کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-07-08 ساعت 15:41)niloo_980 نوشته:  
(2015-07-08 ساعت 01:45)areb1356 نوشته:  
(2015-07-08 ساعت 01:11)niloo_980 نوشته:  سلام
محل مصاحبه از آنکارا به ابوظبی منتقل شده. من تمام تحقیقات روز مصاحبه رو روی آنکارا متمرکز کرده بودم. حالا حسابی هل شدم. نمیدونم چه مدارکی نیازه و باید چیکار کنم. لطفا راهنمایی کنید.
سلام
ببخشید چند سوال داشتم:
۱ـ آیا درست کردن اکانت سی اس سی برای ابوظبی مورد نیاز هست؟ اگر نه پس دریافت پاسپورت در صورت قبولی یکضرب بچه صورت هست؟
۲ـ آیا ۳۳۰ دلار هزینه سفارتو داخل سفارت دادید یا باید قبل از روز مصاحبه پرداخت بشه؟
۳ـ آیا نیازی به رزرو وقت مدیکال هست؟ اگه هست به چه صورت باید انجام بشه؟
۴ـ وقت مصاحبه من صبح یکشنبه هست. چند روز قبل باید اونجا باشم؟
۵ـ آیا نیازی به پست مدارک قبل از مصاحبه هست؟ اگر هست به چه آدرسی؟
۶ـ من نتونستم هیچ لینکی برای دیدن لیست مدارک مصاحبه پیدا کنم. ممکنه لطفا راهنمایی کنید؟
۷ـ هزینه مدیکال ابوظبی برای هر نفر چه مقدار هست؟
۸ـ آیا بجز مدارکی که خودمون میبریم سفارت باید فرم دیگه ای هم پر بشه ؟ مثلا مثل کانتکت شیت برای آنکارا؟

ممنون از وقتتون
سلام دوست عزیز
نیاز به هول شدن نیست. ابوظبی خیلی راحت تر از آنکاراست
شما اگه اولین پست همین فروم رو بخونین به جواب تمام سوالاتتون میرسین
۱- ابوظبی نیاز به CSC نداره. پاسپورتها رو خودتون تشریف می برین سفارت می گیرید.
۲- روز مصاحبه ، داخل سفارت
۳- الزامی نیست ولی بگیرین بهتره
۴- اگه بچه زیر 15 سال دارین ۵ روز قبل از مصاحبه، اگر ندارین ۲ روز کاری قبل مصاحبه
۵- هیچ مدرکی لازم نیست پست بشه
۶- اولین پست فروم رو بخون
۷- افراد بزرگسال (بدون واکسن اضافی) 525 درهم. کودکان 650 درهم
۸- یه فرم هست توی مدیکال همونجا پر می کنین و بهشون تحویل می دین.

حالا مصاحبتون کی هست دوست عزیز؟
خیلی ممنون از پاسختون.
والدینم برنده هستن که هفته سوم مصاحبه دارند. پس یعنی حتی کانتکت شیت هم ندارن؟
نه, فقط ادرس های ایران, امریکا و محل اقامت دبی/ابوظبی همراهشون باشه. یه فرم هست موقع مدیکال باید پر کنند..
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: Memolk
(2015-07-08 ساعت 15:48)areb1356 نوشته:  
(2015-07-08 ساعت 15:41)niloo_980 نوشته:  
(2015-07-08 ساعت 01:45)areb1356 نوشته:  
(2015-07-08 ساعت 01:11)niloo_980 نوشته:  سلام
محل مصاحبه از آنکارا به ابوظبی منتقل شده. من تمام تحقیقات روز مصاحبه رو روی آنکارا متمرکز کرده بودم. حالا حسابی هل شدم. نمیدونم چه مدارکی نیازه و باید چیکار کنم. لطفا راهنمایی کنید.
سلام
ببخشید چند سوال داشتم:
۱ـ آیا درست کردن اکانت سی اس سی برای ابوظبی مورد نیاز هست؟ اگر نه پس دریافت پاسپورت در صورت قبولی یکضرب بچه صورت هست؟
۲ـ آیا ۳۳۰ دلار هزینه سفارتو داخل سفارت دادید یا باید قبل از روز مصاحبه پرداخت بشه؟
۳ـ آیا نیازی به رزرو وقت مدیکال هست؟ اگه هست به چه صورت باید انجام بشه؟
۴ـ وقت مصاحبه من صبح یکشنبه هست. چند روز قبل باید اونجا باشم؟
۵ـ آیا نیازی به پست مدارک قبل از مصاحبه هست؟ اگر هست به چه آدرسی؟
۶ـ من نتونستم هیچ لینکی برای دیدن لیست مدارک مصاحبه پیدا کنم. ممکنه لطفا راهنمایی کنید؟
۷ـ هزینه مدیکال ابوظبی برای هر نفر چه مقدار هست؟
۸ـ آیا بجز مدارکی که خودمون میبریم سفارت باید فرم دیگه ای هم پر بشه ؟ مثلا مثل کانتکت شیت برای آنکارا؟

ممنون از وقتتون
سلام دوست عزیز
نیاز به هول شدن نیست. ابوظبی خیلی راحت تر از آنکاراست
شما اگه اولین پست همین فروم رو بخونین به جواب تمام سوالاتتون میرسین
۱- ابوظبی نیاز به CSC نداره. پاسپورتها رو خودتون تشریف می برین سفارت می گیرید.
۲- روز مصاحبه ، داخل سفارت
۳- الزامی نیست ولی بگیرین بهتره
۴- اگه بچه زیر 15 سال دارین ۵ روز قبل از مصاحبه، اگر ندارین ۲ روز کاری قبل مصاحبه
۵- هیچ مدرکی لازم نیست پست بشه
۶- اولین پست فروم رو بخون
۷- افراد بزرگسال (بدون واکسن اضافی) 525 درهم. کودکان 650 درهم
۸- یه فرم هست توی مدیکال همونجا پر می کنین و بهشون تحویل می دین.

حالا مصاحبتون کی هست دوست عزیز؟
خیلی ممنون از پاسختون.
والدینم برنده هستن که هفته سوم مصاحبه دارند. پس یعنی حتی کانتکت شیت هم ندارن؟
نه, فقط ادرس های ایران, آمریکا و محل اقامت دبی/ابوظبی همراهشون باشه. یه فرم هست موقع مدیکال باید پر کنند..

خیلی ممنون از پاسختون.
تشکر کنندگان: areb1356 ، Memolk
For the children between 2-14.6yrs (on the day of medical examination) QUANTIFERON TB (Test for tuberculosis) is mandatory .If you do this test on Tuesday, Wednesday or Thursday, the report will be ready on Sunday.If you do the test on Saturday, Sunday or Monday, the report will be ready on Wednesday.

With regards to your son, he must do the QUANTIFERON TB (Test for tuberculosis). If you will booked on July 22 (wednesday) the report will be on July 26 (sunday).

He can still attend the interview but the result of his medical examination is to be follow.
دوستم این جواب nmc کی گفته 5 روز طول میکشه طبق این اگه شنبه تا 2 شنبه بدید 4 شنبه اماده است و اگر 3 شنبه تا 4 شنبه بدید 1 شنبه امادا است
2015ad49xx
مصاحبه 15 می
تشکر کنندگان:
QUANTIFERON این همین واکسن سل؟
ایران نمیشه سل زد؟
2015ad49xx
مصاحبه 15 می
تشکر کنندگان:
(2015-07-08 ساعت 01:47)areb1356 نوشته:  
(2015-07-08 ساعت 00:22)Memolk نوشته:  
(2015-07-07 ساعت 21:20)areb1356 نوشته:  
(2015-07-07 ساعت 18:57)lilimohajer2015 نوشته:  برای اینکه سفارت برام ایمیل کرده تا 26 جولای باید برم ویزامو تو پاسم بزنم و من میخوام مدیکالم تمدبد کنم و تو ایمیل سفارت گفته 19 تا 23 و ۵ جولای تعطبل رسمی

19 تا 23 رمضان که نه 19 تا 23 جولای منظورم هست

دوست عزیز تعطیلات عید فطر سفارت تعطیله. برای مدیکال باید ایمیل بزنی و دقیق از خودشون بپرسی. احتمال تعطیل بودنشون زیاده.

من برای 21 جولای از NMC وقت گرفتم...Wink
به سلامتی
شما بالاخره ابوظبی مدیکال می روید یا همون دبی؟

ما کلا دبی اقامت داریم و همونجا هم برای مدیکال می ریم.
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
تشکر کنندگان:
با سلام به دوستان ، ماامروز چهارشنبه صبح مدیکال ان ام سی دبی بودیم. یک مورد جدید در باره واکسن مننژیت برای بچه های شانزده به پایین . دخترمن پارسال برای همین لاتاری در هلال احمر با پرداخت حدود نودهزار تومن واکسن زد اما امروز دکتر شوکولا گفت براساس بخشنامه جدید سفارت ، نوع جدیدی از واکسن مننژیت باید به نوجوانان تزریق بشه. خلاصه که مال ایران را قبول نکرد و دوباره واکسن تزریق کرد و در ضمن با یک واکسن ام ام ار پانصد شصت درهم ناقابل از ما گرفتند ...
در ضمن از نظر من دکتر شوکولا خیلی جدی ودقیق هستند.واز سر هیچ جزییاتی نمی گذرد !؟
کیس نامبر: 2015AS6XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 27 می> کارنت:10می> مصاحبه : july> کلیر: نیمه اول سپتامبر| تعداد اعضای کیس: 3 نفر || مقصد : تگزاس
تشکر کنندگان: Memolk
Salam doostan
In doctor be khanoome manam gir dad ke Eco begir 485 derham az ma gereft
9 July asr
Doosan movafagh bashin

تشکر کنندگان:
(2015-07-09 ساعت 13:15)ali 2679 نوشته:  Salam doostan
In doctor be khanoome manam gir dad ke Eco begir 485 derham az ma gereft
۹ July asr
Doosan movafagh bashin

سلام دوست عزیز موفق باشید...فقط لطف می کنید بگید کدوم دکتر ؟ دبی یا ابوظبی تشریف بردید شما؟
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
تشکر کنندگان:
Salam
Khoobin hameghi ?
Dubai , bimarestan , nmc
Doctor shokola
Kesi chizi az inja mikhad biaram
Movafagh bashin

تشکر کنندگان: Memolk ، areb1356
دوستان عزیز برنده 2016 ام و تجربهء شماها بهترین چیز واسه ماهاست.همینطور تجربهء ما واسه بچه های 2017 در آینده.سوالم اینه که واسه سفارت که میریم مصاحبه نامهء اشتغال به کار هم باید ببریم؟من کارم آزاده چجور مدرکی لازمه؟ هنگ کردم نمیدونم.
تشکر کنندگان:
(2015-07-09 ساعت 15:06)داود یو.اس نوشته:  دوستان عزیز برنده ۲۰۱۶ ام و تجربهء شماها بهترین چیز واسه ماهاست.همینطور تجربهء ما واسه بچه های 2017 در آینده.سوالم اینه که واسه سفارت که میریم مصاحبه نامهء اشتغال به کار هم باید ببریم؟من کارم آزاده چجور مدرکی لازمه؟ هنگ کردم نمیدونم.

شما یا باید آخرین مدرک تحصیلی رو ارئه بدین که حداقل مدرک تحصیلی، دیپلم 12 ساله هستش و یا درصورت نداشتن مدرک تحصیلی، دوسال سابقه کار ارائه بدین.
تشکر کنندگان: داود یو.اس ، areb1356
لیسانس هستم.پس اصلا نیازی به نامه در خصوص کار نیست؟
تشکر کنندگان:
(2015-07-09 ساعت 15:46)داود یو.اس نوشته:  لیسانس هستم.پس اصلا نیازی به نامه در خصوص کار نیست؟

دیگه نیازی به نامه اشتغال به کار یا سابقه کار ندارید، مدرک لیسانستون کفایت میکنه. فقط دانشنامه یعنی اصل مدرک مورد قبول سفارت هست، اگه مدرکتون موقت هست باید از دانشگاه مربوطه اصلش رو بگیریدWink
برای بقیه مدارک صفحه اول همین تایپیک، اولین ارسال رو بخونید، تمامی مدارک مورد نیاز برای سفارت ابوظبی بیان شده، در ضمن مدارکی که باید به سفارت تحویل بدید برای هر سه سفارت یکسان هستش. موفق باشیدWink
تشکر کنندگان: داود یو.اس
(2015-07-09 ساعت 15:49)mbsamani نوشته:  
(2015-07-09 ساعت 15:46)داود یو.اس نوشته:  لیسانس هستم.پس اصلا نیازی به نامه در خصوص کار نیست؟

دیگه نیازی به نامه اشتغال به کار یا سابقه کار ندارید، مدرک لیسانستون کفایت میکنه. فقط دانشنامه یعنی اصل مدرک مورد قبول سفارت هست، اگه مدرکتون موقت هست باید از دانشگاه مربوطه اصلش رو بگیریدWink
برای بقیه مدارک صفحه اول همین تایپیک، اولین ارسال رو بخونید، تمامی مدارک مورد نیاز برای سفارت ابوظبی بیان شده، در ضمن مدارکی که باید به سفارت تحویل بدید برای هر سه سفارت یکسان هستش. موفق باشیدWink

فدات.خیلی ممنونم واقعا
تشکر کنندگان: mbsamani
ببخشیددو سوال
۱- برای مصاحبه صبح روز یکشنبه والدین من چه روزی نوبت مدیکال از ان ام سی ابوظبی بگیرن؟

۲- برای گرفتن وقت از دکتر جورج به خودشون ایمیل بزنم؟

۳- به کدوم قسمت بیمارستان برای مدیکال باید مراجعه کرد؟ کدوم طبقه؟

ممنون
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان