کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-06-28 ساعت 12:21)sarasara1 نوشته:  
(2015-06-28 ساعت 08:59)gholamrezaei نوشته:  سلام بر دوستان گرامی ، یه سوال . برای ورود به سفارت خانمها زبور الات و طلا رو باید جدا کنن و دربیارن با مانعی نیست؟

سلام بر دوستان گرامی ، یه سوال . برای ورود به سفارت خانمها زبور الات و طلا رو باید جدا کنن و دربیارن با مانعی نیست؟

هر چیز فلزی باید برای عبور از گیت در آورده شود اما بعد از بازرسی میدن بهتون، در کل پیشنهاد میکنم ساده برید دیگه نظر خودتونه.
از من تو فرودگاه دبی موقع برگشت یه قیچی داشتم گرفتن
تو کیفمم بود ک قرار بود بره تو بار
ولی تو امام بهم گیر ندادن
فقط دوتا اسپری داشتم ک تو کیف دستیم بود و ازم گرفتن نا مر دآ Smile

2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: Memolk ، r.bazargan
(2015-06-28 ساعت 08:59)gholamrezaei نوشته:  سلام بر دوستان گرامی ، یه سوال . برای ورود به سفارت خانمها زبور الات و طلا رو باید جدا کنن و دربیارن با مانعی نیست؟

سلام بر دوستان گرامی ، یه سوال . برای ورود به سفارت خانمها زبور الات و طلا رو باید جدا کنن و دربیارن با مانعی نیست؟
من گردن بند تو گردنم بود چیزی نگفتن اما شوهرم کمربندش رو باز کرد و زیر دستگاه رد کردن و دوباره بست (هر دو مون حلقمون هم دستمون بود)
بعضی خانمها که موگیر یا کلیپس داشتن هم باز کردن زیر دستگاه رد شد دوباره زدن به سرشون (اینقد هوای اونجا شرجی هست که ساعتها هم که مو رو درست کنی باز وز میشه بهتره خودتو حداقل واسه مو خسته نکنی عزیزم Wink )
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: sarasara1 ، sadaf44 ، آزاده_امین ، r.bazargan ، gholamrezaei
سلام دوستان.من هفته پیش مصاحبه داشتم و امروز ویزامو گرفتم مشکل کاملا حل شده.از همه دوستان و مدیران سایت به خاطر راهنمایی ها تشکر میکنم.
شماره کیس:***2015AS5>تاریخ رویت قبولی:1 May >تاریخ تکمیل فرم:september11 کنسولگری:آنکارا >ابوظبی تعداد افراد منظور در کیس :1نفر >کارنت شدن کیس April13:> مصاحبه JUNدریافت ویزا:یکضربBig Grin خدایا شکرت.
تشکر کنندگان: laleht ، behdadK ، Memolk ، آزاده_امین ، areb1356 ، M.d ، Iaccept ، r.bazargan ، mojgan m ، endeavour
با اینکه میدونستم که NMC وقت قبلی نمی خواد ولی به خاطر آزمایش سل پسرم که حدودا 5 روز کاری زمان می بره ایمیل زدم و وقت و حضور دکتر را چک کردم...یه ایمیل فرستادن که کلی بود و هزینه ها و توضیحات آزمایشات توش بود و فرداش هم ایمیل زدن که وقت شما رزرو شد فقط قبل از ساعت 9 صبح بیمارستان باشید.این هم از این مرحله.می ریم برای مراحل بعدی. Smile
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
تشکر کنندگان: آزاده_امین ، laleht ، mbsamani ، areb1356 ، gholamrezaei
(2015-06-29 ساعت 00:16)Memolk نوشته:  با اینکه میدونستم که NMC وقت قبلی نمی خواد ولی به خاطر آزمایش سل پسرم که حدودا ۵ روز کاری زمان می بره ایمیل زدم و وقت و حضور دکتر را چک کردم...یه ایمیل فرستادن که کلی بود و هزینه ها و توضیحات آزمایشات توش بود و فرداش هم ایمیل زدن که وقت شما رزرو شد فقط قبل از ساعت ۹ صبح بیمارستان باشید.این هم از این مرحله.می ریم برای مراحل بعدی. Smile

مملول جان من و دوستم هم برای نوبت عصر و از سه روز قبل وقت گرفتیم. به امید خدا میریم برای مراحل آتی....Big Grin
شماره کیس 2015as6500  , رویت قبولی : ۱ may ،ارسال فرمها:25 june، سفارت خونه: تغییر توسط کی سی سی به ابوظبی، تعداد نفرات:1 ،کارنت :11 می  Cool , نامه دوم: 2 جون،  مصاحبه:  15 جولای , ویزا: Tongue ,، آپدیت سیز 15 جولای, آپدیت دوم سیز 29 جولای ,آپدیت سوم سیز 10 آگوست, آپدیت چهارم 13 آگوست ، 14 آگوست.و آپدیت ابوظبی 20 جولای، دریافت ایمیل از سفارت 14 آگوست. دریافت ویزا: 19 آگوست. ورود به آمریکا: 26 اکتبر.
دریافت کارت سوشال سکیوریتی: 5 نوامبر. تاریخ صدور 29 اکتبر
دریافت گرین کارت: 21 نوامبر
تشکر کنندگان: r.bazargan ، Memolk
(2015-06-28 ساعت 18:04)mehdi1989 نوشته:  سلام دوستان.من هفته پیش مصاحبه داشتم و امروز ویزامو گرفتم مشکل کاملا حل شده.از همه دوستان و مدیران سایت به خاطر راهنمایی ها تشکر میکنم.

تبریک میگم آقا مهدی. زودتر برایربلیط اقدام کنید که بتونید بلیط ارزونتری بخرید. موفق هستید و خواهید بودCool
شماره کیس 2015as6500  , رویت قبولی : ۱ may ،ارسال فرمها:25 june، سفارت خونه: تغییر توسط کی سی سی به ابوظبی، تعداد نفرات:1 ،کارنت :11 می  Cool , نامه دوم: 2 جون،  مصاحبه:  15 جولای , ویزا: Tongue ,، آپدیت سیز 15 جولای, آپدیت دوم سیز 29 جولای ,آپدیت سوم سیز 10 آگوست, آپدیت چهارم 13 آگوست ، 14 آگوست.و آپدیت ابوظبی 20 جولای، دریافت ایمیل از سفارت 14 آگوست. دریافت ویزا: 19 آگوست. ورود به آمریکا: 26 اکتبر.
تشکر کنندگان: M.d
(2015-06-29 ساعت 08:49)mojgan m نوشته:  
(2015-06-28 ساعت 18:04)mehdi1989 نوشته:  سلام دوستان.من هفته پیش مصاحبه داشتم و امروز ویزامو گرفتم مشکل کاملا حل شده.از همه دوستان و مدیران سایت به خاطر راهنمایی ها تشکر میکنم.

تبریک میگم آقا مهدی. زودتر برایربلیط اقدام کنید که بتونید بلیط ارزونتری بخرید. موفق هستید و خواهید بودCool
ممنون مژگان خانم امیدوارم شما هم موفق باشید.آره حرفتون درسته باید از الان به فکر بلیط مناسب باشم.دارم شروع به تحقیق میکنم.
شماره کیس:***2015AS5>تاریخ رویت قبولی:1 May >تاریخ تکمیل فرم:september11 کنسولگری:آنکارا >ابوظبی تعداد افراد منظور در کیس :1نفر >کارنت شدن کیس April13:> مصاحبه JUNدریافت ویزا:یکضربBig Grin خدایا شکرت.
تشکر کنندگان:
(2015-06-29 ساعت 08:49)mojgan m نوشته:  

ممنون مژگان خانم امیدوارم شما هم موفق باشید.آره حرفتون درسته باید از الان به فکر بلیط مناسب باشم.دارم شروع به تحقیق میکنم.
تشکر کنندگان: mojgan m
درود.
بنده و همسرم که هنوز کارنت نشدیم، ولی خواستم بگم در حال چک کردن سایت هواپیمایی ماهان بودم که دیدم هواپیمایی ماهان فروش ویژه گذاشته. خواستم اطلاع رسانی کنم.
تهران-دبی (دوطرفه) هواپـــیمایی ماهــان
موفق باشید.
[font=Courier]
CN: 2015AS84XX ●● 2 PERSON ●● CURRENT: N E V E R
[/font]
[font=Courier]
لاتاری از آغاز تا پایان ●● جستجو در مهاجرسرا ●● کاربر حرفه ای مهاجرســـرا ●● راهنمای لاتـــاری
[/font]
تشکر کنندگان: r.bazargan ، Memolk ، آزاده_امین
سلام دوستان. من فرم اطلاعات تماس جدید که شامل سه قسمت آدرس امارات و ایران و آمری کا است و فرم 9 سوالی رو ندارم. لطفا اگر لینک و یا فرم رو دارید ارسال کنید
تشکر کنندگان:
(2015-06-29 ساعت 11:52)AliReza.Sh نوشته:  درود.
بنده و همسرم که هنوز کارنت نشدیم، ولی خواستم بگم در حال چک کردن سایت هواپیمایی ماهان بودم که دیدم هواپیمایی ماهان فروش ویژه گذاشته. خواستم اطلاع رسانی کنم.
تهران-دبی (دوطرفه) هواپـــیمایی ماهــان
موفق باشید.
ممنون دوست عزیز
ایشالا تو این بازه ک گفته 2 تا 21 همه بروبچ کلیرنس خورده کلیربشن یکیشو چارتر کنیم Big Grin
با آرزوی ویزای یه ضرب برای شما

2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: AliReza.Sh ، babisondes ، r.bazargan
دوستان ما ۱ ساعت پیش رسیدیم با فلای دبی هتل گراند سنترال، تا الان که همه چی خوب بوده. تا ببینیم از فردا چه پیش خواهد امدRolleyes
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: Memolk ، endeavour ، r.bazargan
(2015-06-30 ساعت 01:00)babisondes نوشته:  دوستان ما ۱ ساعت پیش رسیدیم با فلای دبی هتل گراند سنترال، تا الان که همه چی خوب بوده. تا ببینیم از فردا چه پیش خواهد امدRolleyes

به سلامتی بابی جان امیدوارم تا آخرش هم همه چیز به آرامش و شادی طی بشه...خوش بگذره و خوش خبر باشیRolleyes
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
تشکر کنندگان:
(2015-06-30 ساعت 01:00)babisondes نوشته:  دوستان ما ۱ ساعت پیش رسیدیم با فلای دبی هتل گراند سنترال، تا الان که همه چی خوب بوده. تا ببینیم از فردا چه پیش خواهد امدRolleyes

خوش بگذره دوستای گلمCool
تشکر کنندگان:
سلام دوستان ،كسي تجربش رو داره بدون ترنسفر با اتوبوس از دبي فته باشه ابوظبي؟ميشه راه شو بگيد
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان