه تو صفحه ی ارسال پاسخ امکان پیوست کردن (attach) یا حتی آیکنش هم واسم وجود نداره که احتمالاً دسترسی من محدود شده

دوم اینکه حتی امکان ویرایش امضا هم ندارم!! توی کنترل پنل اصلا امکان ایجاد یا ویرایش امضا نیست!

Sad

تصور میکنم به علت اینکه تعداد پستتون پایین بوده این امکان رو نداشتید. الان میبایستی امکان تغییر امضا و اتچ به پست رو داشته باشید.
در صورتی که امکان اتچ به پست رو ندارید در بخش سفرنامه یک پست بزنید و به بنده اعلام کنید بنده اتچمنتش رو براتون در همون پست آپلود میکنم.

(2015-06-12 ساعت 15:13)yesorno نوشته:  
(2015-06-12 ساعت 09:49)aria802 نوشته:  Yesorno جان
فقط مساله پرینت csc که شما با مدارکتون تحویل دادین برای من سواله ، مگه سفارت ابوظبی هم ثبت نام csc داره؟
Mpost را نمیخواد ثبت نام کنیم؟
Mpost کجاست؟ برای گرفتن ویزا باید بریم mpost یا خود سفارت؟

اون قسمت CSC منظور فرم 260 بود که از بعضی ها بسته به این که کدوم باجه مدارک رو تحویل بگیره می گرفت. توی سفرنامه تصحیح شد مرسی

EMpost سایت مخصوص داره که تا اونجا که من اطلاع دارم با شماره پاسپورت میتونین ویزاتونو بعد از چاپ پیگیری کنین.
روزی که نتیجه رو به شما میگه اگه برگ صورتی یعنی یک ضرب ویزا بگیرین. پاس رو نگه می داره و ویزا به EMpost تحویل میشه تا به شما تحویل بدن.

در این خصوص هنوز اطلاعاتم ناقص هستش. سعی می کنم اطلاعات جمع کنم و حتماً توی فایل بزارم.

Empost مربوط به سالهای بسیار دور هست و الان 3 سالی است که ابوظبی دیگه ویزا رو به پست تحویل نمیده و شما خودتون شخصا باید از سفارت بگیرید. البته کسانی که ویزای توریستی و از دبی میخواهند فکر کنم همچنان از پست تحویل میگیرند ولی اوضاع برای کیس های لاتاری و خانوادگی که سراغ سفارت آمریکا در ابوظبی میروند متفاوته.

در خصوص تاخیر و رسیدن به سفارت تا ساعت 10 من بارها خلافش رو دیدم و شنیدم و تابحال موردی نشنیدم که کسی دیرتر از ساعت 8:30 موفق به ورود به سفارت شده باشه. اگر خلافش را شنیده اید و مطمئنید که رویه سفارت تغییر کرده اعلام کنید ولی تا جایی که بنده میدونم تاخیر تا ساعت 10:00 قطعا به کنسل شدن مصاحبه شما منجر میشه و خیلی لطف کنند فردای اون روز به شما اجازه میدهند که وارد سفارت بشید و کارتون رو پیگیری کنید و این حداقل یعنی یک روز تاخیر در مصاحبه (اگر خیلی خوش شانس باشید) موارد و تجربیات از این دست در سفرنامه های پارسال و تاپیک های سفر به امارات برای مصاحبه بسیاره.
فکر کنم لازم باشه این بخش رو تصحیح کنید تا کسی به دردسر نیوفته.

در خصوص تفریحات هم بنده با شما موافقم در این گرما اصلا امکان استفاده از ساحل وجود نداره. حتی پارک های آبی هم فکر نکنم تجربه خوبی در این گرمای مزخرف تابستانه ی دبی باشند و مال ها هم اصلا جذاب و خوش قیمت نیستند. اگر ما این تاریخ به مصاحبه می رفتیم شاید ابوظبی رو انتخاب میکردیم.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: yesorno ، laleht
(2015-06-13 ساعت 10:43)behdadK نوشته:  
(2015-06-11 ساعت 13:04)behdadK نوشته:  شما خودتون میتونید به پست ضمیمه کنید. نیازی به کمک بنده نیست.

اول اینکه تو صفحه ی ارسال پاسخ امکان پیوست کردن (attach) یا حتی آیکنش هم واسم وجود نداره که احتمالاً دسترسی من محدود شده

دوم اینکه حتی امکان ویرایش امضا هم ندارم!! توی کنترل پنل اصلا امکان ایجاد یا ویرایش امضا نیست!

Sad

تصور میکنم به علت اینکه تعداد پستتون پایین بوده این امکان رو نداشتید. الان میبایستی امکان تغییر امضا و اتچ به پست رو داشته باشید.
در صورتی که امکان اتچ به پست رو ندارید در بخش سفرنامه یک پست بزنید و به بنده اعلام کنید بنده اتچمنتش رو براتون در همون پست آپلود میکنم.

فقط مساله پرینت csc که شما با مدارکتون تحویل دادین برای من سواله ، مگه سفارت ابوظبی هم ثبت نام csc داره؟

اون قسمت CSC منظور فرم 260 بود که از بعضی ها بسته به این که کدوم باجه مدارک رو تحویل بگیره می گرفت. توی سفرنامه تصحیح شد مرسی

EMpost سایت مخصوص داره که تا اونجا که من اطلاع دارم با شماره پاسپورت میتونین ویزاتونو بعد از چاپ پیگیری کنین.
روزی که نتیجه رو به شما میگه اگه برگ صورتی یعنی یک ضرب ویزا بگیرین. پاس رو نگه می داره و ویزا به EMpost تحویل میشه تا به شما تحویل بدن.

در این خصوص هنوز اطلاعاتم ناقص هستش. سعی می کنم اطلاعات جمع کنم و حتماً توی فایل بزارم.

Empost مربوط به سالهای بسیار دور هست و الان ۳ سالی است که ابوظبی دیگه ویزا رو به پست تحویل نمیده و شما خودتون شخصا باید از سفارت بگیرید. البته کسانی که ویزای توریستی و از دبی میخواهند فکر کنم همچنان از پست تحویل میگیرند ولی اوضاع برای کیس های لاتاری و خانوادگی که سراغ سفارت آمریکا در ابوظبی میروند متفاوته.

در خصوص تاخیر و رسیدن به سفارت تا ساعت ۱۰ من بارها خلافش رو دیدم و شنیدم و تابحال موردی نشنیدم که کسی دیرتر از ساعت ۸:30 موفق به ورود به سفارت شده باشه. اگر خلافش را شنیده اید و مطمئنید که رویه سفارت تغییر کرده اعلام کنید ولی تا جایی که بنده میدونم تاخیر تا ساعت ۱۰:00 قطعا به کنسل شدن مصاحبه شما منجر میشه و خیلی لطف کنند فردای اون روز به شما اجازه میدهند که وارد سفارت بشید و کارتون رو پیگیری کنید و این حداقل یعنی یک روز تاخیر در مصاحبه (اگر خیلی خوش شانس باشید) موارد و تجربیات از این دست در سفرنامه های پارسال و تاپیک های سفر به امارات برای مصاحبه بسیاره.

در خصوص تفریحات هم بنده با شما موافقم در این گرما اصلا امکان استفاده از ساحل وجود نداره. حتی پارک های آبی هم فکر نکنم تجربه خوبی در این گرمای مزخرف تابستانه ی دبی باشند و مال ها هم اصلا جذاب و خوش قیمت نیستند. اگر ما این تاریخ به مصاحبه می رفتیم شاید ابوظبی رو انتخاب میکردیم.

روزی که من سفارت بودم موردی بودن که تا ساعت 9:30 اومدن سفارت و مشکلی پیش نیومد. اما بازم من اون مورد رو تصحیح کردم و به 8:30 برگردوندم تا خدایی نکرده واسه ی کسی مشکل به وجود نیاد.
جالب اینه که فرآیند لاتاری حتی با گذشت حدود 20 سال دائم در حال تغییر و به قولی تکامل هستش، پروسه دائماً عوض میشه و تقریباً منظم تر و البته واسشون شبیه یه عادت شده!!!
راستی همچنان امکان اتچ نیست، منم متوجه منظورتون نشدم که کدوم قسمت پست جدید بزنم!
مرسی از تذکراتتون Smile
(2015-06-13 ساعت 11:25)yesorno نوشته:  روزی که من سفارت بودم موردی بودن که تا ساعت ۹:30 اومدن سفارت و مشکلی پیش نیومد. اما بازم من اون مورد رو تصحیح کردم و به ۸:30 برگردوندم تا خدایی نکرده واسه ی کسی مشکل به وجود نیاد.
جالب اینه که فرآیند لاتاری حتی با گذشت حدود 20 سال دائم در حال تغییر و به قولی تکامل هستش، پروسه دائماً عوض میشه و تقریباً منظم تر و البته واسشون شبیه یه عادت شده!!!
راستی همچنان امکان اتچ نیست، منم متوجه منظورتون نشدم که کدوم قسمت پست جدید بزنم!
مرسی از تذکراتتون Smile

خوب این خبر خوبی است که تاخیر 9:30 رو راه دادند بد نیست در سفرنامه بیارید این مورد رو.

در خصوص جایی که پست بزنید
سفرنامه و تجربه مصاحبه در ابوظبی

اینجا یک پست بگذارید که سفرنامه رو نوشتم و اتچمنت هست من همون پست شما رو ادیت میکنم سفرنامه تون رو اتچ میکنم. خوبیش اینه که همه سفرنامه ها مجتمع هست.

بازم ممنون از بابت زحمتی که در خصوص ارائه سفرنامه کشیدید.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: yesorno ، laleht ، ladank
من پنج شنبه مصاحبه دارم با پرواز دوشنبه برم خوبه ديگه؟ سه شنبه صبح برم واسه مديكال تا چهارشنبه عصر جواب رو ميدن؟

کیس نامبر: 2015AS61XX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 18 می2014> کارنت: 11 می > مصاحبه : 30 جولای و ویزای یکضرب> دریافت ویزا: 2 آگوست> مقصد: لس آنجلس || تعداد اعضای کیس: یک نفر
تشکر کنندگان:
(2015-06-13 ساعت 13:06)ladank نوشته:  من پنج شنبه مصاحبه دارم با پرواز دوشنبه برم خوبه ديگه؟ سه شنبه صبح برم واسه مديكال تا چهارشنبه عصر جواب رو ميدن؟

یکمی باید اصرار کنی تا جوابو بهت بدن، اما میدن. اگه دوشنبه صبح پرواز داره حتما با پرواز صبح برو، بعد پرواز با ترانزیت برو وسایلو بزار هتل و مستقیم برو nmc
مدیکال دبی اصلا حساس نیستن. با خیال راحت برو و استرسی نداشته باش.

ایشالا که یک ضرب ویزاتو می گیری.Smile
تشکر کنندگان:
یک سوال فوری:
تو این سفرنامه نوشته شده :«
ام ام آر ويروس زنده وارد بدن مي كنه و اگه از زمان تزريق واكسـن قبليتون مدت زيادي گذشـته و مركز مصاحبهدبي هستش، حتماً حتماً و حتماً واكسن رو حتي يك ساعت قبل از پرواز تزريق كنين.»
کسی تجربه داره من دو نوبت ام ام آر را پارسال با فاصله دو ماه زدم اخرین نوبتش آگوست پارسال هست
به نظرتون باز برم بزنم؟ ( این امکان را هم دارم که بدون زدن برام مهر کنن همین هفته عازمم)
وقتی ندارم بیزحمت اگه میدونین جواب بدین

تشکر کنندگان:
(2015-06-13 ساعت 16:38)azad229 نوشته:  یک سوال فوری:
ام ام آر ويروس زنده وارد بدن مي كنه و اگه از زمان تزريق واكسـن قبليتون مدت زيادي گذشـته و مركز مصاحبه
دبي هستش، حتماً حتماً و حتماً واكسن رو حتي يك ساعت قبل از پرواز تزريق كنين.»
کسی تجربه داره من دو نوبت ام ام آر را پارسال با فاصله دو ماه زدم اخرین نوبتش آگوست پارسال هست
به نظرتون باز برم بزنم؟ ( این امکان را هم دارم که بدون زدن برام مهر کنن همین هفته عازمم)

منظور از مدت زیاد 6-7 ساله. شما که پارسال زدی، مدرکی داری که ثابت کنه تزریق کردی؟ کارتی که بعد واکسن صادر میشه، اگه هست همون رو بده واست وارد برگ زرد کنن و با خیال راحت برو.

بقیه واکسنا رو هم هر کدوم رو نزدی همین جا ایران بزن. کلاً هرچی مدرک از تزریق واکسن و انجام تست های مربوطه حتی از چندین سال قبل داری با خودت ببر تا یک جا وارد کارت زرد کنن.

در نهایت تلاشت رو بکن مدیکال کامل باشه اما اگر هم نشد، اصلا نگران از قلم انداختن واکسن ها و یا بخش های مدیکال نباش. در نهایت با دادن هزینه اون طرف واست تزریق می کنن.
تشکر کنندگان:
(2015-06-13 ساعت 17:01)yesorno نوشته:  
(2015-06-13 ساعت 16:38)azad229 نوشته:  یک سوال فوری:
ام ام آر ويروس زنده وارد بدن مي كنه و اگه از زمان تزريق واكسـن قبليتون مدت زيادي گذشـته و مركز مصاحبه
دبي هستش، حتماً حتماً و حتماً واكسن رو حتي يك ساعت قبل از پرواز تزريق كنين.»

منظور از مدت زیاد ۶-۷ ساله. شما که پارسال زدی، مدرکی داری که ثابت کنه تزریق کردی؟ کارتی که بعد واکسن صادر میشه، اگه هست همون رو بده واست وارد برگ زرد کنن و با خیال راحت برو.

بقیه واکسنا رو هم هر کدوم رو نزدی همین جا ایران بزن. کلاً هرچی مدرک از تزریق واکسن و انجام تست های مربوطه حتی از چندین سال قبل داری با خودت ببر تا یک جا وارد کارت زرد کنن.

در نهایت تلاشت رو بکن مدیکال کامل باشه اما اگر هم نشد، اصلا نگران از قلم انداختن واکسن ها و یا بخش های مدیکال نباش. در نهایت با دادن هزینه اون طرف واست تزریق می کنن.
ممنونم خیلی محبت کردید
آنفولانزا هم نزدم گفتن تو گرما لازم نیس
راستی خدا خیرت بده سفرنامت عالی بود ، دستتون درد نکنه

تشکر کنندگان: yesorno
(2015-06-13 ساعت 11:25)yesorno نوشته:  
(2015-06-13 ساعت 10:43)behdadK نوشته:  

Sad

Empost مربوط به سالهای بسیار دور هست و الان ۳ سالی است که ابوظبی دیگه ویزا رو به پست تحویل نمیده و شما خودتون شخصا باید از سفارت بگیرید. البته کسانی که ویزای توریستی و از دبی میخواهند فکر کنم همچنان از پست تحویل میگیرند ولی اوضاع برای کیس های لاتاری و خانوادگی که سراغ سفارت آمریکا در ابوظبی میروند متفاوته.

در خصوص تاخیر و رسیدن به سفارت تا ساعت ۱۰ من بارها خلافش رو دیدم و شنیدم و تابحال موردی نشنیدم که کسی دیرتر از ساعت ۸:30 موفق به ورود به سفارت شده باشه. اگر خلافش را شنیده اید و مطمئنید که رویه سفارت تغییر کرده اعلام کنید ولی تا جایی که بنده میدونم تاخیر تا ساعت ۱۰:00 قطعا به کنسل شدن مصاحبه شما منجر میشه و خیلی لطف کنند فردای اون روز به شما اجازه میدهند که وارد سفارت بشید و کارتون رو پیگیری کنید و این حداقل یعنی یک روز تاخیر در مصاحبه (اگر خیلی خوش شانس باشید) موارد و تجربیات از این دست در سفرنامه های پارسال و تاپیک های سفر به امارات برای مصاحبه بسیاره.

روزی که من سفارت بودم موردی بودن که تا ساعت ۹:30 اومدن سفارت و مشکلی پیش نیومد. اما بازم من اون مورد رو تصحیح کردم و به ۸:30 برگردوندم تا خدایی نکرده واسه ی کسی مشکل به وجود نیاد.
مرسی از تذکراتتون Smile

خیلی ممنون از سفرنامتون خیلی کامل بود اما یکسری مطالب توش هست که نمیخونه مثلا قضیه پست مدارک یا نکات واکسن یا تاخیر در ورود موقع مصاحبه کاش اونا رو تغییر بدین که بچه هایی که هنوز نرفتن سردرگم نشن البته بازم تشکر میکنم از زحمتتون و قصد جسارت نداشتم موفق باشین و به امید کلیر شدن هرچه زودتر شما
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: behdadK ، p00ya2001

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان