کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ارمنستان برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
ممنونم وقت جديدا كسي گرفته؟البته من نامزدي هستم

تشکر کنندگان:
(2015-06-24 ساعت 18:24)SomeOneX نوشته:  
(2015-06-24 ساعت 18:17)mohad00 نوشته:  دوستان این ویزای ارمنستان که تو پاسپورتمون خورده چند روز اعتبار داره؟اگه 21 روزه ، میتونیم تو اون مدت ۲ بار بریم و برگردیم یا باید ذوباره ویزا بگیریم؟ مرسی

فکر کنم 21 روزه گرفتید
روی ویزا نوشته فقط یکبار اجازه ورود دارید ،برگشتید دوباره باید ویزا بگیرید

مرسی از پاسختون یه سوال دیگه هم داشتم.منی که دانشجو هستم باید اشتغال به تحصیل همرام باشه یا نمی خاد؟
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز درود. انگاری سفارت منم افتاد ارمنستان. هوای منو هم داشته باشید
باز مانده از لاتاری 2015Tongue

تشکر کنندگان: fa15 ، mel ، m.ghoreishi ، behjat ، bahar101 ، Shahram914
براتون ايميل دعوت مصاحبه امد؟

تشکر کنندگان: hamed shayan ، bahar101
(2015-06-24 ساعت 19:48)vahid4573 نوشته:  براتون ايميل دعوت مصاحبه امد؟

نه دوست عزیز. از طریق ceac خبردار شدم
باز مانده از لاتاری 2015Tongue

تشکر کنندگان: bahar101
به به امروز چه روز خوبي بود،خيلي از دوستان كلير شدن،سيستم صدور ويزا براه افتاد،و مثل اينكه نامه دوم بعضي دوستان رسيده كه تبريكشون ميگم،آرزوي موفقيت براي تك تكتون دارم
CN:2015AS51xx
٢نفر:تعداد افراد منظور در كيس
19may:ارسالds260
March:كارنتي
24march:دريافت نامه دوم
Mayاخر:مصاحبه
يكضرب:ويزا
تشکر کنندگان: mel ، m.ghoreishi ، bahar101 ، pooyakm ، ehsan_pars
خدارو شكر

(2015-06-24 ساعت 13:32)faravaz نوشته:  دوستان امروز همسر من هم کلیر شدن

دوستان منتظر سایت ایروان رو چک کنند

تبريك ميگم ايشالا بسلامتي Smile
شماره کیس : 201500005XXX-رویت قبولی :١٠ مي -ارسال فرم های اول : ١٦ جون -سابمیت مجدد بعد از آنلاک : ٢٣ آگوست-کارنت:١٢ مارچ - مشاهده نامه دوم : ٢٤ مارچ - مصاحبه : ١٨ مي بود تغيير دادن به ١١ مي-تعداد افراد کیس : 1 نفر-محل مصاحبه : آنکارا بود تغيير دادن به ايروان-ویزا : يكضرب شكر خدا
سفرنامه ایروان
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، bahar101 ، pooyakm
خیلی ممنونم mel عزیز
[font=Tahoma]شماره کیس: 2015ASxx53xx > تاریخ رویت قبولی: 1may2014 >کنسولگری: ایروان >تعداد افراد منظور در کیس : 3 نفر > ارسال فرمهای [/font]سری اول: 4 جولای > کارنت شدن کیس: 24 اپریل > مصاحبه: 8 جون >دریافت ویزا: یکضرب !!! 30 جون > ورود به آمریکا: نوامبر 2015سانفرانسیسکو > دریافت گرین کارت:
تشکر کنندگان:
بچه ها صدور ويزا راه افتاد؟

عقيق
تشکر کنندگان:
(2015-06-25 ساعت 01:37)عقيق نوشته:  بچه ها صدور ويزا راه افتاد؟

عقيق

بله , چند نفر که ایروان بودن ویزا گرفتن
کیس نامبر : 2015AS56xx - تعداد افراد کیس : 2 - رویت قبولی : 1 می - ارسال فرم ها : نوامبر 2014 محل مصاحبه انکارا - ->ایروان - سربازی و کار دولتی خیر - تاریخ مصاحبه : 2جون - نفر اصلی یکضرب نفر دوم AP - اپدیتها : 2,3,4 جون و 23جون نفر دوم - کلیر 24 جون - دریافت ویزا 30 جون
تشکر کنندگان: shahin61 ، bahar101 ، hamed shayan
خدارو شكر همگي خوش خبر باشين Smile))))

عقيق
اینا یسری اطلاعاته که دوست عزیزی بمن داده برای تازه وغردین تاپیک کپی میکنم:
هزینه مدیکال برای بزرگسال شامل معاینه عکس قفسه سینه و ازمایش خون ۴۵۰۰۰ درام و برای زیر ۱۵ سال ۳۱۵۰۰ درام که برای اطفال ۱۰۰۰ درام هم برای تستPPD گرفته میشه،البته بدون واکسن/
00 374 94 408992
اين تلفن جنيس منشي دكتر هستش باهاش تماس بگيريد هم فارسي بلده و جوابتونو ميده . تاريخ مصاحبتون رو در ايميل براشون بزنيد و اعلام كنيد كه بچه داريد . بهتون وقت ميدن
هر درام هم معادل حدود ۷.۵ تومن ماست
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: ed2008 ، Amir.AA ، bahar101
اینا یسری اطلاعاته که دوست عزیزی بمن داده برای تازه وغردین تاپیک کپی میکنم:
هزینه مدیکال برای بزرگسال شامل معاینه عکس قفسه سینه و ازمایش خون ۴۵۰۰۰ درام و برای زیر ۱۵ سال ۳۱۵۰۰ درام که برای اطفال ۱۰۰۰ درام هم برای تستPPD گرفته میشه،البته بدون واکسن/
00 374 94 408992
اين تلفن جنيس منشي دكتر هستش باهاش تماس بگيريد هم فارسي بلده و جوابتونو ميده . تاريخ مصاحبتون رو در ايميل براشون بزنيد و اعلام كنيد كه بچه داريد . بهتون وقت ميدن
هر درام هم معادل حدود ۷.۵ تومن ماست
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: Amir.AA ، bahar101 ، ed2008
سلام دوستان
من یه سوالی برام پیش اومده . لطفا جواب بدید .
دیپلم من مربوط به نظام جدید اموزش و پرورشه ( یعنی 11 سال ) . پیش دانشگاهی هم دارم . که با پیش دانشگاهی می شه 12 سال .
به نظرتون رزومه کاری و سابقه بیمه هم باید روز مصاحبه داشته باشم یا نه ؟
ممنون می شم اگه جواب بدید .
با آرزوی موفقیت و گرفتن ویزای یک ضرب واسه همه دوستان

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان