کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ارمنستان برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-06-23 ساعت 10:09)pmozz نوشته:  من دوستم ۹ جون مصاحبش بوده یکضرب شده به نظرتون کی بهش ویزا رو میدن؟ ؟ ؟
قاعدتا تا 26 جون وقت دارند و الان هم از دوستان جون در سایت دیدم که رفتند تا ویزاشونو بگیرند دوستتون اطلاع دارند که الان باید پیگیری کنند. 26 جون به بعد دیگر سهمیه ویزا جون ها تموم میشه.
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: لیدا59 ، ican2015 ، الناز٢
اخه الان اونجاست بهش زنگ زدم میگه تو سایت اپدیت نشده واسش
بنظرت بره سفارت؟؟؟
تشکر کنندگان: ican2015
(2015-06-23 ساعت 11:43)pmozz نوشته:  اخه الان اونجاست بهش زنگ زدم میگه تو سایت اپدیت نشده واسش
بنظرت بره سفارت؟؟؟
من بودم حتما الان دم سفارت بودم .
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: laleht ، shahin61 ، ican2015 ، الناز٢
سفارت ایروان یه تکونی خورده. امروز یکی از دوستان که 12 جوون ویزاشو گرفته ایشود شده. بتاریخ 12 جوون یعنی بعداز حدود 11 روز
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: ریحانا ، ican2015 ، الناز٢ ، mel ، fa15
(2015-06-23 ساعت 12:23)m.ghoreishi نوشته:  سفارت ایروان یه تکونی خورده. امروز یکی از دوستان که 12 جوون ویزاشو گرفته ایشود شده. بتاریخ 12 جوون یعنی بعداز حدود 11 روز
فکر کنم دوست عزیزمون "دانشجو" بود چون الان اونجاست امیدوارم زودتر بیاد اعلام کنه
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: shahin61 ، ican2015 ، الناز٢ ، ehsan_pars
(2015-06-23 ساعت 11:52)ریحانا نوشته:  
(2015-06-23 ساعت 11:43)pmozz نوشته:  اخه الان اونجاست بهش زنگ زدم میگه تو سایت اپدیت نشده واسش
بنظرت بره سفارت؟؟؟

ما هم جمعه گذشته درست روزی که قرار بود ویزا بگیریم مجبور به برگشت شدیم.به سفارت ایمیل زدم که چی شد فوری جواب داد زود بیا !! فردا عصر اونجام دوباره که پاس ها رو بدم.(مهاجرت از طریق خانواده).خبر میدم...(پیشنهاد میکنم اگر کسی منتظره یه ایمیل بزنه).
راهنمایی کامل در مورد چگونگی پر کردن فرم پاس سفید (Re-entry Permit/Form I-131)و قوانین مربوطه :

https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid742810
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid771485

لطفا از ورژن جدید فرم I-131 (تاریخ انقضا ۲۰۲۲) استفاده فرمایید.

قابل توجه دوستان : با توجه به رخدادهای اخیر (از قبیل کرونا و غیره..) اگرچه هزینه انگشت نگاری را میگیرند ولی عطف به انگشت نگاریهای قبل دیگر انگشت نگاری نمیکنند..
همینطور محدودیت تعداد درخواست پاس سفید برداشته شده و دفعه سوم هم دوسال  میتوان درخواست کرد و گرفت و ظاهرا  میتوان بار چهارم هم تقاضا کرد !  مهم برا آنها هزینه است که میگیرند!
تشکر کنندگان: laleht ، ican2015 ، الناز٢ ، ریحانا
(2015-06-23 ساعت 12:49)laleht نوشته:  
(2015-06-23 ساعت 12:23)m.ghoreishi نوشته:  سفارت ایروان یه تکونی خورده. امروز یکی از دوستان که 12 جوون ویزاشو گرفته ایشود شده. بتاریخ 12 جوون یعنی بعداز حدود 11 روز
فکر کنم دوست عزیزمون "دانشجو" بود چون الان اونجاست امیدوارم زودتر بیاد اعلام کنه

خیر لاله جان ایشون نبوده. کاربر i.rainy بودن که الان ایران تشریف دارن
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: laleht ، الناز٢ ، ریحانا ، ehsan_pars
(2015-06-23 ساعت 13:01)shahin61 نوشته:  
(2015-06-23 ساعت 11:52)ریحانا نوشته:  
بنظرت بره سفارت؟؟؟

ما هم جمعه گذشته درست روزی که قرار بود ویزا بگیریم مجبور به برگشت شدیم.به سفارت ایمیل زدم که چی شد فوری جواب داد زود بیا !! فردا عصر اونجام دوباره که پاس ها رو بدم.(مهاجرت از طریق خانواده).خبر میدم...(پیشنهاد میکنم اگر کسی منتظره یه ایمیل بزنه).
متاسفانه بعلت تعویض پاسپورت به من گفته شد که فردا به ایروان برای ویزا نیایم..نوشت که چون مشخصات پاسپورت قبلی در ویزا درج شده باید تا راه اندازی کامل سیستم صبر کنم !!این یعنی اینکه سیستم هنوز راه اندازی نشده و دادن ویزاهای فعلی فقط بر اساس آماده بودن ویزا برای کسانیکه به آنها گفته شذه تا 26 ژوئن آنجا باشند صادر میشود(به شرط عدم تعویض پاس !!)..گفتم در جریان باشید !!
راهنمایی کامل در مورد چگونگی پر کردن فرم پاس سفید (Re-entry Permit/Form I-131)و قوانین مربوطه :

https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid742810
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid771485

لطفا از ورژن جدید فرم I-131 (تاریخ انقضا ۲۰۲۲) استفاده فرمایید.

قابل توجه دوستان : با توجه به رخدادهای اخیر (از قبیل کرونا و غیره..) اگرچه هزینه انگشت نگاری را میگیرند ولی عطف به انگشت نگاریهای قبل دیگر انگشت نگاری نمیکنند..
همینطور محدودیت تعداد درخواست پاس سفید برداشته شده و دفعه سوم هم دوسال  میتوان درخواست کرد و گرفت و ظاهرا  میتوان بار چهارم هم تقاضا کرد !  مهم برا آنها هزینه است که میگیرند!
تشکر کنندگان: laleht ، m.ghoreishi ، ریحانا ، Shahram914 ، bahar101 ، ican2015 ، الناز٢
دوستان امروز همسر من هم کلیر شدن

دوستان منتظر سایت ایروان رو چک کنند
[font=Tahoma]شماره کیس: 2015ASxx53xx > تاریخ رویت قبولی: 1may2014 >کنسولگری: ایروان >تعداد افراد منظور در کیس : 3 نفر > ارسال فرمهای [/font]سری اول: 4 جولای > کارنت شدن کیس: 24 اپریل > مصاحبه: 8 جون >دریافت ویزا: یکضرب !!! 30 جون > ورود به آمریکا: نوامبر 2015سانفرانسیسکو > دریافت گرین کارت:
تشکر کنندگان: ریحانا ، fa15 ، shahin61 ، bahar101 ، الناز٢ ، hilda60 ، hamed shayan ، mel
(2015-06-24 ساعت 13:32)faravaz نوشته:  دوستان امروز همسر من هم کلیر شدن

دوستان منتظر سایت ایروان رو چک کنند
تبریک خیلی خبر خوبی بود . موق باشید . در صورت امکان از شرایط همسرتون بنویسید که چرا FBI چک خورد ؟ حتما مشکل زیادی نداشت که سریعا ویزا گرفت . باز هم تیریک میگم
(#) كیس نامبر : 2015AS4###
(#) تعداد افراد : 4 نفر
(#) کنسولگری : Yerevan
(#) ارسال فرم های سری اول : June
(#) کارنت: MARCH
(#) تاریخ مصاحبه : MAY 06
دريافت ويزا : ;کلرینس برگه آبی . انتظار بد دردیه
آپدیت : 08JUN..02JUN.....08MAY(شبانه .همه خانواده و خودم )....13JUL(به خاطر جواب ایمیل . فقط خودم )...14JUL(فقط خودم )24jul هم خودم و همسرم
(#) کلریر 27 july
(#)دریافت ویزا :30 july
(#): مقصد: دالاس
تشکر کنندگان:
خیلی ممنونم ازتون , ایشون لیسانس مکانیک داشتن , و در ایران خودرو مشغول هستن و سربازی ارتش بودن . ما خودمون هم واقعا از اینکه ایشون 15 روزه کلیر شدن شگفت زده شدیم .
[font=Tahoma]شماره کیس: 2015ASxx53xx > تاریخ رویت قبولی: 1may2014 >کنسولگری: ایروان >تعداد افراد منظور در کیس : 3 نفر > ارسال فرمهای [/font]سری اول: 4 جولای > کارنت شدن کیس: 24 اپریل > مصاحبه: 8 جون >دریافت ویزا: یکضرب !!! 30 جون > ورود به آمریکا: نوامبر 2015سانفرانسیسکو > دریافت گرین کارت:
تشکر کنندگان: fa15 ، ریحانا ، bahar101 ، الناز٢ ، hilda60 ، mel ، ALISHARIFI ، hamid99
دوستان این ویزای ارمنستان که تو پاسپورتمون خورده چند روز اعتبار داره؟اگه 21 روزه ، میتونیم تو اون مدت 2 بار بریم و برگردیم یا باید ذوباره ویزا بگیریم؟ مرسی
تشکر کنندگان:
(2015-06-24 ساعت 18:17)mohad00 نوشته:  دوستان این ویزای ارمنستان که تو پاسپورتمون خورده چند روز اعتبار داره؟اگه 21 روزه ، میتونیم تو اون مدت ۲ بار بریم و برگردیم یا باید ذوباره ویزا بگیریم؟ مرسی

فکر کنم 21 روزه گرفتید
روی ویزا نوشته فقط یکبار اجازه ورود دارید ،برگشتید دوباره باید ویزا بگیرید
تشکر کنندگان: storagemeter ، mohad00 ، ed2008 ، m.ghoreishi ، bahar101
دوستان ارمنستان ويزاش زمان ميبره؟ يا تو مرز ميزنن؟

تشکر کنندگان: behjat ، bahar101
هم توی مرز هم توی فرودگاه ایروان میتونید ویزا بگیرید
تشکر کنندگان: ed2008 ، bahar101 ، Amir.AA

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان