کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-07-02 ساعت 15:05)babisondes نوشته:  
(2015-07-02 ساعت 14:51)mohammad_sepah نوشته:  
(2015-07-02 ساعت 06:17)parastoo23 نوشته:  دوستانی که اگوست مصاحبه دارین،کدومتون ابوظبی هتل رزرو می‌کنید.من هم دارم برای اونجا برنامه ریزی می کنم

من هم حتما هتل ابوظبی میگیرم و انشاالله اگه یک ضرب گرفتیم اون چند روز رو ميريم دبی، واسه من بهترین برنامه همینه
دوستان چرا ابوظبی?
واسه یک کار ۳ ساعته که براحتی میتونین برین و برگردین چرا هتل اونجا بگیرین!?
حتی مدیکال دبی راحتتر انجام میشه. خودتونو اذیت نکنین.
خب فکر کنم از لحاظ هزینه خیلی صرفه جویی میشه بابک.
خود ابوظبی هم کلی جای گشت و گذار داره .
فراری ورد و پارک ابیه معروفش که نو جزیره یاسه .....
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان: parastoo23 ، nara
(2015-07-03 ساعت 14:22)M.d نوشته:  راستی من فراموش کردم جا داره از po0ya2011 عزیز بابت کلی زحمت که بهش دادم تشکر کنم،
تا چند روز بعد از مصاحبه معمولا سایت سفارت کیس را نمیشناسه؟؟
مورد داشتیم تا یکماهم طول کشیده¡
تا ده روز اول خیلی عجله نکن
من خودم بعد 18 روز اونم تازه با ایمیل شناخت
گودلاک

2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: Memolk
سلام
تو سفرنامه بچه ها خوندم که افیسر ، عدم سو پیشینه خواسته! حالا من اگه بخوام بگیرم باید بگم برای کجا میخوام؟ برای سفارت آمریکا!!!؟ برای گرفتن سو پیشینه مگه معرفی نامه نمیخواد؟
حالا اگه نخوام سو پیشینه بگیرم، لیست مدارک مصاحبه تو سایت ابوظبی کجاست که پرینت بگیرم و در صورت درخواست افیسر بهش نشون بدم؟
تشکر کنندگان:
(2015-07-03 ساعت 20:29)mbsamani نوشته:  سلام
تو سفرنامه بچه ها خوندم که افیسر ، عدم سو پیشینه خواسته! حالا من اگه بخوام بگیرم باید بگم برای کجا میخوام؟ برای سفارت آمریکا!!!؟ برای گرفتن سو پیشینه مگه معرفی نامه نمیخواد؟
حالا اگه نخوام سو پیشینه بگیرم، لیست مدارک مصاحبه تو سایت ابوظبی کجاست که پرینت بگیرم و در صورت درخواست افیسر بهش نشون بدم؟
اگه وقت دارید بگیرید بهتره، من داشتم بهش تحویل دادم اون هم گرفت، بگین برای مهاجرت میخوام لازم نیس بگین دقیقا کجا

فرستاده شده از Nexus 7ِ من با Tapatalk
تشکر کنندگان: mbsamani

دوست عزيز عدم سوپيشينه رو براي فرادي ميخوان كه بيش ازشش ماه خارج از كشور بودند
٢٠١٥، ايالت تگزاس، شهر دالاس
تشکر کنندگان: Memolk
(2015-07-03 ساعت 21:31)sinapco نوشته:  

درسته، اما یه افیسر هست که از تمام ایرانی ها میخواد!!!!!
تشکر کنندگان:
(2015-07-03 ساعت 21:59)mbsamani نوشته:  

پلیس+10 تشریف ببرین با پاسپورت و عکس و بگین واسه عدم سوء پیشینه خودشون پاسپورت رو که ببینن میفهمن واسه خارج از کشور هست و اصلا نمیپرسن واسه چه کاری
موفق باشین
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: mbsamani
دوستان کسی از بانک سامان تمکن مالی گرفته؟ چه طور هستش؟
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان.
لطفا کسانی که جدیدن توی ابوظبی مدیکال تشریف بردن یا اطلاع دارن کمک کنن.
ما مصاحبمون روز یکشنبه هست. با توجه به اینکه بچه زیر 15 سال همراهمون داریم به NMC ابوظبی ایمیل زدم و دقیقن گفتم که ما می تونیم چهارشنبه اول صبح برای مدیکال اونجا باشیم و آیا برای روز شنبه می تونین نتیجه تست مدیکال بچه ها رو بدن؟
در جواب طبق معمول یه تمپلت فرستادن که نتیجه تست یزرگسالان 24 ساعت و نتیجه مدیکال بچه ها 4 روز بعد از تست (نه چهار روز کاری) آماده میشه.
متن جواب رو در زیر میزارم.
حالا از دوستان مطلع سوال دارم آیا این زمانبندی خوبه یا نه؟

2. All normal reports will be issued 24 hours after completion of the medical tests. All abnormal reports will only be available after 72 hours approx. as additional tests may have to be performed at the discretion of the panel physician.

3. Children below the age of 15 years, the reports will be given on the 4th day after the medicals are completed.
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان:
دوستانی که دفعه اولشونه میان دبی
وقتتونو تو انصار مال و جبل علی تلف نکنین، امروز کلی وقتمونو گرفتن واسه هیچی
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: areb1356 ، mbsamani ، mojgan m ، L_haam
(2015-07-04 ساعت 14:34)areb1356 نوشته:  سلام به همه دوستان.
ما مصاحبمون روز یکشنبه هست. با توجه به اینکه بچه زیر 15 سال همراهمون داریم به NMC ابوظبی ایمیل زدم و دقیقن گفتم که ما می تونیم چهارشنبه اول صبح برای مدیکال اونجا باشیم و آیا برای روز شنبه می تونین نتیجه تست مدیکال بچه ها رو بدن؟
در جواب طبق معمول یه تمپلت فرستادن که نتیجه تست یزرگسالان 24 ساعت و نتیجه مدیکال بچه ها ۴ روز بعد از تست (نه چهار روز کاری) آماده میشه.
متن جواب رو در زیر میزارم.
حالا از دوستان مطلع سوال دارم آیا این زمانبندی خوبه یا نه؟

۲. All normal reports will be issued 24 hours after completion of the medical tests. All abnormal reports will only be available after 72 hours approx. as additional tests may have to be performed at the discretion of the panel physician.

۳. Children below the age of 15 years, the reports will be given on the 4th day after the medicals are completed.
سلام،
مورد شما دقیقا مانند مورد یکی از آشناهای ماست امروز مدیکال داشتند با بجه زیر 15 سال. گفتند 4 شنبه بعد از ظهر آماده میشه یعنی 4 روز کاری. در ضمن مننزیت و MMR را ازشون قبول نکرد. دوستان دقت کنید در مننژیت باید اعلام بشه که CM4 است. و در MMR هم انگار هم TD هست هم DT یکیش مال بچه هاست و آن یکی مال بالغ. حتما در زمان تزریق به اینها توجه کنید والا برای مننزیت 375 وبرای mMR باید 120 درهم اضافه بدید.
فصلی بسته وفصل دیگری آغاز می شود
تشکر کنندگان: mojgan m ، laleht ، areb1356
(2015-07-04 ساعت 10:38)laleht نوشته:  

پلیس+۱۰ تشریف ببرین با پاسپورت و عکس و بگین واسه عدم سوء پیشینه خودشون پاسپورت رو که ببینن میفهمن واسه خارج از کشور هست و اصلا نمیپرسن واسه چه کاری
موفق باشین

از دوستان عزيز خواهش مي کنم، اطلاعات دقیق و درست را ارائه دهند. آیا عدم سوء پیشینه براي ایرانی ها در سفارت آمریکا در ابوظبی لازم هست یا نه. من محل مصاحبه ام قبلاً آنکارا بود و حالا نامه دادند به ابوظبی بايد برم. براي آنکارا قطعاً صددرصد عدم سوء پيشنيه صادر شده از ايران لازم نيست، و اصلاً اعتبار نداره، حالا یکي دوست داره با خودش ببره پایه خودش ولي به هيچ وجه لازم نيست. اما در مورد ابوظبی من اطلاع ندارم. خواهشاً بچه هايي که اطلاعات بیشتري دارند، اطلاع رسانی کنند. متشکرم
برنده 2015، مقصد هيوستون، ورود ژانویه 2016
تشکر کنندگان: nora-nora
(2015-07-04 ساعت 23:52)Azer نوشته:  
(2015-07-04 ساعت 10:38)laleht نوشته:  

پلیس+۱۰ تشریف ببرین با پاسپورت و عکس و بگین واسه عدم سوء پیشینه خودشون پاسپورت رو که ببینن میفهمن واسه خارج از کشور هست و اصلا نمیپرسن واسه چه کاری
موفق باشین

از دوستان عزيز خواهش مي کنم، اطلاعات دقیق و درست را ارائه دهند. آیا عدم سوء پیشینه براي ایرانی ها در سفارت آمریکا در ابوظبی لازم هست یا نه. من محل مصاحبه ام قبلاً آنکارا بود و حالا نامه دادند به ابوظبی بايد برم. براي آنکارا قطعاً صددرصد عدم سوء پيشنيه صادر شده از ايران لازم نيست، و اصلاً اعتبار نداره، حالا یکي دوست داره با خودش ببره پایه خودش ولي به هيچ وجه لازم نيست. اما در مورد ابوظبی من اطلاع ندارم. خواهشاً بچه هايي که اطلاعات بیشتري دارند، اطلاع رسانی کنند. متشکرم
برنده اصلی ما خانومم بود و خانه دار، از ما نخاستن، تا جایی که میدونم فقط واسه کسایی که یه مدت خارج از ایران بودن میخان، کلیرنس هم خودش حکمه تایید عدم سو سابقس که خودشون زحمتشو میکشن.
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: Memolk ، areb1356
(2015-07-04 ساعت 22:32)MASTAN1 نوشته:  
(2015-07-04 ساعت 14:34)areb1356 نوشته:  سلام به همه دوستان.
ما مصاحبمون روز یکشنبه هست. با توجه به اینکه بچه زیر 15 سال همراهمون داریم به NMC ابوظبی ایمیل زدم
وhildren below the age of 15 years, the reports will be given .
سلام،
مورد شما دقیقا مانند مورد یکی از آشناهای ماست امروز مدیکال داشتند با بجه زیر 15 سال. گفتند ۴ شنبه بعد از ظهر آماده میشه یعنی ۴ روز کاری. در ضمن مننزیت و MMR را ازشون قبول نکرد. دوستان دقت کنید در مننژیت باید اعلام بشه که CM4 است. و در MMR هم انگار هم TD هست هم DT یکیش مال بچه هاست و آن یکی مال بالغ. حتما در زمان تزریق به اینها توجه کنید والا برای مننزیت 375 وبرای mMR باید 120 درهم اضافه بدید.
با سلام و تشکر از مستان عزیز
راستش ما توی کارت زردمون مننژیت رو از نوع چهار ظرفیتی ACYW نوشته. (همونی که مخصوص حجاج هست)
در مورد TD,MMR هم برای بچه ها هم DT/DTP وارد شده هم TD و هم MMR
برای خودمون هم TD و MMR وارد شده.
امیدوارم با این همه واکسن دیگه مقبول افتد و هزینه اضافه شارژمون نکنن Wink
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان:
سلام به هه دوستان من مصاحبه ام روز یکشنبه ابوظبی افتاده اول اینکه لازمه قبلش وقت مدیکال بگیرم اگه لازمه به چه صورت و دوم این که من چه روزی باید اونجا باشم تا جواب مدیکالم به موقع آماده بشه دوستانی که اطلاعات دارن ممنون می شم راهنمایی کنند
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان