کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-07-03 ساعت 21:59)mbsamani نوشته:  
(2015-07-03 ساعت 21:31)sinapco نوشته:  
(2015-07-03 ساعت 20:29)mbsamani نوشته:  سلام
تو سفرنامه بچه ها خوندم که افیسر ، عدم سو پیشینه خواسته! حالا من اگه بخوام بگیرم باید بگم برای کجا میخوام؟ برای سفارت آمریکا!!!؟ برای گرفتن سو پیشینه مگه معرفی نامه نمیخواد؟
حالا اگه نخوام سو پیشینه بگیرم، لیست مدارک مصاحبه تو سایت ابوظبی کجاست که پرینت بگیرم و در صورت درخواست افیسر بهش نشون بدم؟

دوست عزيز عدم سوپيشينه رو براي فرادي ميخوان كه بيش ازشش ماه خارج از كشور بودند

درسته، اما یه افیسر هست که از تمام ایرانی ها میخواد!!!!!
واقعا داشتن عدم سو پیشینه در پروسه کلیرنس تاثیر مثبت داره؟
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، mbsamani
(2015-07-05 ساعت 22:55)mbsamani نوشته:  
(2015-07-05 ساعت 22:46)sinapco نوشته:  شما ويزا رو اقدام كن

ویزا رو اقدام کردم، فردا میخواستم برم برای بلیط و هتل!!! چه کار کنم؟Rolleyes

دوستان ابوظبی هم اگه کسی هفته اول اگوست مصاحبه داره، هماهنگ کنید تا باهم باشیمWinkWinkWinkWinkWink

میشه بگید ویزا رو از کجا و به چه قیمتی گرفتید؟چک هم ازتون گرفتند؟ممنون
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، mbsamani
با عرض پوزش در صورتي که سوال من تکراري باشد. نامه تمکن مالي را حداکثر چند روز قبل از مصاحبه بهتر است که گرفته شود؟ دوماه، يک ماه، 15 روز، يک هفته قبل از مصاحبه و يا حتي کمتر؟
ممنون مي شم اگه دوستان با تجربه جواب بدهند.
برنده 2015، مقصد هيوستون، ورود ژانویه 2016
تشکر کنندگان: aria802
ما ٤٠ روز قبل مصاحبه گرفتيم مشكلي هم/نبود
٢٠١٥، ايالت تگزاس، شهر دالاس
تشکر کنندگان: mbsamani ، aria802
(2015-07-06 ساعت 06:14)parastoo23 نوشته:  

دوستان ابوظبی هم اگه کسی هفته اول اگوست مصاحبه داره، هماهنگ کنید تا باهم باشیمWinkWinkWinkWinkWink

من از اصفهان اقدام کردم، به مبلغ 250 هزار تومان، چک هم نگرفت.
تشکر کنندگان: aria802 ، p00ya2001 ، areb1356 ، parastoo23
(2015-07-06 ساعت 02:08)parsa84 نوشته:  
تو سفرنامه بچه ها خوندم که افیسر ، عدم سو پیشینه خواسته! حالا من اگه بخوام بگیرم باید بگم برای کجا میخوام؟ برای سفارت آمریکا!!!؟ برای گرفتن سو پیشینه مگه معرفی نامه نمیخواد؟
حالا اگه نخوام سو پیشینه بگیرم، لیست مدارک مصاحبه تو سایت ابوظبی کجاست که پرینت بگیرم و در صورت درخواست افیسر بهش نشون بدم؟

یکی از دوستان، به این موضوع اشاره ای کرد که تاثیر داره، اما ارائه عدم سو پیشینه جز مدارک درخواستی برای ایرانی های ساکن خارج از ایران که برای مدت معینی اونجا اقامت داشته اند، هست. اما یک افیسر از برخی از دوستانِ مصاحبه رفته درخواست کرده!!!
من اقدام به گرفتن کردم...Wink
تشکر کنندگان: aria802 ، p00ya2001 ، areb1356 ، parsa84
(2015-07-06 ساعت 08:48)sinapco نوشته:  ما ٤٠ روز قبل مصاحبه گرفتيم مشكلي هم/نبود

آقا دستت درد نکنه، لطف کردي جواب دادي.
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، sinapco
(2015-07-06 ساعت 08:43)Azer نوشته:  با عرض پوزش در صورتي که سوال من تکراري باشد. نامه تمکن مالي را حداکثر چند روز قبل از مصاحبه بهتر است که گرفته شود؟ دوماه، يک ماه، 15 روز، يک هفته قبل از مصاحبه و يا حتي کمتر؟
ممنون مي شم اگه دوستان با تجربه جواب بدهند.

من 20 روز قبل از مصاحبه گرفتم و مشکلی نبود
تاریخ رویت قبولی:1 می 2014__شماره کیس:##49___تعداد افراد در کیس:3 نفر____زمان کرنت شدن :12 مارچ_ ___تغییر مکان مصاحبه از آنکارا به ابوظبی توسط kcc_____زمان مصاحبه: 17 می__وضعیت: AP همه اعضاء____اولین آپدیت سیس 19 می هر سه نفر/دومین آپدیت سیس20می نفر اصلی کیس و من و آخرین آپ سیس 10آگوست هر سه نفر /تو سایت ابو فقط یک آپ در تاریخ 21 می ____18و19و20 آگوست آپ هر سه ....صدور ویزا 23آگوست
تشکر کنندگان:

دوستان عزيز،
همچنانکه قبلاً هم خواهش کردم، تکرار مي کنم از پخش شايعه و حرف هاي غير موثق جداً خودداري کرده و ايجاد تنش نکنيد. من همين الان سايت منبع زير را چک کردم، عدم سو< پيشينه از ايران را اصلاً آمريکا قابل قبول نمي داند، بنابراين امکان ندارد، که آن را ضروري بداند.
[/align]
http://travel.state.gov/content/visas/en...ry/IR.html

Police Records[align=left]

Available but unreliable. Police certificates are issued by the General Department of Penal Records and Pardon Amnesty (Idar-e Kul Sajl-e Kifari va Afva Bakhshudagi ). However, police records are not required for immigrant visa applicants because posts cannot verify them.
تشکر کنندگان: mbsamani ، parsa84
(2015-07-06 ساعت 16:25)Azer نوشته:  

دوستان عزيز،
همچنانکه قبلاً هم خواهش کردم، تکرار مي کنم از پخش شايعه و حرف هاي غير موثق جداً خودداري کرده و ايجاد تنش نکنيد. من همين الان سايت منبع زير را چک کردم، عدم سو< پيشينه از ايران را اصلاً آمريکا قابل قبول نمي داند، بنابراين امکان ندارد، که آن را ضروري بداند.
[/align]

Available but unreliable. Police certificates are issued by the General Department of Penal Records and Pardon Amnesty (Idar-e Kul Sajl-e Kifari va Afva Bakhshudagi ). However, police records are not required for immigrant visa applicants because posts cannot verify them.

شما محبت کنین مطالب رو کامل بخونین کسی قصد شایعه پراکنی نداره و سفرنامه ها رو بخونین و ببینین که تو سفارت ابوظبی یه آقای پاکستانی هست که اونو میخواد گرچه واسه ایرانی ها الزام نیست
عزیز جان به اتفاقی که رخ داده که شایعه پراکنی نمیگن بازم میگم هرکسی تجربه خودشو مینویسه حالا شما دوست داشتی ازش استفاده کن دوست نداشتی نکن
در ضمن کارت ملی که همه میگن میخوان همون آقا نخواست و تحویل نگرفت و هیچ نقص مدرکی هم اتفاق نیفتاد پس بدونین استثنا همیشه هست
محبت کنین زود قضاوت نکنین و کسی رو که تجربه اش رو در اختیار گذاشته دل آزرده نکنین و محکوم به شایعه پراکنی نکنین
موفق باشین
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: mohammad_sepah ، mbsamani ، Aghaman ، Memolk
(2015-07-06 ساعت 09:41)mbsamani نوشته:  
(2015-07-06 ساعت 06:14)parastoo23 نوشته:  

من از اصفهان اقدام کردم، به مبلغ 250 هزار تومان، چک هم نگرفت.

ممنون
تشکر کنندگان: mbsamani
دوستانی که امارات تشریف می برید در جریان باشین NMC تو ماه رمضان برای بعد از ظهر ساعت 6 شروع به کار می کنه طبق اطلاعاتی که امروز دوستمون دادن
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: mbsamani ، mojgan m ، laleht ، Memolk
(2015-07-06 ساعت 17:49)varchandi نوشته:  دوستانی که امارات تشریف می برید در جریان باشین NMC تو ماه رمضان برای بعد از ظهر ساعت ۶ شروع به کار می کنه طبق اطلاعاتی که امروز دوستمون دادن

ما ٥ رفتيم گفتن ٧ شروع ميكنيم،٢ساعت علاف شديم
٢٠١٥، ايالت تگزاس، شهر دالاس
تشکر کنندگان: mojgan m ، r.bazargan ، Memolk
سلام
خوبين دوستان عزيز
اين هفته كسى ميره براى مصابحه به دوبى ؟
اگه دوست دارين بيايين با هم بريم، خوشحال ميشم

تشکر کنندگان: mojgan m
(2015-07-06 ساعت 17:09)laleht نوشته:  
(2015-07-06 ساعت 16:25)Azer نوشته:  
(2015-07-03 ساعت 21:31)sinapco نوشته:  دوست عزيز عدم سوپيشينه رو براي فرادي ميخوان كه بيش ازشش ماه خارج از كشور بودند

دوستان عزيز،
[/align]

شما محبت کنین مطالب رو کامل بخونین کسی قصد شایعه پراکنی نداره و سفرنامه ها رو بخونین و ببینین که تو سفارت ابوظبی یه آقای پاکستانی هست که اونو میخواد گرچه واسه ایرانی ها الزام نیست
عزیز جان به اتفاقی که رخ داده که شایعه پراکنی نمیگن بازم میگم هرکسی تجربه خودشو مینویسه حالا شما دوست داشتی ازش استفاده کن دوست نداشتی نکن
در ضمن کارت ملی که همه میگن میخوان همون آقا نخواست و تحویل نگرفت و هیچ نقص مدرکی هم اتفاق نیفتاد پس بدونین استثنا همیشه هست
محبت کنین زود قضاوت نکنین و کسی رو که تجربه اش رو در اختیار گذاشته دل آزرده نکنین و محکوم به شایعه پراکنی نکنین
موفق باشین

دوست عزيز ما عادت کرديم که هر کسي که اون طرف ميز نشسته را رئيس بدانيم، در صورتي که کارمند سفارت وظيفه اش سرويس دادن به سفارت و ارباب رجوع مي باشد، که من و شما باشيم. قرار هم نيست که کارمند سفارت هر چي دلش خواست بخواد و ما هم بگيم بفرما. اگر عدم سوء پيشنيه هر کارمندي خواست، خيلي راحت مي شه بهش گفته بشه، که به بر اساس اطلاعات موجود در وبسايت رسمي دولت آمريکا، اين سند براي ايرانيان توسط خود آمريکا غير قابل قبول مي باشد، که طرف حتماً دوزاريش مي افته. اگر نيفتاد، مي شه با رئيس صحبت کرد.
ممنون از اطلاعاتي و تجاربي که دوستان در اختيار ميگذارند، ولي حواستمون باشد، که برخي از ما کارهايي مي کنيم که برا بقيه دردسر ساز مي شه. مثلاً تاييد ترجمه ها توسط وزارت امور خارجه، با آنکه توسط سفارت مورد نياز نمي باشد، ولي برخي از دوستان اصرار به انجام اين کار دارند. خوب اين اگر عرف بشه واسه همه دردسر مي شه.
بياييم با دانستن حقوق خود راه سوء استفاده را برا افراد مغرض و يا کم اطلاع ببنديم.
تشکر کنندگان: Memolk

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان