کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-07-05 ساعت 02:13)parsa84 نوشته:  سلام به هه دوستان من مصاحبه ام روز یکشنبه ابوظبی افتاده اول اینکه لازمه قبلش وقت مدیکال بگیرم اگه لازمه به چه صورت و دوم این که من چه روزی باید اونجا باشم تا جواب مدیکالم به موقع آماده بشه دوستانی که اطلاعات دارن ممنون می شم راهنمایی کنند

اول بفرمایید شرایطتان چیست ؟
آیا بچه دارید ؟
و اگر دارید سن آن چقدر است ؟
داشتن این اطلاعات برای پاسخگویی به شما لازم است
ضمنا اگر بخواهید مدیکال را در دبی انجام دهید نیاز به وقت گرفتن نیست
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، Memolk
(2015-07-05 ساعت 02:19)Aghaman نوشته:  
(2015-07-05 ساعت 02:13)parsa84 نوشته:  سلام به هه دوستان من مصاحبه ام روز یکشنبه ابوظبی افتاده اول اینکه لازمه قبلش وقت مدیکال بگیرم اگه لازمه به چه صورت و دوم این که من چه روزی باید اونجا باشم تا جواب مدیکالم به موقع آماده بشه دوستانی که اطلاعات دارن ممنون می شم راهنمایی کنند

اول بفرمایید شرایطتان چیست ؟
آیا بچه دارید ؟
و اگر دارید سن آن چقدر است ؟
داشتن این اطلاعات برای پاسخگویی به شما لازم است
ضمنا اگر بخواهید مدیکال را در دبی انجام دهید نیاز به وقت گرفتن نیست

دوست عزیز لطفا صفحه گرفتن وقت ازدکتررو بخوانید.بخصوص صفحه اول رو.دوستان زحمت کشیدن و همه رو نوشتن
تشکر کنندگان: p00ya2001
(2015-07-05 ساعت 00:06)babisondes نوشته:  
(2015-07-04 ساعت 23:52)Azer نوشته:  
(2015-07-04 ساعت 10:38)laleht نوشته:  
(2015-07-03 ساعت 21:59)mbsamani نوشته:  
(2015-07-03 ساعت 21:31)sinapco نوشته:  دوست عزيز عدم سوپيشينه رو براي فرادي ميخوان كه بيش ازشش ماه خارج از كشور بودند

درسته، اما یه افیسر هست که از تمام ایرانی ها میخواد!!!!!
پلیس+۱۰ تشریف ببرین با پاسپورت و عکس و بگین واسه عدم سوء پیشینه خودشون پاسپورت رو که ببینن میفهمن واسه خارج از کشور هست و اصلا نمیپرسن واسه چه کاری
موفق باشین

از دوستان عزيز خواهش مي کنم، اطلاعات دقیق و درست را ارائه دهند. آیا عدم سوء پیشینه براي ایرانی ها در سفارت آمریکا در ابوظبی لازم هست یا نه. من محل مصاحبه ام قبلاً آنکارا بود و حالا نامه دادند به ابوظبی بايد برم. براي آنکارا قطعاً صددرصد عدم سوء پيشنيه صادر شده از ايران لازم نيست، و اصلاً اعتبار نداره، حالا یکي دوست داره با خودش ببره پایه خودش ولي به هيچ وجه لازم نيست. اما در مورد ابوظبی من اطلاع ندارم. خواهشاً بچه هايي که اطلاعات بیشتري دارند، اطلاع رسانی کنند. متشکرم
برنده اصلی ما خانومم بود و خانه دار، از ما نخاستن، تا جایی که میدونم فقط واسه کسایی که یه مدت خارج از ایران بودن میخان، کلیرنس هم خودش حکمه تایید عدم سو سابقس که خودشون زحمتشو میکشن.

ممنون دوست عزيز خیالم را راحت کرديد. براي اونهايي که خارج هستند گواهي پليس از کشوري که بيش از 6 ماه سکونت داشتند ميخوان نه از ايران. ظاهراً بعضي افراد همين طور شايعه پراکني ميکنن. دوستان تا از چيزي مطمئن نيستيد، الکي شايعه دست نکنند، مثل همون آقايي که بدون داشتن ديپلم 12 ساله رفته ريجکت شده بود بعد مي گفت سفارت ابوظبی همين طوري ريجکت مي کنند!!! آقا لااقل لحن سوالاتتون را طوري بيان کنيد که بقيه را به اشتباه نندازيد. متشکر
برنده 2015، مقصد هيوستون، ورود ژانویه 2016
تشکر کنندگان: babisondes ، Memolk

اگه بچه ندارین ،شما ۵ شنبه صبح مدیکال باشین ، مدیکال روزهای شنبه جواب میدن ، روز یکشنبه هم امید بخدا میرین واسه مصاحبه، وقت هم نمیخاد خودتو اذیت نکن
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
دوستان یه سوال
به نظرتون واسه گرفتن بلیط برگشت برای کسی که احتمال یکضرب گرفتن داره، بلیط برگشت رو برای روز مصاحبه بگیریم که اگه یکضرب شد عوضش کنیم با سه روز بعد یا برعکس، برای سه روز بعد مصاحبه بگیریم و اگه کلیرنس شد عوضش کنیم با همون روز؟؟؟
...Tomorrow will be a great day
شماره کیس:2015AS74XX....تاریخ رویت قبولی:1 May......سفارت:AbuDhabi<Ankara ..... تعداد افراد کیس :2 نفر ........ارسال فرمهای سری اول: May 21 ..... کارنت: June 10 .......مصاحبه : 26August.....ويزا : یکضرب ...... اولین ورود: November ....... مقصد : Minneapolis
(2015-07-05 ساعت 00:48)areb1356 نوشته:  
(2015-07-04 ساعت 22:32)MASTAN1 نوشته:  
(2015-07-04 ساعت 14:34)areb1356 نوشته:  سلام به همه دوستان.
لطفا کسانی که جدیدن توی ابوظبی مدیکال تشریف بردن یا اطلاع دارن کمک کنن.
ما مصاحبمون روز یکشنبه هست. با توجه به اینکه بچه زیر 15 سال همراهمون داریم به NMC ابوظبی ایمیل زدم
وhildren below the age of 15 years, the reports will be given .
سلام،
مورد شما دقیقا مانند مورد یکی از آشناهای ماست امروز مدیکال داشتند با بجه زیر 15 سال. گفتند ۴ شنبه بعد از ظهر آماده میشه یعنی ۴ روز کاری. در ضمن مننزیت و MMR را ازشون قبول نکرد. دوستان دقت کنید در مننژیت باید اعلام بشه که CM4 است. و در MMR هم انگار هم TD هست هم DT یکیش مال بچه هاست و آن یکی مال بالغ. حتما در زمان تزریق به اینها توجه کنید والا برای مننزیت 375 وبرای mMR باید 120 درهم اضافه بدید.
با سلام و تشکر از مستان عزیز
راستش ما توی کارت زردمون مننژیت رو از نوع چهار ظرفیتی ACYW نوشته. (همونی که مخصوص حجاج هست)
در مورد TD,MMR هم برای بچه ها هم DT/DTP وارد شده هم TD و هم MMR
برای خودمون هم TD و MMR وارد شده.
امیدوارم با این همه واکسن دیگه مقبول افتد و هزینه اضافه شارژمون نکنن Wink
این رو از دکتر بپرسد چون با شوکلا دیروز در حد دعوا هم بحث کردم که این بچه ها رو همین جوری واکسن نزن. قبول نکرد گفت پروتکل داریم. به همین علت مننژیت و MMRبچه ها با بالغ رو که متفاوته چک کنید.
فصلی بسته وفصل دیگری آغاز می شود
تشکر کنندگان: Memolk ، areb1356
(2015-07-05 ساعت 11:03)mohammad_sepah نوشته:  دوستان یه سوال
به نظرتون واسه گرفتن بلیط برگشت برای کسی که احتمال یکضرب گرفتن داره، بلیط برگشت رو برای روز مصاحبه بگیریم که اگه یکضرب شد عوضش کنیم با سه روز بعد یا برعکس، برای سه روز بعد مصاحبه بگیریم و اگه کلیرنس شد عوضش کنیم با همون روز؟؟؟

روزهای ۳ و ۵ شنبه ویزا صادر میشه ،اگه یکضرب شدین باید زمانتونو اینجور تنظیم کنین. ما ۵ شنبه مصاحبه داشتیم، گفتن ۳ شنبه بیاین ویزاتونو بگیرین.
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: Memolk
(2015-07-04 ساعت 22:32)MASTAN1 نوشته:  
(2015-07-04 ساعت 14:34)areb1356 نوشته:  سلام به همه دوستان.
لطفا کسانی که جدیدن توی ابوظبی مدیکال تشریف بردن یا اطلاع دارن کمک کنن.
ما مصاحبمون روز یکشنبه هست. با توجه به اینکه بچه زیر 15 سال همراهمون داریم به NMC ابوظبی ایمیل زدم و دقیقن گفتم که ما می تونیم چهارشنبه اول صبح برای مدیکال اونجا باشیم و آیا برای روز شنبه می تونین نتیجه تست مدیکال بچه ها رو بدن؟
در جواب طبق معمول یه تمپلت فرستادن که نتیجه تست یزرگسالان 24 ساعت و نتیجه مدیکال بچه ها ۴ روز بعد از تست (نه چهار روز کاری) آماده میشه.
متن جواب رو در زیر میزارم.
حالا از دوستان مطلع سوال دارم آیا این زمانبندی خوبه یا نه؟

۲. All normal reports will be issued 24 hours after completion of the medical tests. All abnormal reports will only be available after 72 hours approx. as additional tests may have to be performed at the discretion of the panel physician.

۳. Children below the age of 15 years, the reports will be given on the 4th day after the medicals are completed.
سلام،
مورد شما دقیقا مانند مورد یکی از آشناهای ماست امروز مدیکال داشتند با بجه زیر 15 سال. گفتند ۴ شنبه بعد از ظهر آماده میشه یعنی ۴ روز کاری. در ضمن مننزیت و MMR را ازشون قبول نکرد. دوستان دقت کنید در مننژیت باید اعلام بشه که CM4 است. و در MMR هم انگار هم TD هست هم DT یکیش مال بچه هاست و آن یکی مال بالغ. حتما در زمان تزریق به اینها توجه کنید والا برای مننزیت 375 وبرای mMR باید 120 درهم اضافه بدید.
ظاهرا مدیکال ابوظبی کمتر گیر میده ، به پسر من هیچی واکسن نزد دکتر جورج مهربان . من یک ماه قبل مصاحبه براش یک mmr زدم و کمی قبلترش براش مننژیت ۹۰ هزار تومنی زدم که قبول کرد، گفتم آبله مرغونم گرفته اصلا انتی بادی نخواست. ضمنا مثل دبی نیس که بخواد لخت شی. خودم هم انتی بادی آبله مرغون داشتم اصلا نگاه نکرد. واقعا مرد مهربون و خوبی بود و خیلی با شرم و حیا .
چقدر بگم بابا ابوظلی برای بچه دارها راحتتر بدون استرس و مقرون به صرفه تره

فرستاده شده از Nexus 7ِ من با Tapatalk
تشکر کنندگان: laleht ، Memolk ، areb1356
(2015-07-05 ساعت 15:22)babisondes نوشته:  

روزهای ۳ و ۵ شنبه ویزا صادر میشه ،اگه یکضرب شدین باید زمانتونو اینجور تنظیم کنین. ما ۵ شنبه مصاحبه داشتیم، گفتن ۳ شنبه بیاین ویزاتونو بگیرین.

مرسی دوست عزیز
ما مصاحبه مون 4شنبه ست یعنی با این اوصاف تا 3شنبه بعد باید منتظر باشیم؟؟ اینجوری که میشه یک هفته . یا مثلا کسی که سه شنبه مصاحبه داره تا سه شنبه بعد باید منتظر بمونه که .
...Tomorrow will be a great day
شماره کیس:2015AS74XX....تاریخ رویت قبولی:1 May......سفارت:AbuDhabi<Ankara ..... تعداد افراد کیس :2 نفر ........ارسال فرمهای سری اول: May 21 ..... کارنت: June 10 .......مصاحبه : 26August.....ويزا : یکضرب ...... اولین ورود: November ....... مقصد : Minneapolis

من اول به مدیکال ابوظبی ایمیل زدم که فلان ساعت فلان روز میام مدیکال دیدم جواب نمیدن . زنگ زدم گفتم من وقت میخوام ایمیل دادم بیزحمت جواب بدین. لبعد با ایمیل بهم اوکی دادن او تایم را با خودم بردم
عزیز کار از محکم کاری عیب نمیکنه اگه بچه داری ازشون حتما اوکی بگیر علاف نشی با بچه

بستگی به ارلاین داره تا چقدر قبل بدون خسارت بلیط را برای شما عوض میکنه ، معمولا یک روز بعد مصاحبه برگشت میگرن که بدون خسارت عوض بشه در صورت یکضربی

تشکر کنندگان: mohammad_sepah ، Memolk
(2015-07-05 ساعت 15:29)mohammad_sepah نوشته:  

مرسی دوست عزیز
ما مصاحبه مون ۴شنبه ست یعنی با این اوصاف تا ۳شنبه بعد باید منتظر باشیم؟؟ اینجوری که میشه یک هفته . یا مثلا کسی که سه شنبه مصاحبه داره تا سه شنبه بعد باید منتظر بمونه که .

ما دوشنبه شب رسیدیم دبی، ۳ شنبه صبح رفتیم مدیکال ۵ شنبه رفتیم سفارت و مجبورا تا ۳ شنبه باید واستیم تا ویزارو بگیریم، ساعت ۱۲ گفتن سفارت باشیم. ۸ شب شد اقامتمونSad
(2015-07-05 ساعت 15:55)babisondes نوشته:  

مرسی دوست عزیز
ما مصاحبه مون ۴شنبه ست یعنی با این اوصاف تا ۳شنبه بعد باید منتظر باشیم؟؟ اینجوری که میشه یک هفته . یا مثلا کسی که سه شنبه مصاحبه داره تا سه شنبه بعد باید منتظر بمونه که .

ما دوشنبه شب رسیدیم دبی، ۳ شنبه صبح رفتیم مدیکال ۵ شنبه رفتیم سفارت و مجبورا تا ۳ شنبه باید واستیم تا ویزارو بگیریم، ساعت ۱۲ گفتن سفارت باشیم. ۸ شب شد اقامتمونSad
بابا شما عجب ناشکری هستین ما هم که یک ضرب نشدیم اقامتمون شد 8 شب Big Grin عوض خوشحالی و خوشگذرونی و جشن ویزای یکضرب نشستین میگین چرا شد 8 شب Tongue
بقول اونور آبی ها تیک ایت ایزی
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
(2015-07-05 ساعت 08:39)Azer نوشته:  
(2015-07-05 ساعت 00:06)babisondes نوشته:  
(2015-07-04 ساعت 23:52)Azer نوشته:  
(2015-07-04 ساعت 10:38)laleht نوشته:  
(2015-07-03 ساعت 21:59)mbsamani نوشته:  درسته، اما یه افیسر هست که از تمام ایرانی ها میخواد!!!!!
پلیس+۱۰ تشریف ببرین با پاسپورت و عکس و بگین واسه عدم سوء پیشینه خودشون پاسپورت رو که ببینن میفهمن واسه خارج از کشور هست و اصلا نمیپرسن واسه چه کاری
موفق باشین

از دوستان عزيز خواهش مي کنم، اطلاعات دقیق و درست را ارائه دهند. آیا عدم سوء پیشینه براي ایرانی ها در سفارت آمریکا در ابوظبی لازم هست یا نه. من محل مصاحبه ام قبلاً آنکارا بود و حالا نامه دادند به ابوظبی بايد برم. براي آنکارا قطعاً صددرصد عدم سوء پيشنيه صادر شده از ايران لازم نيست، و اصلاً اعتبار نداره، حالا یکي دوست داره با خودش ببره پایه خودش ولي به هيچ وجه لازم نيست. اما در مورد ابوظبی من اطلاع ندارم. خواهشاً بچه هايي که اطلاعات بیشتري دارند، اطلاع رسانی کنند. متشکرم
برنده اصلی ما خانومم بود و خانه دار، از ما نخاستن، تا جایی که میدونم فقط واسه کسایی که یه مدت خارج از ایران بودن میخان، کلیرنس هم خودش حکمه تایید عدم سو سابقس که خودشون زحمتشو میکشن.

ممنون دوست عزيز خیالم را راحت کرديد. براي اونهايي که خارج هستند گواهي پليس از کشوري که بيش از ۶ ماه سکونت داشتند ميخوان نه از ايران. ظاهراً بعضي افراد همين طور شايعه پراکني ميکنن. دوستان تا از چيزي مطمئن نيستيد، الکي شايعه دست نکنند، مثل همون آقايي که بدون داشتن ديپلم 12 ساله رفته ريجکت شده بود بعد مي گفت سفارت ابوظبی همين طوري ريجکت مي کنند!!! آقا لااقل لحن سوالاتتون را طوري بيان کنيد که بقيه را به اشتباه نندازيد. متشکر
دوست عزیز لطفا زود قضاوت نکنین
از بنده و همسرم در سفارت ابوظبی گواهی عدم سوء پیشینه ایران رو خواستن در حالیکه اقامت در خارج از ایران بالای 3-2 ماه هیچوقت نداشتم
میتونین این مطلب رو توی سفرنامه ام هم بخونین
اینکه حالا اون لحظه طرف سرش به سنگ خورده و شانس ما یک مدرک بیربط که نباید میخواسته رو خواسته که دلیل بر شایعه پراکنی نیست
همه اینجا تجاربشون رو میزارن در نهایت این شما هستین که تصمیم بگیرین از کدوم استفاده کنین و کدوم نه
موفق باشین
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود

مرسی دوست عزیز

تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان