کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
بروزر؟منظور همون سایت مهاجرسراست؟

تشکر کنندگان:
(2015-08-01 ساعت 00:53)آذین1992 نوشته:  بروزر؟منظور همون سایت مهاجرسراست؟

بله سایت مهاجر سرا رو از طریق اینترنت اکسپلورر/ فایر فاکس/ گوگل کروم و ... ببینید.
(کلن با مرورگرهای وب)
اپلیکیشن Tapatalk امضا ها رو نشون نمیده
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: r.bazargan
خواستم یه شرح حال کوچیک بدم .ما سه شنبه مصاحبه داشتیم یک ضرب گرفتیم و پنجشنبه ساعت 2 پاسهای ویزا خورده را تحویل گرفتیم .همسرم رفت سفارت با خانم م ل ی ک ا همه چیز مرتب و زمان بندی.شده بود ساعت 10 شب هم پرواز برگشتمون به تهران بود.سه شنبه ی هفته ی قبلش هم ساعت 9 وقت مدیکال داشتیم که.به خاطر پسرم 2450 درهم هزینه ی مدیکال شد و دقیقا 5روز.بعد جواب آزمیشات آماده شد.برای همه ی دوستان آرزوی موفقیت دارم
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
تشکر کنندگان: babisondes ، mbsamani ، aria802 ، parastoo23 ، omid_bl ، nara
(2015-08-01 ساعت 02:32)Memolk نوشته:  خواستم یه شرح حال کوچیک بدم .ما سه شنبه مصاحبه داشتیم یک ضرب گرفتیم و پنجشنبه ساعت ۲ پاسهای ویزا خورده را تحویل گرفتیم .همسرم رفت سفارت با خانم م ل ی ک ا همه چیز مرتب و زمان بندی.شده بود ساعت ۱۰ شب هم پرواز برگشتمون به تهران بود.سه شنبه ی هفته ی قبلش هم ساعت ۹ وقت مدیکال داشتیم که.به خاطر پسرم 2450 درهم هزینه ی مدیکال شد و دقیقا ۵روز.بعد جواب آزمیشات آماده شد.برای همه ی دوستان آرزوی موفقیت دارم

دوست عزیز تبریک می گم می شه لطفا شرایط تون رو بگید من سربازی رفتم و کار دولتی دارم امکان داره یکضرب بگیرم؟
تشکر کنندگان: r.bazargan ، Memolk ، nara
دوستان عزیز با سلام دوستانی که قصد مسافرت به دبی را دارند خصوصا اقایون مجرد یک هاستل مجردی غیر از علی هندی در دبی هست که توسط یک اقای هموطن ایرانی اداره میشه و بنظر من از جای علی هندی خیلی بهتروبا کلاس تر است .دوتا اپارتمان بزرگ هست که داخل اتاق های ان تعدادی تخت خواب تکنفره با وسایل خواب کافی و وای فای پرسرعت و تلویزیون هست .راحت و غیر شلوغ .محل ان نیز خیلی نزدیک به ایستگاه مرکزی مترو الاتحاد یا همون یونیون هست و به مرکز خرید بزرگ الغریر نیز نزدیک است. شماره تماس موبایل 00971507976806 اقا شاهین . اگر قبلا هم هماهنگ کنید بهتر است.
کیس نامبر: 2015AS6XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 27 می> کارنت:10می> مصاحبه : july> کلیر: نیمه اول سپتامبر| تعداد اعضای کیس: 3 نفر || مقصد : تگزاس
تشکر کنندگان:
(2015-08-01 ساعت 02:32)Memolk نوشته:  خواستم یه شرح حال کوچیک بدم .ما سه شنبه مصاحبه داشتیم یک ضرب گرفتیم و پنجشنبه ساعت ۲ پاسهای ویزا خورده را تحویل گرفتیم .همسرم رفت سفارت با خانم م ل ی ک ا همه چیز مرتب و زمان بندی.شده بود ساعت ۱۰ شب هم پرواز برگشتمون به تهران بود.سه شنبه ی هفته ی قبلش هم ساعت ۹ وقت مدیکال داشتیم که.به خاطر پسرم 2450 درهم هزینه ی مدیکال شد و دقیقا ۵روز.بعد جواب آزمیشات آماده شد.برای همه ی دوستان آرزوی موفقیت دارم

تبریک, خیلی خوبه که دو روزه ویزا رو زدن و پاسپورت رو دادن
کیس نامبر: 2015AS7XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت:ژوئن > مصاحبه : هفته سوم آگوست || تعداد اعضای کیس: یک نفر > دریافت ویزا:
تشکر کنندگان: joybar ، Memolk
(2015-08-01 ساعت 10:26)parsa84 نوشته:  

دوست عزیز تبریک می گم می شه لطفا شرایط تون رو بگید من سربازی رفتم و کار دولتی دارم امکان داره یکضرب بگیرم؟

راستش اون روزی که ما اونجا بودیم کسی با این شرایط یه ضرب نگرفت.
شرایط ما هم من برنده ی اصلی 3 سال پیش شاغل بودم درحال حاضر خانه دار همسرم هم کار خصوصی و سربازی معاف
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

تشکر کنندگان: khalilkhah
(2015-08-01 ساعت 13:35)omid_bl نوشته:  

تبریک, خیلی خوبه که دو روزه ویزا رو زدن و پاسپورت رو دادن

بله اون روز تمام دوستانی که ویزای یک ضرب گرفتن پنجشنبه ظهر پاسها را با ویزا تحویل گرفتن.

تشکر کنندگان: heidary1356
دوستان كسي مي تونه راهنماييم كنه در مورد اينكه چجوري وقت دكتر بگيرم براي ابوظبي؟
تشکر کنندگان: aria802
سلام دوستان من 10 روز دیگه مصاحبه ام در ابوظبی هست.میخاستم از دوستانی که رفتن ابوظبی میکال دادن واکسن td چند دفعه با چه بازه زمانی تزریق کردین؟؟واسه من تو کارتم یکی 15 سالگی و دیگری زمان ازدواج رو زده که 15 سال فاصله داره..میشه راهنمایی کنین
تاریخ مصاحبه:11اگوست ابو ظبی وضعیت : ap اپدیتها:16،17،18،19اگوست هردو کیس برنده اصلی خودم ،همسرم شغل خصوصی سربازی س، شناخته شدن کیس توسط سایت سفارت 20اگوست.
تشکر کنندگان:
(2015-08-01 ساعت 16:46)Sam-90 نوشته:  دوستان كسي مي تونه راهنماييم كنه در مورد اينكه چجوري وقت دكتر بگيرم براي ابوظبي؟

من تلفن زدم بعد مشخصات و روز و ساعت مورد نظرم را با ایمیل براشون فرستادم بعد تلفنی بهشون گفتم بهم اوکی بدین
اوکی دادن با ایمیل
کیس 5xxx مصاحبه : نیمه دوم جون، تعداد : سه نفر،
آپدیت نفر اصلی،۲۳، ۲۴، ۲۶، ۲۸، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعدازظهر ، ۱۵ جولای ساعت ۵ ، ۲۳ جولای شبانه ساعت ۷ عصر، ۲۸ جولای بخاطر ایمیل و شناخته شدنم توسط سایت ابوظبی، ۱۰ آگوست ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت همراه ۲۳ ،۲۴، ۲۶، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعد از ظهر، ۱۰ آگوست، ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت فرزند۲۳ ، ۲۴، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۱۰ آگوست, 26 سپتامبر
خدای مهربون شکرت ، عاشقتم
مقصد کالیفرنیا
تشکر کنندگان: Sam-90
دوستان عزیز، ما رفتیم مصاحبه و چک خوردیم.
افیسر خوش اخلاق بود. جو سفارت عالی.
من اولین نفر بودم، دومین نفر کیس مهاجرتی خانوادگی بود که اونم چک خورد بخاطر کارمند بودن، یک کیس لاتاری سه نفره هم به علت نداشتن مدارک کامل نفر برنده اصلا مصاحبه نرفت(برنده آقا بود ولی نه مدرک دیپلم داشت نه مدرک کار! حالا برای چی اومده بود رو نمیدونم!) امروز کیس های لاتاری کلا از ایران 5 یا 6 تا کیس بیشتر نبود.Wink
SadSadSad
ما که رفتیم تو لیست انتظار. افیسر گفت حداکثر 2ماه.
همگی موفق و شاد باشید
فعلا هستیم تو این تایپیک
تشکر کنندگان: babisondes ، parastoo23 ، Memolk ، areb1356
(2015-08-02 ساعت 11:41)mbsamani نوشته:  دوستان عزیز، ما رفتیم مصاحبه و چک خوردیم.
من اولین نفر بودم، دومین نفر کیس مهاجرتی خانوادگی بود که اونم چک خورد بخاطر کارمند بودن، یک کیس لاتاری سه نفره هم به علت نداشتن مدارک کامل نفر برنده اصلا مصاحبه نرفت(برنده آقا بود ولی نه مدرک دیپلم داشت نه مدرک کار! حالا برای چی اومده بود رو نمیدونم!) امروز کیس های لاتاری کلا از ایران ۵ یا ۶ تا کیس بیشتر نبود.Wink
SadSadSad
ما که رفتیم تو لیست انتظار. افیسر گفت حداکثر ۲ماه.
همگی موفق و شاد باشید
فعلا هستیم تو این تایپیک

ممنون خبر خاصي نبود؟ كيسي يه ضرب شد؟
افيسر هم چي بگه بنده خدا Smile
انشالله زود كلير بشين
تشکر کنندگان: Memolk ، areb1356
(2015-08-02 ساعت 11:41)mbsamani نوشته:  دوستان عزیز، ما رفتیم مصاحبه و چک خوردیم.
من اولین نفر بودم، دومین نفر کیس مهاجرتی خانوادگی بود که اونم چک خورد بخاطر کارمند بودن، یک کیس لاتاری سه نفره هم به علت نداشتن مدارک کامل نفر برنده اصلا مصاحبه نرفت(برنده آقا بود ولی نه مدرک دیپلم داشت نه مدرک کار! حالا برای چی اومده بود رو نمیدونم!) امروز کیس های لاتاری کلا از ایران ۵ یا ۶ تا کیس بیشتر نبود.Wink
SadSadSad
همگی موفق و شاد باشید
فعلا هستیم تو این تایپیک
سلام.
متاسفانه یکضربی نشدی, ولی امیدوارم کلیرنس سریعی داشته باشی.
وضعیت خدمت و کار شما چی بود؟
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان:
(2015-08-02 ساعت 12:57)رضا2015 نوشته:  
SadSadSad
همگی موفق و شاد باشید
فعلا هستیم تو این تایپیک

ممنون خبر خاصي نبود؟ كيسي يه ضرب شد؟
افيسر هم چي بگه بنده خدا Smile
انشالله زود كلير بشين
میدونم که به یک آقا با شرایط:معاف خدمتی و کار خصوصی و مدرک لیسانس حسابداری و چند بار رد ویزای دانشجویی، ویزا یکضرب دادن.

اما روز های پایانی هفته گذشته کیس های زیادی رو یکضرب دادن.
انشالله همه ویزا رو بگیرم.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان