کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
تشکر کنندگان:
(2015-07-06 ساعت 22:16)sinapco نوشته:  
(2015-07-06 ساعت 17:49)varchandi نوشته:  دوستانی که امارات تشریف می برید در جریان باشین NMC تو ماه رمضان برای بعد از ظهر ساعت ۶ شروع به کار می کنه طبق اطلاعاتی که امروز دوستمون دادن

ما ٥ رفتيم گفتن ٧ شروع ميكنيم،٢ساعت علاف شديم
سلام دوستم من ی سوال داشتم شما میدونیدnmcهم از 19 تا 23 رمضان تعطیل هست یا نه چوت سفارت که گفته تعطیل؟
2015ad49xx
مصاحبه 15 می
تشکر کنندگان:
(2015-07-07 ساعت 15:23)lilimohajer2015 نوشته:  
(2015-07-06 ساعت 22:16)sinapco نوشته:  
(2015-07-06 ساعت 17:49)varchandi نوشته:  دوستانی که امارات تشریف می برید در جریان باشین NMC تو ماه رمضان برای بعد از ظهر ساعت ۶ شروع به کار می کنه طبق اطلاعاتی که امروز دوستمون دادن

ما ٥ رفتيم گفتن ٧ شروع ميكنيم،٢ساعت علاف شديم
سلام دوستم من ی سوال داشتم شما میدونیدnmcهم از 19 تا 23 رمضان تعطیل هست یا نه چوت سفارت که گفته تعطیل؟
از کجا میدونین ۱۹ تا ۲۳ رمضون سفارت ابوظبی تعطیله؟

فرستاده شده از Nexus 7ِ من با Tapatalk
تشکر کنندگان:
برای اینکه سفارت برام ایمیل کرده تا 26 جولای باید برم ویزامو تو پاسم بزنم و من میخوام مدیکالم تمدبد کنم و تو ایمیل سفارت گفته 19 تا 23 و 5 جولای تعطبل رسمی

19 تا 23 رمضان که نه 19 تا 23 جولای منظورم هست
2015ad49xx
مصاحبه 15 می
تشکر کنندگان:
(2015-07-07 ساعت 18:57)lilimohajer2015 نوشته:  برای اینکه سفارت برام ایمیل کرده تا 26 جولای باید برم ویزامو تو پاسم بزنم و من میخوام مدیکالم تمدبد کنم و تو ایمیل سفارت گفته 19 تا 23 و ۵ جولای تعطبل رسمی

دوست عزیز تعطیلات عید فطر سفارت تعطیله. برای مدیکال باید ایمیل بزنی و دقیق از خودشون بپرسی. احتمال تعطیل بودنشون زیاده.
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: Memolk
(2015-07-07 ساعت 21:20)areb1356 نوشته:  
(2015-07-07 ساعت 18:57)lilimohajer2015 نوشته:  برای اینکه سفارت برام ایمیل کرده تا 26 جولای باید برم ویزامو تو پاسم بزنم و من میخوام مدیکالم تمدبد کنم و تو ایمیل سفارت گفته 19 تا 23 و ۵ جولای تعطبل رسمی

دوست عزیز تعطیلات عید فطر سفارت تعطیله. برای مدیکال باید ایمیل بزنی و دقیق از خودشون بپرسی. احتمال تعطیل بودنشون زیاده.

من برای 21 جولای از NMC وقت گرفتم...Wink
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
تشکر کنندگان: areb1356
دوستان میشه خواهشن آدرس ایمیلی که واسه دکتر جورج و همینطور nmc هست و باید به اون آدرس واسه نوبت مکاتبه کرد رو بنویسین.همینطور آدرس سایت ابوظبی رو.متشکرم
تشکر کنندگان:
سلام
محل مصاحبه از آنکارا به ابوظبی منتقل شده. من تمام تحقیقات روز مصاحبه رو روی آنکارا متمرکز کرده بودم. حالا حسابی هل شدم. نمیدونم چه مدارکی نیازه و باید چیکار کنم. لطفا راهنمایی کنید.
سلام
ببخشید چند سوال داشتم:
۱ـ آیا درست کردن اکانت سی اس سی برای ابوظبی مورد نیاز هست؟ اگر نه پس دریافت پاسپورت در صورت قبولی یکضرب بچه صورت هست؟
۲ـ آیا ۳۳۰ دلار هزینه سفارتو داخل سفارت دادید یا باید قبل از روز مصاحبه پرداخت بشه؟
۳ـ آیا نیازی به رزرو وقت مدیکال هست؟ اگه هست به چه صورت باید انجام بشه؟
۴ـ وقت مصاحبه من صبح یکشنبه هست. چند روز قبل باید اونجا باشم؟
۵ـ آیا نیازی به پست مدارک قبل از مصاحبه هست؟ اگر هست به چه آدرسی؟
۶ـ من نتونستم هیچ لینکی برای دیدن لیست مدارک مصاحبه پیدا کنم. ممکنه لطفا راهنمایی کنید؟
۷ـ هزینه مدیکال ابوظبی برای هر نفر چه مقدار هست؟
۸ـ آیا بجز مدارکی که خودمون میبریم سفارت باید فرم دیگه ای هم پر بشه ؟ مثلا مثل کانتکت شیت برای آنکارا؟

ممنون از وقتتون
تشکر کنندگان:
(2015-07-08 ساعت 01:11)niloo_980 نوشته:  سلام
محل مصاحبه از آنکارا به ابوظبی منتقل شده. من تمام تحقیقات روز مصاحبه رو روی آنکارا متمرکز کرده بودم. حالا حسابی هل شدم. نمیدونم چه مدارکی نیازه و باید چیکار کنم. لطفا راهنمایی کنید.
سلام
ببخشید چند سوال داشتم:
۱ـ آیا درست کردن اکانت سی اس سی برای ابوظبی مورد نیاز هست؟ اگر نه پس دریافت پاسپورت در صورت قبولی یکضرب بچه صورت هست؟
۲ـ آیا ۳۳۰ دلار هزینه سفارتو داخل سفارت دادید یا باید قبل از روز مصاحبه پرداخت بشه؟
۶ـ من نتونستم هیچ لینکی برای دیدن لیست مدارک مصاحبه پیدا کنم. ممکنه لطفا راهنمایی کنید؟
۸ـ آیا بجز مدارکی که خودمون میبریم سفارت باید فرم دیگه ای هم پر بشه ؟ مثلا مثل کانتکت شیت برای آنکارا؟

ممنون از وقتتون
سلام دوست عزیز
نیاز به هول شدن نیست. ابوظبی خیلی راحت تر از آنکاراست
شما اگه اولین پست همین فروم رو بخونین به جواب تمام سوالاتتون میرسین
1- ابوظبی نیاز به CSC نداره. پاسپورتها رو خودتون تشریف می برین سفارت می گیرید.
2- روز مصاحبه ، داخل سفارت
3- الزامی نیست ولی بگیرین بهتره
4- اگه بچه زیر 15 سال دارین 5 روز قبل از مصاحبه، اگر ندارین 2 روز کاری قبل مصاحبه
5- هیچ مدرکی لازم نیست پست بشه
6- اولین پست فروم رو بخون
7- افراد بزرگسال (بدون واکسن اضافی) 525 درهم. کودکان 650 درهم
8- یه فرم هست توی مدیکال همونجا پر می کنین و بهشون تحویل می دین.

حالا مصاحبتون کی هست دوست عزیز؟
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: mbsamani ، Memolk
(2015-07-08 ساعت 00:22)Memolk نوشته:  
(2015-07-07 ساعت 21:20)areb1356 نوشته:  

من برای 21 جولای از NMC وقت گرفتم...Wink
به سلامتی
شما بالاخره ابوظبی مدیکال می روید یا همون دبی؟
(2015-07-08 ساعت 00:49)داود یو.اس نوشته:  دوستان میشه خواهشن آدرس ایمیلی که واسه دکتر جورج و همینطور nmc هست و باید به اون آدرس واسه نوبت مکاتبه کرد رو بنویسین.همینطور آدرس سایت ابوظبی رو.متشکرم

دوست عزیز اگه اولین پست فروم رو بخونی به جواب سوالات میرسی.

آدرس ایمیل ابوظبی برای ویزاهای مهاجرتی: AbuDhabiIV@state.gov

مدیکال در ابوظبی :
New Medical Center
P. O. Box 6222 Dr. C. R. Shetty ABU DHABI Dr. A. George Joseph TEL. NO: 02-6332255 FAX NO: 02-6332256 EMAIL : nmch@emirates.net.ae FOR DR. SHETTY : newmedcr@emirates.net.ae FOR DR. JOSEPH : agjoseph@emirates.net.ae
Ahalia

مدیکال در دوبی

Dr. Shukla
Dr. SANDHYA .R.SHENOY
Medical Director, NMC Hospital, Deira, Dubai,
Tel: 009714 2689800, 2683131,Fax: 0097142682353
برای گرفتن وقت از nmc دوبی، میتونین به این آدرس میل بزنین:
appointmentdeiradxb@nmc.ae

اگر یکضرب نگیرید در این سایت http://www.abudhabiivo.net/ میتونید کیس نامبرتون رو بدون صفر وارد کنید و از وضعیت پرونده تون باخبر بشید.
تشکر کنندگان: داود یو.اس ، shangol
سلام
تاریخ مصاحبه ما 29 جولای هست که میشه چهارشنبه...و ما 2 تا کوچولوی 4.5 ساله و 1 ساله داریم
برای مدیکال کی اونجا باشیم؟؟؟که بموقع جواب آماده باشه
مدیکال جمعه و شنبه تعطیله؟؟؟
ما اگر شنبه بریم آیا میتونیم مدیکال بدیم...که تا 3 شنبه جوابو بگیریم...در غیر اینصورت باید 5 شنبه بریم...که تا 4 شنبه و زمان مصاحبه میشه 7 روز و با فرض ویزای یکضرب چون بنده برنده اصلیم باید تا هفته بعد 3 شنبه بمونیم و میشه حدوده 13 روز........خیلی طولانی میشه...اگر بشه شنبه اونجا باشیم برای مدیکال و دیر نباشه عالی میشه...واقعا با 2 تا کوچولو سخته زمان طولانی

و یکسوال دیگه...من قبلا تو همین قسمت سوال پرسیدم...نمیدونم کدوم ص باید پیداش کنم تا جوابمو ببینم....چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ممنون
تشکر کنندگان:
اگر من و بچه هام ویزای یکضرب بگیریم....میتونیم برگردیم ایران و همسرم بتنهایی بمونن ابوظبی برای گرفتن ویزا و پاس ها؟؟؟؟
تشکر کنندگان:
(2015-07-08 ساعت 13:14)سروین 93 نوشته:  سلام
تاریخ مصاحبه ما 29 جولای هست که میشه چهارشنبه...و ما ۲ تا کوچولوی ۴.۵ ساله و ۱ ساله داریم
برای مدیکال کی اونجا باشیم؟؟؟که بموقع جواب آماده باشه
مدیکال جمعه و شنبه تعطیله؟؟؟
ما اگر شنبه بریم آیا میتونیم مدیکال بدیم...که تا ۳ شنبه جوابو بگیریم...در غیر اینصورت باید ۵ شنبه بریم...که تا ۴ شنبه و زمان مصاحبه میشه ۷ روز و با فرض ویزای یکضرب چون بنده برنده اصلیم باید تا هفته بعد ۳ شنبه بمونیم و میشه حدوده 13 روز........خیلی طولانی میشه...اگر بشه شنبه اونجا باشیم برای مدیکال و دیر نباشه عالی میشه...واقعا با ۲ تا کوچولو سخته زمان طولانی

و یکسوال دیگه...من قبلا تو همین قسمت سوال پرسیدم...نمیدونم کدوم ص باید پیداش کنم تا جوابمو ببینم....چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ممنون
سلام.
منم دقیقن مثل شما همین مشکل زمان طولانی رو دارم. به NMC ایمیل هم زدم که آیا 4 روزه جواب تست سل بچه ها رو میدن. حتی دقیقن ساعت رفت و حضورم رو گفتم ولی متاسفانه در جواب فقط یه متن تکراری می فرستن که 5 روز برای بچه ها زمان نیاز هست.

(2015-07-08 ساعت 13:42)سروین 93 نوشته:  اگر من و بچه هام ویزای یکضرب بگیریم....میتونیم برگردیم ایران و همسرم بتنهایی بمونن ابوظبی برای گرفتن ویزا و پاس ها؟؟؟؟

وقتی پاسپورت شما دست سفارت باشه، چه جوری می خواین برگردین ایران؟
(2015-07-08 ساعت 01:45)areb1356 نوشته:  
(2015-07-08 ساعت 01:11)niloo_980 نوشته:  سلام
سلام
ببخشید چند سوال داشتم:

ممنون از وقتتون
سلام دوست عزیز
نیاز به هول شدن نیست. ابوظبی خیلی راحت تر از آنکاراست
شما اگه اولین پست همین فروم رو بخونین به جواب تمام سوالاتتون میرسین
۱- ابوظبی نیاز به CSC نداره. پاسپورتها رو خودتون تشریف می برین سفارت می گیرید.
۲- روز مصاحبه ، داخل سفارت
۳- الزامی نیست ولی بگیرین بهتره
۴- اگه بچه زیر 15 سال دارین ۵ روز قبل از مصاحبه، اگر ندارین ۲ روز کاری قبل مصاحبه
۵- هیچ مدرکی لازم نیست پست بشه
۶- اولین پست فروم رو بخون
۷- افراد بزرگسال (بدون واکسن اضافی) 525 درهم. کودکان 650 درهم
۸- یه فرم هست توی مدیکال همونجا پر می کنین و بهشون تحویل می دین.

حالا مصاحبتون کی هست دوست عزیز؟
خیلی ممنون از پاسختون.
والدینم برنده هستن که هفته سوم مصاحبه دارند. پس یعنی حتی کانتکت شیت هم ندارن؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان