کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ارمنستان برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
دوستان متاسفانه امروز برگه آبی کلیرنس به ما دادن،حالا هی با استرس باید منتظر باشیم ببینیم بعد دو سه ماه چی میشه
شماره كيس: **2015AS000052
تاريخ رويت قبولي: ٢ مي
تعداد افراد كيس: 2 نفر
سفارت: انكارا تغییر به ایروان
تاريخ تكميل فرم: 6 سپتامبر
تاريخ كارنت: مارچ ٢٠١5
دريافت نامه دوم: 25 مارچ
تاريخ مصاحبه: 11می
تاریخ آپدیتها: 12 می-14می-2 جون
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، hilda60 ، k1_m_1358 ، mel ، sepideh jan ، Daneshjo ، rbrb-2015
(2015-05-11 ساعت 13:35)farnaz s نوشته:  دوستان متاسفانه امروز برگه آبی کلیرنس به ما دادن،حالا هی با استرس باید منتظر باشیم ببینیم بعد دو سه ماه چی میشه

انشاالاه زودتر از انتظار كلير شين،در ضمن منتظر سفرنامتون و بيان جزئيات روز مصاحبه هستيم
CN:2015AS51xx
٢نفر:تعداد افراد منظور در كيس
19may:ارسالds260
March:كارنتي
24march:دريافت نامه دوم
Mayاخر:مصاحبه
يكضرب:ويزا
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، hilda60 ، k1_m_1358 ، Daneshjo ، Hamraaz Jng
سلام به همه دوستان
امروز مصاحبه من هم بود
خلاصه اش میشه یکضرب ?
البته تا ویزا رو تو پاس نبینم دلم اروم نمیشه
تو اولین فرصت به پاس قدر دانی از همه دوستان مهاجر سرا سفرنامه رو مینویسم
پیروز و شاد باشید
2015AS5XXX
محل گذران عمر شیکاگو Cool
سفرنامه
تشکر کنندگان: behjat ، m.ghoreishi ، p00ya2001 ، ALISHARIFI ، laleht ، hilda60 ، k1_m_1358 ، mel ، sepideh jan ، faravaz ، Daneshjo ، rbrb-2015 ، ریحانا
Sadسلام دوستان.امروز سهم ما هم برگه آبي شد،كه از بركات خدمت مقدس سربازيه.
كيس 2015AS51$$,تعداد كيس دو نفر و نصفي، مصاحبه ١١ مي، آپديت ها ١٢'١٤'١٨ مي،٢جون، ١٦جولاي ، مقصد آستين تگزاس فعلا منتظرShy
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، p00ya2001 ، hilda60 ، k1_m_1358 ، mel ، sepideh jan ، behjat ، fa15 ، Daneshjo ، rbrb-2015
(2015-05-11 ساعت 15:53)bugbear نوشته:  سلام به همه دوستان
امروز مصاحبه من هم بود
خلاصه اش میشه یکضرب ?
پیروز و شاد باشید

مبارك باشه دوست عزيز
تو امريكا ميبينمتSmile
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، hilda60 ، k1_m_1358 ، sepideh jan ، Daneshjo ، Hamraaz Jng
(2015-05-11 ساعت 15:56)بردي نوشته:  Sadسلام دوستان.امروز سهم ما هم برگه آبي شد،كه از بركات خدمت مقدس سربازيه.

سلام همدرد هستیم انشاالله با هم میزنیم تو گوش کلرینس

(2015-05-11 ساعت 13:35)farnaz s نوشته:  دوستان متاسفانه امروز برگه آبی کلیرنس به ما دادن،حالا هی با استرس باید منتظر باشیم ببینیم بعد دو سه ماه چی میشه
سلام همدردیم به قول خانومم حالا با خیال راحت میریم ایروان گردش . خوش بگذره
(#) كیس نامبر : 2015AS4###
(#) تعداد افراد : 4 نفر
(#) کنسولگری : Yerevan
(#) ارسال فرم های سری اول : June
(#) کارنت: MARCH
(#) تاریخ مصاحبه : MAY 06
دريافت ويزا : ;کلرینس برگه آبی . انتظار بد دردیه
آپدیت : 08JUN..02JUN.....08MAY(شبانه .همه خانواده و خودم )....13JUL(به خاطر جواب ایمیل . فقط خودم )...14JUL(فقط خودم )24jul هم خودم و همسرم
(#) کلریر 27 july
(#)دریافت ویزا :30 july
(#): مقصد: دالاس
تشکر کنندگان: laleht ، m.ghoreishi ، hilda60 ، k1_m_1358 ، sepideh jan ، fa15 ، Daneshjo
(2015-05-11 ساعت 16:17)ALISHARIFI نوشته:  
(2015-05-11 ساعت 15:56)بردي نوشته:  Sadسلام دوستان.امروز سهم ما هم برگه آبي شد،كه از بركات خدمت مقدس سربازيه.

سلام همدرد هستیم انشاالله با هم میزنیم تو گوش کلرینس

کی منو صدا زد؟ صحبت سربازی و کلیرنس و این چیزاست؟ منم بازی Wink
ولی از شوخی گذشته اصلا به دلتون بد راه ندین که امسال سال طلاییه لاتاری برا ما ایرانیاست .از الان به بعد حداکثر زمان کلییر شدن 60 روزه .پس شاد باشید تا کامروا شوید
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: hilda60 ، k1_m_1358 ، mel ، sepideh jan ، faravaz ، laleht ، Daneshjo ، hamed shayan
(2015-05-11 ساعت 16:12)p00ya2001 نوشته:  
(2015-05-11 ساعت 15:53)bugbear نوشته:  سلام به همه دوستان
امروز مصاحبه من هم بود
خلاصه اش میشه یکضرب 😀
پیروز و شاد باشید

مبارك باشه دوست عزيز
تو امريكا ميبينمتSmile
قربانت حتما
فراموش نکنید که راه و چاه رفتن و به منم بگید [emoji6]
2015AS5XXX
محل گذران عمر شیکاگو Cool
سفرنامه
تشکر کنندگان: hilda60 ، k1_m_1358 ، mel ، sepideh jan ، Daneshjo
تبرییییک به دوستانی که ویزای یک ضرب گرفتن.. امیدوارم که موفق و سلامت باشن و برای ما هم دعا کنن
و اما دوستانی که باید منتظر بمونن.. نمیگم خوش اومدید به این انتظار...
امیدوارم که هرچه سریعتر این مرحله رو هم پشت سر بذارید و هممون به اون چیزی که واقعا قسمتمونه و خواست خدا هستش برسیم ان شا الله
برای شادی و سلامتی و خوشبختی همدیگه دعا کنیم و مثبت فکر کنیم Smile
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، mel ، sepideh jan ، behjat ، بهار 94 ، laleht ، Daneshjo
منم تبریک میگم به دوستان یک ضربی و امید فراوان برای دوستان کلیرنسی. اصلا نگران نباشید که به زودی ویزا توی پاستون میخوره . و همه باهم راهی بلاد کفر میشیم . هر چند میدونم وقی بریم اونجا ، ماهم میشیم اونجایی و هیچ غلطی نمیتونیم بکنیم.
شاد باشید و امیدوار
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، mel ، sepideh jan ، behjat ، hilda60 ، faravaz ، Daneshjo ، Hamraaz Jng ، hamed shayan
(2015-05-11 ساعت 20:40)k1_m_1358 نوشته:  منم تبریک میگم به دوستان یک ضربی و امید فراوان برای دوستان کلیرنسی. اصلا نگران نباشید که به زودی ویزا توی پاستون میخوره . و همه باهم راهی بلاد کفر میشیم . هر چند میدونم وقی بریم اونجا ، ماهم میشیم اونجایی و هیچ غلطی نمیتونیم بکنیم.
شاد باشید و امیدوار

کیوان جان خوشم اومد از صداقتت. کاش میشد دوباره بهت رتبه بدم SmileSmile
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: mel ، sepideh jan ، hilda60 ، Daneshjo ، k1_m_1358 ، Hamraaz Jng
سلام دوستان عزيزم منم يكضرب گرفتم شكر خدا ، امروز تو سفارت ٨ تا كيس لاتاري ايراني و ٤ كيس خانوادگي بودن كه ٥ نفر از لاتاري ها يكضرب گرفتن و ٣ تا از دوستاي خوبمون كليرنس خوردن و تقريبا حال ما هم گرفته شد و لذت كافي رو از اين يكضربي نبرديم، براي هر سه دوست خوبمون ارزوي كلير شدن سريع ميكنم كه براشون هورااااا بكشم همونطوري كه به من دلگرمي دادن و برام هورا كشيدن. از مديران گروه ، جناب قريشي ، اقا كيوان ، نيلگون عزيز ، فرناز جان، سپهر وبقيه دوستان كه تو اين تاپيك از راهنمايي ها و كمكاشون استفاده كردم بينهايت سپاسگزارم.

شماره کیس : 201500005XXX-رویت قبولی :١٠ مي -ارسال فرم های اول : ١٦ جون -سابمیت مجدد بعد از آنلاک : ٢٣ آگوست-کارنت:١٢ مارچ - مشاهده نامه دوم : ٢٤ مارچ - مصاحبه : ١٨ مي بود تغيير دادن به ١١ مي-تعداد افراد کیس : 1 نفر-محل مصاحبه : آنکارا بود تغيير دادن به ايروان-ویزا : يكضرب شكر خدا
سفرنامه ایروان
تشکر کنندگان: fati.d ، behjat ، hilda60 ، m.ghoreishi ، faravaz ، laleht ، Daneshjo ، rbrb-2015 ، k1_m_1358 ، ریحانا ، hamed shayan
(2015-05-09 ساعت 02:50)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-05-09 ساعت 02:33)sepideh jan نوشته:  هیلدا جان خیلی خوشحال شدم که همسرتون هم ویزاشو گرفت،دوستان من حالم خیلی سنگینه به خاطر سرفه و سرما خوردگی ،نرسیدم تمام پستهارو بخونم ولی به تما دوستایی که ویزاشونو مثل شوهر هیلدا جان گرفتن از صمیم قلب تبریک میگم و براشون یک هوراای پر از عشق میکشم،هورااااااا:-) :-) ایروانیها یادتون نره لباس گرم ودارو غیر ممنوعه بیارین،البته امیدوارم‌که مریض نشین ولی احتیاط شرط عقله:-)
ه

سپيده جان فكر نكنم همسر هيلدا جان كليير شده باشن، اشتباه شده البته اشتباه شيرينى هستش و اميدوارم بزودى اين اتفاق بيافته، احتمالا منظورتون همسر بهجت خانمه كه كليير شدن
وای واقعا ببخشید اشتباه اسمی بود ،خوب هیلدا جان من پیشواز اومدم برای کلیرنس شما،امیدوارم که به زودی ویزا بگیرین و بهجت جان تمام ای تبریک و هورااا برای ویزای همسر شما:-) موفق باشین همگی،راستی اکر از حال ما بخواهین،امرز ظهر ساعت ۱۲خدارو شکر فرم i-864 پسرم رسید و ساعت ۲آنرا در صندوق انداختم،البته علت اینکه اینقدر طول کشید این بود که دم سفارت صف طولانی بود.دیگه بقیش با خداست،امیدوارم مثل همیشه کمکم کنه:-)
کیسIr1:
ارسال مدارک اواخر دسامبر  2013
دریافت کانفرمیشن نامبر ژانویه2014
اعلام نقص مدرک 30جون  , 30 جولای ارسال مدارک بهins
approve  اول آگست 2014
دریافت کیس نامبر25سپتامبر،سفارت تعیین شده ایروان
مصاحبه 23 مارچ ۲۰۱۵
نقص مدرک
تحویل مدارک خواسته شده در 27 ایپریل،دوباره نقص مدرک
دریافت ویزا 15 می 2015SmileCool
 ورود به آمریکا:اول جولای ۲۰۱۵

آنرا که تویی چاره
بیچاره نخواهد شد
تشکر کنندگان: behjat ، hilda60 ، Daneshjo ، fa15 ، k1_m_1358
(2015-05-11 ساعت 21:34)sepideh jan نوشته:  
(2015-05-09 ساعت 02:50)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-05-09 ساعت 02:33)sepideh jan نوشته:  هیلدا جان خیلی خوشحال شدم که همسرتون هم ویزاشو گرفت،دوستان من حالم خیلی سنگینه به خاطر سرفه و سرما خوردگی ،نرسیدم تمام پستهارو بخونم ولی به تما دوستایی که ویزاشونو مثل شوهر هیلدا جان گرفتن از صمیم قلب تبریک میگم و براشون یک هوراای پر از عشق میکشم،هورااااااا:-) :-) ایروانیها یادتون نره لباس گرم ودارو غیر ممنوعه بیارین،البته امیدوارم‌که مریض نشین ولی احتیاط شرط عقله:-)
ه

سپيده جان فكر نكنم همسر هيلدا جان كليير شده باشن، اشتباه شده البته اشتباه شيرينى هستش و اميدوارم بزودى اين اتفاق بيافته، احتمالا منظورتون همسر بهجت خانمه كه كليير شدن
وای واقعا ببخشید اشتباه اسمی بود ،خوب هیلدا جان من پیشواز اومدم برای کلیرنس شما،امیدوارم که به زودی ویزا بگیرین و بهجت جان تمام ای تبریک و هورااا برای ویزای همسر شما:-) موفق باشین همگی،راستی اکر از حال ما بخواهین،امرز ظهر ساعت ۱۲خدارو شکر فرم i-864 پسرم رسید و ساعت ۲آنرا در صندوق انداختم،البته علت اینکه اینقدر طول کشید این بود که دم سفارت صف طولانی بود.دیگه بقیش با خداست،امیدوارم مثل همیشه کمکم کنه:-)
دوستان عزیزم خیلی خستم ،سختی زیاد کشیدم این مدت اگر میتونین به من هم یک چند تا رتبه بدین خستگیم یکم در بره:-)
کیسIr1:
approve  اول آگست 2014
مصاحبه 23 مارچ ۲۰۱۵
نقص مدرک

آنرا که تویی چاره
بیچاره نخواهد شد
تشکر کنندگان: fati.d ، mel ، behjat ، hilda60 ، k1_m_1358
(2015-05-11 ساعت 10:30)nargesi نوشته:  سلام دوستان
من ساعت ۴ صبح می رسم فرودگاه ایروان، هتل هم گفته ماشین نمی فرستیم فرودگاه. می خواستم ببینم به نظرتون امن هست تاکسی فرودگاه بگیرم؟ چند ساعت داخل فرودگاه صبر کنم بعد تاکسی بگیرم؟ نمی دونم چه کار کنم و جو اونجا چه طوره.
ممنون
دوست عزیز نگران نباشین،اینجا امنیتش خوبه،مخصوصا تاکسی فرودگاه که امن هست،البته من ترانسفر فرودگاهی هتل را داشتم ولی تا جایی که دیدم مشکلی نیست ولی خوب هر ماشینی سوار نشین ،تاکسیها مشخصن،به نظر من شهر امن و آرومیه من تا حالا مشکلی نداشتم غیر از اینکه جونتو میگیرن تا حرفتو بفهمن چون انگلیسی بلد نیستن!دکترهاش انگلیسی نمیدونستن وقتی که پسرم و خودم رفتیم بیمارستان،غیر از این مشکل زبان بقیه چیزهاش خوبه:-)
کیسIr1:
approve  اول آگست 2014
مصاحبه 23 مارچ ۲۰۱۵
نقص مدرک

آنرا که تویی چاره