کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ارمنستان برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
دوستان لطفا کمک کنید

اون نقشه های شماتیک فرودگاه و مدیکال و ... که توی صفحه ی 1 بود دیگه باز نمیشه... لطفا اگر داریدشون مجدد بذارید من خیلی نیاز دارم به اونا.... مصاحبم چند روز دیگست

ممنونم
تشکر کنندگان: Daneshjo
(2015-06-02 ساعت 17:01)alcapon نوشته:  
(2015-06-02 ساعت 09:43)amirabas93 نوشته:  سلام
خواهش میکنم کسایی که اطلاعاتشون بالاست کمکم کنن.
با توجه به اینکه من نقدینگی زیاد ندارم و با توجه به کیس نامبرم که 6300 هستش و با توجه به اینکه مجرد هستم، به نظر شما کدوم سفارت رو انتخاب کنم که هم سخت گیری کمتری داشته باشن، هم هزینه کمتری داشته باشه، هم پزشک معتمد سفارت سختگیری کمتری داشته باشه؟
واسه پر کردن فرم DS 260 زیاد فرصت ندارم
توروخدا یه نفر جوابمو کامل بده
(فکر میکنم سفارت ایروان از همه نظر مناسب باشه، نظر بقیه چیه؟)
خواهش میکنم باز قدیمی تر ها کامنت نذارن که "اگر شما یکم بیشتر تاپیک ها رو مطالعه میکردی جواب سوال هاتو میگرفتی!!! " بخدا نصف تاپیک هارو خوندم اما نتونستم جمع بندی کنم چون حالت مقایسه ای بین سفارت ها نبوده)
بهتون تبریک می گم به نظر من ایروان خوبه مدیکال راحته مثلا به واکسن آبله مرغان گیر نمی دن هزینه موندن پایین تر البته احتماتل داره خودشون مکان
سفارت رو عوض کنند که برای کیس من اینطور بود منشی دکتر خم ارمنی ایرانی هست خانم جنیس خیلی کمک می کنه
در مورد تمکن مالی نگران نباش برای هر کیس 10000 دلار باشه کافیه کمتر اینکه کمتر باشه بستگی به نظر آفیسر داره

امیدوارم موفق باشید

بنظر من اصلا نمیشه گفت کدوم بهتره...اما کلا ارمنستان و ترکیه ارزونتر در میاد تا ابوظبی... بنظر من یا آنکارا رو بزنید یا ارمنستان .
تشکر کنندگان: Amir.AA ، Daneshjo
(2015-05-26 ساعت 18:06)الناز٢ نوشته:  از همسرم که برنده اصلی بود فقط ۴ سوال اینکه کارت چیه کی عروسی کردی ؟کجا میخوای بری؟سربازی چرا معاف شدی؟بعد گفتهمه چیز حله ،شما ویزاتونو میگیرین جمعه،و فقط برای اطلاعات بیشتر خودش و ١٠ دقیقه راجب معافیتش پرسید،همین
الناز جون تبريك فراوان
ازدواج شما بعد از قبولي بود يا قبلش ؟
شرايط ما هم تقريبا مثل شما بود با اين تفاوت كه من برنده اصلي هستم و همسرم كليرنس خورد ؟
شماره كيس: ***2015AS00002
تاريخ رويت قبولي: 15سپتامبر
تعداد افراد كيس: ۲ نفر
سفارت: آنكارا تغییر به ایروان
تاريخ تكميل فرم: 10 نوامبر
دريافت نامه دوم: 24 مارچ
تاريخ مصاحبه: ۴ مي
دريافت ويزا : ۶ مي
همسرم :AP

آپديت ها: ...19 مي، همسرم، 2جون همسرم، 4 جون خودم.... به ميمنت و مباركي
همسر م 9 جون كلير شد.24 جون Issue شد، 25 جون ويزارو دريافت كرديم.

اگر ميخوام خوشبخت باشم،زندگي رو به يه هدف گره ميزنم، نه به آدما و اشياء....Shy
تشکر کنندگان: mel ، الناز٢
(2015-05-08 ساعت 16:10)hilda60 نوشته:  
(2015-05-08 ساعت 15:03)behjat نوشته:  سلام دوستان عزیز من با ویزای شوهرم از ایروان برگشتم و برای همتون آرزوی موفقیت میکنم یک سفرنامه جدید هم گذاشتم شاید به درد دوستان بخوره از همراهی ها و لطف و محبت همگی ، ممنونم موفق و پیروز باشید

با آرزوی بهترین ها برای شما و تمام دوستان مهاجرسرایی و من و همسرم
Smile
ممنون بابت سفرنامه
موفق باشیدSmile

سلام عزیزم شوهرتون ویزا گرفتن؟ ما هم چک خوردیم درست 4 ماهه اگه میشه جوابمو بدید ممنون میشم
دوستان تنبلی نکنید تو رو خدا....

اون نقشه های شماتیک فرودگاه و مدیکال رو بذارید دیگه....... ای بابا.........
تشکر کنندگان: mel ، Daneshjo
(2015-05-30 ساعت 11:44)mahtaji نوشته:  
(2015-05-30 ساعت 10:31)ریحانا نوشته:  بله من بازه زمانی سفرم را گسترده انتخاب کردم که نیازی به تغییر زمان پرواز نباشه.
مواظب باشید پاسپورتاتونم جا نذارید تو هتل?

(2015-05-30 ساعت 10:31)ریحانا نوشته:  بله من بازه زمانی سفرم را گسترده انتخاب کردم که نیازی به تغییر زمان پرواز نباشه.
مواظب باشید پاسپورتاتونم جا نذارید تو هتل?

SmileSmileSmileSmileSmile
شماره کیس : 201500005XXX-رویت قبولی :١٠ مي -ارسال فرم های اول : ١٦ جون -سابمیت مجدد بعد از آنلاک : ٢٣ آگوست-کارنت:١٢ مارچ - مشاهده نامه دوم : ٢٤ مارچ - مصاحبه : ١٨ مي بود تغيير دادن به ١١ مي-تعداد افراد کیس : 1 نفر-محل مصاحبه : آنکارا بود تغيير دادن به ايروان-ویزا : يكضرب شكر خدا
سفرنامه ایروان
(2015-05-30 ساعت 18:55)omid_andera نوشته:  روز سوم :
در روز سوم طبق گفته های منشی دکتر کریستین ساعت 12 برای گرفتن نتایج آزمایشهای پزشکی با مینی بوس 67 به جلوی درب بیمارستان رفتیم البته CD های داده شده در روز قبل و با خودمون بردیم تا مهر کنن جوابها رو گرفتیم و پرسیدیم که آیا مشگلی داره یا نه که گفتن نه چون ساعت ۲ وقت سفارت داشتیم دوباره برگشتیم جلوی بیمارستان با مینی بوس 67 رفتیم تا جلوی درب سفارت که ساعت حدودا ۱.۱۰ ظهر بود مامور انتظامی سفارت گفت چند دقیقه صبر کنین بعدش صدا کرد برای وایستادن توی صف ی چک لیستی داشت و از روی اون افراد رو جدا می کرد Green card جدا لاتری ها جدا و خود ارمنی ها هم جدا پس از چند دقیقه منتظر شدن بهمون گفت برین ، به قسمت بازرسی رسیدیم و چند دقیقه بابت بازررسی معطل شدیم بعدش ما رو به سالن که ۶ تا station داشت هدایت کردن بعد از بلند گو گفتن نفر اول – نفر دوم ( منظور هر کسی که اول اومده بود باید می رفت و به ترتیب ) تا نوبت به ما رسید تمامی مدارکمون و بررسی کرد و ی فیش داد برای واریز نفری 330$ به صندوق بعد اینکه پول و واریز کردیم منتظر شدیم تا به مصاحبه اصلی دعوت کنن که حدود 45 دقیقه طول کشید بعد مسئول مصاحبه از بلندگو ایم ما رو خوند و رفتیم داخل ی قسم نامه بود اون رو با صدای بلند خوندیم و شروع کرد به سوال کردن اولین سوال اینکه چرا میخوای بری نیویورک من هم چون رشته فایننس بود گفتم بازار مالی تو نیویورک بسیار گسترده است منتظر سوال بعدی بودم که دیگه هیچی نپرسید ی چند دقیقه ای تایپ کرد و گفت پاسپورتتون و بندازین به صندوق البته من چون آدرس آمریکا نداشتم بهم گفت ادرس و تهیه کن با پاسپورت بنداز تو صندوق منتظر باشین تا تماس بگیریم بیاین پاسپورت ها رو بگیرین ما هم خوشحال در اومدیم بیرون تا نفرات بعدی هم پشت سر ما رفتن پیش همون آقا برای مصاحبه که خوشبختانه همشون accept گرفتن

مرسی بابت سفرنامه که نوشتید ولی کاش کپی پیستش کنید تو تاپیک سفرنامه ارمنستان http://www.mohajersara.com/Thread-%D8%B3...9%86--7098
که دسترسی بچه ها بهش اسون تر باشه و اینجا بین سوالها نمونه .ممنون
شماره کیس : 201500005XXX-رویت قبولی :١٠ مي -ارسال فرم های اول : ١٦ جون -سابمیت مجدد بعد از آنلاک : ٢٣ آگوست-کارنت:١٢ مارچ - مشاهده نامه دوم : ٢٤ مارچ - مصاحبه : ١٨ مي بود تغيير دادن به ١١ مي-تعداد افراد کیس : 1 نفر-محل مصاحبه : آنکارا بود تغيير دادن به ايروان-ویزا : يكضرب شكر خدا
سفرنامه ایروان
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، hilda60 ، Daneshjo
با عرض شرمندگی بخاطر تاخیر از دوستانی که ازم خواسته بودن سفرنامه بذارم این کار انجام شد.سعی کردم نصفه شب این کار رو بکنم که همه خوابن چون به ویرایش احتیاج داشت ولی شکر خدا همه بیدار بودن Smile چند نفر از دوستان بدون ویرایش خونده بودن با غلط و پلوط Smileالان اکی شد و امادس برای خوندن Smile
سفرنامه ایروان
تشکر کنندگان: hilda60 ، Daneshjo ، m.ghoreishi ، Hamraaz Jng
(2015-06-04 ساعت 22:32)mohandes63 نوشته:  دوستان تنبلی نکنید تو رو خدا....

من رفتم پیداش کردم براتون بزارم ولی متاسفانه برای منم باز نشد نمیدونم چرا اینطوری شده Sad
سفرنامه ایروان
تشکر کنندگان: hilda60 ، Daneshjo
(2015-06-05 ساعت 02:53)mel نوشته:  
(2015-06-04 ساعت 22:32)mohandes63 نوشته:  دوستان تنبلی نکنید تو رو خدا....

من رفتم پیداش کردم براتون بزارم ولی متاسفانه برای منم باز نشد نمیدونم چرا اینطوری شده Sad

دوست عزیز ممنونم ازت. خودت save نداریشون؟؟ شاید تو سیستمت باشه....مرسی از لطفت
(2015-06-03 ساعت 11:39)mohandes123 نوشته:  دوستان لطفا کمک کنید

اون نقشه های شماتیک فرودگاه و مدیکال و ... که توی صفحه ی ۱ بود دیگه باز نمیشه... لطفا اگر داریدشون مجدد بذارید من خیلی نیاز دارم به اونا.... مصاحبم چند روز دیگست

ممنونم

دوست من ببینید میتونید از لینک زیر کمک بگیرید
http://persiandrive.com/818857
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان: Daneshjo ، fa15 ، mohandes63 ، lighthouse ، الناز٢ ، mel
(2015-06-05 ساعت 14:57)hilda60 نوشته:  

اون نقشه های شماتیک فرودگاه و مدیکال و ... که توی صفحه ی ۱ بود دیگه باز نمیشه... لطفا اگر داریدشون مجدد بذارید من خیلی نیاز دارم به اونا.... مصاحبم چند روز دیگست

ممنونم

فقط میتونم بگم خدا خیرت بده و موفق باشی... عالی بود....

(2015-06-05 ساعت 14:57)hilda60 نوشته:  

ممنونم

فقط میتونم بگم خدا خیرت بده و موفق باشی... عالی بود....
تشکر کنندگان: hilda60 ، الناز٢ ، mel ، Daneshjo ، hamed shayan
خواهش میکنم ... در عوضش برای زود کلیر شدن و گرفتن ویزای همسرم دعا کنید . مرسی Smile
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان: الناز٢ ، mel ، behjat ، Daneshjo ، ehsan_pars ، fa15 ، ریحانا ، hamed shayan
الناز جون تبريك فراوان
ازدواج شما بعد از قبولي بود يا قبلش ؟
شرايط ما هم تقريبا مثل شما بود با اين تفاوت كه من برنده اصلي هستم و همسرم كليرنس خورد ؟
[/quote]

مرسي عزيزم،ازدواج ما قبل از قبولي بود،دعا ميكنم كه همسرت خيلي زود،زودتر از انتظار كلير شن
CN:2015AS51xx
٢نفر:تعداد افراد منظور در كيس
19may:ارسالds260
March:كارنتي
24march:دريافت نامه دوم
Mayاخر:مصاحبه
يكضرب:ويزا
تشکر کنندگان: hilda60 ، mel ، Daneshjo
چنتا عکس از ایروان جهت اشنا شدن بچها با فضای شهر

[عکس: 8mtky9c1k7pg5pqxxcns.jpg]
[عکس: q81x4ovud8145hw2t255.jpg]
هزارپله

[عکس: dc3wxhgo7hvf8x6z9jm6.jpg]
ترافیک ایروان
[عکس: slzqte5lw5g8izvc92zq.jpg]
تاکسی
[عکس: yurzi8ssgfir2uvaeb9o.jpg]
سمند در ایروان

[عکس: e5za5oxcpenx92o41vzy.jpg]
ایستگاه اتوبوس
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: Daneshjo ، hilda60 ، ریحانا ، mel ، M.Gh1393

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان