کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ارمنستان برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
دوستان
تجربه پزشکی با دکتر اردیان توی ارمنستان رو کسی داره ؟
با تشکر
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: Daneshjo
(2015-05-22 ساعت 00:09)الناز٢ نوشته:  براي كيس هاي لاتاري بعد از مصاحبه ٢ روز كافيه اگه كه بخوان ويزاي يكضرب بدن،مگه اينطور نيست؟

من دوشنبه مصاحبه داشتم و چهارشنبه ساعت ٤ ويزام رو تحويل گرفتم ولي ٣شنبه هم كه يه سر به سفارت زدم ببينم اگر ويزام حاضره بگيرم چون تو سايت ايشود شده بودم افراد ديگه اي هم براي گرفتن ويزا اومده بود ولي ويزاي من حاضر نبود
شماره کیس : 201500005XXX-رویت قبولی :١٠ مي -ارسال فرم های اول : ١٦ جون -سابمیت مجدد بعد از آنلاک : ٢٣ آگوست-کارنت:١٢ مارچ - مشاهده نامه دوم : ٢٤ مارچ - مصاحبه : ١٨ مي بود تغيير دادن به ١١ مي-تعداد افراد کیس : 1 نفر-محل مصاحبه : آنکارا بود تغيير دادن به ايروان-ویزا : يكضرب شكر خدا
سفرنامه ایروان
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، hilda60 ، k1_m_1358 ، Daneshjo ، fa15
(2015-05-24 ساعت 01:52)mel نوشته:  من دوشنبه مصاحبه داشتم و چهارشنبه ساعت ٤ ويزام رو تحويل گرفتم ولي ٣شنبه هم كه يه سر به سفارت زدم ببينم اگر ويزام حاضره بگيرم چون تو سايت ايشود شده بودم افراد ديگه اي هم براي گرفتن ويزا اومده بود ولي ويزاي من حاضر نبود

من گفتم 3شنبه نرو سفارت. 2000 درام من کووو؟ Smile Smile
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: hilda60 ، k1_m_1358 ، mel
(2015-05-23 ساعت 23:09)houshym نوشته:  دوستان
با تشکر
من نشنیدم اسمش رو تا بحال.
ارمنستان دو تا دکتر داشته از ابتدا
دکتر کریستین و دکتر انوش ، بقیه دوستان اگه اطلاعاتی دارن راهنمایی کنند.
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، Daneshjo ، hilda60
(2015-05-24 ساعت 07:00)k1_m_1358 نوشته:  
با تشکر
من نشنیدم اسمش رو تا بحال.
ارمنستان دو تا دکتر داشته از ابتدا
دکتر کریستین و دکتر انوش ، بقیه دوستان اگه اطلاعاتی دارن راهنمایی کنند.
دکتر اردیان همان انوش است یعنی اسم کوچکش است
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، Daneshjo ، hilda60
من فقط روز مدیکال یه آقای جوونی که برای مدیکال اومده بود یادمه میگفت من پیش دکتر کریستین نرفتم پیش اون یکی دکتر رفتم که متاسفانه اسمش یادم نیست.. بعد گفت دکتر خوبی بودن ایشون ولی منشی فارسی زبون ندارن و اینکه تو همون موراتسان هاسپیتال هستن
فقط همین قدر اطلاع دارم
ببخشید
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، Daneshjo
(2015-05-24 ساعت 17:18)hilda60 نوشته:  من فقط روز مدیکال یه آقای جوونی که برای مدیکال اومده بود یادمه میگفت من پیش دکتر کریستین نرفتم پیش اون یکی دکتر رفتم که متاسفانه اسمش یادم نیست.. بعد گفت دکتر خوبی بودن ایشون ولی منشی فارسی زبون ندارن و اینکه تو همون موراتسان هاسپیتال هستن
فقط همین قدر اطلاع دارم
ببخشید

بله درسته ایشون دکتر انوش رو میگفتن ولی الان که دکتر کریستین میخوان به مرخصی برن ممکنه برا مدت کوتاهی یکی از همکاراشو که مورد اطمینانش هست رو بجای خودش بزاره
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: Daneshjo ، hilda60
(2015-05-23 ساعت 17:05)houshym نوشته:  
(2015-05-23 ساعت 16:43)ahuraee نوشته:  با سلام به همه دوستان
و تبریک به دوستان کارنت شده
ما هم تغییر سفارت خوردیم از انکارا به ایروان
حالا سوال من اینه که باید مثل انکارا 15 روز قبل مدارک را پست کنم یا باید با خودم ببرم؟
ممنون میشم از راهنمایی دوستان
برای ارمنستان نیاز به پست نیست با خودتان ببرید

به فال نیک بگیرید هم گروهی
خوش بگذره ارمنستان :-)
تشکر کنندگان: Daneshjo ، hilda60
سلام
اگر ما از سایت ماهان بلیط هواپیما رفت و برگشت بصورت اینترنتی تهیه کنیم و درصورت نیاز بخواهیم تاریخ بلیط برگشت را به تاریخ قبل یا بعدش تغییر دهیم، آیا صد در صد امکان پذیر است؟
تشکر کنندگان: hilda60 ، Daneshjo
تا جاییکه میدونم امکان پذیر هستش .. ولی یه مبلغی رو باید پرداخت کنید حتما..
زنگ بزنید ماهان بپرسید کاملا راهنمایی میکنن...
بازم سعی کنید بلیط رو طوری بگیرید که مجبور نشید زمانش رو تغییر بدید
موفق باشید
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، babak 2000 ، Daneshjo
با تشکر

آره ما هم پیش دکتر انوش اردیان رفتیم خیلی خوب بودن، فقط اگه انگلیسی نمیتونین صحبت کنین تو ایمیل بهشون بگین که مترجم بیارن و رایگان هم هست.
کیس نامبر: 2800 مصاحبه:2 آپریل، ایروان . تعداد:2 نفر. آپدیتها: 6،7،8،16 آپریل ، 2 جون(هردو) ، 4جون (اصلی) ، 15 جولای شبانه(نفر دوم) 24 جولای شبانه(هر دو) کلیر: 27 جولای گرفتن ویزا:31 جولای مقصد: آتلانتا
تشکر کنندگان: hilda60 ، ریحانا ، Daneshjo
(2015-05-24 ساعت 20:54)babak 2000 نوشته:  سلام
اگر ما از سایت ماهان بلیط هواپیما رفت و برگشت بصورت اینترنتی تهیه کنیم و درصورت نیاز بخواهیم تاریخ بلیط برگشت را به تاریخ قبل یا بعدش تغییر دهیم، آیا صد در صد امکان پذیر است؟
ا
امکان جابجایی بلیط ماهان با ماهان وجود داره ولی ماهان با یه ایرلاین دیگه هزینه جابجایش خیلی بالا است در حد خرید بلیط جدید
(#) كیس نامبر : 2015AS4###
(#) تعداد افراد : 4 نفر
(#) کنسولگری : Yerevan
(#) ارسال فرم های سری اول : June
(#) کارنت: MARCH
(#) تاریخ مصاحبه : MAY 06
دريافت ويزا : ;کلرینس برگه آبی . انتظار بد دردیه
آپدیت : 08JUN..02JUN.....08MAY(شبانه .همه خانواده و خودم )....13JUL(به خاطر جواب ایمیل . فقط خودم )...14JUL(فقط خودم )24jul هم خودم و همسرم
(#) کلریر 27 july
(#)دریافت ویزا :30 july
(#): مقصد: دالاس
تشکر کنندگان: hilda60 ، ریحانا ، babak 2000 ، Daneshjo
دوستان مصاحبه ما دوم جولای در ایروان هست و دکتر انوش سی جون وقت مدیکال داده اند به نظر دوستان باتجربه بلیط رفت و برگشت رو در چه بازه زمانی بگیریم و ایا کسی از دوستان در این تاریخ مصاحبه داره؟
شماره کیس: ***2015AS0006
نفرات : 2 نفر
سفارت: انکارا/ تغییر به ایروان
ارسال فرم سری اول : 5 جون
کارنت شدن :20 می
مصاحبه : دوم جولای
ویزا یکضرب بعد از یک هفته
مقصد : دالاس
اولین ورود : 11 نوامبر
تشکر کنندگان: ریحانا ، Daneshjo
(2015-05-25 ساعت 11:50)ahuraee نوشته:  دوستان مصاحبه ما دوم جولای در ایروان هست و دکتر انوش سی جون وقت مدیکال داده اند به نظر دوستان باتجربه بلیط رفت و برگشت رو در چه بازه زمانی بگیریم و ایا کسی از دوستان در این تاریخ مصاحبه داره؟

اينطور كه در اين تاپيك و تاپيك سفرنامه ايروان نوشته اند حداكثر ٢ روز بعد مصاحبه اگر كليرنس نخوريد ويزا حاضر است ويك روز هم قبل مديكال بريد
پس ميشه از يك روز قبل مديكال تا ٢ روز بعد از مصاحبه
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، hilda60 ، Daneshjo
(2015-05-25 ساعت 11:58)Shahram914 نوشته:  
(2015-05-25 ساعت 11:50)ahuraee نوشته:  دوستان مصاحبه ما دوم جولای در ایروان هست و دکتر انوش سی جون وقت مدیکال داده اند به نظر دوستان باتجربه بلیط رفت و برگشت رو در چه بازه زمانی بگیریم و ایا کسی از دوستان در این تاریخ مصاحبه داره؟

اينطور كه در اين تاپيك و تاپيك سفرنامه ايروان نوشته اند حداكثر ٢ روز بعد مصاحبه اگر كليرنس نخوريد ويزا حاضر است ويك روز هم قبل مديكال بريد
پس ميشه از يك روز قبل مديكال تا ٢ روز بعد از مصاحبه

دوست من روز مصاحبه پنجشنبه هست با این تفاصیر باید از روز دوشنبه تا سه شنبه هفته بعد بلیط بگیرم ؟ یا تا پنجشنبه بگیرم بعدش اگر یکضرب گرفتم برم اصلاح کنم؟
شماره کیس: ***2015AS0006
نفرات : 2 نفر
سفارت: انکارا/ تغییر به ایروان
ارسال فرم سری اول : 5 جون
کارنت شدن :20 می
مصاحبه : دوم جولای
ویزا یکضرب بعد از یک هفته
مقصد : دالاس
اولین ورود : 11 نوامبر
تشکر کنندگان: Daneshjo

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان