کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ارمنستان برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-02-23 ساعت 22:56)ehsanalavy نوشته:  
(2015-02-23 ساعت 20:56)hilda60 نوشته:  
(2015-02-23 ساعت 18:45)behjat نوشته:  
(2015-02-23 ساعت 15:15)ehsanalavy نوشته:  مطلبی که اینجا دوستان گفته بودن راجع به مدارک واکسیناسیون : سوالی که داشتم ،
- من هم آبلع مرغون تا به حال نگرفتم، حتما باید برم گواهی تست بگیرم؟ اونجا مشکلی پیش میاد؟
- واکسن MMR هم که باید 2 نوبت میزدم به یه نوبتش نرسیدم! چون زمان مصاحبه ام خیلی زود اتفاق افتاد. این قضیه مشکلی برام بوجود میاره؟
- وقت مدیکال من دقیقا 2 مارچ و روز مصاحبه ام 4 مارچ 9 صبح. آیا بیمارستان نتیجه مدیکال رو فرداش میده که روز مصاحبه بتونم ببرم؟

سلام آبله مرغان یک تست بدهید و نتیجه را به لاتین ببرید MMR را نمیدونم روز مدیکال زودتر برید معمولا جواب را یکروزه میدن مگه به شنبه ،یکشنبه بخوره که دوشنبه میدهند
ما همین کارو کردیم و تست دادیم و نتیجه رو با خودمون میبریم
در مورد ام ام آر هم منشی دکتر کریستین به ما اینجور گفتن که ام ام آر هم لازمه حالا باز نمیدونم ولی خب شما هم که وقت زدن واکسن رو ندارید برای اطمینان روز مدیکال پول بیشتری همراه داشته باشید که اگه واکسن اضافی دریافت کردید هزینه اش رو داشته باشید.
ما که مثلا امروز وقت مدیکاله فرداش ساعت 2 وقت مصاحبومنه بهمون گفتن صبح روز مصاحبه جواب رو بیاد بگیرید. باز شما یه روز هم فاصله دارید. نگران نباشید جوابتون زود آماده میشه.
این تست آبله مرغان رو کجا باید برم اقدام کنم؟ ممنون اگه راهنمایی بکنین
ممنون ، مرسی . لطف کردین
شماره کیس : 2015AS 41XX
تعداد افراد منتظر : 1
تاریخ ارسال فرمها : 17 JUL
کارنت شدن : 09 January
دریافت نامه دوم : 23 January
تاریخ مصاحبه : 4 March ایروان
نتیجه مصاحبه : کلیرنس (برگه آبی) ، آپدیت : 5 March و 6 March و 10 March و 11 March و 20 March و 16 April و 19 May و 20 May و 2 jun و 8 jun (با ایمیل) و 20 jul (با ایمیل) ، 18 August و 9 September ( با ایمیل ) , 22 September ( با ایمیل )
دریافت ویزا : ؟
تشکر کنندگان:
(2015-02-23 ساعت 23:00)ehsanalavy نوشته:  
(2015-02-23 ساعت 18:45)behjat نوشته:  
(2015-02-23 ساعت 15:15)ehsanalavy نوشته:  مطلبی که اینجا دوستان گفته بودن راجع به مدارک واکسیناسیون : سوالی که داشتم ،
- من هم آبلع مرغون تا به حال نگرفتم، حتما باید برم گواهی تست بگیرم؟ اونجا مشکلی پیش میاد؟
- واکسن MMR هم که باید 2 نوبت میزدم به یه نوبتش نرسیدم! چون زمان مصاحبه ام خیلی زود اتفاق افتاد. این قضیه مشکلی برام بوجود میاره؟
- وقت مدیکال من دقیقا 2 مارچ و روز مصاحبه ام 4 مارچ 9 صبح. آیا بیمارستان نتیجه مدیکال رو فرداش میده که روز مصاحبه بتونم ببرم؟

سلام آبله مرغان یک تست بدهید و نتیجه را به لاتین ببرید MMR را نمیدونم روز مدیکال زودتر برید معمولا جواب را یکروزه میدن مگه به شنبه ،یکشنبه بخوره که دوشنبه میدهند
در مورد ام ام آر هم منشی دکتر کریستین به ما اینجور گفتن که ام ام آر هم لازمه حالا باز نمیدونم ولی خب شما هم که وقت زدن واکسن رو ندارید برای اطمینان روز مدیکال پول بیشتری همراه داشته باشید که اگه واکسن اضافی دریافت کردید هزینه اش رو داشته باشید.
ما که مثلا امروز وقت مدیکاله فرداش ساعت 2 وقت مصاحبومنه بهمون گفتن صبح روز مصاحبه جواب رو بیاد بگیرید. باز شما یه روز هم فاصله دارید. نگران نباشید جوابتون زود آماده میشه.
ممنون ، مرسی . لطف کردین
راستش ما واکسن آنفولانزا رو از بیرون زده بودیم و رفته بودیم پاستور تا برامون تو کارتمون وارد کنن. گفتیم حالا که تا اینجا اومدیم از دکتر پرسیدیم که همونجا هم پزشک برامون تو دفترچه بیمه مون تست آبله مرغون رو نوشتن که از اونجا هم رفتیم یه آزمایشگاه نزدیک پاستور و ازمون تست گرفتن بعد که جواب آماده شد دوباره اوردیم پاستور و از اونجاییکه نیاز به واکسن آبله مرغون نداشتیم تو کارتمون هم وارد کردن که بهمون هم گفتن نتیجه تست رو با خودتون ببرید برا مدیکال....
ولی فکر کنم دکترهای بیرون هم تو دفترچه نسخه بنویسن برا تست آبله مرغون باز هرچی صلاحه..
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان: behjat ، t_arian_n ، m.ghoreishi ، sam11
(2015-02-24 ساعت 01:04)hilda60 نوشته:  
(2015-02-23 ساعت 23:00)ehsanalavy نوشته:  
(2015-02-23 ساعت 18:45)behjat نوشته:  سلام آبله مرغان یک تست بدهید و نتیجه را به لاتین ببرید MMR را نمیدونم روز مدیکال زودتر برید معمولا جواب را یکروزه میدن مگه به شنبه ،یکشنبه بخوره که دوشنبه میدهند
ممنون ، مرسی . لطف کردین
راستش ما واکسن آنفولانزا رو از بیرون زده بودیم و رفته بودیم پاستور تا برامون تو کارتمون وارد کنن. گفتیم حالا که تا اینجا اومدیم از دکتر پرسیدیم که همونجا هم پزشک برامون تو دفترچه بیمه مون تست آبله مرغون رو نوشتن که از اونجا هم رفتیم یه آزمایشگاه نزدیک پاستور و ازمون تست گرفتن بعد که جواب آماده شد دوباره اوردیم پاستور و از اونجاییکه نیاز به واکسن آبله مرغون نداشتیم تو کارتمون هم وارد کردن که بهمون هم گفتن نتیجه تست رو با خودتون ببرید برا مدیکال....
ولی فکر کنم دکترهای بیرون هم تو دفترچه نسخه بنویسن برا تست آبله مرغون باز هرچی صلاحه..

اوکی ، ممنون از راهنماییتون. سعی میکنم از آزمایشگاه هم جواب رو کاملا لاتین بگبرم. تا دیگه نیاز ی به ترجمه نباشه.
نتیجه مصاحبه : کلیرنس (برگه آبی) ، آپدیت : 5 March و 6 March و 10 March و 11 March و 20 March و 16 April و 19 May و 20 May و 2 jun و 8 jun (با ایمیل) و 20 jul (با ایمیل) ، 18 August و 9 September ( با ایمیل ) , 22 September ( با ایمیل )
تشکر کنندگان: hilda60 ، sam11
پاستور تجریش که خودش تیتر میگیره با قیمت بسیار پایین (فکر کنم 3-4 تومن بود!)
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، laleht ، hilda60 ، t_arian_n ، m.ghoreishi ، Aamed
(2015-02-23 ساعت 13:31)member نوشته:  دوستان با سلام. میخواستم بدونم اونطور که اینجا گفته شد در سفر هوایی به ارمنستان میتونیم فرم ویزا رو خودمون پرینتشو بگیریم و پر کنیم . سوالم اینه که عکسم میخواد؟ و اینکه پرینت رنگی نباشه اشکالی نداره ؟ و اینکه برای دریافت ارز مسافرتی بدون داشتن ویزای ازمنستان با توجه به اینکه تو فرودگاه ارمنستان ویرا صادر میشه، ارز مسافرتی رو اینجا تو شعب ارزی میدن یا باید از سفارت ارمنستان حتما ویزا رو بگیریم.

من حواله ارز مسافرتی رو از بانک ملت گرفتم بدون داشتن ویزا یه ارمنستان
البته سر نداشتن ویزا یه قوری زد ..
درست و اصولیش اینه که ویزا تو پاسون باشه

کسی از شهر ایروان نقشه خوب داره

متاسفانه لینک های نقشه ایروان در سالهای قبل خراب شده
C.N:2015XXXX4XXX  //  ارسال فرم:9 جون  //  کارنت:9 ژانویه  //  نامه دوم:23 ژانویه  //  مصاحبه:هفته سوم مارچ  // دریافت ویزا:روز بعد مصاحبه // ورود به آمریکا: 14 June // ساکن Metro D.C Area
تشکر کنندگان: hilda60 ، k1_m_1358 ، member ، m.ghoreishi ، Aamed ، sam11
سلام بچه ها،
من با راهنمایی یکی از دوستان رفتم آزمایشگاه فروردین، واسه تست آبله مرغان. دیروز صبح ساعت 8 رفتم واسه نمونه گیری. انصافا خیلی خوب خدمات میدن. تا اینکه گفتم جوابشو زود میخوام خودشون تست منو گذاشتن تو لیست اورژانسی ها. جوابشم ساعت 3 گفتن بیا آماده اس. خیلی خوشحال شدم . مونده بودم اگه نشه ارمنستان باید چیکار کنم!!!!!!؟؟؟؟؟
آزمایشگاه واقعا از لحاظ مشتری مداری حرف نداره، جواب آزمایش رو هم حتی پیک دارن که رایگان میاره دمه درتون!!! حتی با چایی و کافه میکس هم پذیرایی میشین اونجا.
برای دوستانی که اسم تست آبله رو میخوان مینویسم ، آخه خیلی از دکترا اسمشو نمیدونن. تست (Varicella Zoster Virus (VZV . دقت کنید حتما از آزملیشگاه بخواین که هر دو شکل تست یعنی IgG و IgM رو انجام بدن. چون بر اساس هر دو نوع تست تشخیص داده میشه که نتیجه چی هست.
آدرس آزمایشگاه : خیابان امام خمینی ، تقاطع خیابان کارون.
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، hilda60 ، Aamed ، t_arian_n ، sam11 ، ed2008
(2015-02-24 ساعت 19:26)t_arian_n نوشته:  
(2015-02-23 ساعت 13:31)member نوشته:  دوستان با سلام. میخواستم بدونم اونطور که اینجا گفته شد در سفر هوایی به ارمنستان میتونیم فرم ویزا رو خودمون پرینتشو بگیریم و پر کنیم . سوالم اینه که عکسم میخواد؟ و اینکه پرینت رنگی نباشه اشکالی نداره ؟ و اینکه برای دریافت ارز مسافرتی بدون داشتن ویزای ازمنستان با توجه به اینکه تو فرودگاه ارمنستان ویرا صادر میشه، ارز مسافرتی رو اینجا تو شعب ارزی میدن یا باید از سفارت ارمنستان حتما ویزا رو بگیریم.

من حواله ارز مسافرتی رو از بانک ملت گرفتم بدون داشتن ویزا یه ارمنستان
البته سر نداشتن ویزا یه قوری زد ..
درست و اصولیش اینه که ویزا تو پاسون باشه

کسی از شهر ایروان نقشه خوب داره

متاسفانه لینک های نقشه ایروان در سالهای قبل خراب شده

این نقشه
بد نیست برای پرینت گرفتن
شماره کیس: 2015-4XXX رویت قبولی: 2 می کنسولگری: از آلماتی درخواست به Yerevan دادم تعداد افراد منظور در کیس: از 2 تبدیل به یک
ارسال فرمهای سری اول: می 2014 >>>> آنلاک سپتامبر >>>> ارسال مجدد 30 اکتبر
کارنت شدن کیس: Feb 2015 نامه دوم: 24 Feb مصاحبه 6 آوریل دریافت ویزا 15 آوریل
تشکر کنندگان: t_arian_n
بچه ها خواهش میکنم سوالاتم رو جواب بدید لطفا:

۱/ برای یک نفر، ده هزار دلار پرینت بانک کافیه؟
۲/ ترجمه مدارک چند روز طول میکشه؟
۳/ ریز نمرات میشه نبرد؟
۴/ کسی که لیسانس داره و مدرکش حاضر نیست، میتونه گواهی موقت ببره؟

خیلی ممنون
شماره:2015AS4xxx/سفارت:Yerevan<<ANKARA/افراد کیس:1/ارسال فرم:2اکتبر 2014/کارنت‌:11Feb 2015/نامه دوم:11Feb 2015/مصاحبه:20 فروردین/کلیرنس: ویزا: ورود: گرین‌کارت:

هزینه‌:واکسن TDهفت هزار تومان | MMRبیست و پنج هزار تومان | ترجمه:$
تشکر کنندگان:

۳/ ریز نمرات میشه نبرد؟

خیلی ممنون
شماره:2015AS4xxx/سفارت:Yerevan<<ANKARA/افراد کیس:1/ارسال فرم:2اکتبر 2014/کارنت‌:11Feb 2015/نامه دوم:11Feb 2015/مصاحبه:20 فروردین/کلیرنس: ویزا: ورود: گرین‌کارت:

تشکر کنندگان:

۳/ ریز نمرات میشه نبرد؟

خیلی ممنون

تشکر کنندگان:
(2015-02-28 ساعت 06:59)tara2005 نوشته:  بچه ها خواهش میکنم سوالاتم رو جواب بدید لطفا:

۳/ ریز نمرات میشه نبرد؟

خیلی ممنون

دوست عزیز شما برا ارمنستان هستید یا آنکارا؟؟ اگه تو تاپیک مربوطه مطرح کنید زودتر به جواب میرسید...
تاپیک نداشتن اسپانسر و راه حل ها همون پیج یک رو بخونید کاملا متوجه میشید که فکر کنم طبق جدول شما باید حدود چهارده هزارتا تمکن داشته باشید.. حالا باز هرجور صلاحه. و همچنین نظر دوستان...
ترجمه مدارک هم زیر یک هفته کارتون راه میوفته (دو سه روز)
ریز نمرات عده ای میگن لازمه عده ایی میگن لازم نیست . حالا باز هرجور صلاحه ما که داریم همراه خودمون میبریم چون آفیسر از بعضی ها خواسته از بعضی ها هم نه.....
اطلاعات من در همین حده دوست عزیز...
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان: tara2005 ، sam11
دوستان کسی تا حالا ارمنستان واکسن آبله مرغون زده؟ جواب تست آنتی بادی من منفی بوده. اونجا باید آمپول بزنم؟ کسی از هزینه ش اطلاعی داره؟
ممنون
تشکر کنندگان:
سلام دوستان كسي امسال زميني رفته با ماشين خودش كه ماشين مرز گذاشته باشه و با تاكسي رفته باشه ايروان؟
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان:
(2015-03-01 ساعت 02:06)Marmad نوشته:  دوستان کسی تا حالا ارمنستان واکسن آبله مرغون زده؟ جواب تست آنتی بادی من منفی بوده. اونجا باید آمپول بزنم؟ کسی از هزینه ش اطلاعی داره؟
ممنون

دوست عزیز طبق گفته عزیزان قدیمی واکسن ابله مرغان در ایروان نیست و اینطوری که در سفرنامه ها خوندم باید بعداز ورود به امریکا این واکسن رو تزریق کنید. حالا چقدر این مسئله صحت داشته باشد خودمم نمیدانم فقط محض اطلاعتان عرض کردم
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: hilda60 ، jojo_hami ، Marmad
(2015-03-01 ساعت 02:06)Marmad نوشته:  دوستان کسی تا حالا ارمنستان واکسن آبله مرغون زده؟ جواب تست آنتی بادی من منفی بوده. اونجا باید آمپول بزنم؟ کسی از هزینه ش اطلاعی داره؟
ممنون

من تو سفرنامه ها میخوندم
واکسن ام ام آر رو $30 تزریق کردن. اگه واکسن آبله موجود باشه بنظرم تو همچین رنج قیمتی باید بچرخه
C.N:2015XXXX4XXX  //  ارسال فرم:9 جون  //  کارنت:9 ژانویه  //  نامه دوم:23 ژانویه  //  مصاحبه:هفته سوم مارچ  // دریافت ویزا:روز بعد مصاحبه // ورود به آمریکا: 14 June // ساکن Metro D.C Area
تشکر کنندگان: hilda60 ، Marmad

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان