کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ارمنستان برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
با عرض سلام خدمت دوستان.کسی میدونه هزینه کل پروسه لاتاری برای یه خانواده 4 نفره در انکارا چقدره؟ایروان چقدر ارزونتر هست؟همونطور که میدونید اعتبار مدیکال در ایروان یکسال و در انکارا 6 ماه هست و به نظر میرسه اکثر ایرانیها به دلیل کلیرنس مجبور به تمدید مدیکال هستن. کسی میدونه هزینه تمدید مدیکال چقدره؟
دوستانی که زحمت پاسخگویی میدید.امیدواریم همیشه موفق باشید.
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
تشکر کنندگان: Daneshjo
(2015-05-25 ساعت 12:37)a4542 نوشته:  با عرض سلام خدمت دوستان.کسی میدونه هزینه کل پروسه لاتاری برای یه خانواده ۴ نفره در انکارا چقدره؟ایروان چقدر ارزونتر هست؟همونطور که میدونید اعتبار مدیکال در ایروان یکسال و در انکارا ۶ ماه هست و به نظر میرسه اکثر ایرانیها به دلیل کلیرنس مجبور به تمدید مدیکال هستن. کسی میدونه هزینه تمدید مدیکال چقدره؟
با سلام
هزینه سفارت همه جا 330 دلار،مدیکال تفاوت زیادی نداره تو سفارتها.
اعتبار مدیکال ایروان هم 6 ماهه.
هزینه تمدید مدیکال همون هزینه مدیکال اولیه است (ایروان 45000 درام ام مدیکال اولیه و هم تمدید مدیکال)
موفق باشید
2015 ایروان-مصاحبه هفته اول فوریه-آخرین آپدیت1 اکتبر 2015 !!!
تشکر کنندگان: hilda60 ، k1_m_1358 ، Daneshjo
(2015-05-25 ساعت 12:37)a4542 نوشته:  با عرض سلام خدمت دوستان.کسی میدونه هزینه کل پروسه لاتاری برای یه خانواده ۴ نفره در انکارا چقدره؟ایروان چقدر ارزونتر هست؟همونطور که میدونید اعتبار مدیکال در ایروان یکسال و در انکارا ۶ ماه هست و به نظر میرسه اکثر ایرانیها به دلیل کلیرنس مجبور به تمدید مدیکال هستن. کسی میدونه هزینه تمدید مدیکال چقدره؟

سلام من چون مراحل کارم ایروان بود میدونم که اعتبار مدیکال در ایروان هم شش ماه است از لحاظ هزینه بسته به شما داره که چطور خرج کنی ایروان از لحاظ مدیکال سختگیری کمتری داره و هزینه هاش همان روتین همه سفارتهاست نفری ۳۳۰ دلار سفارت نفری ۴۵۰۰۰ درام مدیکال هزینه رفت وآمد و هتل بستگی به شما داره من با اتوبوس رفتم و اومدم اونجا هم هاستل گرفتیم تو هزینه هام کلی صرفه جویی شد شما اگر بخواهی با هواپیما بری و هتل بگیرید خوب هزینه هاش بالاست و فرقی با جاهای دیگه نداره موفق باشید درضمن کلیرینس خوردن دلیل تمدید مدیکال نمیشه شوهر من سه ماهه کلیر شد و همان مدیکال اولیه کافی بود
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، hilda60 ، fa15 ، ریحانا ، Daneshjo ، ed2008
دوست عزیز
هزینه سفارت و پزشکی حدود 6 میلیون تومان و هزینه خود بلیط و هتل هم که بستگی به خیلی موارد دارد ولی منتطقا نباید کمتر از 6 میلیون برای 4 نفر حساب کرد.
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: hilda60 ، Daneshjo ، ed2008
(2015-05-25 ساعت 12:11)ahuraee نوشته:  
(2015-05-25 ساعت 11:58)Shahram914 نوشته:  
(2015-05-25 ساعت 11:50)ahuraee نوشته:  دوستان مصاحبه ما دوم جولای در ایروان هست و دکتر انوش سی جون وقت مدیکال داده اند به نظر دوستان باتجربه بلیط رفت و برگشت رو در چه بازه زمانی بگیریم و ایا کسی از دوستان در این تاریخ مصاحبه داره؟

اينطور كه در اين تاپيك و تاپيك سفرنامه ايروان نوشته اند حداكثر ٢ روز بعد مصاحبه اگر كليرنس نخوريد ويزا حاضر است ويك روز هم قبل مديكال بريد
پس ميشه از يك روز قبل مديكال تا ٢ روز بعد از مصاحبه

دوست من روز مصاحبه پنجشنبه هست با این تفاصیر باید از روز دوشنبه تا سه شنبه هفته بعد بلیط بگیرم ؟ یا تا پنجشنبه بگیرم بعدش اگر یکضرب گرفتم برم اصلاح کنم؟
بنظرم خوبه با توجه به اینکه بچه ندارید همین دوروز قبل مدیکال باید کافی باشه فقط باید ببینید دوشنبه پرواز داره یا نه مثلا ماهان دوشنبه ها پرواز نداره پس اگر با ماهان بخواهید برید باید یکشنبه بروید. و برای بعد مصاحبه هم صرفنظر از تعطیلاتش (شنبه و یکشنبه)دو روز کاری تمام بگذارید و پرواز برگشت روزبعد از آن دو روز کاری باشد. یعنی سه شنبه برای برگشت خوبه چون بعد مصاحبه پنج شنبه ، دوروز کاری جمعه و دوشنبه را باید اونجا باشید. خلاصه یک 9 شبی باید هتل بگیریم
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: hilda60 ، Daneshjo
(2015-05-24 ساعت 20:54)babak 2000 نوشته:  سلام
اگر ما از سایت ماهان بلیط هواپیما رفت و برگشت بصورت اینترنتی تهیه کنیم و درصورت نیاز بخواهیم تاریخ بلیط برگشت را به تاریخ قبل یا بعدش تغییر دهیم، آیا صد در صد امکان پذیر است؟

بله اگر پرواز جا داشته باشه ١٠٠ در ١٠٠ امكان پذيره Smile
شماره کیس : 201500005XXX-رویت قبولی :١٠ مي -ارسال فرم های اول : ١٦ جون -سابمیت مجدد بعد از آنلاک : ٢٣ آگوست-کارنت:١٢ مارچ - مشاهده نامه دوم : ٢٤ مارچ - مصاحبه : ١٨ مي بود تغيير دادن به ١١ مي-تعداد افراد کیس : 1 نفر-محل مصاحبه : آنکارا بود تغيير دادن به ايروان-ویزا : يكضرب شكر خدا
سفرنامه ایروان
تشکر کنندگان: babak 2000 ، hilda60 ، Daneshjo
(2015-05-25 ساعت 15:14)mel نوشته:  
(2015-05-24 ساعت 20:54)babak 2000 نوشته:  سلام
اگر ما از سایت ماهان بلیط هواپیما رفت و برگشت بصورت اینترنتی تهیه کنیم و درصورت نیاز بخواهیم تاریخ بلیط برگشت را به تاریخ قبل یا بعدش تغییر دهیم، آیا صد در صد امکان پذیر است؟

بله اگر پرواز جا داشته باشه ١٠٠ در ١٠٠ امكان پذيره Smile
البته احتمالا اختلاف قیمت هم خواهد داشت الان پرواز ماهان مثلا برای روز سه شنبه ارزانتر از روز 4 شنبه است
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
سلام
مدارکی که کپی می خوان کپی سیاه سفید کافیه یا رنگی می خوان؟
ممنون
F1
تشکیل پرونده: آگوست 2007 |مصاحبه: جون 2015 ،ارمنستان | ویزا: یکضرب
ورود اول به امریکا: جون 2015 | دریافت سوشال: 2 هفته بعد از ورود - گرین کارت: 6 هفته بعد از ورود
سفرنامه
(2015-05-26 ساعت 00:55)nargesi نوشته:  سلام
مدارکی که کپی می خوان کپی سیاه سفید کافیه یا رنگی می خوان؟
ممنون

سياه و سفيد كافيه Smile
شماره کیس : 201500005XXX-رویت قبولی :١٠ مي -ارسال فرم های اول : ١٦ جون -سابمیت مجدد بعد از آنلاک : ٢٣ آگوست-کارنت:١٢ مارچ - مشاهده نامه دوم : ٢٤ مارچ - مصاحبه : ١٨ مي بود تغيير دادن به ١١ مي-تعداد افراد کیس : 1 نفر-محل مصاحبه : آنکارا بود تغيير دادن به ايروان-ویزا : يكضرب شكر خدا
سفرنامه ایروان
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، nargesi ، Daneshjo
(2015-05-24 ساعت 02:09)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-05-24 ساعت 01:52)mel نوشته:  من دوشنبه مصاحبه داشتم و چهارشنبه ساعت ٤ ويزام رو تحويل گرفتم ولي ٣شنبه هم كه يه سر به سفارت زدم ببينم اگر ويزام حاضره بگيرم چون تو سايت ايشود شده بودم افراد ديگه اي هم براي گرفتن ويزا اومده بود ولي ويزاي من حاضر نبود

من گفتم ۳شنبه نرو سفارت. 2000 درام من کووو؟ Smile Smile

عجب بابا من چي كار كنم اخه از دست شما دوستاي خوب ، ادمو الكي ميفرستيد سفارت ، ٢٠٠٠ درام هم بهم ضرر ميزني تازه يادمم كه ميره باز داغمو تازه ميكنيد?????
سفرنامه ایروان
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، Daneshjo ، hamed shayan
(2015-05-26 ساعت 01:28)mel نوشته:  
(2015-05-24 ساعت 01:52)mel نوشته:  من دوشنبه مصاحبه داشتم و چهارشنبه ساعت ٤ ويزام رو تحويل گرفتم ولي ٣شنبه هم كه يه سر به سفارت زدم ببينم اگر ويزام حاضره بگيرم چون تو سايت ايشود شده بودم افراد ديگه اي هم براي گرفتن ويزا اومده بود ولي ويزاي من حاضر نبود

عجب بابا من چي كار كنم اخه از دست شما دوستاي خوب ، ادمو الكي ميفرستيد سفارت ، ٢٠٠٠ درام هم بهم ضرر ميزني تازه يادمم كه ميره باز داغمو تازه ميكنيد?????

مدرک داری؟ TongueWink CoolCool
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: mel ، Daneshjo
(2015-05-26 ساعت 01:32)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-05-26 ساعت 01:28)mel نوشته:  

مدرک داری؟ TongueWink CoolCool
اگه داشتم ؟ ???
سفرنامه ایروان
(2015-05-26 ساعت 01:33)mel نوشته:  اگه داشتم ؟ ???

من تا وکیلم نیاد یک کلمه حرف نمیزنم SmileBig Grin
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: mel ، k1_m_1358 ، Daneshjo
(2015-05-26 ساعت 01:35)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-05-26 ساعت 01:33)mel نوشته:  اگه داشتم ؟ ???

من تا وکیلم نیاد یک کلمه حرف نمیزنم SmileBig Grin

پس منم وكيل ميگيرم پولم ميگيرم ازت ?پولمو بده زود باش ?
سفرنامه ایروان
تشکر کنندگان: m.ghoreishi
دوستان عزیز چند ساعت به مصاحبه من در ارمنستان نمونده و من نشستم مطالب این سایت بسیار پرمحتوی رو مرور میکنم دعا کنید خیلی زیاد قسمت بشه ی سفر نامه خوب با تصاویرش برای این پیج اماده کردم به زودی اپلود میکنم
برنده شده : سال 2015 سفارت مصاحبه شونده : ارمنستان تاریخ مصاحبه : may 2015 ویزای یک ضرب ورود به آمریکا : oct 22 2015 نیویورک
تشکر کنندگان: Hamraaz Jng ، h_researcher ، fa15 ، Shahram914 ، ریحانا ، k1_m_1358 ، behjat ، Daneshjo ، Alex 2014 ، mel

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان