کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ارمنستان برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-02-12 ساعت 13:43)hilda60 نوشته:  
(2015-02-11 ساعت 13:03)behjat نوشته:  خوب دوستان متاسفانه از سفارت زنگ زدند که کار شوهرم نیاز به بررسی داره که مدتی طول میکشه نمید انم شوهرم سه سال فقط به خاطر سابقه بیمه تو شرکت راهسازی مربوط به شوهر خواهرم بوده کار میکرده گفتند شما میخواهی بگیری ویزا رو یا صبر میکنی که گفتم میگیرم خلاصه تا ویزا رو نبینم نمیتونم باور کنم

اصلا نگران نباشید . حتما حکمتی در کار بوده.
ان شا الله که زودتر کلیر میشن اصلا فکرشو نکنید
توکل کنید به خدا

ممنون عزیزم من ویزامو گرفتم کار شوهرمم گفتند سه تا چهارماه آینده سایت راچک کنید امیدوارم شما هم به زودی ویزا رو بگیرید
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: hilda60 ، k1_m_1358 ، t_arian_n ، ARSAMNEW ، sam11
(2015-02-13 ساعت 00:08)behjat نوشته:  
(2015-02-12 ساعت 13:43)hilda60 نوشته:  
(2015-02-11 ساعت 13:03)behjat نوشته:  خوب دوستان متاسفانه از سفارت زنگ زدند که کار شوهرم نیاز به بررسی داره که مدتی طول میکشه نمید انم شوهرم سه سال فقط به خاطر سابقه بیمه تو شرکت راهسازی مربوط به شوهر خواهرم بوده کار میکرده گفتند شما میخواهی بگیری ویزا رو یا صبر میکنی که گفتم میگیرم خلاصه تا ویزا رو نبینم نمیتونم باور کنم

اصلا نگران نباشید . حتما حکمتی در کار بوده.
ان شا الله که زودتر کلیر میشن اصلا فکرشو نکنید
توکل کنید به خدا

ممنون عزیزم من ویزامو گرفتم کار شوهرمم گفتند سه تا چهارماه آینده سایت راچک کنید امیدوارم شما هم به زودی ویزا رو بگیرید
ان شا الله .. راضی هستیم به رضای خدا
ان شا الله کار همسر شما هم سریع اوکی میشه.
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، behjat ، sam11
سلام دوستان من با ویزا و شوهرم بی ویزاداریم با اتوبوس برمیگردیم ایران به امید موفقیت همه دوستان در این راه فقط صبر لازم است به امید خدا
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، ariana80 ، laleht ، hilda60 ، hamid99 ، faravaz ، ARSAMNEW ، m.ghoreishi ، sepideh jan
دوستان با سلام . سفارت ارمنستان روز کاریشون از کی شروه میشه تا کی؟ شنبه ها و یکشنبه ها تعطیلند؟
تشکر کنندگان: sepideh jan
(2015-02-13 ساعت 08:49)behjat نوشته:  سلام دوستان من با ویزا و شوهرم بی ویزاداریم با اتوبوس برمیگردیم ایران به امید موفقیت همه دوستان در این راه فقط صبر لازم است به امید خدا

ویزاتون مبارک باشه
انشالله به خوشی
راستی پاکت زرد مدیکالتون چی شد بلاخره
C.N:2015XXXX4XXX  //  ارسال فرم:9 جون  //  کارنت:9 ژانویه  //  نامه دوم:23 ژانویه  //  مصاحبه:هفته سوم مارچ  // دریافت ویزا:روز بعد مصاحبه // ورود به آمریکا: 14 June // ساکن Metro D.C Area
تشکر کنندگان: behjat
(2015-02-13 ساعت 12:05)h_researcher نوشته:  
(2015-02-13 ساعت 10:56)member نوشته:  دوستان با سلام . سفارت ارمنستان روز کاریشون از کی شروه میشه تا کی؟ شنبه ها و یکشنبه ها تعطیلند؟

سلام
دوشنبه تا پنجشنبه

پس جمعه ها هم تعطیلند. اگر مصاحبه سه شنبه باشه و کسی ویزا یکضرب بگیره همون روز، به نظر شما کی سفارت ویزاشو میده . مثلا بلیط رفت دوشنبه و بلیط برگشت پنج شنبه 5 بعد از ظهر باشه ، آیا انتخاب خوبیه؟
تشکر کنندگان:
(2015-02-13 ساعت 13:16)member نوشته:  
(2015-02-13 ساعت 10:56)member نوشته:  دوستان با سلام . سفارت ارمنستان روز کاریشون از کی شروه میشه تا کی؟ شنبه ها و یکشنبه ها تعطیلند؟

سلام
دوشنبه تا پنجشنبه

پس جمعه ها هم تعطیلند. اگر مصاحبه سه شنبه باشه و کسی ویزا یکضرب بگیره همون روز، به نظر شما کی سفارت ویزاشو میده . مثلا بلیط رفت دوشنبه و بلیط برگشت پنج شنبه 5 بعد از ظهر باشه ، آیا انتخاب خوبیه؟
من از برگه آبی چک کردم،ساعات کاری رو دوشنبه تا جمعه از ساعت 9 الی 17 اعلام کرده
2015 ایروان-مصاحبه هفته اول فوریه-آخرین آپدیت1 اکتبر 2015 !!!
تشکر کنندگان:
(2015-02-13 ساعت 14:33)h_researcher نوشته:  
(2015-02-13 ساعت 13:16)member نوشته:  

سلام
دوشنبه تا پنجشنبه

من از برگه آبی چک کردم،ساعات کاری رو دوشنبه تا جمعه از ساعت 9 الی 17 اعلام کرده

خانوم بهجت هم مصاحبشون سه شنبه بود و پنجشنبه ظهر یا بعد از ظهر مثل اینکه ویزاشون رو گرفتن . البته ایشون سفرنامشون رو هم گذاشتن.
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان: member ، behjat
سلام عزیزان ما امروز رسیدیم تهران جاده همچنان برفی و مه گرفته بود ولی به لطف خدا آمدیم تو مرز ایران موقع برگشتن هم اصلا نپرسیدند این ویزا تو پاس شما چیه و خیلی راحت از مرز آمدیم در ضمن تو شهر از مسیحیان برای تبلیغ به ما انجیل فارسی و یک رم با رم ریدر تبلیغ دین مسیح به ما داده بودند که من انجیل را تو هاستل گذاشتم و رم تبلیغی را هم از ترس اینکه تو مرز گیر بدهند انداختم دور که اینجا هم اصلا نگشتند درضمن سفارت جمعه باز است و من پنجشنبه ویزامو گرفتم فقط شنبه و یکشنبه تعطیل است شاید ساعت کارشون کمتر باشه میتونید تو سایت سفارت آمریکا در ایروان چک کنید
تشکر کنندگان: HERMES7 ، laleht ، k1_m_1358 ، hilda60 ، hamid99 ، t_arian_n ، ARSAMNEW ، m.ghoreishi ، sam11 ، sepideh jan
(2015-02-13 ساعت 12:59)t_arian_n نوشته:  
(2015-02-13 ساعت 08:49)behjat نوشته:  سلام دوستان من با ویزا و شوهرم بی ویزاداریم با اتوبوس برمیگردیم ایران به امید موفقیت همه دوستان در این راه فقط صبر لازم است به امید خدا

ویزاتون مبارک باشه
انشالله به خوشی
راستی پاکت زرد مدیکالتون چی شد بلاخره

سلام شما روز مصاحبه پاکت سفیدی که دکتر کریستین به شما داده را میدین سفارت اگر ویزارو دادند مدارک پزشکی را در یک پاکت زرد که گوشه آن خیلی کوچک به صورت اریب باز است به شما میدهند که اطلاعات شخصی شما هم روی یک برگه سفید به آن وصل است ولی مال شوهرم را ندادند و میماند تا صدور ویزا انشاالله یک ضرب ویزاتونرا بگیرید اگر گفتند دو روز دیگه با شما تماس میگیریم روز دوم طرفای ساعت ۳ برید سفارت بگید گفتند دو روز دیگر بیا ویزاتو بگیر راه میدهند تو و ویزاتونو بگیرید زیاد به تفن زدنشان اطمیان نکید مخصوصا اگر بلیط برگشت رزرو کرده اید موفق باشید
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، hilda60 ، faravaz ، t_arian_n ، ARSAMNEW ، m.ghoreishi ، sam11
سلام دوستان با اینکه با این روند کارنت شدن اصلا معلوم نیست به ما وقت سفرت و ویزا برسه و اصلا هم معلوم نیست با تغییر محل مصاحبه ما از آنکارا به ایروان موافقت بشه ، دیروز ماشینو کاپوتاژ کردم توی گمرک غرب حدودا 50 هزار تومان هزینش شد و فردا هم برای پلاک ترانزیت میرم کانون جهان گردی و اتومبیلرانی 75 هزار تومان گواهی نامه بین المللی و 341000 تومان هم پلاک ترانزیت هزینش میشه ... گفتم قبل عید اینکار ها رو انجام بدم چون بعد عید واقعا گرون تر میشه ضمنا سفر زمینی رو انتخاب کردم که اگر مجبور شدم 2 بار برم هزینش واقعا کمتر میشه و همینطور یک سیاحتی هم هست ( البته بنده تجربه یک بار مسافرت با اتومبیل شخصی رو به ارمنستان دارم ) اگه کسی در خصوص سفر با اتومبیل شخصی راهنمایی خواست در خدمتتون هستم
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، behjat ، t_arian_n ، hilda60 ، m.ghoreishi ، hamid99 ، sam11
(2015-02-14 ساعت 14:59)behjat نوشته:  سلام عزیزان ما امروز رسیدیم تهران

نامه تمکن مالی که از بانک اقتصاد نوین گرفتین به زبان انگلیسی بود یا ترجمه کردین ؟ سفارت نامه بانک اقتصاد نوین راحت قبول کرد. (به این دلیل میپرسم چون اکثر دوستان نامه از پارسیان یا پاسارگاد رو بردن)
C.N:2015XXXX4XXX  //  ارسال فرم:9 جون  //  کارنت:9 ژانویه  //  نامه دوم:23 ژانویه  //  مصاحبه:هفته سوم مارچ  // دریافت ویزا:روز بعد مصاحبه // ورود به آمریکا: 14 June // ساکن Metro D.C Area
تشکر کنندگان: hilda60
بله به لاتین بود ومهر بانک داشت و کاملا قبول کردند و اصلا نپرسید از کجا آوردید
تشکر کنندگان: hilda60 ، t_arian_n ، ARSAMNEW ، m.ghoreishi
فرم اخذ ویزا یه ارمنستان

click here
تشکر کنندگان: laleht ، ARSAMNEW ، hilda60
ما قبلا فرم سفارت رو از خود سفارت ارمنستان گرفتیم . دوتا پنج یورویی هم از یه صرافی گرفتیم. پنجشنبه هم فرم پرشده ویزا پاسپورت کپی پاسپورت عکس 3*4 و پول رو دادیم سفارت .گفتن سه شنبه هم بیان ویزاهاتون رو ببرید.
تشکر کنندگان: t_arian_n ، laleht ، behjat ، sam11 ، sepideh jan

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان