کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-07-29 ساعت 09:07)mbsamani نوشته:  سلام دوستان
من الان دبی هستم و دارم میرم برای مدیرکل.
دوستان تو فرودگاه سیم کارت نخرید چون خیلی گرون در میاد ، یا با تورلیدرتون بخرید یا سوپر مارکت ها، خیلی ارزون در میاد. من از فرودگاه گرفتم و ...

من از فروشگاه Day to Day نزدیک بنی یاس گرفتم 5 درهم! باورم نمیشد...
کیس نامبر: --2015AS74 تاریخ مصاحبه: Aug 5,2015 سفارت انتخابی: آنکارا---> بعدا انتقال دادن به ابوظبی! آپدیت های سیس: 13، 18، 20 آگوست Smile تا شقایق هست زندگی باید کرد و امیدوار ماند!
تشکر کنندگان:
(2015-07-29 ساعت 19:34)parsush نوشته:  کسی‌ از دوستان اطلاع دارن مترو دوبی‌ تا چه ساعتی‌ از شب کار می‌کنه؟
فکر کنم ده!
دوستان اگه اشتباه میکنم بگن
راسی شوفر نداره آآآ اتومات میره وا نمیسه Big Grin
جمعه هام از یک بعد از ظهر استارت میشه Smile

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile

(2015-07-29 ساعت 23:13)arveen100 نوشته:  
دوستان تو فرودگاه سیم کارت نخرید چون خیلی گرون در میاد ، یا با تورلیدرتون بخرید یا سوپر مارکت ها، خیلی ارزون در میاد. من از فرودگاه گرفتم و ...

من از فروشگاه Day to Day نزدیک بنی یاس گرفتم ۵ درهم! باورم نمیشد...
دروغ نگو دروغ نگو تورع ب خدآ گولم نزن Smile
جدی!
مطمعنی!!!!؟

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: parsush
(2015-07-29 ساعت 23:56)Iaccept نوشته:  
(2015-07-29 ساعت 19:34)parsush نوشته:  کسی‌ از دوستان اطلاع دارن مترو دوبی‌ تا چه ساعتی‌ از شب کار می‌کنه؟
فکر کنم ده!
دوستان اگه اشتباه میکنم بگن
راسی شوفر نداره آآآ اتومات میره وا نمیسه Big Grin
جمعه هام از یک بعد از ظهر استارت میشه Smile

Smile زندگی زیباست Smile

(2015-07-29 ساعت 23:13)arveen100 نوشته:  

من از فروشگاه Day to Day نزدیک بنی یاس گرفتم ۵ درهم! باورم نمیشد...
دروغ نگو دروغ نگو تورع ب خدآ گولم نزن Smile
جدی!
مطمعنی!!!!؟

Smile زندگی زیباست Smile
دقیقا از مغازه ها بگیری میشه 5 درهم هزینه سیم کارت، به ه
یچ وجه از فرودگاه نگیرید
تشکر کنندگان:
(2015-07-29 ساعت 13:51)areb1356 نوشته:  
به سلامتی همشهری.
بری ایشالا دست پر برگردی.
فقط یه زحمت برات دارم.
مصاحبه که تشریف بردی ببین برای ویزا چه روزهایی پاسپورت رو میگیرن و چند روزه بر می گردونن.
ان شا..... شما که یکشنبه ای یه ضرب بگیری ویزا رو.

مرسی، باشه حتما. البته یکی از دوستان همشهری خودمون، امروز چهار شنبه رفت مصاحبه و یکضرب گرفت، بهش گفتن یکشنبه بیاد برای گرفتن ویزا. این دوستمون گفت که همه به غیر از یک نفر همه یکضرب گرفتن.
تشکر کنندگان: areb1356 ، arveen100

تا ۱۱ شب به نظرم خودتون را باید برسونید
باز بپرسید
کیس 5xxx مصاحبه : نیمه دوم جون، تعداد : سه نفر،
آپدیت نفر اصلی،۲۳، ۲۴، ۲۶، ۲۸، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعدازظهر ، ۱۵ جولای ساعت ۵ ، ۲۳ جولای شبانه ساعت ۷ عصر، ۲۸ جولای بخاطر ایمیل و شناخته شدنم توسط سایت ابوظبی، ۱۰ آگوست ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت همراه ۲۳ ،۲۴، ۲۶، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعد از ظهر، ۱۰ آگوست، ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت فرزند۲۳ ، ۲۴، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۱۰ آگوست, 26 سپتامبر
خدای مهربون شکرت ، عاشقتم
مقصد کالیفرنیا
(2015-07-30 ساعت 00:08)aria802 نوشته:  

باز بپرسید

تا ساعت 11.
(2015-07-30 ساعت 00:05)mbsamani نوشته:  
(2015-07-29 ساعت 13:51)areb1356 نوشته:  
به سلامتی همشهری.
بری ایشالا دست پر برگردی.
فقط یه زحمت برات دارم.
مصاحبه که تشریف بردی ببین برای ویزا چه روزهایی پاسپورت رو میگیرن و چند روزه بر می گردونن.
ان شا..... شما که یکشنبه ای یه ضرب بگیری ویزا رو.

مرسی، باشه حتما. البته یکی از دوستان همشهری خودمون، امروز چهار شنبه رفت مصاحبه و یکضرب گرفت، بهش گفتن یکشنبه بیاد برای گرفتن ویزا. این دوستمون گفت که همه به غیر از یک نفر همه یکضرب گرفتن.

پس یکشنبه هم ویزا صادر میشه، ممنون از اطلاع رسانی درستتون دوست عزیز
...Tomorrow will be a great day
شماره کیس:2015AS74XX....تاریخ رویت قبولی:1 May......سفارت:AbuDhabi<Ankara ..... تعداد افراد کیس :2 نفر ........ارسال فرمهای سری اول: May 21 ..... کارنت: June 10 .......مصاحبه : 26August.....ويزا : یکضرب ...... اولین ورود: November ....... مقصد : Minneapolis
تشکر کنندگان: mbsamani ، areb1356
(2015-07-30 ساعت 00:09)mbsamani نوشته:  
(2015-07-30 ساعت 00:08)aria802 نوشته:  

باز بپرسید

تا ساعت 11.

البته شبهایی که فرداش تعطیله فکر کنم تا ۱۲ باشه مثل پنج شنبه شب
باز سوال کنید
کیس 5xxx مصاحبه : نیمه دوم جون، تعداد : سه نفر،
آپدیت نفر اصلی،۲۳، ۲۴، ۲۶، ۲۸، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعدازظهر ، ۱۵ جولای ساعت ۵ ، ۲۳ جولای شبانه ساعت ۷ عصر، ۲۸ جولای بخاطر ایمیل و شناخته شدنم توسط سایت ابوظبی، ۱۰ آگوست ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت همراه ۲۳ ،۲۴، ۲۶، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعد از ظهر، ۱۰ آگوست، ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت فرزند۲۳ ، ۲۴، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۱۰ آگوست, 26 سپتامبر
خدای مهربون شکرت ، عاشقتم
مقصد کالیفرنیا
سلام.سوال برام پیش اومده دوستان.
اگه کسی مصاحبه ش روز چهارشنبه باشه امکان نداره درصورت یکضرب پنجشنبه ویزا بدن؟حتما یکشنبه میوفته؟

تشکر کنندگان:
کیس نامبر: 2015AS61XX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 18 می2014> کارنت: 11 می > مصاحبه : 30 جولای و ویزای یکضرب> دریافت ویزا: 2 آگوست> مقصد: لس آنجلس || تعداد اعضای کیس: یک نفر
تشکر کنندگان: babisondes ، areb1356
برنده 2015، مقصد هيوستون، ورود ژانویه 2016
تشکر کنندگان:
پنجشنبه بودین چندشنبه دادن؟

تشکر کنندگان:
(2015-07-31 ساعت 23:07)آذین1992 نوشته:  پنجشنبه بودین چندشنبه دادن؟

سلام.
امضاشون رو ببینین.
دیروز یه ضرب گرفته، حداقل تا یکشنبه باید اونجا خوشی در کنه تا ویزا را بگیره.
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان:
تشکر کنندگان:
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان