کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-06-23 ساعت 00:16)pmozz نوشته:  دوسنان کسی خبر نداره پرینت راه افتاده یا اصلا از کی راه میوفته؟؟؟
ظاهرا تو آنکارا راه افتاده و دوست عزیزمون زهره کلیر شدن و گفتن تا 5-4 روز دیگه ویزاشو صادر میکنن
به تاپیکهای آنکارا و ارمنستان هم علاوه بر امارات سر بزنین تا از استرستون کم بشه Wink
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: hvac8008 ، p00ya2001 ، sinapco ، r.bazargan ، bahar101 ، الناز٢ ، Memolk
من دوستم ۹ جون مصاحبش بوده یکضرب شده به نظرتون کی بهش ویزا رو میدن؟؟؟
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، bahar101
من دوستم ۹ جون مصاحبش بوده یکضرب شده به نظرتون کی بهش ویزا رو میدن؟ ؟ ؟
تشکر کنندگان:
دوستانی که یکضرب گرفتند تو ابوظبی بعد چند روز کاری ویزا رو زدن تو پاسپورت؟
کیس نامبر: 2015AS7XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت:ژوئن > مصاحبه : هفته سوم آگوست || تعداد اعضای کیس: یک نفر > دریافت ویزا:
تشکر کنندگان: Memolk
(2015-06-23 ساعت 17:58)omid_bl نوشته:  دوستانی که یکضرب گرفتند تو ابوظبی بعد چند روز کاری ویزا رو زدن تو پاسپورت؟

با احتساب روز مصاحبه ۴ روز کاری
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: الناز٢ ، Memolk ، omid_bl ، hvac8008
سلام
لطفا آخرین دوستانی که این روزها مصاحبه رفتن اطلاعات بدن ببینیم ابو ظبی چه خبره . برای ماها که داریم میریم مهمه بدونیم که آیا بریم نریم و تاریخهای مصاحبه تغییری کرده یا نه . خواهشا فقط دوستانی که اونجان و این روزها مصاحبه داشتن جواب بدن که همه استفاده کنن. مرسی
❶کيس نامبر : 2015AS6###
❷ تعداد افراد :۴ نفر
❸ مصاحبه : July 6- Abudhabi
❹ سه نفر یکضرب ، یکنفر کلیرنس
❺ آپديتها : 12 و 13و 14و 28 جولای خودم ، 15 و 29 جولای نفر اصلی ، 10آگوست تمام کیس ، 13 آکوست فقط خودم ، 14 آگوست کلیر
❻ کلیر: 14 آگوست
❼ مقصد: نامعلوم

[/color]هر کجا هستم،باشم ، آسمان مال من است. پنجره،فکر،هوا،عشق،زمین مال من است.
تشکر کنندگان: r.bazargan
اینم هست البته فایل ویدئو جدید تره

اطلاعیه مهم دفتر امور کنسولی درمورد روادید مهاجرتی

- این اطلاعیه تنها مختص ایرانیان متقاضی روادید مهاجرتی می باشد.

- مراجعین گرامی، دفتر امور کنسولی همچنان به رفع اشکالات فنی سیستم ویزا می پردازد. برخی متقاضیان ویزا در دریافت روادیدشان تاخیر خواهند داشت.

- سفارتهای ایالات متحده در ابو ظبی، انکارا و ایروان از ایرانیانی که پرونده روادید مهاجرتی در جریان دارند، می خواهند که تا بعد از ۲۷ ژوئن برای سفرشان برنامه ریزی نکنند و گذرنامه هایشان را به کنسولگری ها نفرستند. لطفا در وقتهای ملاقاتی که از پیش تعیین کرده اید حضور یابید.

- این اشکالات فنی مخصوص هیچ کشور یا نوع روادید خاصی نمی باشند؛ این مساله یک مشکل سراسری است. کلیه کنسولگری ها و سفارتهای ایالات متحده درحال حاضر با مشکلاتی مشابه روبرو هستند.

- لطفا برای اطلاعات دقیق از بازفعال شدن سیستم و همچنین دستورالعملهای خاص درباره اقدامات لازم برای تقاضانامه تان به تارنمای سفارتی که در آن تقاضا کرده اید مراجعه کنید.

http://abudhabi.usembassy.gov/visas.html
http://turkey.usembassy.gov/visas.html
http://armenia.usembassy.gov/visas.html

-اطلاعیه های جدید در آن تارنماها و در آدرس زیر منتشر خواهند شد.
https://usvisa-info.com/en-ir/selfservic...ry_welcome

-از مشکلات پیش آمده بدلیل این تاخیرات پوزش می خواهیم.

This notice is for Iranians applying for immigrant visas only
Valued customers, the Bureau of Consular Affairs continues to address technical problems with our visa systems. Some visa applicants will experience delays in receiving visas

Embassies Abu Dhabi, Ankara and Yerevan ask that Iranian immigrant visa applicants not send their passports or make travel plans to the consulates for follow up on ongoing cases until after June 27th. Please attend any previously scheduled visa interviews you might have.

These technical problems are not specific to any particular country or visa category; this is a global issue. Every U.S. Embassy and Consulate is experiencing similar problems.

Please check the website of the embassy at which you are applying for updates on system restoration and more specific instruction on how to proceed with your application.

We will post information there as well as at https://usvisa-info.com/en-ir/selfservic...ry_welcome .

We apologize for any hardship this delay creates.
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، آزاده_امین ، Memolk
دوستان مشکل صدور ویزا و سیستم ها حل شده، همه با خیال راحت آماده مصاحبه بشین.

ایشالا همه یک ضرب وزا به دست بیاین Smile Smile Smile
تشکر کنندگان: hvac8008 ، Memolk ، babisondes ، r.bazargan ، behrayan ، gholamrezaei
(2015-06-24 ساعت 12:55)yesorno نوشته:  دوستان مشکل صدور ویزا و سیستم ها حل شده، همه با خیال راحت آماده مصاحبه بشین.

ایشالا همه یک ضرب وزا به دست بیاین Smile Smile Smile

با سلام، ممكنه منبع خبر رو هم اعلام كنيد ؟
با تشكر
شماره كيس : ***۶ - رويت قبولى ۷ مى - افراد كيس : ٢ نفر - ارسال فرم 12جولاى -،كارنت 12 مى - نامه دوم : بيست مى بود كه دوم جون باز شد!! مصاحبه : نهم جولاى - سفارتخانه : ابوظبى - ويزا : يكضرب Big Grin - مقصد : مريلند - ورود : اواخر نوامبر - سوشیال : یک هفته بعد از ورود - گرین کارت : برای همسرم ۶۵ روز بعد از ورود و برای نفر اصلی هنوز منتظرم!!
تشکر کنندگان:
يه سوال ، بعد از نامه دوم بايد منتظر ايميل از سفارت آمريكا در ابوظبى هم باشيم آيا ؟
شماره كيس : ***۶ - رويت قبولى ۷ مى - افراد كيس : ٢ نفر - ارسال فرم 12جولاى -،كارنت 12 مى - نامه دوم : بيست مى بود كه دوم جون باز شد!! مصاحبه : نهم جولاى - سفارتخانه : ابوظبى - ويزا : يكضرب Big Grin - مقصد : مريلند - ورود : اواخر نوامبر - سوشیال : یک هفته بعد از ورود - گرین کارت : برای همسرم ۶۵ روز بعد از ورود و برای نفر اصلی هنوز منتظرم!!
تشکر کنندگان:
(2015-06-16 ساعت 06:32)sarasara1 نوشته:  سلام بر همگی، سفرنامه رو هم نوشتم، برنامم این بود که زودتر از این آمادش کنم ولی یکی دو روز زیر سرم بودم و حالم خوب نبود، به هر حال خدمت شما دوستان : http://www.mohajersara.com/Thread-%D8%B3...#pid622094

عالى، كامل، جامع و ....
به شما تبريك ميگم و آرزوى تمام خوبى ها را برايتان دارم
تشکر کنندگان: laleht ، M.d ، sarasara1 ، Memolk
(2015-06-25 ساعت 09:02)behrayan نوشته:  يه سوال ، بعد از نامه دوم بايد منتظر ايميل از سفارت آمريكا در ابوظبى هم باشيم آيا ؟
سلام
خیر نامه دیگری در کار نیست ، با همون نامه برید دنبال کارهای سفرتون اعم از تهیه مدارک و ووقت مدیکال و غیرهBig Grin
❶کيس نامبر : 2015AS6###
❷ تعداد افراد :۴ نفر
❸ مصاحبه : July 6- Abudhabi
❹ سه نفر یکضرب ، یکنفر کلیرنس
❺ آپديتها : 12 و 13و 14و 28 جولای خودم ، 15 و 29 جولای نفر اصلی ، 10آگوست تمام کیس ، 13 آکوست فقط خودم ، 14 آگوست کلیر
❻ کلیر: 14 آگوست
❼ مقصد: نامعلوم

[/color]هر کجا هستم،باشم ، آسمان مال من است. پنجره،فکر،هوا،عشق،زمین مال من است.
تشکر کنندگان: behrayan ، sarasara1 ، Memolk
(2015-06-24 ساعت 09:06)gholamrezaei نوشته:  سلام
لطفا آخرین دوستانی که این روزها مصاحبه رفتن اطلاعات بدن ببینیم ابو ظبی چه خبره . برای ماها که داریم میریم مهمه بدونیم که آیا بریم نریم و تاریخهای مصاحبه تغییری کرده یا نه . خواهشا فقط دوستانی که اونجان و این روزها مصاحبه داشتن جواب بدن که همه استفاده کنن. مرسی

خوب همونطور که قول داده بودم پرسیدم و اینجا میگم، دوست من ۲ شنبه مصاحبه داشته و تا اون روز سیستم پرینت هنوز راه نیفتاده بوده، ولی گویا یکی ۲ روز هست مشکل تا حدودی حل شده و اون رفیق ما هم متوجه این موضوع شد اما چون بعد از مصاحبه اومد ایران دیگه نرسید که بره ویزاش رو بگیره، خلاصه که برید و رو گرفتن ویزا هم حساب کنید، فعلا گویا موتورشون روشن شده ولی از فردا به بعد چه اتفاقی بیفته خدا عالمه. ضمنا دوستان سایت سفارت یا وزارت خارجه میتونه منبع خوبی باشه ولی اگر خیلی حساسید یه تماس رو واتس آپ به دوستانی که تو کار حمل و نقل هستن بگیرید و ازشون سوال کنید، اونا هفته ای ۲-۳ بارو میرن سفارت و میتونن سوال کنن. همگی موفق باشید.
شماره کیس: نزدیک 5000|مصاحبه: may|ویزا: یهویی Big Grin | دریافت این کارت سبز کذایی : ۱۱۰ روز پس از ورود

*سفرنامه ابوظبی*

تشکر کنندگان: gholamrezaei ، behrayan
(2015-06-25 ساعت 09:34)behrayan نوشته:  
(2015-06-16 ساعت 06:32)sarasara1 نوشته:  سلام بر همگی، سفرنامه رو هم نوشتم، برنامم این بود که زودتر از این آمادش کنم ولی یکی دو روز زیر سرم بودم و حالم خوب نبود، به هر حال خدمت شما دوستان : http://www.mohajersara.com/Thread-%D8%B3...#pid622094

عالى، كامل، جامع و ....
به شما تبريك ميگم و آرزوى تمام خوبى ها را برايتان دارم

خواهش‌ میکنم عزیز، امیدوارم شما هم سربلند باشید
شماره کیس: نزدیک 5000|مصاحبه: may|ویزا: یهویی Big Grin | دریافت این کارت سبز کذایی : ۱۱۰ روز پس از ورود

*سفرنامه ابوظبی*

تشکر کنندگان: Memolk ، behrayan
سلام به همهٔ عزیزان می‌خواستم از اطلاعاتم در اختیار شما بذارم برای ترنسفر ابوظبی ما با یک خانم بسیار محترم هماهنگ کردیم که با قیمت خیلی‌ مناسب مارو به ابوظبی بردند شماره تماس این خانم را در اختیار شما میگذارم Big GrinWinkSmile KHANOOM SABERI 0504686950[/size]
تشکر کنندگان: gholamrezaei

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان