کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
جا داره از خانوم ملیکا جهت همکاری تو مدیکال و راه سفارت تشکر کنم، ایشون لیاقت این رو دارن که اینجا ازشون تشکر کنم.
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: Memolk ، mbsamani ، behrayan ، mojgan m ، zhila1393
(2015-07-02 ساعت 13:48)babisondes نوشته:  سلااااام دوستان
ما ساعت ۱۲ برگشتیم دبی
خانومم چون برنده اصلی بود یک ضرب گرفت من موندم واسه کلیرنس
بچها واقعا راحت بود ، اول که درگیر تحویل مدارک میشین بعدش پول و انگشت نگاری، بعدشم انتظار واسه داخل شدن به اتاق، افیسر ما خانوم بود، و کلی مهربون. اینقدر ریلکس بود اصلا نفهمیدیم مصاحبس، اصلا نگفت قسم بخورین . از خانومم پرسید کارت چیه و قبلا چکار میکردی : خانومم گفت قبلا تو شرکت خصوصی کار میکردم و الان بیکارم. عمه ریکا کسی رو دارین? از منم پرسید کارت چیه منم گفتم ازاد و خدمت کجا بودی? گفتم ارتش و امریه اداره. گفت ویزای خانوم ۳ شنبه حاضره ساعت ۱۲ بیاد بگیره و منم گفت نهایتا ۳ ماه مراحل اداری.
کلا فکر کردیم امروز تو اداره دنبال مدارک دادن هستیم چون خیلی خیلی راحت بود
کلا ۵ تا کیس بودیم ، خانوم من، camelو یک خانوم دیگه یک ضرب بقیه نفرات چه اصلی و غیر اصلی کلیرنس
هورااااااااااااا بابی مبارک باشه به خانم تبریک بگید شما هم به زودی زود کلیر می شی آقا...به سلامتیWink
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
تشکر کنندگان: babisondes ، behrayan ، areb1356 ، mojgan m
(2015-07-02 ساعت 09:04)azad229 نوشته:  
(2015-07-02 ساعت 06:17)parastoo23 نوشته:  دوستانی که اگوست مصاحبه دارین،کدومتون ابوظبی هتل رزرو می‌کنید.من هم دارم برای اونجا برنامه ریزی می کنم
من هتل centro al manhal by rotana در ابوظبی را از بریم سفر گرفتم هتل را از سایت بریم سفر
خیلی خیلی خیلی تمیز ، و صبحانش حرف نداشت ، چسبیده به یکی از مالهای بزرگ ابوظبی بطوریکه ۴،۵ روز ما را سرگرم کرد یعنی دیگه هیچ جای دیگه ابوظبی را وقت نکردیم بریم هزینه تاکسی صفر شد و تا ایستکاه مرکزی اتوبوس ابوظبی ۵ دقیقه پیاده است ( از اتوبوس پیاده میشی میای این طرف خیابون دقیقا یک فرعی روبروی ایستگاه اتوبوس مرکزی ابوظبی کنار الوحدا مال مستقیم میری بعد میپیچی سمت چپ همونجا هتل هست) استخر و جیم هم داره ،از این هتل تا مدیکال ابوظبی ۲ کیلومتر هست میشه پیاده رفت که تو گرما سخته با تاکسی کرایش ۷ تا ۹ درهمه. و تا سفارت کرایش ۱۷ درهمه
من پیشنهاد میکنم ابوظبی هتل بگیرید هم آرامش بیشتری دارید هم دیگه تکس دبی را نمیدید هم صبح مصاحبه راحتی
هر هتلی که شما از اژانس یا سایت بگیرید اگه دبی باشه برای ۳ ستاره شبی ۱۰ درهم برای ۴ ستاره شبی ۱۵ درهم اضافه تو هتل ازتون میگیره که ما در ابوظبی این پول را ندادیم
اصل قیمت ویزا حدود ۲۵۰ درهم هس من از آژانس شهرزاد که وابسته به همون سایت بریم سفره خریدم ۳۰۰ درهم الی گشت میده ۳۰۰ هزار تومن گرونتره اما زودتر برات أماده میکنه، از هر آژانسی خواستید ویزای دبی بگیرید باهاش طی کنید که من ویزام را ۳ روزه نهایت یک هفته ای میخوام ، معمولا اژانسها ویزای خالی کار نمیکنن اگه هتل ازشون بگیری ویزا با این قیمتها بهت میدن ، استثنا هم داریم.

فرستاده شده از Nexus ۷ِ من با Tapatalk
خیلی ممنون دوست گرامی.براتون آرزوی موفقیت دارم.لطفا میشه بگید شما از چه آژانسی گرفتید به چه قیمت؟همین طور پروازتون چی بود؟
تشکر کنندگان: Tabi65
(2015-07-02 ساعت 14:31)parastoo23 نوشته:  
(2015-07-02 ساعت 09:04)azad229 نوشته:  
(2015-07-02 ساعت 06:17)parastoo23 نوشته:  دوستانی که اگوست مصاحبه دارین،کدومتون ابوظبی هتل رزرو می‌کنید.من هم دارم برای اونجا برنامه ریزی می کنم
من هتل centro al manhal by rotana در ابوظبی را از بریم سفر گرفتم هتل را از سایت بریم سفر
خیلی خیلی خیلی تمیز ، و صبحانش حرف نداشت ، چسبیده به یکی از مالهای بزرگ ابوظبی بطوریکه ۴،۵ روز ما را سرگرم کرد یعنی دیگه هیچ جای دیگه ابوظبی را وقت نکردیم بریم هزینه تاکسی صفر شد و تا ایستکاه مرکزی اتوبوس ابوظبی ۵ دقیقه پیاده است ( از اتوبوس پیاده میشی میای این طرف خیابون دقیقا یک فرعی روبروی ایستگاه اتوبوس مرکزی ابوظبی کنار الوحدا مال مستقیم میری بعد میپیچی سمت چپ همونجا هتل هست) استخر و جیم هم داره ،از این هتل تا مدیکال ابوظبی ۲ کیلومتر هست میشه پیاده رفت که تو گرما سخته با تاکسی کرایش ۷ تا ۹ درهمه. و تا سفارت کرایش ۱۷ درهمه
من پیشنهاد میکنم ابوظبی هتل بگیرید هم آرامش بیشتری دارید هم دیگه تکس دبی را نمیدید هم صبح مصاحبه راحتی
هر هتلی که شما از اژانس یا سایت بگیرید اگه دبی باشه برای ۳ ستاره شبی ۱۰ درهم برای ۴ ستاره شبی ۱۵ درهم اضافه تو هتل ازتون میگیره که ما در ابوظبی این پول را ندادیم
اصل قیمت ویزا حدود ۲۵۰ درهم هس من از آژانس شهرزاد که وابسته به همون سایت بریم سفره خریدم ۳۰۰ درهم الی گشت میده ۳۰۰ هزار تومن گرونتره اما زودتر برات أماده میکنه، از هر آژانسی خواستید ویزای دبی بگیرید باهاش طی کنید که من ویزام را ۳ روزه نهایت یک هفته ای میخوام ، معمولا اژانسها ویزای خالی کار نمیکنن اگه هتل ازشون بگیری ویزا با این قیمتها بهت میدن ، استثنا هم داریم.

فرستاده شده از Nexus ۷ِ من با Tapatalk
خیلی ممنون دوست گرامی.براتون آرزوی موفقیت دارم.لطفا میشه بگید شما از چه آژانسی گرفتید به چه قیمت؟همین طور پروازتون چی بود؟
میتونی از سایت الی گشت بگیری
من از سایت بریم سفر گرفتم ۶ شب شد یک میلیون و صدوهشتاد
از هر جا هتل گرفتی از همونجا ویزا هم بگیر

فرستاده شده از Nexus 7ِ من با Tapatalk
تشکر کنندگان: parastoo23

من هم حتما هتل ابوظبی میگیرم و انشاالله اگه یک ضرب گرفتیم اون چند روز رو ميريم دبی، واسه من بهترین برنامه همینه
...Tomorrow will be a great day
شماره کیس:2015AS74XX....تاریخ رویت قبولی:1 May......سفارت:AbuDhabi<Ankara ..... تعداد افراد کیس :2 نفر ........ارسال فرمهای سری اول: May 21 ..... کارنت: June 10 .......مصاحبه : 26August.....ويزا : یکضرب ...... اولین ورود: November ....... مقصد : Minneapolis
تشکر کنندگان: parastoo23 ، areb1356
(2015-07-02 ساعت 14:51)mohammad_sepah نوشته:  

من هم حتما هتل ابوظبی میگیرم و انشاالله اگه یک ضرب گرفتیم اون چند روز رو ميريم دبی، واسه من بهترین برنامه همینه
دوستان چرا ابوظبی?
واسه یک کار ۳ ساعته که براحتی میتونین برین و برگردین چرا هتل اونجا بگیرین!?
حتی مدیکال دبی راحتتر انجام میشه. خودتونو اذیت نکنین.
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: Memolk
(2015-07-02 ساعت 15:05)babisondes نوشته:  
(2015-07-02 ساعت 14:51)mohammad_sepah نوشته:  

دوستان چرا ابوظبی?
واسه یک کار ۳ ساعته که براحتی میتونین برین و برگردین چرا هتل اونجا بگیرین!?
حتی مدیکال دبی راحتتر انجام میشه. خودتونو اذیت نکنین.

راستش من دبی بودم چند بار، دوست دارم اينبار ابوظبی باشم،
تبریک هم میگم دوست عزیز، ایشالا کلير هرچه زودتر خودتون
...Tomorrow will be a great day
شماره کیس:2015AS74XX....تاریخ رویت قبولی:1 May......سفارت:AbuDhabi<Ankara ..... تعداد افراد کیس :2 نفر ........ارسال فرمهای سری اول: May 21 ..... کارنت: June 10 .......مصاحبه : 26August.....ويزا : یکضرب ...... اولین ورود: November ....... مقصد : Minneapolis
تشکر کنندگان: Memolk ، rezasadeghi
ما ساعت ۱۲ برگشتیم دبی
بچها واقعا راحت بود ، اول که درگیر تحویل مدارک میشین بعدش پول و انگشت نگاری، بعدشم انتظار واسه داخل شدن به اتاق، افیسر ما خانوم بود، و کلی مهربون. اینقدر ریلکس بود اصلا نفهمیدیم مصاحبس، اصلا نگفت قسم بخورین . از خانومم پرسید کارت چیه و قبلا چکار میکردی : خانومم گفت قبلا تو شرکت خصوصی کار میکردم و الان بیکارم. عمه ریکا کسی رو دارین? از منم پرسید کارت چیه منم گفتم ازاد و خدمت کجا بودی? گفتم ارتش و امریه اداره. گفت ویزای خانوم ۳ شنبه حاضره ساعت ۱۲ بیاد بگیره و منم گفت نهایتا ۳ ماه مراحل اداری.
کلا ۵ تا کیس بودیم ، خانوم من، camelو یک خانوم دیگه یک ضرب بقیه نفرات چه اصلی و غیر اصلی کلیرنس

تبریک میگم بابک جان. نگران کلیرنس نباش. چون ارتش بودی و امریه داشتی زود کلیر میشی. خیلی خوشحال شدم که موفق به دریافت ویزا شدید. Big Grin
شماره کیس 2015as6500  , رویت قبولی : ۱ may ،ارسال فرمها:25 june، سفارت خونه: تغییر توسط کی سی سی به ابوظبی، تعداد نفرات:1 ،کارنت :11 می  Cool , نامه دوم: 2 جون،  مصاحبه:  15 جولای , ویزا: Tongue ,، آپدیت سیز 15 جولای, آپدیت دوم سیز 29 جولای ,آپدیت سوم سیز 10 آگوست, آپدیت چهارم 13 آگوست ، 14 آگوست.و آپدیت ابوظبی 20 جولای، دریافت ایمیل از سفارت 14 آگوست. دریافت ویزا: 19 آگوست. ورود به آمریکا: 26 اکتبر.
دریافت کارت سوشال سکیوریتی: 5 نوامبر. تاریخ صدور 29 اکتبر
دریافت گرین کارت: 21 نوامبر
تشکر کنندگان: mbsamani ، babisondes ، nora-nora ، behrayan
(2015-07-02 ساعت 19:34)mojgan m نوشته:  
ما ساعت ۱۲ برگشتیم دبی

تبریک میگم بابک جان. نگران کلیرنس نباش. چون ارتش بودی و امریه داشتی زود کلیر میشی. خیلی خوشحال شدم که موفق به دریافت ویزا شدید. Big Grin
مرسی مژگان، ایشالا که زودتر تو هم ویزاتو بگیری RolleyesShy
تشکر کنندگان: nora-nora ، mojgan m ، behrayan
سلام دوستان ،بالاخره رفتم مصاحبه و برگشتم و با اینکه شرایط یکضربی داشتم ولی چک خوردم ،سفر نامه هم سریعا میزارم تو تاپیک که دوستان استفاده کنند،
من واقعا از تمامی دوستان و مخصوصا مخصوصا ,ajab1,reza2015 ,varchandi,laleh,sar sara,i accept.behdadk تشکر تشکر تشکر میکنم که واقعا تو این مدت خیلی زحمتشون دادم و مزاحم شدم و به خوبی جواب دادند.
همچنین بابت سفرنامه دوستان که واقعا عالیه و برای انجام تمامی مراحل به هیچ کمکی نیاز نداری.
امیدوارم تمامی دوستان به زودی کلیر بشن،
واسه منم دعا کنید که انشالله زود کلیر بشم و برم آمریکاااا
کیس: ****5، .........سفارت خونه: ابوظبی ،...... تعداد نفرات:خودم , .........نامه دوم:.24 مارچ ،........مصاحبه:6 می که دو بار تغییر دادم شد 25 جون،............ وضعیت ویزا :کلیرنس. , ........تاریخ کلیر : July23 با ایمیل و تماس........ ورود به آمریکا: انشالله به زووودی
تشکر کنندگان: Memolk ، Shahram914
سلام دوستان ،بالاخره رفتم مصاحبه و برگشتم و با اینکه شرایط یکضربی داشتم ولی چک خوردم ،سفر نامه هم سریعا میزارم تو تاپیک که دوستان استفاده کنند،
من واقعا از تمامی دوستان و مخصوصا مخصوصا ,ajab1, reza2015 ,varchandi , laleh, sar sara, i accept .behdadk تشکر تشکر تشکر میکنم که واقعا تو این مدت خیلی زحمتشون دادم و مزاحم شدم و به خوبی جواب دادند.
همچنین بابت سفرنامه دوستان که واقعا عالیه و برای انجام تمامی مراحل به هیچ کمکی نیاز نداری.
امیدوارم تمامی دوستان به زودی کلیر بشن،
واسه منم دعا کنید که انشالله زود کلیر بشم و برم آمریکااااا
کیس: ****5، .........سفارت خونه: ابوظبی ،...... تعداد نفرات:خودم , .........نامه دوم:.24 مارچ ،........مصاحبه:6 می که دو بار تغییر دادم شد 25 جون،............ وضعیت ویزا :کلیرنس. , ........تاریخ کلیر : July23 با ایمیل و تماس........ ورود به آمریکا: انشالله به زووودی
تشکر کنندگان:
ای بابا MD چرا چک خوردین؟یخورده از وضعیت کیستون بگید لطفا
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
تشکر کنندگان:
(2015-07-03 ساعت 00:38)Memolk نوشته:  ای بابا MD چرا چک خوردین؟یخورده از وضعیت کیستون بگید لطفا
ممولک جان شرایط ام دی خیلی خوبه
ب نظرم زیر دوماه کلیره صددرصد
البته دوماهو اغراق کردم. شاید خیلی زودتر از اینا کلیر بشن

2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: Memolk
(2015-07-03 ساعت 00:45)Iaccept نوشته:  
(2015-07-03 ساعت 00:38)Memolk نوشته:  ای بابا MD چرا چک خوردین؟یخورده از وضعیت کیستون بگید لطفا
ممولک جان شرایط ام دی خیلی خوبه
ب نظرم زیر دوماه کلیره صددرصد
البته دوماهو اغراق کردم. شاید خیلی زودتر از اینا کلیر بشن

من دانشجو فوق هستم سربازي هم نرفتم كار دولتي هم نداشتم،فقط فكر كنم به خاطر رشته فوق ليسانس كه عمران- سازه هاي هيدروليكي هست آفيسر متوجه نشد چك خوردم، انشالله كه تمامي دوستان و من زود كلير بشيم
تشکر کنندگان:
راستی من فراموش کردم جا داره از po0ya2011 عزیز بابت کلی زحمت که بهش دادم تشکر کنم،
تا چند روز بعد از مصاحبه معمولا سایت سفارت کیس را نمیشناسه؟؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان