کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ارمنستان برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-03-30 ساعت 13:16)hilda60 نوشته:  
(2015-03-30 ساعت 08:24)k1_m_1358 نوشته:  دوستانی که امسال مصاحبه رفتن لطف کنن در مورد محل اسکان راهنمایی کنید اگه جای مناسب با قیمت مناسب رفتین ، لطفا معرفی کنید ممنون.
هتل آویا ترانس که همه چیش خوب بود
برای دونفر برای هفت شب کلا650 دلار (فقط هم صبحانه)
خونه هم هست با قیمت مناسب تر
البته چون مصاحبه ما تو
عید نوروز بود کمی گرون دراومد.
بازم به شرایط خودتون بستگی داره..
موفق باشید

ما الان ایروان یم از HyurService آپارتمان رزرو کرده بودم شبی 18000 درام. خیلی تمیز و راحت و نزدیک میدان جمهوری. ما آمدنی با اتوبوس آمدیم البته از تبریز، توصیه میکنم هر کی از تهران میاد حتما حتما هوایی بیاد چون جاده خیلی داغون پدرمون در آمد . اینجا یکم ارزانتر رزرو کنین ولی با هواپیما بیاین.
کیس نامبر: 2800 مصاحبه:2 آپریل، ایروان . تعداد:2 نفر. آپدیتها: 6،7،8،16 آپریل ، 2 جون(هردو) ، 4جون (اصلی) ، 15 جولای شبانه(نفر دوم) 24 جولای شبانه(هر دو) کلیر: 27 جولای گرفتن ویزا:31 جولای مقصد: آتلانتا
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، maria2000 ، Aamed ، t_arian_n ، ریحانا
(2015-03-31 ساعت 00:21)mehdiyk نوشته:  
(2015-03-30 ساعت 13:16)hilda60 نوشته:  
(2015-03-30 ساعت 08:24)k1_m_1358 نوشته:  دوستانی که امسال مصاحبه رفتن لطف کنن در مورد محل اسکان راهنمایی کنید اگه جای مناسب با قیمت مناسب رفتین ، لطفا معرفی کنید ممنون.
هتل آویا ترانس که همه چیش خوب بود
برای دونفر برای هفت شب کلا650 دلار (فقط هم صبحانه)
خونه هم هست با قیمت مناسب تر
البته چون مصاحبه ما تو
عید نوروز بود کمی گرون دراومد.
بازم به شرایط خودتون بستگی داره..
موفق باشید

ما الان ایروان یم از HyurService آپارتمان رزرو کرده بودم شبی 18000 درام. خیلی تمیز و راحت و نزدیک میدان جمهوری. ما آمدنی با اتوبوس آمدیم البته از تبریز، توصیه میکنم هر کی از تهران میاد حتما حتما هوایی بیاد چون جاده خیلی داغون پدرمون در آمد . اینجا یکم ارزانتر رزرو کنین ولی با هواپیما بیاین.
بله ما هم از هر کسی که موقع مصاحبه با ما بود و زمینی اومده بود ناراضی بودن و میگفتن اصلا جاده خوبی نیست و خیلی خطرناکه
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، Aamed ، bulmuram ، t_arian_n ، ریحانا
سلام، کسی میدونه اگر روز مصاحبم دوشنبه باشه بهتره چه روزی ایروان باشم؟
شماره كيس: **2015AS000052
تاريخ رويت قبولي: ٢ مي
تعداد افراد كيس: 2 نفر
سفارت: انكارا تغییر به ایروان
تاريخ تكميل فرم: 6 سپتامبر
تاريخ كارنت: مارچ ٢٠١5
دريافت نامه دوم: 25 مارچ
تاريخ مصاحبه: 11می
تاریخ آپدیتها: 12 می-14می-2 جون
تشکر کنندگان:
(2015-03-31 ساعت 09:54)farnaz s نوشته:  سلام، کسی میدونه اگر روز مصاحبم دوشنبه باشه بهتره چه روزی ایروان باشم؟

سلام تا اونجایی که من میدونم چند روز زودتر رو دکتر مشخص میکنه . من 6 may وقت مصاحبه دارم دکتر 4 may , وقت داده که احتمالا من 3 may برم . امیدوارم کمکی کرده باشه ؟
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، farnaz s ، Aamed
(2015-03-31 ساعت 09:54)farnaz s نوشته:  سلام، کسی میدونه اگر روز مصاحبم دوشنبه باشه بهتره چه روزی ایروان باشم؟
دوست عزیز بستگی داره که بچه داشته باشین یا نه.
با این اوصاف شما زمان دقیق مصاحبه رو با مشخصات اعضای کیس رو برای دکتر ایمیل کنید ، زمان مدیکالتون رو مشخص میکنه و اون موقع شما برنامه ریزی کنید برای رقتن.
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان: farnaz s
(2015-03-31 ساعت 10:14)ALISHARIFI نوشته:  

سلام تا اونجایی که من میدونم چند روز زودتر رو دکتر مشخص میکنه . من 6 may وقت مصاحبه دارم دکتر 4 may , وقت داده که احتمالا من 3 may برم . امیدوارم کمکی کرده باشه ؟

ممنونم، من 11 می روز دوشنیه تاریخ مصاحبم هستش. هنوز وقت دکتر نگرفتم. جمعه قبلش یعنی 8 می بگیرم خوبه؟ 2نفر هستیم و بچه هم ندارم
شماره كيس: **2015AS000052
تاريخ رويت قبولي: ٢ مي
تعداد افراد كيس: 2 نفر
سفارت: انكارا تغییر به ایروان
تاريخ تكميل فرم: 6 سپتامبر
تاريخ كارنت: مارچ ٢٠١5
دريافت نامه دوم: 25 مارچ
تاريخ مصاحبه: 11می
تاریخ آپدیتها: 12 می-14می-2 جون
تشکر کنندگان:
(2015-03-31 ساعت 11:56)farnaz s نوشته:  
(2015-03-31 ساعت 10:14)ALISHARIFI نوشته:  

ممنونم، من 11 می روز دوشنیه تاریخ مصاحبم هستش. هنوز وقت دکتر نگرفتم. جمعه قبلش یعنی 8 می بگیرم خوبه؟ 2نفر هستیم و بچه هم ندارم
بله دوست عزیز خوبه جمعه ولی شما به دکتر ایمیل بزنید خودش بهتون زمان میده. ممکنه توی اون روز وقت نداشته باشه که احتمالش خیلی کمه. در هرصورت شما هر چه زودتر به دکتر ایمیل بزنیدو تاریخ و مشخصات افراد کیس رو بگین خودش تاریخ میده. بعدش هم با منشی دکتر (خانم جنیس) تماس بگیرین و بگین که ایمیل زدین. منشی دکتر کاملن به زبان فارسی مسلط هستند این هم شماره تلفنش. 0037494408992
موفق باشین.
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان: hilda60 ، fa15 ، farnaz s
سلام دوستان عزیز
مصاحبه من در ماه می هستش خواستم ببینم کسی تا حالا از دوستان برای تایید تاریخ و زمان مصاحبش به سفارت ایمیل زده و اینکار خوبه انجام بدیم؟ و ایا متنی در این زمینه دارین ؟ ممنون از راهنماییتون.
کیس نامبر=***5 ارسال فرم=21 می تعداد کیس= یک نفر سفارت=از انکارا به ایروان زمان مصاحبه=ماه می ورود به امریکا= انشالاه اگه خدا بخواد در اینده ای نزدیکShy
تشکر کنندگان: hilda60
(2015-03-31 ساعت 15:04)fa15 نوشته:  سلام دوستان عزیز
مصاحبه من در ماه می هستش خواستم ببینم کسی تا حالا از دوستان برای تایید تاریخ و زمان مصاحبش به سفارت ایمیل زده و اینکار خوبه انجام بدیم؟ و ایا متنی در این زمینه دارین ؟ ممنون از راهنماییتون.
فک نمیکنم نیازی باشه. من که نشنیدم کسی این کارو انجام بده. بازهم اگه کسی اطلاعی داره اعلام کنه.

تشکر کنندگان: hilda60 ، fa15 ، Aamed
(2015-03-31 ساعت 17:12)k1_m_1358 نوشته:  
(2015-03-31 ساعت 15:04)fa15 نوشته:  سلام دوستان عزیز
فک نمیکنم نیازی باشه. من که نشنیدم کسی این کارو انجام بده. بازهم اگه کسی اطلاعی داره اعلام کنه.

فکر نکنم نیازی باشه. در واقع تاییدیه شما همون نامه دومی هستش که دارید و نیازی به ایمیل نیست
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان: fa15 ، k1_m_1358 ، Aamed ، mel ، t_arian_n
منم شرایط شما رو دارم در دوشنبه همین هفته!
بلیط برای چهارشنبه گرفتم. وقت دکتر روز پنجشنبه که خودم به دکتر کریستین پیشنهاد دادم و موافقت کردن. وقت مصاحبه دوشنبه هست که با بلیط برگشت چهارشنبه آینده تنظیم کردم.
فکر میکنم با توجه به روزهای پرواز ماهان و وقتی که دکتر میده این بهترین برنامه باشه.
ضمنا به فایل پیوست مدارکی که دکتر میخواد توجه داشته باشید.
شماره کیس: 2015-4XXX رویت قبولی: 2 می کنسولگری: از آلماتی درخواست به Yerevan دادم تعداد افراد منظور در کیس: از 2 تبدیل به یک
ارسال فرمهای سری اول: می 2014 >>>> آنلاک سپتامبر >>>> ارسال مجدد 30 اکتبر
کارنت شدن کیس: Feb 2015 نامه دوم: 24 Feb مصاحبه 6 آوریل دریافت ویزا 15 آوریل
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، mel ، farnaz s
سلام
من 18 می مصاحبه دارم
تازه یاره یه چیزهایی باورم میشه
خیلی هیجان دارم
امیدوارم همه دست پر برگردیم
کیس نامبر : **52
نفرات کیس : با خودم 3 نفر
سفارت : آنکارا تغییر به ایروان
رویت قبولی و ارسال 260 : oct
کارنت : 12 march
مصاحبه : 11 می
دریافت ویزا : یک ضرب
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، Aamed ، behjat ، asher ، fa15 ، hilda60 ، mel ، dd7472003
دوستان کسی تا به حال از اینجا اپارتمان اجاره کرده؟
http://www.yerevanapartment.net/en

تشکر کنندگان:
من از HyurService اجاره کردم خوبه، چون دفتر دارد!
کیس نامبر: 2800 مصاحبه:2 آپریل، ایروان . تعداد:2 نفر. آپدیتها: 6،7،8،16 آپریل ، 2 جون(هردو) ، 4جون (اصلی) ، 15 جولای شبانه(نفر دوم) 24 جولای شبانه(هر دو) کلیر: 27 جولای گرفتن ویزا:31 جولای مقصد: آتلانتا
تشکر کنندگان: k1_m_1358
سلام دوستای عزیز من مصاحبم 26 می هستش نامه اولم برای مصاحبه انکارا بوده اما ایمیل دوم ایروان شده برای کسی همچین چیزی تا حالا اتفاق افتاده؟ انتخاب من انکارا بوده توی فرم ds260
برنده شده : سال 2015 سفارت مصاحبه شونده : ارمنستان تاریخ مصاحبه : may 2015 ویزای یک ضرب ورود به آمریکا : oct 22 2015 نیویورک
تشکر کنندگان: m.ghoreishi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان