کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
سلام
سفارت ابوظبی روزهای جمعه هم به غیر از شنبه و یک شنبه تعطیله؟
تشکر کنندگان: p00ya2001
(2015-06-26 ساعت 13:01)mbsamani نوشته:  سلام

خير فقط جمعه و شنبه تعطيل استSmile
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: mbsamani ، Memolk
سلام. دوستان کسی تا حالا هتل ملینیوم اقامت داشته؟چجور جایی هست؟
ممنون
تشکر کنندگان:
سلام دوستان. من به همراه یکی از دوستانی که مصاحبه دارن هتل نیهال در منطقه دیره نزدیک به میدان ساعات رو انتخاب کردیم. توسایت ها نوشته حدود ده دقیقه با ایستگاه مترو فاصله داره.
1- برای رفتن به مدیکال بهتره از میدان ساعت تاکسی بگیریم یا اینکه با مترو بریم؟
2- اگر اطلاعاتی در مورد این هتل دارید لطفا نظر بدید کیفیت خدمات و تمیزی هتل چطوره؟ مخصوصا ....سوسک و استفاده از اسپری های حشره کش
شماره کیس 2015as6500  , رویت قبولی : ۱ may ،ارسال فرمها:25 june، سفارت خونه: تغییر توسط کی سی سی به ابوظبی، تعداد نفرات:1 ،کارنت :11 می  Cool , نامه دوم: 2 جون،  مصاحبه:  15 جولای , ویزا: Tongue ,، آپدیت سیز 15 جولای, آپدیت دوم سیز 29 جولای ,آپدیت سوم سیز 10 آگوست, آپدیت چهارم 13 آگوست ، 14 آگوست.و آپدیت ابوظبی 20 جولای، دریافت ایمیل از سفارت 14 آگوست. دریافت ویزا: 19 آگوست. ورود به آمریکا: 26 اکتبر.
دریافت کارت سوشال سکیوریتی: 5 نوامبر. تاریخ صدور 29 اکتبر
دریافت گرین کارت: 21 نوامبر
تشکر کنندگان: Memolk
(2015-06-26 ساعت 19:16)mojgan m نوشته:  سلام دوستان. من به همراه یکی از دوستانی که مصاحبه دارن هتل نیهال در منطقه دیره نزدیک به میدان ساعات رو انتخاب کردیم. توسایت ها نوشته حدود ده دقیقه با ایستگاه مترو فاصله داره.
۱- برای رفتن به مدیکال بهتره از میدان ساعت تاکسی بگیریم یا اینکه با مترو بریم؟
۲- اگر اطلاعاتی در مورد این هتل دارید لطفا نظر بدید کیفیت خدمات و تمیزی هتل چطوره؟ مخصوصا ....سوسک و استفاده از اسپری های حشره کش

مژگان جان کلا توی دبی بهترین وسیله ی نقلیه از نظر من که سفر چهارممه مترو هستش.
و دوم هم به نظرم سایت TripAdvisor که من کلا اون سایت را همیشه برای انتخاب هتلم می خونم چون نظرات کاملا درسته.البته خوب شرایط آدمها هم فرق می کنه ولی مطالعه کنید بد نیست...فکر کنم زودتر به جواب می رسید
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
تشکر کنندگان: mojgan m
(2015-06-25 ساعت 14:48)azadehrz نوشته:  سلام به همهٔ عزیزان می‌خواستم از اطلاعاتم در اختیار شما بذارم برای ترنسفر ابوظبی ما با یک خانم بسیار محترم هماهنگ کردیم که با قیمت خیلی‌ مناسب مارو به ابوظبی بردند شماره تماس این خانم را در اختیار شما میگذارم Big GrinWinkSmile KHANOOM SABERI 0504686950[/size]

خانم صابری تازه شروع به کار البته ترانسفر کرده، خانوم خوش برخوردیه و کاملاً مؤدب
منم شمارشونو نداشتم که تو سفرنامم بزارم
با حسین و بابای حسین آقای حسین پور تقریباً هماهنگن.
تشکر کنندگان: mojgan m
(2015-06-25 ساعت 14:48)azadehrz نوشته:  سلام به همهٔ عزیزان می‌خواستم از اطلاعاتم در اختیار شما بذارم برای ترنسفر ابوظبی ما با یک خانم بسیار محترم هماهنگ کردیم که با قیمت خیلی‌ مناسب مارو به ابوظبی بردند شماره تماس این خانم را در اختیار شما میگذارم Big GrinWinkSmile KHANOOM SABERI 0504686950[/size]

سلام شماره خانم صابری رو سیو کردم . ولی موفق نشدم باهاشون تماس بگیرم. ایشون چقدر هزینه میگیرن؟ و اینکه لطفا شماره ایشون رو در پیام خصوصی مجددا برام بفرستید. مرسی
شماره کیس 2015as6500  , رویت قبولی : ۱ may ،ارسال فرمها:25 june، سفارت خونه: تغییر توسط کی سی سی به ابوظبی، تعداد نفرات:1 ،کارنت :11 می  Cool , نامه دوم: 2 جون،  مصاحبه:  15 جولای , ویزا: Tongue ,، آپدیت سیز 15 جولای, آپدیت دوم سیز 29 جولای ,آپدیت سوم سیز 10 آگوست, آپدیت چهارم 13 آگوست ، 14 آگوست.و آپدیت ابوظبی 20 جولای، دریافت ایمیل از سفارت 14 آگوست. دریافت ویزا: 19 آگوست. ورود به آمریکا: 26 اکتبر.
دریافت کارت سوشال سکیوریتی: 5 نوامبر. تاریخ صدور 29 اکتبر
دریافت گرین کارت: 21 نوامبر
تشکر کنندگان:
گرفتن وقت از دکتر برای معاینات پزشکی
با سلام خدمت دوستان، من شنيدم که معاينات ابوطبی 24 ساعته جواب را مي دهند. ممنون مي شم دوستاني که در اين مورد تجربه دارند جواب بدهند. در ضمن اگر کسي شماره تلفن و یا موبایل دکتر خاصي که معاينات سفارت آمريکا را انجام مي دهد (دکتري در ابوظبی که مثل دکتر شوکلا در دوبی به کارهاي ويزاي آمريکا رسيدگي می کند) داشته باشد، ممنون مي شم که به اشتراک بگذارد.
برنده 2015، مقصد هيوستون، ورود ژانویه 2016
تشکر کنندگان: p00ya2001
سلام دوست عزيز
شما لطف كنيد صفحه 1 همين تاپيك رو مطالعه بفرماييد همه اطلاعات واسه سفر به ابوظبي توش هست

(2015-06-28 ساعت 08:07)Azer نوشته:  گرفتن وقت از دکتر برای معاینات پزشکی
با سلام خدمت دوستان، من شنيدم که معاينات ابوطبی 24 ساعته جواب را مي دهند. ممنون مي شم دوستاني که در اين مورد تجربه دارند جواب بدهند. در ضمن اگر کسي شماره تلفن و یا موبایل دکتر خاصي که معاينات سفارت آمريکا را انجام مي دهد (دکتري در ابوظبی که مثل دکتر شوکلا در دوبی به کارهاي ويزاي آمريکا رسيدگي می کند) داشته باشد، ممنون مي شم که به اشتراک بگذارد.

سلام دوست عزيز
شما لطف كنيد صفحه ۱ همين تاپيك رو مطالعه بفرماييد همه اطلاعات واسه سفر به ابوظبي توش هست

سلام دوست عزيز
شما لطف كنيد صفحه ۱ همين تاپيك رو مطالعه بفرماييد همه اطلاعات واسه سفر به ابوظبي توش هست

سلام دوست عزيز
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان:
(2015-06-26 ساعت 13:01)mbsamani نوشته:  سلام

دوست عزیز سفارت ابوظبی فقط جمعه و شنبه تعطیله و یکشنبه روز کاریشون هست
❶کيس نامبر : 2015AS26## ❷تعداد افراد :1+1 نفر : ازدواج سه ماه بعد از قبولی❸کنسولگری :  Abudhabi
❹ارسال فرم : August 30 ❺کارنت: November ❻تاریخ مصاحبه : April 19 ❼دريافت ويزا : يك ضرب + AP(شرکت خصوصی؛ سربازی ارتش، آپدیتها:21و 22 آپریل- 2 و 23 جون- 1 جولای- 2 جولای کلیر تاریخ ورود: 1 اکتبر- سیاتل , سفرنامه
تشکر کنندگان: mbsamani
سلام بر دوستان گرامی ، یه سوال . برای ورود به سفارت خانمها زبور الات و طلا رو باید جدا کنن و دربیارن با مانعی نیست؟

سلام بر دوستان گرامی ، یه سوال . برای ورود به سفارت خانمها زبور الات و طلا رو باید جدا کنن و دربیارن با مانعی نیست؟
❶کيس نامبر : 2015AS6###
❷ تعداد افراد :۴ نفر
❸ مصاحبه : July 6- Abudhabi
❹ سه نفر یکضرب ، یکنفر کلیرنس
❺ آپديتها : 12 و 13و 14و 28 جولای خودم ، 15 و 29 جولای نفر اصلی ، 10آگوست تمام کیس ، 13 آکوست فقط خودم ، 14 آگوست کلیر
❻ کلیر: 14 آگوست
❼ مقصد: نامعلوم

[/color]هر کجا هستم،باشم ، آسمان مال من است. پنجره،فکر،هوا،عشق،زمین مال من است.
تشکر کنندگان:

به این سایت برید .میتونید وقت بگیرید و دکتر هم دکتر شتی انتخاب کنید

برای جواب آزمایش هم ما پنجشنبه رفتیم برای آزمایشات و شنبه صبح جواب و دادن
❶کيس نامبر : 2015AS26## ❷تعداد افراد :1+1 نفر : ازدواج سه ماه بعد از قبولی❸کنسولگری :  Abudhabi
❹ارسال فرم : August 30 ❺کارنت: November ❻تاریخ مصاحبه : April 19 ❼دريافت ويزا : يك ضرب + AP(شرکت خصوصی؛ سربازی ارتش، آپدیتها:21و 22 آپریل- 2 و 23 جون- 1 جولای- 2 جولای کلیر تاریخ ورود: 1 اکتبر- سیاتل , سفرنامه
تشکر کنندگان: Azer
(2015-06-28 ساعت 09:00)r.bazargan نوشته:  

به این سایت برید .میتونید وقت بگیرید و دکتر هم دکتر شتی انتخاب کنید

برای جواب آزمایش هم ما پنجشنبه رفتیم برای آزمایشات و شنبه صبح جواب و دادن
سلام این متل ایمیلی هست که به من جواب دادن ، توش نحوه پاسخگوئی توضیح داده شده .

Thank you for your interest in our organization and the mail regarding the US medicals.

For the US medical examination you can book an appointment through mail. If the appointments are full you can come as a walk-in client preferably around 9am except on Friday, but the whole procedure will take time.

The applicant aged 141/2 yrs and above: On the day of appointment, applicant comes in the morning for the tests and the results would be ready after two (2) working days, provided the clinical examination, X-ray and blood tests are all normal. Any abnormality would require further evaluation. In case of certain abnormalities noted in chest x-ray which needs sputum culture for AFB, issuance of the report will be 8-10 weeks later.

If you come with an appointment whole examination will take about 3-4 hours. No need of fasting.

Routine cost (without vaccination) is AED525. In case of urgency only for the adults above 14.6yrs (tests done in morning before 9am and patient wants reports by evening), charges of AED750 is applicable. From 1st October 2013, in case of certain abnormalities noted in chest x-ray which needs sputum culture for AFB, issuance of the report will be 8-10 weeks later and urgent charges are non-refundable.

For the children between 2-14.6yrs (on the day of medical examination) QUANTIFERON TB (Test for tuberculosis) is mandatory and the charges for the mentioned test is Dhs.300/-. If you do this test on Tuesday, Wednesday or Thursday, the report will be ready on Sunday.

If you do the test on Saturday, Sunday or Monday, the report will be ready on Wednesday.

The need for vaccination is assessed by the physician based on clinical history, age and past history of vaccination. If vaccination is required, charges are added appropriately.

Documents required to be brought along are: Original passport, 5 passport size photographs with white background, Authentic Vaccination Record in English (if any) & Embassy Appointment letter, present address of residence and postal code of residence, intended us city and state, intended us address and postal code and Email address.

We are located at the Al Safiya Bldg, Salahudin Road, Opp Abu Hail Metro Station, Deira- Dubai. UAE.

Kindly let us know when you want the appointment so that we can book it for you.

Thank you and Good Day!

Best Regards,

maris
❶کيس نامبر : 2015AS6###
❷ تعداد افراد :۴ نفر
❸ مصاحبه : July 6- Abudhabi
❹ سه نفر یکضرب ، یکنفر کلیرنس
❺ آپديتها : 12 و 13و 14و 28 جولای خودم ، 15 و 29 جولای نفر اصلی ، 10آگوست تمام کیس ، 13 آکوست فقط خودم ، 14 آگوست کلیر
❻ کلیر: 14 آگوست
❼ مقصد: نامعلوم

[/color]هر کجا هستم،باشم ، آسمان مال من است. پنجره،فکر،هوا،عشق،زمین مال من است.
تشکر کنندگان: Azer
(2015-06-28 ساعت 08:59)gholamrezaei نوشته:  سلام بر دوستان گرامی ، یه سوال . برای ورود به سفارت خانمها زبور الات و طلا رو باید جدا کنن و دربیارن با مانعی نیست؟

هر چیز فلزی باید برای عبور از گیت در آورده شود اما بعد از بازرسی میدن بهتون، در کل پیشنهاد میکنم ساده برید دیگه نظر خودتونه.
شماره کیس: نزدیک 5000|مصاحبه: may|ویزا: یهویی Big Grin | دریافت این کارت سبز کذایی : ۱۱۰ روز پس از ورود

*سفرنامه ابوظبی*

تشکر کنندگان:
(2015-06-28 ساعت 00:37)mojgan m نوشته:  

سلام شماره خانم صابری رو سیو کردم . ولی موفق نشدم باهاشون تماس بگیرم. ایشون چقدر هزینه میگیرن؟ و اینکه لطفا شماره ایشون رو در پیام خصوصی مجددا برام بفرستید. مرسی

تو سفر نامه بخش حمل و نقل شمارشون هست، ببخشید مستقیم نگذاشتم براتون، در کل ایشون خوش قیمت اند و اگر خودشون هم نتونن همکاراشون رو معرفی میکنن، من با ۱۵۰ تا با ایشون رفتم. ولی اگه مسافر داشته باشن با ۱۰۰ هم میتونین راضیشون کنین.
شماره کیس: نزدیک 5000|مصاحبه: may|ویزا: یهویی Big Grin | دریافت این کارت سبز کذایی : ۱۱۰ روز پس از ورود

*سفرنامه ابوظبی*

تشکر کنندگان: mojgan m ، Memolk

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان