کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ارمنستان برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-05-26 ساعت 09:06)omid_andera نوشته:  دوستان عزیز چند ساعت به مصاحبه من در ارمنستان نمونده و من نشستم مطالب این سایت بسیار پرمحتوی رو مرور میکنم دعا کنید خیلی زیاد قسمت بشه ی سفر نامه خوب با تصاویرش برای این پیج اماده کردم به زودی اپلود میکنم

به امید ویزای یکضرب برای شما !
موفق باشید ! Wink
ما منتظر سفر نامه و خبر ویزاتون هستیم ! Rolleyes
شماره کیس:**76 / رویت قبولی : 3 می / تاریخ ارسال فرم:11 جولای / ادیت فرم و ارسال مجدد : 10 دسامبر / کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 1 نفر / کارنت شدن کیس: 10 جون / مصاحبه: نیمه دوم آگوست/ دریافت ویزا: یکضرب Cool / ورود به آمریکا: :- / دریافت گرین کارت: -

امید ، ایمان ، حرکت ،شهامت ، پشتکار ، صبر ________ هدف ! Rolleyes

تشکر کنندگان: Daneshjo ، hamed shayan
(2015-05-25 ساعت 11:50)ahuraee نوشته:  دوستان مصاحبه ما دوم جولای در ایروان هست و دکتر انوش سی جون وقت مدیکال داده اند به نظر دوستان باتجربه بلیط رفت و برگشت رو در چه بازه زمانی بگیریم و ایا کسی از دوستان در این تاریخ مصاحبه داره؟
سلام روز مصاحبه پنج شنبه باشه در اکثر مواقع دو روز طول میکشه تا ویزای یک ضرب صادر بشه . ولی بازهم روز پنج شنبه به افیسر عنوان کنید . اگر به سلامتی یه ضرب گرفتید که به ایشون بگید بلیط شما برای چه روزی هست و آیا تمدید کنید یا نه ؟ اگر هم خدای نکرده AP خوردید که دیگه هیچی . انتظار و انتظار و انتظار . میاین تو گروه ماها
(#) كیس نامبر : 2015AS4###
(#) تعداد افراد : 4 نفر
(#) کنسولگری : Yerevan
(#) ارسال فرم های سری اول : June
(#) کارنت: MARCH
(#) تاریخ مصاحبه : MAY 06
دريافت ويزا : ;کلرینس برگه آبی . انتظار بد دردیه
آپدیت : 08JUN..02JUN.....08MAY(شبانه .همه خانواده و خودم )....13JUL(به خاطر جواب ایمیل . فقط خودم )...14JUL(فقط خودم )24jul هم خودم و همسرم
(#) کلریر 27 july
(#)دریافت ویزا :30 july
(#): مقصد: دالاس
تشکر کنندگان: Daneshjo
(2015-05-26 ساعت 09:06)omid_andera نوشته:  دوستان عزیز چند ساعت به مصاحبه من در ارمنستان نمونده و من نشستم مطالب این سایت بسیار پرمحتوی رو مرور میکنم دعا کنید خیلی زیاد قسمت بشه ی سفر نامه خوب با تصاویرش برای این پیج اماده کردم به زودی اپلود میکنم
با آرزوی یک ضربی شما در امر دریافت ویزا . دوست عزیز امضا ت رو فعال کن بیشتر با شرایط شما آشنا بشیم . انرزِ مثبت هزاران هزاران هزاران تا Wink

با آرزوی یک ضربی شما در امر دریافت ویزا . دوست عزیز امضا ت رو فعال کن بیشتر با شرایط شما آشنا بشیم . انرزِ مثبت هزاران هزاران هزاران تا Wink
(#) كیس نامبر : 2015AS4###
(#) تعداد افراد : 4 نفر
(#) کنسولگری : Yerevan
(#) ارسال فرم های سری اول : June
(#) کارنت: MARCH
(#) تاریخ مصاحبه : MAY 06
دريافت ويزا : ;کلرینس برگه آبی . انتظار بد دردیه
آپدیت : 08JUN..02JUN.....08MAY(شبانه .همه خانواده و خودم )....13JUL(به خاطر جواب ایمیل . فقط خودم )...14JUL(فقط خودم )24jul هم خودم و همسرم
(#) کلریر 27 july
(#)دریافت ویزا :30 july
(#): مقصد: دالاس
(2015-05-26 ساعت 09:44)ALISHARIFI نوشته:  

با سلام و یاد خداوند متعال و آرزوی ویزای یک ضرب
(2015-05-26 ساعت 10:15)mrb نوشته:  
(2015-05-26 ساعت 09:44)ALISHARIFI نوشته:  

با سلام و یاد خداوند متعال و آرزوی ویزای یک ضرب
انشالله همه ایرانی ها یک ضرب بگیرن خیلی جالبه که یه ادم اینقدر نزدیک به مصاحبه انلاین باشه و انرژی بگیره
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: ریحانا ، Daneshjo
سلاااام،بلاخره on شدم،بچه ها جون ١ساعت دیگه مصاحبمونه
دعای فراموش نشه،الان تو موراتسانیم جوابارو گرفتیم،حالا هم میریم سفارت
ارژی+++++ها زود ارسال کنید
CN:2015AS51xx
٢نفر:تعداد افراد منظور در كيس
19may:ارسالds260
March:كارنتي
24march:دريافت نامه دوم
Mayاخر:مصاحبه
يكضرب:ويزا
تشکر کنندگان: fa15 ، m.ghoreishi ، ریحانا ، behjat ، mel ، Hamraaz Jng ، Daneshjo ، hamed shayan
(2015-05-26 ساعت 13:38)الناز٢ نوشته:  سلاااام،بلاخره on شدم،بچه ها جون ١ساعت دیگه مصاحبمونه
دعای فراموش نشه،الان تو موراتسانیم جوابارو گرفتیم،حالا هم میریم سفارت
ارژی+++++ها زود ارسال کنید
انشالاه ويزارو يه ضرب بگيرين همتون امروز ... سلام من رو به آفيسر ريش جو گندمى برسون بگو بچه هاى ايروان منتظر كلييرن هاااااااBig GrinBig GrinBig Grin
موفق باشين...
کیس نامبر=***5 ارسال فرم=21 می تعداد کیس= یک نفر سفارت=از انکارا به ایروان زمان مصاحبه=ماه می ورود به امریکا= انشالاه اگه خدا بخواد در اینده ای نزدیکShy
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، ریحانا ، behjat ، ehsan_pars ، Hamraaz Jng ، Daneshjo
کلی انرژی مثبت برای بچه هایی که امروز مصاحبه دارن. موفق باشید
منتظر خبرای خوبتون هستیم.
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان: fa15 ، m.ghoreishi ، Hamraaz Jng ، hamid99 ، Daneshjo
سلام دوستان بالاخره تموم شد یک ضرب گرفتیم از همه دوستان واقعا ممنون که دعا کردین
برنده شده : سال 2015 سفارت مصاحبه شونده : ارمنستان تاریخ مصاحبه : may 2015 ویزای یک ضرب ورود به آمریکا : oct 22 2015 نیویورک
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، behjat ، m.ghoreishi ، Alex 2014 ، mel ، Hamraaz Jng ، ALISHARIFI ، hamid99 ، M.Gh1393 ، hamed shayan
(2015-05-26 ساعت 17:37)omid_andera نوشته:  سلام دوستان بالاخره تموم شد یک ضرب گرفتیم از همه دوستان واقعا ممنون که دعا کردین

مبارکه خوش باشید
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
خداروشكررر.....
تبريك دوست عزيز [emoji3]
فرصت كرديد در مورد مصاحبتون و شرايطتون لطفا كمى توضيح بديد...
(2015-05-26 ساعت 17:40)m0haj3r نوشته:  خداروشكررر.....
تبريك دوست عزيز [emoji3]
فرصت كرديد در مورد مصاحبتون و شرايطتون لطفا كمى توضيح بديد...

حتما حتما تا ی هفته بعد کل ریز شرایط رو مینویسم براتون بازم تشکر از تک تک شما
برنده شده : سال 2015 سفارت مصاحبه شونده : ارمنستان تاریخ مصاحبه : may 2015 ویزای یک ضرب ورود به آمریکا : oct 22 2015 نیویورک
تشکر کنندگان: behjat ، Daneshjo
بچه ها بچه ها بچه ها ما هم ویزای یکضرب گرفتیم
خیلی خوشحالمSmileهمه چی عین توضیحاتی بود که نوشته بودین،خیلی از همگیتون متشکرم
تشکر کنندگان: ehsan_pars ، k1_m_1358 ، behjat ، m.ghoreishi ، hilda60 ، mel ، Hamraaz Jng ، ARSAMNEW ، Daneshjo ، hamed shayan
به شما هم تبريك دوست عزيز [emoji3]

موفق باشيد.....
تشکر کنندگان: hilda60 ، الناز٢ ، Daneshjo

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان